reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:4.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:310
388 Arletta Avenue Türkçe Dublaj izle  
388 Arletta Avenue Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

3 Ahmak Full Hd İzle

Hindistan'da geçen maceramız nerdeyse tüm ögrencilerin okulda birinci olma yarışı yaptıgı ve bu yarışın sürekli devam ettigi bir okulda hiç eglence yok sadece yarış ve 1.olma derdi var tabiki tüm ögrenciler bunun için yarışmıyor 3 ögrenci bu olaylardan oldukça sıkılmış ve sistemden kurtulmak istiyor iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Oğlum Bak Git Filmi Full izle

  Özellikle iç çamaşırına kadar sürekli olarak kırmızı giyen birisidir. Kırmızı giymesinin sebebi ise kana karşı alerjisinin olması nedeni ile öldürmüş olduğu insanların kanlarının üzerine sıçrayarak lekeyi göstermesini istemediği içi kırmızı renk kıyafet giymektedir. Kahramanımız olan Orhan kendi gudubetsizliğini yenmesi ve farklı bir hayat bakışı oluşturmak için gitmiş olduğu yerde Figen adında birisi ile tanışır. Ancak kendini başka bir belanın içersine düşmüş olarak bulur. Kırmızı Erol ise kızını mafya dünyasında tanınmış olan simacılarından Rüstem’in oğlu ile evlendirmek istemektedir. Figen babasının yapmış olduğu bu baskılardan yılar ve babasına Orhan’ı sevdiğini ve âşık olduğunu söyler. Saf olan Orhan ise kimseye yalan söyleyemediği için bu yalana ortak olmaktadır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Mükemmel Plan Filmi izle

  Isabelle hayat standartları yüksek bir insandır. Isabelle çok sevdiği ve mutlu bir hayat yaşadığı erkek arkadaşıyla evlenmeye karar verir. Fakat Isabelle'in ailesinde yaşanan ve bir lanet haline gelen bir olay vardır. Ailenin tüm bireyleri ilk evliliklerinden boşanmıştır. Isabelle bu lanete kapılmamak için çok iyi bir planı vardır.

 • The Wolverine Filmi izle

  The Wolverine Filmin Konusu : Hepimizin bilmiş oldugu dünyaca ünlü çizgi roman karakterlerinden X-Men aleminin en popüler karakteri Wolwerine'i günümüz Japonya'sına götürmektedir. Wolverine bilmediği bu dünyada beklemedigi düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişir ve fiziksel, duygusal,kırılgan bir halde duygusal zorlamalara karşı çıkar... 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Köfte Yağmuru 2 Türkçe Dublaj izle

  İlk filmi olan Köfte Yağmuru ile sinema salonlarında fırtınalar koparan film, bu defa ikincisiyle sinema sevenlerin beğenisine sunuluyor. İlk filmde korkunç yiyecek tufanının ardından, kahramanımız Flint ve onun dostları bulundukları mevkiden ayrılmak zorunda kalır. Flint, The Live Corp Şirketi diye anılan ve son teknolojiyle donatılmış olan şirkete adayı temizlemekle görevli olanlarla birlikte yardıma gider. Bu defa Flint yaptığı makinenin sorun çıkardığını fark eder ve arkadaşlarıyla dünyayı kurtarmaya karar verir.

 • Erkekler Full izle

  Ali Poyrazoğlu'nun baş rolünde oynadığı film, komedi dalında sert bir giriş yapacağa benziyor. Komik sahnelerle dolu filmde aradığınızı bulacaksınızdır. Daha önce Fetih 1453 ve Recep İvedik gibi filmlerin yapımcılığını da yapmış olan Faruk Aksoy tarafından yapılan filmde yönetmen koltuğuna da yine kendisi oturmuştur.

 • Büyük Defter Filmi izle

  (Fransızca: Le Grand Cahier) büyük kitapçık Agatha Chris film uyarlaması çalışır. John Saxon Yönetmen.Film Macar Ulusal Film Fonu hibe, sanat 900 milyon toplam bütçesi 180 milyon HUF tarafından desteklenen bir kuruluş tarafından yapıldı. Bu en prestijli ödülü Kristal Küre Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali getiren ilk Macar filmi.Film Macaristan'da Akademi Ödülleri resmi adayıdır.Film, en iyi yabancı dilde film dokuzunu içermektedir var [ama beş aday arasına dahil edilmemiştir.Eleştirmenler karışık, ama daha negatif geri besleme oldu.

 • Zabana Türkçe Dublaj Full izle

  O Oran banliyölerinde El Hamri ilçesinde 1926 yılında doğdu. O onun okul sertifika almış ve: Karguentah Şuradaki pazar bodrum (şehir Oran bulunan mesleki eğitim okulu esnaf eğitim kazan, elektrik ve kaynak kayıtlı, onun ilköğretim aldı Bugün [alıyorsunuz?] o kaynak ticaret öğrenmiş yerine Zeddour Brahim Mohamed Kacem). O, Saint-Cado Lucien1 yılında çimento fabrikasında çalıştı. Ayrıca, Zabana Ahmed ASM Oran rezerv takım oynadı olacaktır. 1949 yılında, Ahmed Zabana Demokratik Özgürlükler Triumph (bact) için Hareketi yapışır. Onun dinamizmi yakında 2 Mart 1950 durdu Fransız polisi tarafından kendine dikkat çekiyordu. Hapiste üç yıl sürgün ve üç yıl sömürge adaleti tarafından mahkum edildi. Serbest bırakıldıktan sonra, o geçmişte olduğu kadar şevk ile onun siyasi faaliyetlerini sürdürdü ve ulusal kurtuluş savaşının başlaması için hazırlıklarına katıldı. 1 Kasım 1954 gecesi, o orman muhafaza Oran, sonrası karşı direnişçilerin saldırı bir grup organize etti. Birlik ve Eylem 5 Temmuz 1954 için Devrimci Komitesi çözünme Aziz Lucien alanı (Zahana) Banliyö Oran (şu anda Daira Zahana sorumlu olarak Zabana Larbi Ben M'hidi tarafından atandı sonra ), tüm gerekli mühimmat ve erkeklerle Devrim hazırlamak. Emirleri altında, o şehit Abdelmalek Ramdane destekli ve Ahmed Zabana aşağıdaki görevleri atandı sonra Aziz Lucien (Zahana) de toplantı düzenledi. 1954: Ahmed Zabana El Jebel Gaada için hedefleri ve toplanma noktası bölünmüş ve tanımlanmış görevleri sırasında savaşçıların kendi grubuyla bir toplantı düzenledi: Uygun öğelerin yapılanma ve eğitim grupları, seçim uygun komutDevrim için temel teşkil edebilir yerleri seçmek için erkeklerin ve Muayene stratejik pozisyonları. Ahmed Zabana ve St Lucien (Zahana), Oran, Ain Temouchent, Hamam Bouhadjar, Hassi el Ghalla, Chaabet ve Sig grupları oluşturmak başardı. O, bu grupların silah ve mühimmat alımı için bağış toplamaya ücret. Abdelmalek Ramdane ile o, pusu operasyonları askeri eğitim ve teknikler yapılan baskınlar yapıp bomba yapmak. Oran El Gaada banliyösünde bulunan Boudjelida Ghar (mağara yarasalar) Bilgisayar (komuta) sektör [ref oldu. belirtilmeli] Cezayir devriminin (Bölge 4 Willaya 5) başında Saint-Lucien.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !