reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:4.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:314
388 Arletta Avenue Türkçe Dublaj izle  
388 Arletta Avenue Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle filminin konusu küçük bir kasabada yaşanan doğal olayları konu alıyor bu küçük kasaba Silverton kasabasıdır küçük küçük çıka hortumlar halkın çokda ilgisini çekmemiştir her seferinde biraz daha büyüyen bu hortum hala dikkat çekmiyor ama bazıları bu durumdan rahatsız olur araştırmaya kalkar ve dev gibi bir fırtına kasabayı yıkıp yok edecektir bu bilgi halka duyurulur halkın çoğu korkarkarak burdan gitmeye hazırlanır bazılarıda servet bulduk diye sevinir kamera kaydına alıcaklardır macera arıyorlardır 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Mary And Max Full 720p Türkçe izle

  İlgisiz bir baba ve alkolik annenin 8 yaşındaki tek kızı olan Avusturalya'lı Mary'dir. Öte yandan 44 yaşındaki Amerika'lı Max, yakalandığı Asperger sendromu hastalığı yüzünden eve kapanıp dış dünyayla iletişim kurmakta zorlanan yalnız bir insandır. Bu iki kaderi aynı olan kişinin birbirleriyle iletişimi mektup yoluyla başlar ve iletişimi kuvvetlendirdikten sonra hayatlarının en büyük değişimine şahit olurlar. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Ödül Avcısı Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Henry Saine yönetmenliğinde Ödül Avcısı - Bounty Killer filminde büyük şirketlerin arasında savaş başlamıştır.. Bu savaş oldukça720pfilmizles.Com Sunar, iyi seyirler diler.

 • The Spectacular Now Filmi izle

  Sutter Keely hayatı toz pembe olarak görmekte ve anı yaşayarak geçirmektedir. Okulda son sınıfta olan Sutter yapılan partilerin bir numaralı ismidir. Suttur aynı zamanda okul dışındayken bir erkek giyim mağazasında çalışmaktadır ve gelecekle ilgile henüz planı yoktur. Fakat bie gün çok sevdiği kız arkadaşı tarafından terk edilir. Kendisini içkiye veren Sutter çok sarhoş olur ve uyandığında Aimee Finicky ile birlikte bir çimenlikte bulur kendisini.

 • Behzat Ç. Ankara Yanıyor izle

  Behzat Ç yi dizilerden de takip edenler biliyordur. Gelelim filmin konusuna Behzat Ç hapise girdikten sonra Emniyet amirliğinde boşalan yere Himmet isimli bir baş komiser atanır.Tam bu sıralar bakan öldürülür.Himmet Behzat Ç nin geri dönmesinden korktuğu için bu cinayeti kendisi için bir milat bilir.Ve bu işin üzerine yoğunlaşır. Himmet cinayet masasını tamamen bu işe adar.Tabi Behzat Ç yine bu cinayeti sır olmaktan çıkaracaktır.

 • Büyük Deprem Filmi izle

  Batı Virginia, Charles "Boomer" Baxter dağ tepe-tükenmesi patlayıcıları belirliyor. O TNT patlatır, ve benzeri görülmemiş bir deprem alanı yıktı. Birkaç saat sonra hükümet sismolog Dr Amy Lane Depremin merkez üssünde geldi. O deprem San Andreas Fay biten, Kuzey Amerika'nın merkezinde çalışan bir derin arıza açtı fark eder. Herhangi bir başka istikrarsızlık milyonlarca ölümlerine yol açan, Los Angeles, San Francisco ve tüm Pasifik Okyanusu çevresindeki diğer şehirler yıkıcı, büyük depremler ve tsunami neden olur.

 • Turbo Filmi Full izle

  Turbo 2013 Full Hd izle, sıradan bahçe salyangozunun tek hayali olan Dünya'nın en iyi salyangoz yarışmasında boy göstermesi mümkün olmasada hep bu hayalle yaşamaktadır. Bir gün kendi hareketlerinin değiştiğini farkeden salyangoz her geçen gün yarışçı haline geldiğini görür. İlk başta buna inanmak istemeyen salyangoz artık hızının arttığını ve birere jet turbo hızında koştuğunu görünce yıllardır hayal ettiği şeyin başına geldiğini düşünür. O artık hayallerinin peşinde koşup emellerine ulaşacaktır. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler...

 • Grinin 50 Tonu Full HD izle

  Grinin 50 Tonu Tek Parça izle Anastasia Steele bir mütavazi gazetecidir. Bir gün ünlü zengin olan Christian Grey ile röportaj yapmaya gider. Karşısında bunak beklerken oldukça çekici bir zengin bulur. Steele ilişkiye karşı biridir.Fakat Grey o kadar etkileyiciki Anastasia'nın başını döndürmeyi başarmıştır. Anastasia ile Grey sevgili olurlar.Fakat Grey'in seks hayatı konusunda sakladığı inanılmaz gerçekler vardır. Bakalım bu işin sonu ne olacak. www.720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !