reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:4.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:287
388 Arletta Avenue Türkçe Dublaj izle  
388 Arletta Avenue Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Alan Partridge : Alpha Papa Filmi izle

  Alpha Papa bir radyoda DJ'lik yapmaktadır. Alpha bulunduğu bölgede hemen hemen herkesin tanıdığı ve hemen hemen herkesin sevdiği birisidir. Ama Alpha, Norfolk'da ki radyo istasyonundan çıkıp Televizyonda çalışmak istemektedir. Bunun için bu alanda bir numara olan Ted'den iş almak için uğraşmaktadır. Piyasadaki imajını yeniden sağlamaya çalışan Alan, çok zorlu bir gün geçirecektir. DJ bu zorlu günü atlatabilecek mi?

 • Kırmızı Kuyruklar Filosu izle

  Amerika'da yıllarca yaşanmış ve hala devam eden siyah beyaz kavgasının konusu diyebiliriz. Son Başkanları siyahi olmasına rağmen hala ülkede siyah insanları kabul etmeyen kitlelerin varlığı inkar edilemez düzeydedir. Tuskegee timinin öyküsü de buna dayanmaktadır. Amerika'nın ilk siyahi pilotları olanların hayatını anlatmaktadır. 3 Nisan 1939 yılında kongreden geçen ödenek siyahi insanlarında pilot olmasına vesile olur ve böylece ilk siyahi tim kurulmuş olur. Tuskegee Timi olarak anılan grup 2.Dünya savaşında harika işler yaparlar.

 • Marebito Full izle

  Terör Japon yönetmen Takashi Shimizu bu bağımsız korku filmi hem insan ve mekanik formda alır . Masuoka ( Shinya Tsukamoto ) korkusu ile malignly saplantı haline gelmiştir bir serbest fotoğrafçı. Masuoka orada teröre fiziksel bir bileşenidir , ve onu bulmak için belirlenir inanıyor . Onun fare kapanı daire korku belgeler için bir türbe haline gelmiştir iken, o Furoki ( Kazuhiro Nakahara ) ,karşısında kendini bıçaklama tarafından bir Tokyo metro tünelinde intihar rahatsız adam bir video kaset ile özellikle hayran bulunuyor . Masuoka o Furoki deneyimini yeniden eğer , o panikkenarında gördüklerini bulmak mümkün olabileceğini düşünüyorum , ve onun antidepresanlar atmadan sonra o aşağıintihar kaydedildiyere giderken yapar . Masuokatünelinde gizemli bir geçit bulur ve Furoki canlı ve hasta yeraltı olduğunu keşfeder . Masuoka dayeraltında veyüzeyde hem de insanları korkutmak robotlar garip bir cins öğrenir , o da bir garip vahşi kadını bulur ve onu kurtarmaya çalışır , ama bir başkası onu zaten iddia etti ve hemen geri onu istiyor .

 • Durdurulamaz Full Türkçe Dublaj izle

  Frenleri patlamış bir tren ve içinde kontrolünü sağlayan 2 deneyimli teknisyen ile bu jet hızındaki treni durdurmak için büyük bir çaba içindedirler. Trenin şehir merkezine yakın kaza yapmaması için saatlerce uğraşan yetkililer treni durdurmakta çok zorlanırlar. Zaman geçtikçe tren daha da hızlanırken tren içindeki insanların korkuları yetkilileri daha da tedirgin bir hale getirmiştir. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler...

 • Saving Mr. Banks 2014 Filmi izle

  Tom Hanks'i özleyenler için muhteşem bir geri dönüş olacak gibi görünüyor. Ünlü aktör son zamanlarda herhangi bir yapımda oynamamıştı. 2014 yılına damga vuracak Komedi filmiyle aramıza dönüyor. Komedi olduğu kadar bir o kadarda dram kokusu olan film gerçek yaşanmış bir hayat hikayesini konu almaktadır.

 • Behzat Ç. Ankara Yanıyor izle

  Behzat Ç yi dizilerden de takip edenler biliyordur. Gelelim filmin konusuna Behzat Ç hapise girdikten sonra Emniyet amirliğinde boşalan yere Himmet isimli bir baş komiser atanır.Tam bu sıralar bakan öldürülür.Himmet Behzat Ç nin geri dönmesinden korktuğu için bu cinayeti kendisi için bir milat bilir.Ve bu işin üzerine yoğunlaşır. Himmet cinayet masasını tamamen bu işe adar.Tabi Behzat Ç yine bu cinayeti sır olmaktan çıkaracaktır.

 • Kardeş Payı 8. Bölüm izle

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisini 720pfilmizles.com adresinden takip edebilirsiniz. Tüm bölümler yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacaktır. 17 Nisan 2014 Tarihli 8. Bölümü izleyebilirsiniz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !