GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 8
İzlenme:82.099
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle  
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Kara Şovalye Filmini İzle

    The Dark Knight'da Batman izle şehirde işlenen tüm suçlara karşı emniyete yardım eden tüm suçluları yakalayarak savaşını dahada ileri görüyüror.Teğmen jin gordon'nun yardımıyla Batman Kara Şovalye sehri sarmış tüm suç örgütlerini çökertip temizlemeye başlar.Joker olarak bildiğimiz Gotham şehri dehşete boğmaya devam ederken batman ile karşılaşır ve ikilinin nefes kesen savaşını filmde heyecanla izleyeceğiz.Kara Şovalye film izle  720pfilmizles

  • Tatlı Kaçaklar Filmi izle

    Sabit Haşlanmış Tatlılar mevcut fotoğraflar ile alfabetik listede, liste attı. Sabit Haşlanmış Tatlılar aktörlerin Bu liste filmden herhangi bir Hard Haşlanmış Tatlılar aktris ve diğer tüm aktörler içerir. Bu tür zaman ve nerede doğmuş gibi, bu listedeki her Sabit Haşlanmış Tatlılar aktör hakkında ek bilgi görüntüleyebilirsiniz. Belirli bir aktör veya kendi adına aktris tıklama hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve onların oyunculuk kariyeri hakkında daha fazla ayrıntı ile sayfaya yönlendirilirsiniz. Sabit Haşlanmış Sweets kadrosundan birçok başka filmlerde olmuştur, yani aktörler veya aşina olmayabilir aktrisler bulmak için bir başlangıç ​​noktası olarak bu listeyi kullanmak var. Örnekler Ian Hart ve Paul Freeman yer alıyor. Eğer sorulara cevap istiyorsanız "filmi Sabit Haşlanmış Sweets oynadı?" ve "Sabit Haşlanmış Tatlılar tam döküm listesi nedir?" ardından bu sayfa hallettik gelmiştir. Sabit Haşlanmış Sweets kim bu döküm listesi kurşun ve küçük roller içerir.

  • Teksas Katliamı Türkçe Dublaj izle

    Seneler önce Teksas'da ufak bir bölgede 5 gencin başına inanılmaz olaylar gelir. Bu gençler korku ve dehşetin ne olduğunu çok ama çok yakından tatmışlardır. Bu 5 Kafadar gençten sadece birisi o korkunç olaylar zincirinden kurtulmayı başarır ve başlarından geçenleri öğrenmeleri için halkla paylaşır. Henüz bebek olan bir kişiden bu facia saklanmış ve o gün olanlardan akrabalarına neler olduğundan asla bahsedilmemiştir. Fakat yaşı ilerledikten sonra daha önce varlığından haberi olmadığı babaannesinden miras kaldığını öğrenir. Heather Miller bu mirası almak için doğduğu yere doğru harekete geçer. Yolda Darryl isminde birisini de otostop yaptığı için yanıma alır ama Darryl bu seyehata hiç başlamamayı düşünecektir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !