reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 18-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 8
İzlenme:78.418
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle  
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Paragraf 78 Filmi izle

  Yakın gelecekte, yasal Asya ve Latin Amerika Birliği Amerika Birleşik Devletleri, yumuşak ilaçlar olmak, yeni devletler farklı şekillerde oluşturulmuştur. Skiff liderliğindeki Goodwin saldırı grubu nedeniyle anlaşmazlık hızlandırır. Beş yıl sonra, Lisa, Skiff ayrılmış, Goodwin evlendi. Rusya, Asya ve Latin Birliği Devletleri, kitle imha silahlarının üretiminde bir azalma var. Acil bir durum nedeniyle Rus Savunma Bakanlığı'na ait laboratuvar, içinde, Goodwin birlikte eski takımı toplar.

 • Efsane Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Baş rollerinde Jackie Chan'inde oynadıgı bu Efsane filmi'nde Jack bu sefer karşımıza arkeolog olarak çıkmıştır. Jack yer çekimini yok eden güçlü bir taşın peşindedir. Jack yanında arkadaşı ile bu taşın peşine düşer ve bulabilmek için ellerinden geleni yaparlar sürekli yolculuk içindedirler... 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Kardeş Payı 2. Bölüm izle

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisini 720pfilmizles.com adresinden takip edebilirsiniz. Tüm bölümler yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacaktır.

 • Hesaplaşma Zamanı Filmi izle

  Hesaplaşma Zamanı Filmi izle : Sylvester Stallone ve Robert De Niro ikilisinin baş rolünde oynadıkları filmde iki boksörü canlandırmaktadırlar. Emekliye ayrılmaya karar veren iki ezeli rakip son bir defa daha karşılaşmaya ve böylelikle Jübilelerini yapmaya karar verirler.

 • Kanlı Av Türkçe Dublaj izle

  Küçük yaştan beri birbirlerini tanıyan ve hiç ayrılmayan 6 kafadar arkadaş, eskiden yaşamış oldukları ve şimdi terk edilmiş, harabe durumda bekleyen binaya gizlice girerler. Binaya girme amaçları, kendilerine korsan bir radyo istasyonu kurmaktır. Radyoyu kurarlar ve eğlenceye başlarlar. Eğlencenin tozu yükselmiştir. Alkol, uyuşturucu derken herken kendisinden geçmiştir. Fakat aralarından bir arkadaşlarının ortadan kaybolduğunun farkına varırlar ve onu aramaya koyulurlar. Fakat çok geçmeden anlayacaklardır ki orada yalnız değillerdir. Ve ölüm avı başlamıştır.

 • Twixt – Arada Filmi izle

  Arada Filmi izle, Full izle ; Kariyeri bitti bitecek denilen bir yazarın yeni yazmış olduğu kitabını tanıtmak amacı ile çıktığı bir turda bir cinayet konusunu duymasıyla her şey değişir.

 • Süper İncir Full Hd izle

  Çok eski dönemlerde yaşamış Seikilos sevgilisini öldürmüş ve beraberinde intihar etmeye karar vermiştir. Ancak intihar etmeden önce Mısır’dan mumya ustaları çağırarak öldürdüğü sevgilisini ve kendisini mumyalatmak ister. Olayın ardından binlerce yıl geçmiştir. Ancak Eğe Bölgesinde bir köyde hayatını sürdüren bir çobanın, Seikilos’ un bulunduğu mezarı tesadüfen açması ile macera dolu olaylar başlayacaktır. Mezarı açılan Seikilos bir anda canlanır. Canlandığında deli gibi sevdiği aşkını yanında bulamaz ve aşkını aramaya başlar. Aşkını aramaya başlayan Seikilos’ un yolu Mustafa ve Hatice ile birleşir. Bu ikili için Seikilos bin bir türlü mücadele içine girecek ve o andan itibaren macera dolu olaylar başlayacaktır… İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !