GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 8
İzlenme:81.928
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle  
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle
IMDB PUANI:6,6
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:7.962
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full izle  
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Çıplak Göğüslü Sarışın Full Hd 720p İzle

    Babaların mesleğini yapan 2 genç kardeş hayatın sıkıntlarına daha fazla dayanamaz.Hırsızlık Planlarlar.Büyük bir müzede bulunan ünlü bir ressamlık harikası resmi çalımak için plan yaparlar.Ama o kadar kolay değil.Müzede bulunan kadın görevli bunları yakalar ve bir gemide tutsak eder.Demide ise tehlikeli aşka esir olurlar. Çıplak Göğüslü Sarışın tek parça izle

  • Arjantin’de Düğünümüz Var Filmi izle

    Yol filmleri, her zaman benim sinemada tercihi ve aynı zamanda iki kardeş arasındaki uyumsuzluk beni memnun edecektir. Ben Nicolas Duvauchelle bir hayranı değilim, onun oyun az ortalama ama Philippe Rebbot tüm ahşap ateş ve hayata tutunur ve onun küçük kardeşi aşılayan bu büyük melodi kardeşim somutlaştırır. Ben de bir kavşakta buluştuk insanlar gibi, biz acilen, hızla, bir zaman seviyorum, ve biz başka bir pencere bulmak için, belki de, bırakın. Bravo ve size Deluc teşekkür ederiz!

  • Solo Filmi izle

    Yalnız Isaac Cravit yönettiği bir 2013 Kanadalı gizem gerilim filmi ve Sen Bırak ABD film dağıtım dal. film ilk Kanada'da 29 Ağustos 2013 tarihinde yayımlanan ve bir genç olarak Annie Clark yıldız oldu Till Şok altında yayımlanan ilk film kim o bir iki gece kamp danışmanı başlatma işlemi için ormanda yalnız terk ettikten sonra kendini terörize bulur. Film için onun ilham, Cravit o onun ona bir kız uyurken bilinmeyen bir kişi onun resimlerini aldığını keşfetmek için onu yaz kampı fotoğrafları bakar hangi bir kamp ateşi hikaye anlattı bir arkadaşı sonra Solo oluşturmak taşındı belirtti .

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !