GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 8
İzlenme:82.270
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle  
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle
IMDB PUANI:6,6
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:7.968
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full izle  
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Midasın Kutusu Full izle

    Yönetmenliğini "Jonathan Newman" ın yaptığı 2014 filmi yine her zaman ki gibi Fantastik film alanında en iyilerden birisi.Toplamda $25,000,000 bütçe ile çekilmiş olan filmin müziği Fernando Velázquez tarafından hazırlanmıştır.Keyifli seyirler dileriz.

  • Kanlı Elmas Filmi Türkçe Dublaj izle

    Kanlı Elmas Filminin Konusu : Güney Afrikalı paralı asker Danny Archer ile Mendeli balıkçı Soloman Vandy'nin bu hikayesinde her iki adam da farklıdır. Gelişmekte olan iç savaşın ve kaosun oluşturduğu Blood Diamond Kanlı Elmas şartları olabildigince farklıdır... 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

  • Dark Touch Full izle

    Film gerçekten insanın kanını donduracak türdendir. Tüm kasaba bir grup tarafından fahşice öldürülmüştür.Bu Kanlı katliamdan sadece bir kişi sağ çıkmıştır. Oda Neve'dir. Gerçekleri gören sadece odur.Polis büyük bir çeteyi araştırıyor , bu işin arkasında olabilir diye ama asıl gerçekleri tek bilen Neve'dir. Bu gerçekler Neve'nin başına büyük belalar açacaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !