GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,6
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:7.908
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full izle  
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full izle
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 8
İzlenme:80.719
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle  
Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak Full Türkçe izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Arkadaşım Hoşgeldin 4.Bölüm Full izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları komedi dizisiniz 23 Ocak 2014 Tarihli 4.bölümü izlerle.

 • Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Filmi izle

  Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Filmi izle : Son derece güzel bir fantastik film ile karşı karşıyasınız. Ülke kralının kızı Noel Yıldızını bulmak için bir yolculuğa çıkar ama kralın kızından bir daha haber alınamaz.Güzel kraliçe bu üzüntüye dayanamaz ve ölür.Kral kızını bulmak var sağ salim geri almak için akıl almaz olaylara karışır.

 • Son Moda Aşk Türkçe Dublaj Full HD izle

  Klasik Türk filmlerinden alışkın olduğumuz aşk oyununun bu defa Fransız modelini göreceğiz. Alice bir moda dergisinde editördür. Alice'in en büyük hayali editörü olduğu dergide genel yayın yönetmeni olmaktır.Bunun için yapmayacağı hiç bir şey yoktur. Alice'in hayatı bir uçak yolculuğuyla değişmiştir. Uçakta öğrenci olan Bathazar ile tanışır. Bathazar, Alice'e delice aşık olmuştur ve Bathazar ve Alice ilerleyen günlerde yine karşılaşmak zorunda kalacaktır. Bu buluşma haberlere yansıyınca Alice'in patronu onu genel yayın yönetmenliği için bir adım ileride görmektedir.Bunun nedeni Alice'in patronui, onu geri kafalı biri olarak bilir ve kendinden küçük birisiyle aşk yaşıyor gibi görünmesinden etkilenmiştir. Alice ilk başlarda genel yayın yönetmenliği için katlandığı bu oyun ileride Alice'in büyük bir aşk yaşamaya başlamasıyla devam ediyor.

 • The Quiet Ones Filmi izle

  Oxford, 1970'ler: Bir öğrenci hiçbir doğaüstü olduğunu kanıtlamak isteyen üniversite profesörü, Coupland'ın, sınıfını katılır. O bir Sahiplenmişti çocuk bir video gösteren ve araştırma hastalık bu tür için bir çare bulmak için yapılır olacağını açıklar. Onun öğrencilerinden biri, Brian McNeil (Sam Claflin), deney sürecini filme davet ve Coupland birleşmektedir onun iki yardımcısı Krissi (Erin Richards) ve Harry (Rory Fleck-Byrne) ve kendi konu Jane Harper (Olivia Cooke), bir garip olaylar oluşturur ve sahip genç bir kadın terk edilmiştir. Jane genellikle yüksek sesle rock müzik psikolojik ajitasyon aktivite artışı neden olacağı umuduyla uyumasını engellemek için gündüz oynarken bir odada kilitli tutulur. Coupland ve onun yardımcıları Jane üzerinde deney tutmak için kırsal izole bir evde yerleşmek. Jane'in negatif enerji "Evey," Jane gören bir çocuk bebek gibi yaratık halini alır. Jane sonra yok onun negatif enerji koymak için fiziksel bir bebek verilir. Ayrıca araştırmacılar kendi yöntemleri ile delilik Jane sürücü, yabancı şeyler evin etrafında olsun. Brian Jane tedavi edilir şekilde ve deneyde etik eksikliği üzgün. Evey'nin görüntülerin giderek saldırgan olmak ve Jane kendine zarar başlar. Endişe verici göstergeler Evey zarar için herhangi bir girişimi, hem de Jane zarar verdiğini de vardır.

 • Carrie : Günah Tohumu Filmi izle

  Carrie hayatını normal yaşamaya çalışan, kimseye zararı olmayan bir tiptir. Her sessiz kızda olduğu gibi Carrie ilede okul arkadaşları sürekli küçük görerek dalga geçmektedir. Aşırı dindar olan annesinin de onlardan kalır yanı yoktur. Oda eziyetten başka bir şey yapmaz. Ama Carrie kimsenin bilmediği psişik güçlere sahiptir ve bunu öğrendiklerinde her şey için çok geçtir artık.

 • Belalı Rehine Full İzle

  Robbie ve Gara ömürlerini araba hırsızlığı yaparak para kazanmakla geçiren iki suçludur. Bu illegal meslek tabii ki de onlara cezaevinin yolunu göstermiştir. Hakimin onlara verdiği ceza bitmiş ve artık onlar özgürdürler. Ancak bu işi bırakmadan da jübile yapmak için son bir büyük vurgun yapmayı amaçlamaktadırlar.

 • Cadılar Filmi izle

  Cadılar Filmi izle : Bir kaç hırsız çaldıkları malları İspanya'dan Fransa'ya doğru kaçırmaya çalışır. Bu arada kendilerine bulaşan bir lanetten kurtulamazlar ve Zugarramurdi mevkisinde bulunan cadılara yakalanırlar. Bakalım başlarına neler gelecek.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !