reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 19-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 20
İzlenme:102.366
Apokalipto – Apocalypto Full Türkçe Dublaj izle  
Apokalipto – Apocalypto Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Ölüm Vakti Filmi izle

  Gizemli bir ölüm ve bu ölümü araştırmak için özel görevle görevlendirilmiş olan FBI ajanı. Saat 10:44 de Ceo Robert Lorinng ölmüştür. Jordan Price ise Özel görev olarak FBI tarafından görevlendirilmiştir.

 • Sağ Salim 2 : Sil Baştan izle

  İlk bölümü izleyenler bilirler orada ölmeyen bir abi vardı, ölmedi gitti arkadaş adam. İkinci bölümde yine tam öldü denirken yeniden canlanıyor. Bu defa kahramanımızın başı yine trajik komik olaylarla derde giriyor. Eğlencenin dozu bir hayli yüksek görünüyor. İlk filmin devamı niteliğinde olan filmde baş rolünü yine Burçin Bildik yapmaktadır. Son dönemde iyice ünlenen Burçin, kariyerinde sağlam adımlar atarak ilerlemektedir.

 • Turbo Filmi Full izle

  Turbo 2013 Full Hd izle, sıradan bahçe salyangozunun tek hayali olan Dünya'nın en iyi salyangoz yarışmasında boy göstermesi mümkün olmasada hep bu hayalle yaşamaktadır. Bir gün kendi hareketlerinin değiştiğini farkeden salyangoz her geçen gün yarışçı haline geldiğini görür. İlk başta buna inanmak istemeyen salyangoz artık hızının arttığını ve birere jet turbo hızında koştuğunu görünce yıllardır hayal ettiği şeyin başına geldiğini düşünür. O artık hayallerinin peşinde koşup emellerine ulaşacaktır. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler...

 • Çılgın Dersane 3 izle

  Çılgın Gençliğin Çılgın Dershanesi yeni bölümüyle ekranlarda. Gençlik filmi olarak sinema severlerin karşısına çıkan filmin 3. serisi yine macera dolu anlarla dolu. Özlem Dershanesinin, dershaneler arası şarkı yarışmasına katılmasıyla olaylar başlar. Dershaneyi temsil edecek olan Ali'nin birden bire rahatsızlanması gençleri zor durumda bırakır fakat apar topar yerini doldurmaya çalışır. Arkadaşları arasında seçim yapmaya çalışan gençler Zeynep'i Ali'nin yerine seçerler.

 • Koruyucu 2 izle

  İlk filmle heyecan uyandıran ve özellikle de uzak doğu film sevenlerin ilgisini yoğun bir şekilde üzerinde toplayan filmin 2. si karşımızda. ilk filmde olduğu gibi Kham’ın yine canından çok sevdiği fili kaçırılmıştır ve Kham onu kurtarmak için yine kendi yöntemlerine başvuracaktır.

 • Zorlu Savunma Türkçe Dublaj izle

  22 Hazira 1941 tarihinde Almanyanın silahlı kuvvetleri Brest kalesine saldırıya geçerler.Brest kalesi çok savunmasız kalmıştır saldırılar sonucunda. Kalede sadece üç beş gözü kara asker kalmıştır.Bu askerler hem kaleyi günlerce savunmak zorundadırlar, hemde açlık ile susuzluk ile mücadele etmeleri gerekmektedir. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler.

 • Zaman Gezginleri Filmi izle

  Son zamanlarda, dünyada üç farklı paralel uzay yolculuğu keşfedildi ve varlığı kanıtlanmıştır.Durum değerlendirmesi olamaz bile, uzay gerçekleşecek ne yaşamış diğerlerini de etkiler. Güzel ve Köprü polis galaksi, kozmik terörist grup kuşkuyu ortadan kaldırmak için görevlendirilmiştir. Ama terörist grup eski ortağı ile bir toplantı dikkate alınması gerekir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !