reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 18-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:921
Arkadaşım Hoşgeldin 6.Bölüm Full izle  
Arkadaşım Hoşgeldin 6.Bölüm Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Başka Söze Gerek Yok Filmi izle

  Eva hayatını masörlük yaparak kazanmaya çalışan birisidir. Hayatının en önemli parçasını oluşturan ve canından daha çok sevdiği kızı eşinden talihsiz bir şekilde ayrılmıştır. Eva kızının yeni bir okula başlayacağı sırada okul giderlerini nasıl karşılayabileceğini kara kara düşünmektedir. Eva bu sıkıntılı döneminde Albert ile tanışır ve hayatında köklü değişimler başlar.

 • Kurtlar Vadisi Pusu 223. Bölüm izle

  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 24 Nisan 2014 tarihinde yayınlanan 223.Bölümünü sizin için paylaşıyoruz. Pusu'da ki nefes kesen operasyonları ve politik mücadeleleri yakından takip edebilirsiniz.

 • Teslimat Filmi izle

  Tommy Wick işini son derece dikkatli yapmaya çalışan bir taşıyıcıdır. Her zaman ki gibi yine bir taşıma görevi verilmiştir fakat bu defa paketin içerisinde olan şey Tommy'nin bildiğinden tamamen farklı bir şeydir. Tommy paketi "Alman" lakaplı suç imparatoruna götürecektir fakat yolda başka mafya elemanları onu yakalayıp paketi ele geçirmeye çalışacaklardır. Tommy yol boyunca bunlarla ölümüne mücadele ederken bakalım paketi teslim etmekten ziyade hayatta kalabilecek mi?

 • Karanlıktan Aydınlığa Filmi izle

  Şehir merkezinde hayatlarını devam ettiren Juan ve ailesi, Bulundukları kentten ayrılarak Meksika'nın Yemyeşil köyünde kendilerine bir ev kurarak orada şehrin tüm gürültüsünden uzakta rahat bir hayat sürmenin keyfini yaşamaya çalışmaktadır. Bir birinden tamamen farklı bu iki hayat tarzının birbirini tamamladığı mı yoksa yok etmeye mi çalıştığı henüz kimse tarafından anlaşılamamıştır.

 • Danışman Filmi izle

  Danışman Filmi izle, Full izle ; Mesleğinde yükselişte olan bir avukat hayatının hatasını yapmak üzeredir. Hayatı normal bir şekilde devam ederken ölümcül bir hata yapar ve uyuşturucu kullanmaya başlar. Artık uyuşturucu bataklığında olan avukat bu bataklıktan nasıl çıkabileceğini araştırırken artık her şey için çok geç olduğunu anlamıştır.

 • Yaşamak İstediğim Hayat – How I Live Now Full izle

  1. ve 2. Dünya savaşının ardından sıra 3. dünya savaşına gelmiştir. Avrupa kıt'asının savaş tehdidi altında kalmasının en önemli nedeni İngilteredir. Burada Daisy'nin hayatta kalma mücadelesine şahit olacaksınız.

 • Gaten Ragnarok Türkçe Dublaj izle

  Çılgın ve bir o kadarda maceraperest olan Arkeolog Sigurd, Ragnarok efsanesini araştırmak ister. Bu araştırma için ekipman ve arkadaş lazım olmuştur ve yanına iki meslektaşını ve iki oğlunu alıp yola çıkarlar. Bu maceraperest grubun yolu, kimsenin adım atamadığı Norveç ve Rusya arasında kalan yerdir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !