reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:954
Arkadaşım Hoşgeldin 6.Bölüm Full izle  
Arkadaşım Hoşgeldin 6.Bölüm Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Getaway Filmi Full izle

    ABD, Bulgaristan ortak yapımı olan filmde, hız tutkunlarının hoşlanacağı bir filmdir. Senaryosunu Sean Finegan, Gregg Maxwell Parker ikilisinin ortaklaşa yaptıkları filmde, dikkat çeken müzikler ise Justin Caine Burnett tarafından karşılanmıştır. Brent Magna, eski bir yarışçıdır. Fakat bir gün eşi bilinmeyen birileri tarafından kaçırılır ve Brent'e talimatlar verilir. Brent karısını kurtarmak için zamanla yarışması gerekmektedir. Fakat kovalamaca ile uğraşan Brent, Özel yapım Shelby Cobra Mustang arabasını çalmak isteyen bir bayanı da mecburen arabasında tutmasıyla her şey daha zorlaşacaktır.

  • Derinin Altında Filmi izle

    Cilt altında birçok Camcının yönünü ve Johansson'un performansını öven, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı.Incelemesi toplama sitesi Rotten Tomatoes 7.9/10 ortalama puanı ile, filme 176 eleştirmenlerden yoruma göre% 86 bir puan verir.Sitenin fikir birliği belirtiyor: "Onun mesajı bazıları için zor kanıtlamak, ama emici görüntüleri ve Scarlett Johansson bir büyüleyici performansı ile, Cilt altında bir musallat görüntüleme deneyimi olabilir." [19] dışında bir derecelendirmesi atar Başka bir eleştiri toplayıcı, Metacritic, "genel olarak olumlu yorumlar". [20] simgeleyen 42 yoruma göre 100 üzerinden 78 puan hesaplanmış ana eleştirmenler, 100 üst yorumdan Guardian Xan Brooks beş üzerinden beş Cilt altında verdi ve Venedik Film Festivali'nde "çok uzakta en iyi resim" denir. [21] Peter Bradshaw, ayrıca Guardian, bu "görsel açıdan çarpıcı ve derinden rahatsız edici olduğunu söyledi "[22] ve filmi Total Film, Time Out [23] Dave Calhoun, [24] ve Times Kate Muir, ve [25] Robbie Collin Andrew Lowry ile birlikte beş yıldızlı mükemmel bir puan verdi Daily Telegraph da beş yıldız verdi ve şöyle yazdı: ". bacaklarım çok titrek olmuştur ve ağzım çok kuru olmasaydı, ben koltuğuna tırmandı ve memnun olurdu" [26] Richard Roeper arada, filme verdi A + [27] ve bir çağrı Christy Lemire de filmi mükemmel bir dört yıldızlı inceleme layık iken [28] "Bu, biz sanat olarak, film hakkında konuşmak zaman hakkında konuşmak ne olduğunu" belirterek, dört, dört yıldız üzerinden, "inkar edilemez, tekil bir deneyim çıkmıyor" gibi 2014 en iyi filmlerinden biri olarak nitelendirdi. [29] Tersine, Independent Kaleem Aftab "gülünç kötü" olarak nitelendirdiği, beş üzerinden filmin bir yıldız verdi. [30] Daily Express Henry Fitzherbert ödüllendirme, "sadece benim sinirler üzerinde, derimin altına alamadım" yazdı iki beş var. [31] Hollywood Reporter Todd McCarthy "filmi, hatta nispeten maceracı uzman izleyiciler üzerine mandalı için çok az sağlar" dedi.

  • Gerçek Arkadaşlar Filmini izle

    Çocukluk dönemi karışık olan orta yaşlarda olan bir adamın hayatını anlatıyor.Bu adam çok ufak yaşlarda ailesini bir kaza sonucu kaybetmiştir.Ancak zamanla büyüyünce ona yalan söylenmiştir.Gün gelip yalan söylendiğini öğrenince psikolojisi çok bozulmuştur.O günden sonra hiçbir şekilde yalan söylenmesine tahammül etmemektedir.Bu yüzden birçok kişi ile bağlarını bile koparmıştır.Ancak çevresindeki arkakadaşları adama yalan söyleyip ve bu adamda bunu öğrenirse neler olacak tahmin etmemiz pekte zor değil.Gelin bakalım neler oluyormuş izleyelim.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !