reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.675
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle  
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Cold Comes the Night Full izle

    Yaşam mücadelesi peşinde olan basit bir motel sahibi ve yozlaşmış bir polis memurundan parasını almaya uğraşırken, korkunç bir suçlu tarafından kızı kaçırılır. Bu film tüm insanlık sınırlarına dayanıyor. Ve hayal bile edemeyeceğiniz sınırlara ulaşıyor. İnsanlar arkalarında cesetler bırakarak yollarına devam ediyor.

  • The Outsider Filmi izle

    The Outsider Filmi izle : Lex Walker hayatını paralı asker olarak devam ettirmektedir. İngiliz ordusuna mensup olan Lex Walker, bir gün kızının öldüğü haberini alır. Bu haber üzerine apar topar Los Angeles’e giden Lex, cesetin kızına ait olmadığını anlar. Bu tuhaf şeye anlam veremeyen Lex araştırma içerisine girer.

  • Olur Olur Filmini İzle

    7 Kasım 2014 Tarihinde Vizyona Girecek Olan Olur Olur Filminin Tanıtımı:Alinin Kendi Halinde Çoğu İnsan Gibi Sıradan Bir Hayatı Var.Eczanede Kalfa Olarak Çalışan Ali Kendini İşe Verdiği Günün Birinde Dükkana Birisi Gelir.Kadını Görünce Alinin Eli Ayağına Dolanır Herşeyi Alt Üst Eder.Çünkü Kadın Alinin Çocukkenki Hayallerini Süsleyen Azra Adında Birsidir.Ali Hemen İŞe Koyulur ve Azrayı Ayarlamak İçin Birşeyler Düşünür.Ne Yapsam Bu Kızı Ayarlayabilirim vs.Yanlız Pek Beceriksizdir Özellikle Karşı Cinlerin Karşsında Eli Ayağına Dolanır Konuşamaz Dili Tutulur :) Olur Olur İzle Umutsuzluğa Sarılan Ali İnternette Sörf Yaparken Bir İlan Görür ve İlanda Yaşam Koçu Zihni Yazar ve Hemen Görüşme Ayarlar Düşünüyor ki Belki Zihni Alinin Hayatını Yola Sokar.Zihni İle Asistanın İşlri Pek Yolunda Gitmezken Yeni Gelen Müşteriler İle Kariyerlerini Yeniden Canlandırmak İçin Kolları Saıvar.Alinin Hayatını DahadaGüzel Hale Getirebilmek İçin Çok Farklı Yöntemler Uygulayan Zihni'nin Komik Anları Olayları İle Filme Komedi Katıyor. Kerem Çakıroğlu'nun Yönetmenliğini Yaptığı Başrolde Alper Kul, Şinasi Yurtsever, Onur Buldu, Yılmaz Gruda,  Ayça Varlıer ve Ali Kobanbay Gibi Ünlü İsimler Yer Alıyor.En Yeni Yerli Komedi Filmleri İzle

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !