reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.435
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle  
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Virüs Tek Parça İzle

Virüs Full Hd Tek Parça İzle filmin konusunda insan ırkının sonu gelmek üzeredir kısa zamanda çok yayılan bu virüs insan vücuduna girdiği anda insanı mutasyona uğratıyor ama bu virüsün bir panzehiri vardır adı return protein dir bu panzehir ısırılmış bir insanı ilk günkü kadar sağlıklı haline döndürüyor ama bu protein bu kadar insana yetecek gibi değildir kanında virüsü devam eden insanlar hala zombiye dönüşmeye devam ediyor 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Eyvah Eyvah 3 izle

  Ata Demirer'in vizyona bomba düşen film serisi olan Eyvah Eyvah filminin 3. Serisi vizyona girmek üzere. Hüseyin Badem istanbul'da yoğun uğraşları sonucunda babasını bulmuş ve ardından memleketine dönerek Hayatının aşkı Müjgan ile evlenmiştir. Bu bölümde Hüseyin Badem zabıta oluyor ve Firuzan ise ünlü oluyor. Ama komedi dur durak bilmiyor.

 • Celal ile Ceren Full izle

  Şu anda 30’lu yaşların da olan Celal Karaköy’de baba mesleği olan elektrik işi ile uğraşmaktadır. Ayrıca 30 yaşın krizini yaşayan Ceren ise bir mobilya mağazasın da çalışmaktadır. Artık bu ikilinin beraberliği de tam olarak 6 yıla kadar devam etmektedir. Çevresindeki pek çok kişi ikisinin evleneceğini düşünür. Diğer yandan Celal evlenecek arkadaşının bekârlığa veda partisine gitmek isteyince çok kötü tartışırlar ve araları bozulur. Ceren Celal in partiye gitmesini istemese de bir yolunu bulur ve partiye gider. Partiye gittiğini öğrenen Ceren ise Celal’den ayrılmak ister, onu sevse de sadece biraz sevgilisinin burnundan getirmek ister. Hiç beklenmedik bir zaman da evlilik için baskı altında olan Celal aniden Cerenden ayrılır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Dışlanmış Filmi izle

  Banka faciasının sonuçlarının neler olacağına dem vuran filmde,bankaya aşırı derecede borcu olan ve bu borçları ödeyemeyen birisinin evine gelen haciz olayıyla şoka girer. Evini kaybeden kişi, evinin başka bir aile tarafından alınmasıyla kafayı iyiden iyide sıyırır. Yeni taşınacak aile ise kendi halinde yaşamaya çalışan sıradan bir ailedir. Aile daha evin ilk gününde bu adamla karşı karşıya gelir ve polisin yardımıyla evlerine yerleşebilirler. Fakat evin eski sahibi onları rahat bırakmaz. Ailenin kızını İnternet üzerinden kandırarak kaçırır ve aile için korku dolu dakikalar başlamış olur.

 • Taş Mektep Filmi izle

  Taş Mektep Filmi izle : Sakarya Savaşını anlatan çok güzel ve dramatik film.Tarihe yolculuğa hazır olun. 720pFilmizleS.Com Keyifli seyirler diler.Yorum yapmayı unutmayın.

 • X-Men : Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Dublaj İzle

  Distopik bir gelecekte , Nöbetçiler olarak bilinen robotlar mutantlar imha ve mutant yavruların yolgenleri liman insanları ezen . Mutantlar küçük bir grup nedeniyle uyarıları sunmak için zamanda geri bir kişinin bilinç yansıtabilirsiniz Kitty Pryde , içinSENTINELS kaçmasına başarıyor . Çin'de bir manastırda Fırtına , Wolverine , Profesör Xavier ve Magneto ile PRYDE grubu buluşma . Onlar Bolivar Trask ,Nöbetçilertasarımcısı öldürmekten Mistik'i önlemek için 1973 için geri Wolverine'in bilincini göndermeye karar . Suikast Trask şehit yapacak , Mystique çekilecek ve onun güçleri taklitgeleceğinmüthiş SENTINELS oluşturmak ve mutant güçlere adapte ters mühendislik edilecektir . Xavier yardım için yaptığı ve Magneto genç canlarından ararlar Wolverine önerir . Mutantlar Nöbetçiler saldırımanastır büyük bir ordu olarak nihai stand yapmak. Onun yaralara yenik olarak Magneto Xavier ile eşleşir. Wolverine 1973 yılında uyanır ve o Xavier ve Hank McCoy karşılaşırX - Mansion , gitti . Üstün Yetenekli Gençler için Xavier Enstitüsü nedeniyleöğretmen ve öğrencilerin enVietnam Savaşı için hazırlanan edilerek kapatıldı. Şimdi kırık bir adam Xavier , yan etkisine bağlı olarak , telepatik güçlerini bastırır , McCoy tarafından oluşturulan bir serum yürümek yeteneğini kazanmış bulunmaktadır . Wolverine onun misyonunu açıklıyor ve Magneto'yu ücretsiz Xavier ikna -Pentagon altında bir hapishane hücresinden - John F. Kennedy suikast suçlanıyor . Onlara yardımcı olmak için , Peter Maximoff , insanüstü hızda bir mutant askere . Washington DC , Trask başarısız Kongresi'nde yaptığı Sentinel programını lobileri . Saygon , Mystique Trask araştırmaları için mutant GIs bir grup benimseyen bir genç William Stryker önler . Mystique Trask'i inceler ve o yakalama ve mutantlar üzerinde deneme olmuştur keşfeder . Xavier , Magneto , Beast ve Wolverine Paris'te Mistik'i kesmek için gidin . Paris'te ,Amerikalılar ve VietnamcaVietnam Savaşı ABD varlığınınsonunu müzakere ediyorlar . Mystiquekomünistlere yaptığı Sentinel teknoloji satmak için girişimleri Trask'la , bir toplantı sızmak için bir generali kimliğine bürünür . O Trask'i öldürmek üzeredir Xavier , Magneto , Beast ve Wolverine geliyor. Mystique DNASentinel'da için kullanılabilir asla emin olmak için , Magneto onu öldürmeye çalışır ; o bir pencereden dışarı kaçar . Mücadele seyirciler ve kameralar önündesokaklara dökülen . Mystiquekarışıklık uzaklaşıyor.

 • Muhalif Başkan Full izle

  Ferhan Şensoy'un son filmi yine dikkat çekecekmiş gibi duruyor. Bu defa Belediye Başkanı rolünde karşımıza çıkan Ferhan Şensoy, yine herkesi gülmekten kırıp geçireceğe benziyor. Bulunduğu beldeye hiç yabancı turist gelmediğinden şikayet eden yerli halk, bu defa işi ciddiye bindirmiş ve belediye başkanını protesto etme kararı almıştır. Bu baskıdan kurtulmak isteyen belediye başkanı da, halka bu sezon belde de turist patlaması yaşanacağına dair söz verir. Bu vaatten sonra çaresiz kalan halk kitlesi, başkanlarına son bir şans verme kararı alır. Belediye başkanı turistleri nasıl beldeye çekeceğini düşünürken, aynı zamanda çalmadık kapı, danışmadık adam bırakmamıştır. Fakat kayda değer bir teklif alamamıştır. En sonunda kasabada bir güzellik yarışması yapılmasına karar verilir. Bu yöntemle, hem medyanın hemde turistlerin ilgileri kendi kasabalarına yoğunlaşacaktır. Bu fikir çerçevesinde çalışmalarına hızla başlayan başkan, İstanbul'daki bir manken ajansıyla irtibata geçmiştir bile... Ve işte olaylar bundan sonra başlar.

 • Kadın İşi: Banka Soygunu Filmi izle

  Kadın İşi: Banka Soygunu Filmi izle : 2014 Yılının Ocak ayında vizyona girecek olan film sizlere komedi ile dram arasında bir tat verecek. Yönetmenliğini Taner Elhan'ın yaptığı Kadın işi Banka Soygunu filmi sizlere bazen duygusal anlar yaşatırken bazende gülme krizine sokacaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !