GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.615
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle  
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Ejder Kapısındaki Uçan Kılıçlar 720p Hd İzle

    Ejder Kapısındaki Uçan Kılıçlar Jet Li Filmleri İzle ; Hikaye jadenin ortadan yok olması kaybolması ve ejder hanının yıkılıp yok edimesinin 3 yıl sonrasında başlıyor.Gündüzleri hancı olan geceleri ise hazine avcıları olan çete tarafından ele geçirilen han altınla yüklü bir şehrin üzerinde bulunuyor.60 Yılda bir büyük fırtınalarla görülen hazineleri çete sürekli bir arayış içine girmiştir.Ejder Kapısındaki Uçan Kılıçlar Full İzle

  • Korku Hikayeleri Türkçe Dublaj izle

    Bir psikopat tarafından kaçırılan masum bir kadın, zorla tutulduğu yerden kaçmak ve daha önemlisi hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Ne yapacağını bilemeyen zavallı kadın hayatının oyununu oynamaya karar verir ve zorla kaçırıldığı psikopata korkulu hikayeler anlatmaya başlar. Bu şekilde hayatta kalmaya çalışırken filminde ana planı oturmuş olur. Kadın toplam korkunç hikaye anlatır bunların ilkinde iki kardeş olan bir kız ve bir erkek konuyken diğerinde ise yerden yaklaşık 30 Bin Feet yüksekte ki bir uçakta bulunan bir seri katilin hikayesi anlatılıyor.

  • Sona Doğru – All is Lost Türkçe Dublaj izle

    Denizcilik geçmişi iyi olan çılgın bir adam tek başına kendisine ait yatıyla Hint Okyanusu'na açılır. Her şey güzel giderken Yatı bir gemi konteynerine çarpar. Kazada ağır şekilde yaralanan adam bilincini kaybeder. Kendine geldiğinde hiçbir şey hatırlamıyodur fakat yavaş yavaş kendisine gelir ve kazayı hatırlamaya başlar. Yanında hiçbir ekipmanı olmayan adam Ölümcül bir fırtınanın ortasında yalnız başına kalmıştır. Teknik donanımı olmadan nasıl kurtulacağını düşünen adamın tek yardımcısı ise direnişi ve gemici geçmişidir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !