GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.286
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle  
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Hayatımın En Kötü Gecesi Filmi izle

Bir gece yakışıklı bir yabancıya (Anchorman James Marsden 2) bir telefon olmadan onu Los Angeles ertesi sabah mahsur bırakır stand becerikli bir muhabir olarak UTANÇ yıldızlı Elizabeth Banks (Açlık Oyunları, Pitch Perfect) OF çirkin komedi YÜRÜYÜŞ , araba, kimlik, ya da para - ve sadece 8 saat kariyerinin en önemli iş görüşmesinden önce. (c) Odak dünya

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Paylaşım İçin Teşekkürler Filmi izle

  Çok değişik bağımlılıklar vardır insan üzerinde. Bu bağımlılıklardan en tuhafı da herhalde sex bağımlılığı olsa gerek. Bu bağımlılıkla mücadele etmeye karar veren 3 kişinin macera dolu hikayesini anlatmaktadır. Kahramanımız Adam Bakalım neler yapacak.

 • Cehennem Türkçe Dublaj izle

  Cehennem Full HD izle Filmin konusundan bahsedelim ; Güneş hepimizinde bildiği gibi yaşam kaynağıdır. Ama filmde güneş ışınları insanları perişan ediyordu. Ülkede hiç bir şekilde su bulunmuyordu. Böyle bir Dünya’da Phillip, Maria ve küçük kız kardeşi Leonie hayatta kalmak için amansız çaba içerisine girerler.Halen su bulma umudu taşıyan üçlü, tehlikeli ve bir o kadarda amansız yolculuğa girerler... 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Karaoğlan Filmi izle

  Moğollar ordusu, Camoka liderliğinde Anadolu kapılarına kadar gelmiştir. Bu istila girişimin karşısında Türk devletleri birleşerek büyük bir direnişe hazırlanmaktadırlar. Türkler ise Karaoğlan’ın liderliğinde Camoka'ya karşı direneceklerdir. Bakalım galip kim olacak?

 • Branded Full HD izle

  Son derece değişik bir konu işleyen Branded filminde büyük markaların yaptığı savaşın gerçek kesitlerini gösteren bir olay yansıyor. Toplumun beynini yıkayarak bunu gerçekleştiren firmalar vardır. Misha Galkin isimi birisi komplonun gerçeklerini ortaya çıkarma çabasına girecektir.Bakalım Galkin bu girişimlerinden başarılı olarak çıkabilicekmi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Uzayda Sıkışanlar – Stranded izle

  Uzayda Sıkışanlar – Stranded izle : Uzayda tehlikeli ve gerilim dolu dakikalar sizleri beklemektedir. Uzayda maden araması ile görevli olan bir uzay gemisi talihsiz bir şekilde meteor yağmuruna maruz kalır. Bu meteor yağmurunda zarar gören gemiyi onarım için bir grup gönderilir. Grubu bazı şeyler için uyarırlar ve grup yola çıkar ve hiç ummadıkları şeyler ile karşı karşıya kalırlar.

 • Sarayın Tadları Filmi izle

  Hortense Laborie Perigord yaşayan ünlü bir aşçı olduğunu. Onun için sürpriz,Cumhurbaşkanı Elysee Sarayı'nda onun kişisel yemek başını atar . Merkezi mutfak liderlerinin kıskançlıkları rağmen , Hortense onun güçlü karakteri ile kazandı . Mutfağının orijinalliğini hızla Cumhurbaşkanı çekti , ama iktidar koridorlarında , pek çok engel vardır . Senaryo yazmak için , Hristiyan Vincent ve Etienne Comar Danièle Mazet golf Delpeuch3 , 1988-19904 François Mitterrand ile Elysee Sarayında şef tarafından ilham edilmiştir.Filmin kredi açılması sırasında , onun adı yukarıda , " özgürce uyarlanan "sözcüğü önünde . Hiçbir bilgi şef Pascal Le Piq'dir ve / veya zaman liderine potansiyel benzerlik teşvik verilmektedir . Coche - Dury , Épenot , Perrieres ve Jean - Marc Luchet gibi bazı karakter isimleri , ünlü şarap imalathaneleri ya da Burgundy iklimler bakın.

 • Haklı Şüphe – Reasonable Doubt Filmi izle

  İşlediği bir suçu başkasına isnat edilen bir adam. Bir çarp-Kaç olayından sonra bir daha aynı suçu işlemeden yakalanması gereken bir adam var fakat bölge savcısı onun suçunu zaten başka bir suç işlemiş olan adama atıp diğer adamı kurtarmak ister.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !