GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.611
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle  
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Blood Widow Filmi izle

    Konusu: "Ülkede güzel bir ev satın aldıktan sonra, Laurie ve Hugh, başarılı genç bir çift, onların arkadaşları için bir parti.Vahşi bir gece boyunca bir kaç arkadaş keşfetmek için karar terk edilmiş ve sadece duygusal kırık katil uyanmak, yatılı okulu bitişiğinde çürüyen:. Blood Dul " Filmin Kan Dul için özet kafamda ilginç senaryoların bir çok tetikledi, bu yüzden izlemek ve gözden geçirmek için şans atladı. Ne yazık ki kafamda hikaye filmin kendisinden daha üstündür. Bazen iyi, bazen yazma iyi oyunculuk kötü bir senaryo kaydedebilir, ve bazen mizah ve güçlü bir bitiş kötü bir korku filmi kaydedebilirsiniz, puslu bir kavram kaydedebilirsiniz, ama Kan Dul bu gidiş için hiçbiri yoktu. Ben gerçekten bu filmi beğenmek istedim, ama habercisi ve iletişim onu izlerken kendimi sadece daha aynı sahneleri yapmıştı, diğer filmlerin düşünürken buldum o kadar yapmacık vardı. Zayıf yazma chainsIn ek olarak kan Dul, belirgin teknik hatalar, gece ve hiçbir temel yoktu kurmak yerlerde görünen Dul set sahneler sırasında pencerelerden akarsu güneş ışığı vardı. Bu hatalar, kauçuk protez üst Gore ve belirgin kullanım çalışmış olabilir üzerinde ek olarak, komut dosyası daha mizah olmuştu. Ciddi ya da yapmacık gitmeye karar olamazdı sanki, ama her iki şekilde işlemek zorunda. Büyük bir korku filmi yapmak için, izleyiciler kaçınılmaz ölecek karakterler hakkında bakım, ya da en azından intikam için katil için isteyen, bize bunun için açlık yapmak yapmak zorunda.Yoksul komut katilin parçası ve mağdurlara herhangi bir doğal bağlantısı üzerinde herhangi kurmak veya madde eksik, bu engelledi. Kan Dul kendini gerçekten ilginç bir karakter olabilirdi, ama ona biraz arka plan vardı. Bir güzel ama ürpertici maske ve belirsiz bir arka hikaye, o arsa götürmek için biraz belirsiz oldu. Onun karakterine odaklanarak daha fazla, ne maske koymak ve öldürmek için onu sürdü muhtemelen bu fiske kaydetmek için gerekli bir unsur eklendi olurdu. Kenara bir kick-ass afişi, filmin bunun için olacak ki bir şey çok daha iyi bir film eşlik gerekirdi John Czaban tarafından yazılmış bir fark büyük orijinal skor oldu. Belki biraz daha yenilikçi kesmek daha n 'çizgi bekliyor, yorgun bir korku meraklı olmuştur, ama ben Kan Dul izlerken kırıklığına hissettim. O kadar çok potansiyeli vardı, ama bir snuff filmde biraz daha fazla tutarlar.

  • prestij izle

    prestij izle Başarılı bir yönetmen olan christopher nolandan ilizyon dolu bir serüven.İki sihirbaz ikiside hırslı ikiside alkışın kölesi.Korkunç bir kaza sonucu yolları ayrılan ve birbirlerine düşman olan bu iki sihirbaz birbirlerinin sırlarını afişe etmeye ve üstün gelme yarışında herşeyi yapmaya ellerini kirletmeye hazırdırlar.Çok ilginç bir hikaye ve büyüleyici bir son ile biten prestij filmi ben admininiz olarak ölmeden önce izlemeniz gereken bir film olarak sizlere öneriyorum.

  • Büyük Salgın Türkçe Dublaj izle

    Büyük Salgın Filmi Konusu ; Amerikanon New Mexico eyaletinde halk'ı bitiricek şekilde virüs salgını başlamıştır.Virüs bütün şehre yayılmıştır.Amerikan ordusu virüsün yayılmasını durdurmak için müdahale kararı alırlar.Bakalım ordununun bu virüs salgınını durdurmak için yeterli olacakmı. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !