reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 17-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.191
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle  
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • İbni Sina Hekim Filmi izle

  Arsa kadar bilgi Dark Ages kaybolmuş gibi , 11. yüzyıl İngiltere'ye yerleşmiş veKilise kara büyü karşı savaştı . Daha sonra bu tür SalernoOkulu olarak okullarda öğretilen kadarOrtaçağıntıp Hipokrat ve Galen gibi gibi Romalı hekim gibiYunan hekimlerinbilgi kaybetmişti . Traveling Kuaförsıradan nüfus için bakım. Robert Cole olağanüstü bir hediye vardır : Birisi tedavi edilmezse ölümcül bir hastalığı var sol o hissedebilir . Bu o onun hasta annesi , apandisit ölecek küçük bir çocuk gibi hissediyorilk defa fark ettim. Öksüz , ona böyle , tedavi çukurluğu katliam , ve diş çekimi gibi hizmetleri ile ortaçağ tıptemellerini öğreten bir hareket Berber , katıldı . Çırak Rob bu basit uygulamalarınsınırlarını tanır bile . Kuaför katarakt muzdarip, Rob onun için gerçek bir Medicus danışır . Bu Yahudi doktor tamamenBarber iyileşir . O, Yahudi kültürünün biraz öğrenir . Evli ve iki çocuk , Jesse ve Benjamin ile konuşuyor . Orada , Rob bir dünya haritasıilk kez görür ve uzak İran'da ilaç öğretirünlü İbn Sina , öğrenir . Yani o bir doktor olmak için orada eğitmek için karar . Tıp çok ilerisinde sonra İran ne Avrupa'da daha . Eski İran tıp çeviriler simbiyoz tarafından Gondishapur ve BağdatAkademisi Nasturiler tarafındanBizans ilaç ( Antik Yunan tıbbı bir evrim ) . Doktor, bilim adamı ve filozof İbn Sina İsfahan , o zamandünyadaki uygulayıcıları isteyen içinen önemli okul öğretir . Orada ,halifeliğin içinde, ancak , Hıristiyanlar artık izin verilir , fakat Yahudiler hala tolere edilir .

 • Belalı Rehine Full İzle

  Robbie ve Gara ömürlerini araba hırsızlığı yaparak para kazanmakla geçiren iki suçludur. Bu illegal meslek tabii ki de onlara cezaevinin yolunu göstermiştir. Hakimin onlara verdiği ceza bitmiş ve artık onlar özgürdürler. Ancak bu işi bırakmadan da jübile yapmak için son bir büyük vurgun yapmayı amaçlamaktadırlar.

 • Hipnozcu Türkçe Dublaj izle

  Ünlü psikiyatrist Erik Maria Bark, hipnoz alanında bir numaralı isimdir. Erik 10 yıl önce bir daha asla hipnoz yapmayacağına dair yemin etmiştir. Fakat şimdi yeniden yapmak zorundadır. Acımasız bir katil bir aileyi katletmiştir. Sadece ailenin küçük oğlu kurtulmuştur. Fakat ifadesinin alınması için hipnoz yapılması gerekmektedir. Erik bu görev için uygun görülür, bakalım Erik yeminine rağmen hipnoz yapıp katilden önce hala kayıp olan kız kardeşine ulaşabilecekler mi?

 • Bağlanmak Yok Full izle

  Bağlanmak Yok Filmi Konusu ; Herşey yıllar önce başlamıştır. Adam ve Enna lise döneminden arkadaşlardır. Adam lise çağlarında Enna'ya teklif etmiştir. Enna ise teklifi geri çevirmişti.Yıllar sonraki buluşmada ikili arasında etkileşim yaşanır. Ama Adam aşk'a tövbeli Enna ise aşktan işi olmayan biridir.Adam ve Enna sonunda beraber olurlar. Ama ilişkileri tamamen cinsellik ve seks üzerine kurulmuştur. Bakalım bu çarpık ilişkiden ne gibi sonuç çıkacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Welcome To The Jungle izle

  Jean-Claude Van Damme yeni filmiyle karşımızda. Dövüş filmlerinden ve daha çok gerilim ağırlıklı filmlerden hatırladığımız Jean-Claude Van Damme bu defa kahkaha dolu bir komedi filmiyle karşımızda. Bakalım yeni filminde Jean-Claude Van Damme nasıl bir performans sergileyecektir.

 • Karlar Kraliçesi Full izle

  Animasyon film sevenlere müjdeler olsun. Yeni yıla yaklaşırken yeni bir film daha sinema perdelerinde kendisini göstermekte. Kötü kalpli karakterlerin ve iyi kalpli karakterlerin bulunduğu filmde yine temennimiz iyilerin kazanmasından yana. Tabii ki filmin sonunu söylemeyeceğiz ama çok keyif alacağınızdan eminiz. Şimdiden tüm aile fertlerine keyifli seyirler dileriz.

 • Zaman Yolcuları Full Türkçe Dublaj izle

  Zaman Yolcuları izle, Seattle’ de aylık bir dergide çalışan üç arkadaş, bir gün gazetede ilginç ve dikkat çekici bir ilan görür. İlanda’’ zaman yolculuğu yapacak eş aranıyor’’ yazıyordu. İlk önce üç arkadaş ilana karşı bir şüphe duyar. Daha sonra sonucun iyi olacağına karar veren gençler ilanı veren Kenneth’e ulaşmaya çalışır. Kenneth aslında sıradan biriymiş gibi bir süpermarkette çalışmaktaydı. Ancak Kenneth son derece paronayaktır ve zaman yolculuğunun şifresini çözdüğünü iddia etmektedir ve en kısa sürede farklı bir yolculuğa çıkmak için hazırlıklar yapmaktadır. Fakat yolculukta kendisine eşlik etmek istediği kişiye tam olarak garanti veremez. Üç arkadaştan biri olan Darius bu yolculuğa katılmak istediğini söyleyerek Kenneth ile bir anda yakınlaşmaya başlar. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !