Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 4 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 6  Aşkın 10 Kuralı Full Izle | Film izle, 720p HD Film izle, Full Film Seyret
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.751
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle  
Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Hükümet Kadın 2 Full İzle

    İsminden de anlaşılacağı gibi serinin ikinci filmi ile vizyonlara çıkan hükümet kadın 2 filmi çok yakında sinemalarda üst köşede yerini alacaktır.Xate (Demet Akbağ) ilk filmde bildiğiniz gibi vefat etmişti. Serinin ikinci filmindede hayatını konu alan bir film oluyor. 720pfilmizles.com farkıyla sizlerle.

  • Blood Widow Filmi izle

    Konusu: "Ülkede güzel bir ev satın aldıktan sonra, Laurie ve Hugh, başarılı genç bir çift, onların arkadaşları için bir parti.Vahşi bir gece boyunca bir kaç arkadaş keşfetmek için karar terk edilmiş ve sadece duygusal kırık katil uyanmak, yatılı okulu bitişiğinde çürüyen:. Blood Dul " Filmin Kan Dul için özet kafamda ilginç senaryoların bir çok tetikledi, bu yüzden izlemek ve gözden geçirmek için şans atladı. Ne yazık ki kafamda hikaye filmin kendisinden daha üstündür. Bazen iyi, bazen yazma iyi oyunculuk kötü bir senaryo kaydedebilir, ve bazen mizah ve güçlü bir bitiş kötü bir korku filmi kaydedebilirsiniz, puslu bir kavram kaydedebilirsiniz, ama Kan Dul bu gidiş için hiçbiri yoktu. Ben gerçekten bu filmi beğenmek istedim, ama habercisi ve iletişim onu izlerken kendimi sadece daha aynı sahneleri yapmıştı, diğer filmlerin düşünürken buldum o kadar yapmacık vardı. Zayıf yazma chainsIn ek olarak kan Dul, belirgin teknik hatalar, gece ve hiçbir temel yoktu kurmak yerlerde görünen Dul set sahneler sırasında pencerelerden akarsu güneş ışığı vardı. Bu hatalar, kauçuk protez üst Gore ve belirgin kullanım çalışmış olabilir üzerinde ek olarak, komut dosyası daha mizah olmuştu. Ciddi ya da yapmacık gitmeye karar olamazdı sanki, ama her iki şekilde işlemek zorunda. Büyük bir korku filmi yapmak için, izleyiciler kaçınılmaz ölecek karakterler hakkında bakım, ya da en azından intikam için katil için isteyen, bize bunun için açlık yapmak yapmak zorunda.Yoksul komut katilin parçası ve mağdurlara herhangi bir doğal bağlantısı üzerinde herhangi kurmak veya madde eksik, bu engelledi. Kan Dul kendini gerçekten ilginç bir karakter olabilirdi, ama ona biraz arka plan vardı. Bir güzel ama ürpertici maske ve belirsiz bir arka hikaye, o arsa götürmek için biraz belirsiz oldu. Onun karakterine odaklanarak daha fazla, ne maske koymak ve öldürmek için onu sürdü muhtemelen bu fiske kaydetmek için gerekli bir unsur eklendi olurdu. Kenara bir kick-ass afişi, filmin bunun için olacak ki bir şey çok daha iyi bir film eşlik gerekirdi John Czaban tarafından yazılmış bir fark büyük orijinal skor oldu. Belki biraz daha yenilikçi kesmek daha n 'çizgi bekliyor, yorgun bir korku meraklı olmuştur, ama ben Kan Dul izlerken kırıklığına hissettim. O kadar çok potansiyeli vardı, ama bir snuff filmde biraz daha fazla tutarlar.

  • Kar Canavarı – Avalanche Sharks Türkçe Dublaj izle

    Bu zamana kadar görülmemiş korkunç ve büyük çığ meydana gelir.O bölgede bulunan oteldeki müşterilerin bir çoğu kaybolmaya başlar.Bu müşterilerin ortadan kaybolmasını otel çalışanları fark eder ve bu durumu yetkililere bildirirler.Bu kadar müşterinin çığ yüzünden kaybolması hiç kimseye mantıklı gelmez oysaki asıl neden çığ değil karın altında bulunan acımasız ve vahşi olan katil köpek balıklarıdır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !