GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7/10
Yorum Sayısı: 4
İzlenme:229.522
Bana Bir Soygun Yaz Full izle  
Bana Bir Soygun Yaz Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • We Steal Secrets : The Story of WikiLeaks Filmi izle

    Bir dönüm tüm dünyada büyük bir şok dalgasına neden olan olayı anlatan film, Belgesel film olarak iyi bir film olmuştur. Amerika tarihinin en sansasyonel olan olayı olan WikiLeaks belgelerinin sızdırılması kamuoyunda ilk sırada yer buldu. Julian Assange'ın olay çıkartan web sitesinin ayrıntılarını anlatan bir belgeseldir.

  • Lego Filmi izle

    Sihirbaz Vitruvius kötü Lord Business" Kragle " adlı bir süper silahını korumaya çalışır . O başarısız , ama "özel " olarak adlandırılan bir kişi Kragle durdurma yeteneğine Direniş Piece bulacaksınız kehanetler . Sekiz buçuk yıl sonra , Emmet Brickowski adında sıradan bir inşaat işçisi Wyldstyle şantiyede şey ararken adında bir kadınla karşılaşır. O inceler , o bir çukura düşer ve ( bir Krazy Tutkal kapak olduğu ortaya ) Direniş Piece bulur . Dokunmak zorunda , Emmet canlı vizyonlar yaşar ve geçer . Onun arkasında bağlı Direniş Piece Bad Cop , Rab İş ' teğmen , gözaltında uyanır . Orada , Emmet " Taco Salı " de Kragle (etiketi ile Krazy Glue bir tüp olduğu ortaya kısmen dışarı ovuşturdu ) ile dünyayı dondurmak için İş ' planları öğrenir . Wyldstyle Emmet'i kurtarır ve Eski Batı , başka bir " dünya" götürür . Oher " dünya" günlük faaliyetlerinde birbirlerine yardım farklı " dünyalar " insanlar ile bağlantılı olarak kullanılan açıklıyor . Ancak Rab İşdüşünce nefret , ve tüm" dünyalar " ayırmak için duvarlar oluşturur . " Eski Batı" , Wyldstyle Vitruvius karşılamak için Emmet'i tanıttı . O ve sihirbaz Master Üreticileri , kullanım kılavuzları olmadan ihtiyaç duydukları şey inşa edebilen yetenekli insanlar olduğunu açıklıyor . O daha nedeniyle bu tür anarşik yaratıcılık Business ' onaylanmama için , Master Üreticileri aktif , İş tarafından avlanan Bad Cop tarafından neden olduğunu açıklıyor . Emmet Usta Üreticileri tarafından sahip hiçbir özelliği görüntüler bulmak hayal kırıklığına rağmen, o "Adam Upstairs " , tüm" yaratıcısı olduğu söylenen kişi adı verilen bir insansı tanrı vizyonları unutulsa bile , Wyldstyle ve Vitruvius onun potansiyelinin ikna dünyalar " . Bad Cop Emmet , Wyldstyle ve Vitruvius izini ve bir kovalamaca söz konusudur. Onlar Wyldstyle erkek arkadaşı Batman veCloud Cuckoo Land seyahat tarafından kurtarıldı . Orada Emmet ile etkilenmemiş ve İş savaşmayalım kalan Usta Üreticileri , bir konseyine alınır . Nedeniyle Emmet bacağına , Bad Cop ve onun güçleri saldırıda bir beneksiz izleme cihazı , korkutur , ve tüm kalan Usta Üreticileri yakalamak . Emmet , Wyldstyle , Vitruvius , Batman , Unikitty ve Benny Metal Sakal'ın gemisine kaçmak için yönetmek .

  • Paranoya Full izle

    Wyatt Corporation şirketi ülkenin en büyük haberleşme şirketidir.Adam Cassidy ise o şirkette çalışan bir teknoloji uzmanıdır.Hırsı ona hata yaptıracaktır.Ama zeka olarak son derece iyi biridir.Cassidy şirkette büyük bir hata yapar, bu hatayıda şirket CEO su görür. Tabi bu hatayı şirket sahipleri görünce işinden olacak olan Cassidy'e şantajlar gelmeye başlar. Yapılan şantaj ise rakip şirkete bilgi sızdırması istenmektedir.Bakalım Cassidy için işler yolunda gidecekmi... 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !