reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7/10
Yorum Sayısı: 4
İzlenme:229.686
Bana Bir Soygun Yaz Full izle  
Bana Bir Soygun Yaz Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Virüs Tek Parça İzle

Virüs Full Hd Tek Parça İzle filmin konusunda insan ırkının sonu gelmek üzeredir kısa zamanda çok yayılan bu virüs insan vücuduna girdiği anda insanı mutasyona uğratıyor ama bu virüsün bir panzehiri vardır adı return protein dir bu panzehir ısırılmış bir insanı ilk günkü kadar sağlıklı haline döndürüyor ama bu protein bu kadar insana yetecek gibi değildir kanında virüsü devam eden insanlar hala zombiye dönüşmeye devam ediyor 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Komiser Filmi izle

  Binbaşı (Rusça:. Майор 'translite Belediye Başkanı) Yuri Bykov oynadığı 2013 Rus aksiyon yönetmenliğini yazılı film ve olduğunu. İlk 2013 Cannes Film Festivali'nde Uluslararası Eleştirmenler Haftası kapsamında gösterildi. Bu 2013 Toronto Uluslararası Film Festivali'nde Çağdaş Dünya Sineması bölümünde gösterildi.

 • İşgalciler Filmi izle

  10. gününde Danny kapıcı jilet tel ve kesiciler ister. Danny o ev sahibi kedisini çaldı ve onun gücünü kesip düşündüğünü açıklıyor. O bir ışık yanar ve güç geri, ama onlar sadece başını karıştırmasını iddia ediyor. Daha sonra bubi tuzakları gibi onun dairesinde jilet tel kurar. O Joe için kapıcı aradığında, yeni bir kapıcı Joe hasta ve Danny daire bırakmak gerektiğini iddia gösterir. Danny şimdi, onun kedi kaybı ve bildiği kapıcı tarafından yola evin etrafında şeyler ham silah yapımında başlar. Gün 11 tenis raketi yapılan ham bir silah tutan, jilet tel ile çevrili kanepede onunla açılır.Güç tekrar kapalıdır.Güç geri geldiğinde o çok gürültü yapma, bir sandalye smashing başlar.Kapı zili başka bir vızıltı raket aşağı tutmak için onu söylüyorum, polisi getirir.Polis memuru ayrıca apartmanda koku ne olduğunu sorar. Danny o akşam olduğunu cevaplıyor. Danny daire yeniden girer ve kömürleşmiş onun evcil hayvan kedi, bulmak için fırında güveç açılır. Gün 12 onun avukatı çağırır ve hiçbir cevap alır. Yani bir sallanan kapı çivi başka ham silahını oluşturur. O kapının önünde duruyor ve biraz daha iyi çağlara yanıp, öldüğü gibi, o ölen büyükannesinin yüzünü görür ve kendisi üzerinde sallanan kapı silah kullanır. Günün ilerleyen saatlerinde, kapı zili çalıyor ve o mahkeme kararı olsa geldi ve daire nihayet onun onu söylüyorum onun avukatı. Film, bir piyano gizli video blog kamera bulma, yeni kiracı oğlu ile sona erer.Çocuk Danny daire girilen her kişi ve hayvanı öldüren bir uyurgezer, olduğunu ortaya koymaktadır SD kart saatler.

 • Casey Anthony Davası Filmi izle

  9 Haziran 2008 - . Casey Anthony ve kızı , Caylee , Casey anne , Cindy ve George Anthony ev dışına taşımak ve onun eski erkek arkadaşı Ricardo Morales ve arkadaşı Amy Huizenga ile 15 Haziran 2008 - Caylee babasını ziyaret kime o sabah Cindy Anthony ile bir destekli yaşam tesisi ziyaret videoya Cindy sonra merdiveni kaldırılması vekapıyı kapatma , daha sonra o günAnthony havuzunda Caylee ile yüzüyor 16 Haziran 2008 - Caylee sonAnthony aile konutunda hayatta görülür . George Anthony göre , Caylee omuzlarında sırt çantaları ile 12:30 civarında araba ile Casey ile ayrıldı . [3 ]savunmasına göre , Caylee bu gün boyunca bazenailenin yukarıda zemin yüzme havuzunda boğuldu ve Casey ve George Anthony hem cesedi üzerine paniğe kapıldı ve onun ölümünü örtbas .öğleden sonra , Casey ailesi ve birkaç arkadaş çok kısa çağrıları yapar . Gözetim videolar Casey Anthony ve onun erkek arkadaşı bir Blockbuster video dükkanında tesadüfen etrafında yürüyüş göstermektedir . 17 Haziran 2008 - . George ve Cindy Anthony yüzme havuzuna kapısının açık olduğunu ve merdiven havuzun yanında olduğunu fark 20 Haziran 2008 - . Casey Anthony çeşitli fotoğraflar Fusion gece kulübünde parti ve bir " sıcak vücut yarışmasında " katılan yakalanır 30 Haziran 2008 - Casey'nin araba orada birkaç gün kaldıktan sonra bir otoparkta çekilmesi ; onu çanta ve bir çocuğun araba koltuğuotomobilin arka koltuğunda bulundu . 2 Temmuz 2008 - . Casey İtalyanca " güzel bir hayat " anlamına gelen " Bella Vita " diyerek sırtında bir dövme alır 15 Temmuz 2008 - George ve Cindy Anthonyimpound bahçesinde Casey arabasını almak. George Anthonyaraçtan kaynaklanan güçlü bir koku gözlemler. Araba bagajına bir denetim çöp içeren bir plastik torba ortaya koymaktadır . Casey bir ay içinde Caylee eve getirdi değil çünkü Sıkıntılı , Cindy izini ve Casey kalıyordaireye Cindy alır ve Casey eve gelip yapar Amy Huizenga ile tanışır .Casey o Caylee görmediği ailesini anlatıyor bir ay içinde ve bu Zenaida Fernandez Gonzalez ( " Zanny " ) adında bir çocuk bakıcısı onu kaçırdı olabilir . Cindy Anthony hemen 911'i ve torunu Caylee eksik bildiriyor . 16 Temmuz 2008 - Polis araştırmacılar Casey Anthony istihdam onun yeri hakkında yalan olmuştur keşfetmek ve ona dadı yaşıyor diyor burada . Sonuç olarak , Casey tutuklandı ve çocuk ihmal ile suçlanan sahte resmi açıklamalar yapıyor , ve bir soruşturmayı engellediği . 17 Temmuz 2008 - Caseyyargıç o gösterdi söyleyerek , kefalet inkâr hangi süre içinde , mahkeme görünür " çocuğunun refahı için Kederli göz ardı . " Şerif Ofisipolisler Casey arabasını arama ve delil çeşitli öğeleri alır . 18 Temmuz 2008 - . . Casey Anthony onun yasal avukat olarak Jose Baez kiralar kolluk kuvvetleri ile işbirliği Casey istekliliği hakkında Orange County Şerif Ofisi için bir mektup yazar kim

 • Taklitler Film izle

  Hughes ailesinin hayatında her şey yolunda giderken bir gün küçük kızlarının elim bir kaza sonucunda kaybetmesiyle her şey değişir. Aile büyük şok yaşarken artık bulundukları yerde duramazlar. Çünkü her tarafta küçük kızlarının hatıraları bulunmaktadır. Aile bu sıkıntıdan kurtulmak için oradan uzaklaşır ve şehir dışında ki kulübelerine giderler. Orada bulunan komşularıyla geçirdikleri bir akşam yarıda kesilir. Çünkü adamın mükemmeliyetçi olan komşusu şiddete baş vurmuştur. Artık ailelerin tek derdi hayatta kalmaktır.

 • Silsile 2014 Filmi izle

  Son derece güzel bir film sizlerle.İnternet aleminde ilk bizim aracılığımızla izleyeceksiniz.

 • Fırtınanın İçinde Tek Part İzle

  Fırtınanın İçinde Tek Part İzle filminin konusu küçük bir kasabada yaşanan doğal olayları konu alıyor bu küçük kasaba Silverton kasabasıdır küçük küçük çıka hortumlar halkın çokda ilgisini çekmemiştir her seferinde biraz daha büyüyen bu hortum hala dikkat çekmiyor ama bazıları bu durumdan rahatsız olur araştırmaya kalkar ve dev gibi bir fırtına kasabayı yıkıp yok edecektir bu bilgi halka duyurulur halkın çoğu korkarkarak burdan gitmeye hazırlanır bazılarıda servet bulduk diye sevinir kamera kaydına alıcaklardır macera arıyorlardır 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

 • 11.6 Full izle

  11.6 Filmi Konusu ; Filmde düzgün adam profilinde bulunan Toni Musulin isimli kişi iş ve hayat tarzı ile herkesin imrendiği bir çalışandır.Kesinlikle işine yan vurmayan ve asla izin istemeyen biriydi.Fakat bir gün çok yakın birini kaybedince iş yerinden ilk defa yıllar sonra izin istemek zorunda kalır.Fakat izin talebi kabul edilmez. Bunun ardından Musulin çok sinirlenir ve hayatında sürekli düzensizlikler ve sorunlar ortaya çıkar. Sonunda Musulin çok büyük bir soyguna karışıcaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !