GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.8/10
Yorum Sayısı: 24
İzlenme:85.755
Dabbe: Cin Çarpması Full izle  
Dabbe: Cin Çarpması Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Breathe In Filmi izle

    Yılında Sundance Film Festivali'nde oynamak için yönetmen Drake Doremus gelen üçüncü film nefes. Doremus gibi Crazy, o yıl oyunculuk için jüri özel ödülünü aldı önde gelen bayan Felicity Jones ile yaptığı ilk filmi ile 2011 yılında festivalin dramatik büyük jüri ödülünü kazandı. Doremus hatırlar onun erken filmi Like Crazy, Jones'a onun döküm tartışırken, "Bana onun içinde yapılan düz bir kaset gönderdi. O aslında onun duş, filmin sonunu yaptım. Ve vay, tamam 'gibi oldu. 'Ben bile onu toplantı olmadan onu attı. "Onlar Like Crazy tamamlandıktan sonra, tekrar birlikte çalışma hakkında konuşmaya başladı. "Yolculuk henüz tamamlanmış değildi ve biz biraz daha fazlasını yapmak için keşfetmek olduğunu hissettim." Gibi Crazy, Doremus ve senarist Ben York Jones gibi aynı tekniği kullanarak diyalog olmadan her sahne için detaylı bir taslak hazırlanmış ve daha sonra sözlerini doğaçlama ise birkaç hafta boyunca dökme ile prova. Doremus açıklıyor: Ben temelde backstory ile dolu bir öykü, okur gibi bir 60 sayfalık taslak ile başlar, sahnenin duygusal yener, subtext, arsa puan, ama çok az diyalog. ... Her almak, sahne daha damıtılmış olur.İlk almak ikinci take 10, 15 dakika, ve bunu biliyorsun önce biz gereken iki dakikalık sahneye aşağı olsun. ... Bu yorucu olduğunu! Ama bunu açıklamak için harika bir kelime: biz ne olması gerektiğini fark kadar her olasılığı egzoz ve aşağı o noktaya geldiğinizde, aktörler sadece daha fazla umurumda değil. Hiçbir kamera için performans var; sadece anda olmak sadece gerek odak orada olmak ve oluyor. Doremus, yüzler, doğal ve etkilenmeyen onun aktörlerin performanslarını dışarı çekmek için onun yeteneği 'filmleri genellikle sağ aktörlerin de el kameraları "samimi" style.His kullanım için bilinen' biz 'yanılsamasını yaratırkarakterlerin yaşamlarında "özel anları işgalci" yeniden. Yılında Queens, New York JFK Uluslararası Havalimanı'nda, New York'un ve Terminal 4 çekildi nefes.

  • Böcek Yerli Filmi 720p İzle

    2 Çocukluk arkadaşı olan uğur ve barış engin amcalarının dükkanı olan dvd dükkanında çalışmaktadırlar.Enginin kız kardeşi leyla ve uğur birbirine aıktır.Bir an önce evlenmek ister ama henüz düzenini kurabilmiş değil.Bararışın kuzeni olan leyla'da oda bir an önce evlilik hayalleri kurar.Ancak aşkta engeller vardır ve sürekli gizli gizli buluşan bu 2 aşık Barışın planı olan oyunculuk hayatına adım atarlar.Leyla ve uğurun başrolde oynayacağı bir film çekmeye karar verirler.Ancak yardım almaları lazım tam o sırada sinema perdelerini kapamış olan Yçnetmen bora bey ve serarist halukla tanışırlar ve yardım isterler.Bora sinemada büyük bri bozguna uğramış sinemaya küsmüş kendini resim yapma hobisine vermiştir.Haluk ise yaşadığı bir iş kazası yüzünden senaristlikten soğumu kendini ailesini bile zor geçindirebilir durumlara gelmiştir.Bu ekibin her yesi ayrı ayrı sornlar yaşamakta olsada uğurun hayallerini gerçekleştirmek için bu yola başvurmuşlardır.Ancak film çekmek o kadar kolay olmadığını çekimler başladıktan sonra anlarla oldukça zor anlar yaşarlar Birde bunun üstüne leylanın başka biriyle evleneceği haberi işlerini dahada zora sokar.Ekibin tamamen zamana karşı oynadığı oyunun soununda leyla ve uğurun mutlu sonra noktalama görevini alırlar. Komedi içeren Böcek Filminin Yönetmenliğini Bora Tekay Üstlenmiştir.

  • Way of the Wicked Filmi izle

    Bir rahip olarak Hristiyan Slater? Küçük bir kasaba polis olarak Vinnie Jones? Tabii, neden olmasın? Bu Görüntü Eğlence 20 Mayıs Blu-ray ve DVD üzerine serbest olduğu, kötülerin ŞEKİLDE anlaşma.Doğaüstü gerilim filmi için römork ve resmi sanat yarattı edilmiş, ve her ikisi de aşağıda görebilirsiniz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !