GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.8/10
Yorum Sayısı: 24
İzlenme:85.144
Dabbe: Cin Çarpması Full izle  
Dabbe: Cin Çarpması Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Cehennem Türkçe Dublaj izle

  Cehennem Full HD izle Filmin konusundan bahsedelim ; Güneş hepimizinde bildiği gibi yaşam kaynağıdır. Ama filmde güneş ışınları insanları perişan ediyordu. Ülkede hiç bir şekilde su bulunmuyordu. Böyle bir Dünya’da Phillip, Maria ve küçük kız kardeşi Leonie hayatta kalmak için amansız çaba içerisine girerler.Halen su bulma umudu taşıyan üçlü, tehlikeli ve bir o kadarda amansız yolculuğa girerler... 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Geçit Yok Filmi izle

  Şerif Ray Owens , ilaçlara karşımücadelede Los Angelas ' ajansı bir parçasıson görev başında iken , başarısız bir ameliyattan sonra istifa etmek zorunda kaldı . Sonra Meksika Sommerton ilesınırında küçük bir kasaba varsa şerif hizmet kabul eder . Burada bir gün tümdüzenini bilmiyor imha edilecek huzurlu bir hayat yaşayan bir basit önleyici suçlar olduğunu. Hangi Gabriel Cortes adındabüyük uyuşturucu efendisi adam biridirFBI veCorvette ZR1 özel üretim döngüsü ,Meksika sınırına sürücününsağ markaelinden kaçmaya yönetmek . Şerif Owens şehir doğrudan bir kişinin deneyimlerini yaptım . Eğer bu görevleri ikna edemez eğerFBI ajanı John Owens yetkililer , her şeyden önce , daha sonraoperasyon dahil edilecekşerif zorladı veekibi ile mücadele büyük uyuşturucu çetesine karşı kendi kurdu.

 • Para Avcısı Full izle

  Henüz 20'li yaşların başında olan genç Jordan Belfort, Stratton Oakmont isimli bir yatırım firmasında CEO olarak görev yapmaktadır. Para kazanmak ve zengin olmak adına herşeyi yapabilecek karakterde olan Jordan, Wall Street borsasında komisyonculukta yapmaktadır. 90'lı yıllarda New York'da her şey olabilmektedir. Yatırım yapan bir çok kişiyi aldatarak çok yüklü paralar kazanan Jordan, aynı zamanda bir o kadarda harcama yapmaktadır. Sadece bir günde milyar dolarlar kazanıp aynı günde harcaya bilme kapasitesine sahiptir.

 • Sev Beni Filmi izle

  Kiev'li Sasha ile Türk Cemal'in akıl almaz aşkına tanık olacaksınız. Tanıştıkları andan itibaren başlarına gelmeyen kalmayan ikili gittikçe birbirlerine yakınlaşırlar. Fakat birbirlerinden gizledikleri çok önemli sırları vardır. Cemal evlenmek üzeredir ve Sasha'nında sevgilisi vardır.

 • Branded Full HD izle

  Son derece değişik bir konu işleyen Branded filminde büyük markaların yaptığı savaşın gerçek kesitlerini gösteren bir olay yansıyor. Toplumun beynini yıkayarak bunu gerçekleştiren firmalar vardır. Misha Galkin isimi birisi komplonun gerçeklerini ortaya çıkarma çabasına girecektir.Bakalım Galkin bu girişimlerinden başarılı olarak çıkabilicekmi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Midasın Kutusu Full izle

  Yönetmenliğini "Jonathan Newman" ın yaptığı 2014 filmi yine her zaman ki gibi Fantastik film alanında en iyilerden birisi.Toplamda $25,000,000 bütçe ile çekilmiş olan filmin müziği Fernando Velázquez tarafından hazırlanmıştır.Keyifli seyirler dileriz.

 • İz Bırakan Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Polonyalı iki öğrenci Michal ve Karina İspanya'da yazın çalışırken kendilerini birbirinde bulurlar ve aşık olurlar birbirine. Herşey tam güzel giderken ummadığı olaylarla karşılaşırlar ve yaşantıları çok zorlaşır.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !