Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 4 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 6  Dabbe: Cin Çarpması tek parça izle « Film izle, 720p HD Film izle, Full Film Seyret
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.8/10
Yorum Sayısı: 24
İzlenme:88.804
Dabbe: Cin Çarpması Full izle  
Dabbe: Cin Çarpması Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Pinokyo Türkçe Dublaj izle

    Pinokyo Türkçe Dublaj izle Geppetto hepimizinde bildiği gibi kukla yapımcısdır. Kuklanın mimarı olan gepetto ilk başlarda küçük bir marangoz atölyesi vardır.Pinokyoyu yapmaya başladığında onun canlanıp konuşacağını aklı bile kesmezdi Gephetto'nun. Pinokyo konuşan bir kukla olunca onunda hayatı son derece değişime uğrayacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • 1612: Khroniki Smutnogo Vremeni Türkçe Dublaj izle

    Filmin Konusu ; Film , Rusya ile Polonya arasında yaşanan savaşı ele almaktadır.Rusyada açlık sefalet her geçen gün artmaktaydı.Sarayda hizmetker olan Andrey isimli bir çocuk halkın birbirine girdiği günlerde Saray kralı Çar'ın düşmanlar tarafından öldürülmesine şahit olan Andrey için bundan sonra bam başka bir hayat gelişecektir. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Bu Aşk Fazla Sürmez Filmi izle

    İki insan ve bu iki insanın farklı dünyaları. Acaba bu iki değişik insan birbirlerine ne kadar süre tahammül edebilirler. Ayrı dünyaların insanları olan Net ve Josh birbirlerine aşık olurlar. Çok uzun sürmeyen sevgililik dönemini evlilikle süslemeye karar verirler ama hem aileleri hemde yakın arkadaşları buevliliğin gerçekleşmesini istemez. Çünkü bu evliliğin asla yürümeyeceğine inanırlar. Sevimli çiftimiz ise her şeyi göze alır ve evlenmeye kararlıdırlar.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !