GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.0/10
Yorum Sayısı: 24
İzlenme:116.210
Elysium: Yeni Cennet Full Türkçe Dublaj izle  
Elysium: Yeni Cennet Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Gri kurt – The Grey izle

    Alaska'da petrol sondajında çalışmak için görevlendirilen bir ekip, uçaklarının düşmesi sonucu bölgenin vahşi ve ıssız bir alanında mahsur kalırlar. Grubun başı olan Ottway (Liam Neeson), ekibin vahşi doğada aç kurtlara karşı hayatta kalabilmesi için elinden geleni yapmak zorundadır. Hem kaza sonrası aldıkları ölümcül yaralar, hem de insanı donduran hava koşulları karşısında kurtlara yem olmadan buradan kurtulabilecekler midir?

  • Cesur Zebra – Khumba Online İzle

    Khumba Vucudunun Sadece Ön Kısımlarında Olan Çizgilerle Bir Zebra Grubunun İçinde Doğan Bir Hayvandır.Khumbayı Lanetli Zanneden Zebralar Onu Addadilir.Cesur Zebra Khumba nın Bulunduğu Bölgeye Uzun Süredir Yağmur Yağmaz ve Bunun Sorumlusu Olarak Khumbayı Suçlarlar. Grubun Lideri Baba Zebra Khumbayının Bölegelerini Terk Etmesini İster.Khumda Dayanamaz ve Uzun Bir Macera Yolculuğuna Çıkar.Phango Adlı Bir Leoparla Tanışınca İşler Dahada Zorlaşır.Cesur Zebra Full İzle

  • Ölümsüz Aşk Filmi izle

    Onları Saints David Lowery tarafından yazılan ve yönetilen bir 2013 Amerikan romantik suç dram filmi Oluşumu değildir.Film hapishaneden kaçar ve eşi ile tanıştığı olmamıştı kızı ile birleştirmek için Texas tepeler arasında ortaya koyan bir kanun kaçağı izler.Film Bob Muldoon ve Ruth Guthrie gibi Rooney Mara gibi yıldız Casey Affleck. Film, ABD Dramatik Kategori Yönetmeni Ödülü'nü kazandı ve Büyük Jüri Ödülü'ne aday 2013 Sundance Film Festivali'nde giriş yaptı. 16 Ağustos 2013 tarihinde sinemalarda 2013 Cannes Film Festival.The filmi de Uluslararası Eleştirmenler Haftası bölümünde yarışmak üzere seçildi.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !