GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:697
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı izle  
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:549
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı 1080p izle  
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı 1080p izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:316
I, Frankenstein 2014 izle  
I, Frankenstein 2014 izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.531
I, Frankenstein Filmi izle  
I, Frankenstein Filmi izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 8
İzlenme:67.648
I, Frankenstein 2014 izle  
I, Frankenstein 2014 izle
GÜNÜN FİLMİ

Hayatımın En Kötü Gecesi Filmi izle

Bir gece yakışıklı bir yabancıya (Anchorman James Marsden 2) bir telefon olmadan onu Los Angeles ertesi sabah mahsur bırakır stand becerikli bir muhabir olarak UTANÇ yıldızlı Elizabeth Banks (Açlık Oyunları, Pitch Perfect) OF çirkin komedi YÜRÜYÜŞ , araba, kimlik, ya da para - ve sadece 8 saat kariyerinin en önemli iş görüşmesinden önce. (c) Odak dünya

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Arkadaşlar Arasında Filmi izle

  Arkadaşlar Arasında Filmi izle : Birbirlerine bağlı 4 kafadar arkadaş,içlerinden birisi olan Ayhan'ın doğum günü için birşeyler yapmayı planlarlar. 3 arkadaş birleşip Ayhan için ıssız bir adada rakı sofrası kurarlar ve doğum gününü böyle kutlamak isterler.Fakat içkinin de etkisiyle o güne kadar birbirlerine anlatmadıkları olayları anlatıp,geleceğe dair planlar yaparlar.

 • Yaramazlar Filmi izle

  Yaramazlar Filmi izle : Hayatını kendi kuralları üzerine inşa etmeye çalışan ama bu yolda başarılı olamayan bir müzisyen olan Thomas ile Thomas'ın sevgilisinin babası arasında geçen eğlence ve macera dolu bir film.

 • Karanlık Cinayetler Türkçe Dublaj izle

  Yaşanmış bir hikayeden esinlenerek sinema perdesine aktarılan filmde, Alaska’nın kötü ün yapmış seri katili olan Robert Hansen'in hayatı konu edilmiştir. Hayatını sürdürdüğü bölgede cana yakın birisi olarak tanınan Robert tam sayısı bilinmemekle beraber 24 kadını zorla kaçırıp öldürmüştür. Filmde görev yapan ünlü aktör Nicolas Cage ise Hansen'i tutuklamaya çalışan polis görevini yapmaktadır.

 • Büyük Kumar Filmi izle

  Richie Furst, son derece akıllı ve kıvrak zekaya sahip bir öğrencidir. Princeton’da Matematik bölümünü okuyan Furst, Öğrenim harcı olarak 60.000 $ ücret ödemesi gerekmektedir. Furst çok zeki olmasına rağmen burs almayı başaramamış ve bir hafta içerisinde öğrenim ücretini ödemesi gerekmektedir. Biraz birikmişi olsa da 60.000 doları bulması imkansız görünmektedir. Ne yapacağını düşünen Furst çareyi elinde ki birikmiş parayla İnternet üzerinden online poker oynamakta bulur ve oynamaya başlar. Fakat final oyununda yenilir ve tüm parasını kaybeder. Son oyunda hile yapıldığını anlayan Furst işin peşini bırakmaz ve sitenin sahibini bulmaya karar verir. Kosta Rica'da Lüks bir hayat yaşayan sitenin sahibi Ivan Block u bulur. Ivan hileyi çözen bu gence iş teklif eder ve kabul görür. İlk başta her şey yolundadır. Paralar, kızlar, gece hayatı derken işin çirkin yüzü kendisini göstermeye başlar.

 • Başarının Fiyatı izle

  Peter’in acıklı hayat hikayesine tanık olacaksınız. Peter bir alış veriş merkezinde çalışmaya başlar her şey yolunda giderken Susan'ın işe girişiyle her şey farklı bir boyuta taşınmaya başlar.

 • Hitman : Bir Tetikçiyle Görüşme Filmi izle

  Efsanevi oyun olan Hitman'ın sinemaya uygulanmış çok güzel bir filmdir. Uzman bir tetikçi kendi geçmişini silmek için geri döner fakat işler öyle karmaşıklaşır ki bir anda kendisinin başka birisinin geçmişini silerken bulur.

 • Wish You Were Here Filmi izle

  Wish You Were Here Filmi izle : Dört kişilik bir aile hep beraber güzel bir tatil planı yapmaya karar verir. Toplanıp hep beraber Komboçya'ya gitme kararı alırlar. Dört kişilik aile beraber eğlenceli bir tatilin keyfini çıkarmaya çalışırken aralarından bir tanesi gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.Dört kişilik gittikleri tatilden üç kişi olarak geri dönerler ve arkada kalan gerçeği deşmeye başlarlar.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !