reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 18-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:661
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı izle  
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:524
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı 1080p izle  
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı 1080p izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:303
I, Frankenstein 2014 izle  
I, Frankenstein 2014 izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.522
I, Frankenstein Filmi izle  
I, Frankenstein Filmi izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 8
İzlenme:67.469
I, Frankenstein 2014 izle  
I, Frankenstein 2014 izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR..

  İsminden de anlaşılacağı gibi serinin ikinci filmi ile vizyonlara çıkan hükümet kadın 2 filmi çok yakında sinemalarda üst köşede yerini alacaktır.Xate (Demet Akbağ) ilk filmde bildiğiniz gibi vefat etmişti. Serinin ikinci filmindede hayatını konu alan bir film oluyor. 720pfilmizles.com farkıyla sizlerle.

 • Gülcemal Full izle

  Gülcemal Full izle : Peker Açıkalın'ın da yazarlığını yaptığı filmde aynı zamanda başrol oyuncusu olarak görev alır. Peker Açıkalın'ın canlandırdığı Gülcemal'e babasından miras kalır. Kendisine kalan mirası almak için bulunduğu yerden İstanbul'a giden Gülcemal'in başına akıl almaz komik olaylar gelir.

 • Bu İşte Bir Yalnızlık Var izle

  Hayatını müzik yaparak kazanan Mehmet, Otuzlu yaşların ortalarına doğru farklı bir hayata doğru sürüklenmeye başlar. Müziği bırakan Mehmet'i bekleyen tek sorun bu değildir aynı zamanda eşinden de boşanmıştır. Mehmet bu sıkıntılarla mücadele ederken onu hayatta tutan tek bir şey vardır oda minicik kızı Ezgi. Babasının tek hayat dayanağı olan bu şeker kızı Mehmet sadece hafta sonları görebilmektedir. Bu sorunlardan sonra bazı özel dersler vererek ve bazende gitar tamiri falan yaparak hayatını kazanan Mehmet'i yeni sürprizler beklemektedir. Aynı apartmanda oturdukları yakın dostu Ayşe ve eşi bir gün şiddetli bir şekilde tartışırlar ve Ayşe'nin eşi evi terk eder. Ayşe'ye hem moral vermek hemde neler olduğunu öğrenmek için kapısına giden Mehmet, bu saatten sonra artık eskisi gibi olmayacaktır. Ayşe ve Mehmet'i bekleyen sürprizler neler?

 • Rio 2 Türkçe Dublaj izle

  Blu ve Jewel onların 3 çocuk ile Rio hayattan zevk, eski ve müzik seven Carla, kitap akıllı Bia ve genç ve yaramaz Tiago. B

 • Zorlu İkili Türkçe Dublaj izle

  Yeni bir aksiyon ve macera filmiyle karşınızdayız. Bu defa iki farklı birimde görev yapan iki ajanın heyecan dolu hikayesini konu alan film renkli karelere sahip. Birbirlerinin federal ajan olduklarından habersiz verilen görevleri başarıyla tamamlayan ikili aslında birbirlerinden hiç hoşlanmamaktadırlar. Verilen görevleri son derece başarılı bir şekilde tamamlayan ikili uzun süre beraber çalışırlar fakat yinede sevmezler birbirlerini. Bu olaylar devam ederken kendilerini birden para çalma ile suçlanıyor bulurlar ve bu konuda aklanmak için ortak hareket etme kararı alırlar.

 • Zabana Türkçe Dublaj Full izle

  O Oran banliyölerinde El Hamri ilçesinde 1926 yılında doğdu. O onun okul sertifika almış ve: Karguentah Şuradaki pazar bodrum (şehir Oran bulunan mesleki eğitim okulu esnaf eğitim kazan, elektrik ve kaynak kayıtlı, onun ilköğretim aldı Bugün [alıyorsunuz?] o kaynak ticaret öğrenmiş yerine Zeddour Brahim Mohamed Kacem). O, Saint-Cado Lucien1 yılında çimento fabrikasında çalıştı. Ayrıca, Zabana Ahmed ASM Oran rezerv takım oynadı olacaktır. 1949 yılında, Ahmed Zabana Demokratik Özgürlükler Triumph (bact) için Hareketi yapışır. Onun dinamizmi yakında 2 Mart 1950 durdu Fransız polisi tarafından kendine dikkat çekiyordu. Hapiste üç yıl sürgün ve üç yıl sömürge adaleti tarafından mahkum edildi. Serbest bırakıldıktan sonra, o geçmişte olduğu kadar şevk ile onun siyasi faaliyetlerini sürdürdü ve ulusal kurtuluş savaşının başlaması için hazırlıklarına katıldı. 1 Kasım 1954 gecesi, o orman muhafaza Oran, sonrası karşı direnişçilerin saldırı bir grup organize etti. Birlik ve Eylem 5 Temmuz 1954 için Devrimci Komitesi çözünme Aziz Lucien alanı (Zahana) Banliyö Oran (şu anda Daira Zahana sorumlu olarak Zabana Larbi Ben M'hidi tarafından atandı sonra ), tüm gerekli mühimmat ve erkeklerle Devrim hazırlamak. Emirleri altında, o şehit Abdelmalek Ramdane destekli ve Ahmed Zabana aşağıdaki görevleri atandı sonra Aziz Lucien (Zahana) de toplantı düzenledi. 1954: Ahmed Zabana El Jebel Gaada için hedefleri ve toplanma noktası bölünmüş ve tanımlanmış görevleri sırasında savaşçıların kendi grubuyla bir toplantı düzenledi: Uygun öğelerin yapılanma ve eğitim grupları, seçim uygun komutDevrim için temel teşkil edebilir yerleri seçmek için erkeklerin ve Muayene stratejik pozisyonları. Ahmed Zabana ve St Lucien (Zahana), Oran, Ain Temouchent, Hamam Bouhadjar, Hassi el Ghalla, Chaabet ve Sig grupları oluşturmak başardı. O, bu grupların silah ve mühimmat alımı için bağış toplamaya ücret. Abdelmalek Ramdane ile o, pusu operasyonları askeri eğitim ve teknikler yapılan baskınlar yapıp bomba yapmak. Oran El Gaada banliyösünde bulunan Boudjelida Ghar (mağara yarasalar) Bilgisayar (komuta) sektör [ref oldu. belirtilmeli] Cezayir devriminin (Bölge 4 Willaya 5) başında Saint-Lucien.

 • Paranoya Full izle

  Wyatt Corporation şirketi ülkenin en büyük haberleşme şirketidir.Adam Cassidy ise o şirkette çalışan bir teknoloji uzmanıdır.Hırsı ona hata yaptıracaktır.Ama zeka olarak son derece iyi biridir.Cassidy şirkette büyük bir hata yapar, bu hatayıda şirket CEO su görür. Tabi bu hatayı şirket sahipleri görünce işinden olacak olan Cassidy'e şantajlar gelmeye başlar. Yapılan şantaj ise rakip şirkete bilgi sızdırması istenmektedir.Bakalım Cassidy için işler yolunda gidecekmi... 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !