reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:706
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı izle  
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:549
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı 1080p izle  
I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı 1080p izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:315
I, Frankenstein 2014 izle  
I, Frankenstein 2014 izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.525
I, Frankenstein Filmi izle  
I, Frankenstein Filmi izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 8
İzlenme:67.818
I, Frankenstein 2014 izle  
I, Frankenstein 2014 izle
GÜNÜN FİLMİ

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle filminin konusu küçük bir kasabada yaşanan doğal olayları konu alıyor bu küçük kasaba Silverton kasabasıdır küçük küçük çıka hortumlar halkın çokda ilgisini çekmemiştir her seferinde biraz daha büyüyen bu hortum hala dikkat çekmiyor ama bazıları bu durumdan rahatsız olur araştırmaya kalkar ve dev gibi bir fırtına kasabayı yıkıp yok edecektir bu bilgi halka duyurulur halkın çoğu korkarkarak burdan gitmeye hazırlanır bazılarıda servet bulduk diye sevinir kamera kaydına alıcaklardır macera arıyorlardır 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Paris Pahasına Filmi izle

  Fransız yönetmen Reem Kherici tarafından yapılan harika bir film. Fransa'dan bazı vize sorunları nedeniyle sınır dışı bırakılan Maya'nın dramını anlatan filmde, Maya Fransa'dan sınır dışı edildikten sonra Fas'da yaşayan ailesinin yanına gitmek zorunda kalır. Maya bu durumdan hiç memnun değildir ve Paris'e dönmek için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır.

 • Aşk ve Para Türkçe Dublaj izle

  Stephanie altı aydır işsizdir. İşçi şirketlerinin hepsini tek tek gezmekteydi. Bir gün bir silah şirketinde iş bulur. Tahsilatçı olarak işe alınmıştır Stephanie . Ama istediği gibi olmaz hiç bişey işler rayında gitmez. Cinayet işlerine karışan Stephani'yi son dere tuaf ve değişik durumlar beklemektedir. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Bayan Doğruyu Bulmak Filmi izle

  Christian O'Connell (Ivan Sergei) Alison Marks (Jennifer Love Hewitt) onun hayallerinin bir kızla tanıştı. Doğrudur ikisi de - ne yazık ki, Hıristiyan ismi Avi Rosenberg, ve o Yahudi olduğunu olduğunu (bir hahamın kızı olur kim) Alison söyledi.Yanılsama yetişmek için umutsuz, o nasıl "hareket Yahudi" onu öğretmek, onun çocukluk iyi arkadaşı, Adam Lipschitz (Joel David Moore) dönüşür. Ama Adam yakın bir zihinsel arıza düğün yaklaşımlar olarak onu iterek niþanlanmadan (Jamie-Lynn Sigler) ile kendi sorunları vardır.Iyi niyetlerle, Adem ve birbirlerine yardım etmek Hıristiyan girişimi, ama işler hızla tamamen yanlış.

 • Büyük Kumar Türkçe Dublaj izle

  Richie Furst, son derece akıllı ve kıvrak zekaya sahip bir öğrencidir. Princeton’da Matematik bölümünü okuyan Furst, Öğrenim harcı olarak 60.000 $ ücret ödemesi gerekmektedir. Furst çok zeki olmasına rağmen burs almayı başaramamış ve bir hafta içerisinde öğrenim ücretini ödemesi gerekmektedir. Biraz birikmişi olsa da 60.000 doları bulması imkansız görünmektedir. Ne yapacağını düşünen Furst çareyi elinde ki birikmiş parayla İnternet üzerinden online poker oynamakta bulur ve oynamaya başlar. Fakat final oyununda yenilir ve tüm parasını kaybeder. Son oyunda hile yapıldığını anlayan Furst işin peşini bırakmaz ve sitenin sahibini bulmaya karar verir. Kosta Rica'da Lüks bir hayat yaşayan sitenin sahibi Ivan Block u bulur. Ivan hileyi çözen bu gence iş teklif eder ve kabul görür. İlk başta her şey yolundadır. Paralar, kızlar, gece hayatı derken işin çirkin yüzü kendisini göstermeye başlar.

 • Abducted Filmi izle

  Filmin Konusu : Gençler'in kaçırıldığı ve bu gençlerin üzerinde olaganüstü deneylerin yapılması. Bu gençlerden biri Dave sürekli kaçmaya çalışır...Tabi bu kaçmak istemesi onun olumlu bir sonuçla ordan kurtulacağı anlamını taşımaz.Ama mücadelesini sonuna kadar sürdürecektir. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Kuşlar Şehrinde Macera Filmi izle

  (Ayrıca Zambezia Adventures olarak da bilinir) Zambezia bir Güney Afrikalı 3D bilgisayar animasyon komedi-dram macera filmi. Andrew Cook, Raffaella Delle Donne, ve Anthony Silverston tarafından yazılmış Wayne Thornley, Yönetmen, bu Triggerfish Animation Studios ve İngiliz topraklarında CMG ve Sony Pictures tarafından dağıtılan tarafından üretilen ilk film. Bu film Jeremy Suarez, Abigail Breslin, Jeff Goldblum, Leonard Nimoy, ve Samuel L. Jackson seslerini yıldız. O Zambezia arasında büyük şehirde aksiyon ve macera keşfetmek için babasıyla birlikte yaşıyor ıssız çöl bırakır bir genç şahin kuşun hikayesini anlatıyor.

 • Kutsal Full izle

  Kutsal Filmi Özeti ; Jessie son derece başarılı bir yazardır. Yazdığı her roman ülke genelinde güzel ilgi görüyordu.Birgün üzücü bir şekilde ormanda yaşayan teyzesini kaybeden Jessie üzülmüştür.Teyzesinin anılarını yaşaması için oraya ormana gider.Ormanda evde romanına devam eder. Jessie'nin küçüklüğü orda geçmiştir.Ve geceleri orada yaşadığı anılar aklına gelir. Ve o evde yalnız değildir. Şeytan'i bir varlık vardır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !