reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 18-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7,3
Yorum Sayısı: 1
İzlenme:32.554
Grinin 50 Tonu Full HD izle  
Grinin 50 Tonu Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Gizem – Mystery Türkçe Dublaj izle

  Yongzhao hayatını rutin yaşayan insanlardandır. Fakat bir gün kocasını genç bir kadınla bir otele giderken görür. İşin kötü yanı koacsıyla gördüğü kadın bir kaç saat sonra bir arabanın altında kalarak can verir. Çin'de yaşanan bu kazayı, olayı üstlenen polis bir kaza olmadığı kanısına varır ve işin peşine düşer.

 • Jobs Türkçe Dublaj izle

  Steve Jobs'u tanımayan kimse yoktur herhalde. Muhteşem hızlı bir hayat yaşayan Jobs, 2011 yılında kanser sebebiyle hayatını kaybetmiştir. Dünyanın lider firmalarından birisi olan Apple'ın kurucusu olan ve teknoluji endüstrisinin dehası olarak kabul edilen ünlü iş adamının trajik hayat hikayesi anlatılmaktadır. Özellikle gençlik yıllarına dem vurulan film sizi etkileyecektir.

 • Arkadaşım Hoşgeldin 1.Bölüm Full izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları komedi dizisiniz 02 Ocak 2014 Tarihli 1.bölümü izlerle.

 • Bir Vampir Hikayesi Filmi izle

  Bir Vampir Hikayesi Filmi izle : Orijinal ismi "Byzantium" olan 2013 yılı yapımı olan son derece fantastik bir film.Tipik bir Vampir filmi ile karşı karşıyasınız.İzlemekten keyif alacağınız kesin.

 • Kuğu Prenses: Kraliyet Ailesi Masalı izle

  Küçük kardeşlerimiz için eklediğimiz bu film sizlerinde hoşuna gidebilir. izlemekte yarar var diyelim. Kuğu Prenses: Kraliyet Ailesi Masalı Filmini izleyip yorum yaparsanız memnun oluruz.

 • Ustura Dönüyor Türkçe Dublaj izle

  Machete Cortez son derece başarılı bir amerikan ajanıdır. Girdiği tüm görevlerdede başarılı olmuştur. Son derece zorlu bir görev içinde Meksikaya gönderilen Cortez başlarda görevi çok ciddiye almamıştır.Fakat zaman içerisinde görevin ne kadar tehlikeli ve zor olduğunu görür.Gezegeni yok edebilecek güçte bir silah kitlesine sahip Mendez The Madman isimli bir pazarlamacıyı bulma görevini üstlenmiştir. Son derece zorlu görevden başarılı çıkacakmı merak konusu...

 • Halo 4: Forward Unto Dawn Türkçe Dublaj izle

  Halo 4: Forward Unto Dawn Türkçe Dublaj izle 2525 Yılı makine ve robotlar yılı olmuştur. Robotlar o kadar gelişicekki bir insan kadar etkili olacaktır. İnsanoğluna savaş açmak için robot okulunda botlar eğitiliyordu. Thomas Laskey ise bu otobot askerlerden biridir. Fakat kafasında pek çok soru işareti vardır. Bu ise kendisinin hangi yönde olduğunu şüpheye düşürmüştür. Bu arada eğitim gördükleri okul uzaylılar tarafından saldırıya uğrar. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !