GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7,3
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:49.507
Grinin 50 Tonu Full HD izle  
Grinin 50 Tonu Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Hayatımın En Kötü Gecesi Filmi izle

Bir gece yakışıklı bir yabancıya (Anchorman James Marsden 2) bir telefon olmadan onu Los Angeles ertesi sabah mahsur bırakır stand becerikli bir muhabir olarak UTANÇ yıldızlı Elizabeth Banks (Açlık Oyunları, Pitch Perfect) OF çirkin komedi YÜRÜYÜŞ , araba, kimlik, ya da para - ve sadece 8 saat kariyerinin en önemli iş görüşmesinden önce. (c) Odak dünya

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Ömer Filmi izle

  Filistin'de yaşanan zulme bir başka açıdan bakmayı deneyen yönetmen bakalım orada yaşanan zulmü bir aşk hikayesi ile nasıl anlatacak.

 • Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle

  Efsanenin son filminde heyecan son derece doruklarda. Bella ve Edward’ın kızı Renesmee doğmuştur ve doğduktan hemen sonra Cullen’lar Renesmee’yi ve tüm aileyi düşmanları ile karşı karşıya getirecek hatalar zincirinden korumak üzere diğer vampir klanlarını bir araya getirmek için uğraşacaklardır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Kemerlerinizi Bağlayın Türkçe Dublaj izle

  Rastgele kontrolünden sonra, o kemoterapi bir ders ile tedavi edilmelidir meme kanseri, tanısı konuldu, yoğun yaşam ve projelerin Elena dolu bir ani durma noktasına uğrar.Huddle aile üyeleri ve arkadaşlar yakın, ama Antonio aşılmaz acı bir duvarın arkasına gizlemek gibi görünüyor olsa da. Bu bağlamda, Maricla, bir kuaför, kocasının eski sevgilisi ile beklenmedik bir dostluk da var. Tedavi ve hastalık yakında çalışmaya vazgeçmek ve o on üç yıl önce çalıştığı barda düzenli müşteri olmuştu, bir doktor bir araya geldi, bir hastanede birkaç kez hastaneye Elena zorlayacak, ve güzel bir oda arkadaşı her şeyi, mizah ve ruhu ile, hatta onun hastalık sürer Egle. Bu koşullarda, Elena ve Antonio onüç yıl önce bunları birleşmiş güçlü bir tutku yeniden keşfetmek, bu nedenle hastalığın ileri bir aşamada artık kadının korkunç fiziksel durumu, rağmen, hastanede sevişmek. Bir sabah nedeniyle tedavi ve aileniz ve arkadaşlarınızla sevgi için iyi yanıt iyileşme şansı var kim söyler olsa bile, Egle ölür ve Elena doktor ile acı bir kavga vardır. Elena kaçıp geri kendi evine gitmeye karar verir. İşte o rüya arasındaki bir gelecek vizyonu vardır ve beyaz giymiş bütün ailesi hangi onların adını Elena verdi, bir çocuğun doğum için, Anthony, bir kuaför Maricla yeni kız arkadaşı sıkılaştırır tahmindi. Eti kocasının gelişi hemen onlar ilk kez seviştik on üç yıl önce bu koyda onu geri almaya karar verir geri onu hastaneye götürmek yerine, büyük hassasiyet ile, bu vizyon durdurur ve. Onlar araba ile gidiyoruz sanki hareket halinde bir çift ile çarpışmak muhtemeldir: Onlar on üç yıl önce, onlar doğru plajda geliyorlar, kendilerini. Anlatı sonra Elena ve Antonio ilişkilerini ortaya çıkarmak zorunda olduğunuzda an olarak, dışında kalan bazı konuları keşfetmek, filmin ilk bölümünde devam eder. Fabio tarafından preslenmiş Elena, annesi ve teyzesi baklayı onun arkadaşı Silvia aramalısınız. Silvia aslında Helen, George adam ile bir ilişki, ve Antonio oyalama ve kapak sadece bir tür: İki karşılamak Elena'nın vahiy başka bir vahiy tarafından engellendi. Silvia gözyaşlarına boğulur iken, Elena ve (yakındaki itibaren casusluk) Fabio şaşırttı ama mutlu arkadaşı bırakarak, kahkaha ile yerine başlar.

 • Gloria Filmi izle

  Gloria 50'li yaşlarının sonlarına yaklaşan bir bayandır. Kendisini özgür hissetmektedir. Ama her şey tüm çocuklarının onu ter kedip yalnız başına bırakmasıyla değişir. Tek başına yaşayamayan Gloria, çareyi bekarların da katılabileceği partilere gitmekte arar. Belki bir faydasının olacağı düşüncesiyle bir kaç partiye gider ama umduğunu bulamaz. Ta ki Rodolfo ile karşılaşıncaya kadar. Rodoldo ile arkadaş olurlar ve ilişkileri aşama kaydeder. Artık ciddi bir ilişki yaşayacaklarını düşünür. Fakat her şey beklediği gibi gitmez.

 • Akrebin Aşkı Filmi izle

  Julian (Álex González) ve Luis (Miguel Angel Silvestre) Solis (Javier Bardem) liderliğindeki bir neo-Nazi grubuna aittir.Grup olarak kabul düşman saldırısı şey tabanlı tehditlerin ve dayağa diğer üyeleri ile birlikte. Julian Peter spor salonu (Hovik Keuchkerian) dadanmış ve nasıl kutu onu öğretmek için ona sorar. Carlomonte (Carlos Bardem) ama Julian eğitimi başlıyor güvenmiyor.Spor salonu da Alyssa'ya (Judith Diakhate) melez bir genç Julian düşer çalışır. Alyssa ve boks için sevgi Julian, değiştirmek için onun arkadaşı Luis kabul etmeye hazır olmayan bir şey başlar olun.

 • Ölmek ve Yakılmak Filmi izle

  Ölmek ve Yakılmak Filmi izle : Küçük bir kasabada ölü yakıcısı olarak çalışan adam kendisine sataşanları öldürür ve yakar. Bir zaman sonra bir genç yanında çalışmak için gelir ve işe başlar. Annesinin erkeklerle olan yakın ilişkisini kıskanan genç seri bir cinayet zincirine de böylelikle başlamış olur.

 • Justice League: War 2014 izle

  Dünyayı kurtarmak için yine kahramanlar görev başında. Dünyayı her türlü saldırıdan koruyan kahramanlarımız bu defa ki saldırıda toplu olarak müdafaaya geçiyor. Tüm bildiğimiz kahramanları aynı kadraj altında göreceksiniz. Superman, Batman, Green Lantern, Flash, Wonder Woman ve Cyborg ortak hareket ederek dünyayı yok etmeye çalışan Darkseid'e karşı mücadele edeceklerdir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !