GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 26-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7,3
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:58.778
Grinin 50 Tonu Full HD izle  
Grinin 50 Tonu Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Para Avcısı Filmi 720p İzle

    24 Yaşında Olan Jordan Belfort Genç Hırslı Dinamik Bir Adamdır.Para Kazanabilmek İçin Wall Street Borsasında ÖnceKomisyoncu Ardından Stratton Adında Bir Yatırımcı Firmasından Zengi Olabilmek İçin Herşey Yapmayı Göze Alan Bir Ceo Olur.90'lı Senelerinin En Hareketli Hızlı Zamanlarında Nwy Yorkta İşlem Salonunda Her An Herşey Olabilmekte.Gereksiz Tahvillerde Br Sürü Yatırımcıyı Dolandıran ve Belfort Kısa Zamanda Para Makinası Gibi Aynı Zamandada Para Harcama Makinası Olur.Bir Günde Milyonlarca dolar$$ kazanırken Diğer Gün Hepsini Silip Süpürebilirdi.O Kadar Para Kazanır ve Her Gece Uyylturucu Alkol En Güzel Fahişelerle Bir Olurdur O Kadar Kirli Bir Oyunun İçindeydiki Kendini Yaşamını Bile Kısa Sürede Unuttu.Ama Bu Güzel Günlerinde Elbet Sonu Gelecektir.O Kadar Yükseklerde UçuncaÇok Yakında Kendini Yerde Bulacaktır.Yönetmenliğini Martin Scorsese 'in yaptığı Para Avcısı HD İzle Filmi Dünyanın Dört Bir Tararfında Çkça Sevildi İzlendi.Başrollerinde Leonardo Dicaprio'nun Oynadığı Para Avcısı İzle Filmini Sitemizden İzleyebilirsiniz.İyi Seyirler

  • Sparks Filmi izle

    Yine bir süper kahraman filmi ve tabi ki de yine Amerikan filmi olacaktır. Son derece güzel ve kaliteli bir film yapmayı başarmışlar. Küçük bütçelerine karşık çok başarılı ve izlenile bilmesi basit bir film yapmışlar.

  • Zip Zap ve Büyük Gizem Filmi izle

    Eğer büyük bir maceraya başlamadan ediyorsanız, size daha iyi bir yol arkadaşı var. Zip ve Zap: Gerçek macera, macera harfleri, iki alır. Zip ve Zap Re-eğitim Merkezi gönderildiğinde Umut yakında yerine bir okul daha, burası oyun yasaktır çocuklar için bir hapishane olduğunu keşfetmek. Orada Mermer Kulübü, yetişkin otoritesine karşı çocuk direncini kurdu. Onun zekası, onun cesaret ve dostluk onun sarsılmaz inanç sayesinde, Tzipi, Zap ve kulübün kalanı üniversitede gizler gizemli sırrını keşfetmek ve hayatlarının en heyecan verici bir macera yaşayacak.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !