Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 4 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 6  Grinin 50 Tonu Filmini Izle | Film izle, 720p HD Film izle, Full Film Seyret
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7,3
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:68.032
Grinin 50 Tonu Full HD izle  
Grinin 50 Tonu Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Hotell Filmi izle

    Hotell Lisa Langseth tarafından yazılan ve yönetilen bir 2013 İsveç dram filmidir. Bu 2013 Toronto Uluslararası Film Festivali'nde Çağdaş Dünya Sineması bölümünde gösterildi. En İyi Senaryo, Lisa Langseth, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu, Anna Bjelkerud ve Mira Eklund ve David Dencik.Anna Bjelkerud En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Altın Böcek ödülünü aldı En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: Film 49. Guldbagge Ödülleri'nde dört adaylıkları aldı.

  • Yaramazlar Filmi izle

    Yaramazlar Filmi izle : Hayatını kendi kuralları üzerine inşa etmeye çalışan ama bu yolda başarılı olamayan bir müzisyen olan Thomas ile Thomas'ın sevgilisinin babası arasında geçen eğlence ve macera dolu bir film.

  • Laz Vampir Tirakula Full izle

    İsminden de anlaşılacağı gibi Karadeniz kokan komedi içerikli bir film, Baş rollerinde Levent Sülün ve Wilma Elles'i gördüğümüz filmde Fatih Sultan Mehmet'in kardeşi olan Drakula’nın ölüm fermanını vermesi üzerine Drakula’nın daha önceden ısırarak vampire dönüştürdüğü celladı koç oğlunun namı diğer kazıklı voyvodanın kellesini kestiği anda ölmesinden başlayarak bir dizi komik olay anlatılmakta. Efsaneye göre Drakula’nın dirilmesiyle cellâdı da dirilecektir. Kazıklı voyvodanın 2012 de dirilmesiyle cellâdı da dirilir. Cellâdının dikkatini çekmeden yaşayacağı bir beden arayışına giren Drakula kendine bizim Laz dursun'un bedenini seçer. Olaylarda böylece başlar. Drakula kendini bastırmaya çalışan dursun un ruhuyla başa çıkmaya çalışırken bir yandan da cellâdından kaçmaktadır ama bu sanıldığı kadar kolay değildir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !