GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7,3
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:57.734
Grinin 50 Tonu Full HD izle  
Grinin 50 Tonu Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Oğlumdu Türkçe Dublaj izle

    Ciraulo aile Palermo eteklerinde yaşıyor. Nicola, baba, kullanılmayan gemilerden hurda demir satarak herkesin destek başarıyor. Yaşam zor olsa da, bu huzurlu. Bir gün bir mafya tetikçi tarafından ateş bir sokak kurşun, küçük kızı öldürür. Ailenin çaresizlik ölçülemez.Ciraulo komşusu Giacalone mafya kurbanları için tazminat başvurusunda Nicola tavsiye en azından bazı ekonomik umut ışığı vardır. Aile herkesle borç içine almak, onlar bile aldık önce harcama, para yakında gelecek o başlar varsayarsak.

  • Kardeş Payı 10. Bölüm izle

    Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisini 720pfilmizles.com adresinden takip edebilirsiniz. Tüm bölümler yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacaktır. 01 Mayıs 2014 Tarihli 10. Bölümü izleyebilirsiniz.

  • Yaşam Savaşı Türkçe Dublaj izle

    Filmin Konusu : New Orleansta yaşayan Nolan ve Abigail mutlu, huzurlu yaşayan bir çifttir. Abigail yakın zaman'da bir bebek dünyaya getirecektir. Bebegin doğmasına saatler kala doğum sancısı başlar. Abiagil doğum esnasında yaşamını yitirir. Doğan bebeğin ise akciğerleri yetersiz geldigi için küvöze yerleştirilir. Kasırgaların başlaması ile doktorlar hastaneyi bırakıp gider. Elektriklerin kesilmesi ile bebegin hayatı tehlikeye girer.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !