reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 9
İzlenme:16.565
Herkes Ölecek – No One Lives Türkçe Dublaj izle  
Herkes Ölecek – No One Lives Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Ye Uyu Öl Türkçe Dublaj izle

  Ye Uyu Öl Full izle Rasa son derece çalışkan bir kasiyerdir. 12 paket marulu çok kısa sürede 4,5 saniye içinde paketleyebiliyor. Bu gerçekten son derece güzel bir yetenektir.Babası işsiz gezen averenin tekidir.Evin tek çalışanı olan Rasa bir gün işsiz kalır işinden kovulur.Bunun üzerine Rasa'nın babası iş için Norveç yolunu tutar. Rasa bu arada iş arayışlarına devam etmektedir.Fakat ilkokul mezunu olduğu için sıkıntı yaşıyordu sürekli iş arıyordu ama bulamıyordu. Bakalım Rasa'nın sonu ne olacak. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Last Vegas Filmi Full izle

  Sıkı dostluklarıyla nam salan, 4 kafadar yakın arkadaşlardır. içlerinden Billy olan arkadaşları, 30 yıldan fazladır aşk yaşadığı sevgilisine evlilik teklifi eder. Diğer arkadaşlara düşen ise çok güzel bir bekarlığa veda partisi düzenlemektir. Bunun için hep beraber Last Vegas'ın yolunu tutarlar. Yaşları her ne kadar ileri yaşlarda olsa da bu umurlarında bile değildir. Onlar kendileri için genç yaştadırlar. Fakat Last Vegas öyle bir yerdir ki bu kadar sıkı dostları bile çetin testlerden geçirecektir.

 • Garip Turistler Türkçe Dublaj izle

  Chris ve Tina iki sevgilidirler. Sıradan dünyanın dışında kendisine farklı bir dünya oluşturan Chris, Tina'ya bu dünyayı kendi usullerince anlatmak ister. Ve bir karavana binerek İngiliz adalarını dolaşmaya başlarlar. Fakat herşey düşündükleri gibi gitmeyecektir. Bakalım bu serüvende onları neler bekleyecektir.

 • Kamp Full HD izle

  Film son derece ilginç ve trajedik başlar. Kahramanımız her zamanki gibi sevgilisiyle konuşuyordu. Her zamanki gibide tartışıyordu. Bir anda önüne biri atlar ve fark edemez ona çarpar.Durması gerekirken durmayıp kaçar. İşte hayatı o noktadan sonra değişmeye başlar. Oranın verdiği psikolojik rahatsızlığı bir türlü üzerinden atamaz.

 • İçimizden Biri Türkçe Dublaj izle

  İçimizden Biri Filminin Konusu : Kutup ayısı kostümü giyen aynı zamanda işsiz bir müzik eleştirmeni Seattle'de siyasi zafer kazanmak için elinden geleni yapar ve insanların gücünü kullanmayı planlar. Hemen hemen haklıdır da. Twitter'dan, flash mob'dan ve Obama'dan da öncedir. Sene 2001'dir. Siyasi alan tannmayan Grant Cogswell Seattle Meclis üyesi Richard McIver'i koltuguntan etmek için herşeyi yapar.. 720pfilmizles.com Sunar keyifli seyirler dileriz.

 • İstilacı – Invasor Türkçe Dublaj izle

  İstilacı Filminin Konusu : Paul 2003 yılında İspanya'nın askeri bünyesinde doktor olarak çalışır. Barış sürecinde olan Irak Savaşı bölgesine gönderilir. Rutin kontroller yapmak için çölde konvoyla hareket eder ve konvoy çölde saldırıya uğrar. En iyi arkadaşlarından birisi olan Diego saldırı da rehin alınır... 720pfilmizles.com Sunar keyifli seyirler diler.

 • Haklı Şüphe – Reasonable Doubt Filmi izle

  İşlediği bir suçu başkasına isnat edilen bir adam. Bir çarp-Kaç olayından sonra bir daha aynı suçu işlemeden yakalanması gereken bir adam var fakat bölge savcısı onun suçunu zaten başka bir suç işlemiş olan adama atıp diğer adamı kurtarmak ister.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !