GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 9
İzlenme:16.665
Herkes Ölecek – No One Lives Türkçe Dublaj izle  
Herkes Ölecek – No One Lives Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Blood of Redemption Full izle

    Quinn ülkenin en zengin ve başarılı iş adamlarından biriydi. Fakat Quinn çevresi tarafından hiçte sevilmeyen bir insandı. Quinn yasa dışı işlerden kazandığı kirli para ile yaşamını son derece güzel sürdürüyordu. Daha sonra Quinn düşmanları tarafından tuzağa düşürülür ve bütün mal varlığı elinden alınır. Polis tarafından yakalanıp ceza evine gönderilir. İşte her şey Quinn'nin ceza evinden çıkıp herşeyden vazgeçmesiyle başlar. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Büyük Kumar Türkçe Dublaj izle

    Richie Furst, son derece akıllı ve kıvrak zekaya sahip bir öğrencidir. Princeton’da Matematik bölümünü okuyan Furst, Öğrenim harcı olarak 60.000 $ ücret ödemesi gerekmektedir. Furst çok zeki olmasına rağmen burs almayı başaramamış ve bir hafta içerisinde öğrenim ücretini ödemesi gerekmektedir. Biraz birikmişi olsa da 60.000 doları bulması imkansız görünmektedir. Ne yapacağını düşünen Furst çareyi elinde ki birikmiş parayla İnternet üzerinden online poker oynamakta bulur ve oynamaya başlar. Fakat final oyununda yenilir ve tüm parasını kaybeder. Son oyunda hile yapıldığını anlayan Furst işin peşini bırakmaz ve sitenin sahibini bulmaya karar verir. Kosta Rica'da Lüks bir hayat yaşayan sitenin sahibi Ivan Block u bulur. Ivan hileyi çözen bu gence iş teklif eder ve kabul görür. İlk başta her şey yolundadır. Paralar, kızlar, gece hayatı derken işin çirkin yüzü kendisini göstermeye başlar.

  • Ammar 2014 Full İzle

    Feride Sevgilisi İle Hafta Sonu İçin Bir Plan Yapar.Sevgilisini ve Onunla Aralarını Yapan Barkını da Alıp Bir Dağ Evine Gitmek İçin Yola Çıakrlar.Ancak Plana Sonradan Katılan Canan İle Yolculuk Epey bi Gergin Başlar.Yolculuk Sonrası Eve Vardıklarında Birbiri Ardına Gerçekleşen Korkunç Olaylar İle Grup Çok Fena İrkilir.Başta Feride Olmak Üzere Herkezi İçinden Çıkması Sanki Zor Bir Labirentin İçerisinde Bulurlar Kendilerini.Korkunç Olaylardan Sonra 2. Günlük Geziden Sonra Kim Bilincini Kaybetmemiş ve Hayatta Kalabilecek?Bunlara Sebep Olan Şey Nedir ? vb Sorularla Fimi İzlerken Korku Dolu Anlar Yaşayabilirsiniz.Ammar Cin Tarikatı Full İzle Filminin Yönetmeni Özgür Bakar Filmin Oldukça Korkutucu ve 13+ Yaş Koyması Oldukça Düşündürücü.720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !