reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 20-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 9
İzlenme:16.563
Herkes Ölecek – No One Lives Türkçe Dublaj izle  
Herkes Ölecek – No One Lives Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Hitman : Bir Tetikçiyle Görüşme Filmi izle

  Efsanevi oyun olan Hitman'ın sinemaya uygulanmış çok güzel bir filmdir. Uzman bir tetikçi kendi geçmişini silmek için geri döner fakat işler öyle karmaşıklaşır ki bir anda kendisinin başka birisinin geçmişini silerken bulur.

 • Piyano Filmi izle

  Sanatçının "sahne korkusu" olur mu hiç demeyin. izleyeceğiniz filmde piyano sanatçısının yaşamış olduğu sahne korkusuna tanık olacaksınız. Fakat sahnede olanlar arasında bulacağı ilginç bir not hayatını değiştirmeye yetecektir. 720pFilmizleS.Com Keyifli seyirler Diler.

 • Çılgın Joe Türkçe Dublaj izle

  Film aksiyon ve macera severler için gerçekten bulunmaz bir fırsat olarak görünüyor. Filmde Joey Joney Afganistanda zulüm ve çileden kurtulmuştur.Fakat Londrada bir gün gezerken bir bakıyorki kendisini son derece zengin bir kişinin evinde bulur.Bu buluntudan sonra Joe'nin hayatı son derece değişmeye başlamıştır.Paşalar gibi yaşıyordu hayatını ta ki çok sevdiği kız arkadaşı öldürülünceğe kadar.Joe intikam için yemin etmiştir.720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Çatıdaki Çiçekler Filmi izle

  Onun dört çocuk ve annesi ile birlikte babalarının ölümünden sonra Dollangang ailesi , doğduğu ve Corinne Homecoming drama konusunu getirir yaşadı . Corinne annesi ile bir tartışma sırasında , bir kaç yıl önce oldu ve babası tarafından mahrum edilmiştir . Şimdi, çünkü kocası , anne ve baba yapmak istiyorum , ve canlandırmak için planlarını miras hakkının olmaması . Çocukların onu tavan gruplarında odanın her yerinde çalışmak istemiyorum , bu süreçte Corinne . Evin gözünde girmek için , Bart evlendi . Corinne bu evlendikten sonra , kendi çocuklarını ziyarete gelmiyor bu yüzden . Aynı zamanda , ilişkileri dipsiz Büyük anne sert bir disiplin içinde çocuklara çalışır . Bu baskı çocuklar için cehennem olan ,yüzeyinde kötü bir yere sahiptir . Corinne ve çocuk ve büyük iki kardeş görülen kötü aile öyküsü aralarındaki duygusal olmaya başlar .

 • Madso’nun Savaşı Türkçe Dublaj izle

  Madso'nun Savaşı'nda Mafya, polis ve dolandırıcı üçlemesinin aksiyon dolu hikayesinde, Boston'lu kendi halinde bir dolandırıcı ile İrlanda'lı bir mafya liderinin gizli hazinesinin kontrolunu almaya çalışan başka bir mafya ile polis arasında geçen çatışmaya Boston'lu dolandırıcınında işin içine girmesiyle işler iyice karışır... 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Amerikan Pastası 5 Türkçe Dublaj izle

  Amerikan Pastası 5 Türkçe Dublaj izle Film yine Amerikan üniversitesinde geçiyor. Amerikan Pastası filmi serisinin 5.filmi olan filmde. Üniversitede bakir hiç bir erkek mezun olmaz.Erik Stifler dışında tabi.Bunu öğrenen Baba Stifler'in bakirliğini bozmasını sağlar.Her yıl düzenlenen çıplak yürüme yarışmasında kendisine bir eş bulup bakirliğini bozmaktır hedef.720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Ruhun Gecesi Filmi izle

  Son derece etkili bir korku filmi. Korku ve Gerilim filmi tutkunlarının zevk ve korku içerisinde izleyecekleri bir film. Geçmişte mağlup edilmiş olan iblisin tekrar gün yüzüne çıkışına tanık olacaksınız. 720pFilmizleS.Com Korku dolu seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !