reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 9
İzlenme:16.671
Herkes Ölecek – No One Lives Türkçe Dublaj izle  
Herkes Ölecek – No One Lives Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Austen Diyarı izle

    Yaşanan bir platonik aşk insanı nerelere kadar götürür ona şahit olacaksınız. Jane Hayes sıradan bir hayat yaşayan genç ve güzel bir kadındır. Hayatında ki tek ve en büyük sorun ise Darcy'e olan gizli aşkıdır. Bu aşk içerisinde kavrulurken asla ama asla Darcy'den başkasını sevemeyeceğini ve onun yerini kimsenin dolduramayacağını düşünmektedir. Birgün biriktirdiği bir miktar parayla lüks bir İngiliz restoranına gider. Oraya gitmekteki tek amacı kibar bir beyle tanışmaktır. Bakalım Jane Hayes'ın başına neler gelecek.

  • Rüya Takımı Full izle

    Orbéra kariyerini sonlandırmış eski bir futbolcudur. Futbolculuk yıllarında efsanevi olan Orbéra, Fransız Milli takımının formasını başarılı bir şekilde taşımıştır. Jübilesini yaptıktan sonra Alkol sıkıntısı başlayan ve bu sorunu atlatabilmek için amatör bir futbol kulübünü çalıştırmaya başlar. Fakat Turu atlayabilmek için eski ünlü futbolcuların yardımına ihtiyacı vardır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !