Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 4 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 6  Hobbit 2 Full Izle | Film izle, 720p HD Film izle, Full Film Seyret
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:83.513
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle  
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Özgürce Hassas Filmi izle

    Yönetmenliğini Lynn Shelton'ın yaptığı Dram ağırlıklı film sizlere duygusal anlar yaşatacaktır. Bir masaj ve tedavi uzmanı olan kahramanımız bir zaman sonra insanlara dokunamaz hale gelir. iğrenen bir insan olan kahramanımızın başına neler gelecek.

  • Kahraman Şövalye Filmi izle

    Justin (Freddie Highmore) bürokratlar kural ve şövalyeler görevden edilmiş bir krallık yaşıyor. Onun hayali dedesinin gibi Kahramanı Şövalyeleri biri, Sir Roland olmaktır. Ama babası Reginald (Alfred Molina), Kraliçe (Olivia Williams) bir dul ve baş danışmanının, oğlu onun izinden ve bir avukat olmak istiyor. Babası ile bir tartışma sonrasında, Justin hayallerini takip etmesini teşvik büyükannesi (Julie Walters) den konfor istiyor. Justin dedesinin kılıcı eksik olduğunu fark eder. Onun arayışı olarak dedesinin kılıcını gidip bulmaya karar verir. Büyükannesi ona aslında dedesinin ait bir anahtar verir ve üç bilge rahipler onu eğitmek olacak bir manastıra gitmek için söyler. Justin onun arayışı terk etmeden önce, o o gerçekten dinlemiyor olsa, ona veda şımarık bir velet onun ezmeyin, Lara (Tamsin Egerton), ziyaret etti. Justin sonra ev dışına kayıyor ve bir şövalye olmak için bir arayış çıkar. Yol boyunca o Talia (Saoirse Ronan), Broken Eagle Inn, o zevk vermez bir işte çalışan bir barmaid adında güzel, cesur bir kız ve Melquiades denilen ilginç bir sihirbaz (David Walliams) karşılamaktadır. Talia hemen bildirimleri Melquiades Justin, tarafından tutkun. Bu arada, Justin'in büyükannesi o şövalyeler devirip onun kararını esefle söyler Kraliçe, ziyaret etti. Bir zırh parlatıcı onların konuşmaya kulak misafiri Sir Clorex (Antonio Banderas) kendini adlandırma, bir şövalye içine kendini dönüşür. O anında kasaba halkı ile popüler hale ve Broken Eagle Inn müşterileri çekmek için kullanılır, ancak Talia hemen o bir sahte olduğunu söylemek mümkün değildir. Justin manastır gelir ve rahiplerden eğitim alır, Braulio (Barry Humphries), bir şey, onun makine ve buluşlar ile yanlış gittiğinde sinir saldırıları alan bir mucit, Legantir (Charles Dance), manastır baş keşiş ve Blucher (James cosmo), bir şövalye ve Sir Roland eski bir arkadaşı. Onlar Kahramanı Şövalyelerinin yolları kullanarak onu eğitmek. Keşişler sonra sürgün eski bir şövalye Sir Heraclio (Mark Strong) ve onun suç ortağı Sota (Rupert Everett), sürgünden döndü ve şövalyeler yasaklayarak için Kraliçe intikam almak için bir ordu toplamaya başladığını haber alırsınız.Rahipler, daha sonra Justin iyi şövalyelerin bütün heykeller tutuldu Knights Hall, ortaya koymaktadır. Justin dedesinin heykelini bulur ve dedesinin kılıcı altındaki göğüs olmadığını fark eder. Sir HERACLIO uzay boş.Keşişler Heraclio böylece salonda onu kaldırarak, şövalyeler ihanet olduğunu söyle. Blucher sonra gerçekten onun dedesi ne oldu ve Kraliçe şövalyeler yasadışı nasıl Justin anlatıyor: Kral bir savaşta öldürüldü ve tüm egemen Kraliçe bırakıldı.Kraliçe avukatlar bağlı olarak başlamış ve Justin'in babası böylece Kraliçe imzalı Şövalyeleri, yasadışı bir sözleşme yaparak, Knights üzerinde Hukuku seçti. Heraclio öfkelendi. O Kraliçe saldırmaya çalıştı, ama Justin'in dedesi Kraliçe savundu ve kendi kılıcı ile Heraclio'nun tarafından öldürüldü. Justin sonra dedesinin kılıcı Heraclio'nun ile olduğunu anlar.

  • Jai Ho Filmi izle

    Yeni yeni popüler olan Hint Filmlerine bir yenisi daha eklendi. Uzun gösterimine rağmen seyircisini sıkmayan Hint filmleri geniş bir izleyici kitlesi oluşturmuş durumda. Ünlü yıldız Salman Khan'ın baş rolünde oynadığı filmde dürüstlük için elinden geleni yapan birisine şahitlik yapacaksınız.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !