reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 31-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:83.293
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle  
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Winners and Sinners Türkçe Dublaj izle

    Filmin Konusu : Hapishanede olan 5 arkadaş hapishane'den çıkartılır. Bu 5 arkadaş hapishane'den çıktıktan sonra sürekli başlarını belaya sokarlar.. 720pfilmizles.Com Sunar, iyi seyirler diler.

  • Aşkın Çekimi Filmi izle

    Film, "ikili yerçekimi" olan tek gibi Adam diğer gezegenlere ya da gezegen sistemleri eşsiz yaptığı iki gezegen ev dünya, hikayesini anlatmaya başlar. Çift yerçekimi Bu olgu iki gezegen aksi inanılmayacak yakınlığı ne olacağını birbirine yörünge sağlar. Bu iki gezegen sistemi için yerçekimi üç değişmez yasalar vardır: Bütün olsun geldiği dünyanın yerçekimi tarafından çekilen, ve diğer değil. Bir nesnenin ağırlığı karşısında dünya (ters madde) madde kullanılarak telafi edilebilir. Temas birkaç saat sonra, ters madde yanıklar ile temas önemli. İki dünyanın toplumların yasa ile ayrılmış edilmektedir. Üst dünya (Up Above) (Down Below) alt, zengin ve müreffeh iken kötüdür. Üstü yukarı Aşağıda Down ucuz petrol satın alır ve daha yüksek fiyatlarla Aşağıda geri Down elektrik satıyor. Üstü Yukarı gidiyor (ya da Yukarı Yukarıdan kimseyle temas sahip) Aşağıda Down bir kişi kesinlikle yasaktır ve hapis veya ölüm cezası olabilir. Up from Above İnsanlar düzenli tavanlar üzerinde dans etmek gibi yenilikleri yaşamaya Down Below ziyaret edin. Iki dünyayı birbirine bağlayan tek bir fiziksel bağlantı "TransWorld" şirketinin merkezidir. Adam bir petrol rafinerisi patlamada anne ve babasını kaybetmiş, Down bir yetimhanede yaşıyor. Onun sahip tek canlı göreli o her hafta ziyaret onun büyük halası olduğunu. Onun büyük teyzem iki dünyanın polen toplamak pembe arılar polen kullanarak uçan Krep için gizli bir tarifi vardır. Tarifi nesiller geçti ve Adem tarafından miras olacaktır. Çocukken, Adam gizlice Up çok yakın alır dağa tırmanıyor. Orada Eden, Up bir kızla tanışır. Yıllar sonra, kendi gençler bir ilişki vardır. Onlar dağlarda karşılamak ve Adam Aşağı doğru Eden çekmek için bir ip kullanır ve onlar bir yürüyüş için ormana kafa. Daha sonra keşfedilen ve Adam çılgınca geri onu dünyaya Eden bültenleri ederken, onun kolunda bir kurşun yakalar ve onu bırakıyor. Çaresiz, o kan kafasından akıyor gibi Eden zeminde hareketsiz yatan saatler. Eve döndüğünde, halası Becky tutuklandı ve onu eve meşale konulur.

  • Neva Full izle

    Nava Filminin Konusu ; Film Ankara yapımı olup gerçek kesitlerden de alıntı yapılmıştır. Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Başak Parlak gibi önemli iki oyuncu yer alıyor.Ana konusundan biraz bahsedecek olursak filmdeki isimleri ile Ilgın ve Neva 25 yaşlarına kadar hayatlarında kimse olmamıştır.Bizim deyişimizle bakirlerdir ikiside.Bu iki kişinin yaşanmış hikayesini anlatan filmde dramatik ve romantik sahneleri pek sıklıkla göreceksiniz. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !