reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:81.721
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle  
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Yeryüzündeki Son Aşk Full Türkçe izle

  Yeryüzündeki Son Aşk 720p izle, Dünya'da aşkın,sevginin ve şefkatin yok olduğu dönemde birbirlerine deli gibi aşık olan Suzan ve Michael, ikilisi ciddi bir ilişikinin temelini atmanın çabasındadırlar. Daha önce birbirlerine karşı hiçte deneyimlemedikleri duygu ve hislerle bağlanırken, Dünya'yı yok eden salgın hastalığının baş göstermesi aşık çiftimizin umrumda olmadan ucunda ölümde olsa ölürken severek ölme felsefesi yolunda gitmektedirler. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler...

 • Mike Tyson Tartışmasız Gerçek izle

  Mike Tyson ismini duyduğunuz zaman belirli bir korku sizi de sarıyor mu? Bir dönemin en iyi boksörlerinden birisi olan Mike Tyson'ın hayat hikayesini kendi ağzından birebir dinleyebileceksiniz. Bir dönem adından sık sık söz ettiren Mike Tyson girdiği bataklıktan dolayı kendi kendini bitirme noktasına gelen hayatının yer yer acıklı yer yer kmik anılarına tanık olacaksınız.

 • An Ethics Lesson Filmi izle

  An Ethics Lesson Filmi izle : Uzak doğu filmi tutkunlarının izlemesi gerekli bir film olarak değerlendiriyoruz. Psikopat bir özürlü katil olan cani ile üniversite öğrencisi olan genç ve güzel kızın enteresan ilişki konu edinmektedir.

 • MacGruber Filmi Türkçe Dublaj izle

  MacGruber Filminin Konusu : Eskiden özel bir asker olan MacGruber, ezeli düşmanı Dietor Von Cunth ile karşı karşıya kalır. 10 yıl önce nişanlısı öldürülen MacGruber bir süre kenara çekilmiştir. Nükleer başlıklarla Washington'da bulunan Beyaz Saray binasını Von Cunth'un amacının havaya uçurmak oldugunu öğrenir. Bunun üzerine MacGruber yıllar önce yarıda kalmış hesabını ve bu planı durdurmak için savaşacaktır... 720pfilmizles.com Sunar keyifli seyirli diler.

 • Şimdiki Zaman Filmi Full izle

  Bütün talihsizlikler başına üst üste gelen henüz 20'li yaşların sonuna yaklaşan Mina, bulunduğu ülkeden biran önce kurtulmak istemektedir. Talihsizlikler üst üste başına gelen Mina, eşinden ayrılmıştır. Anne ve babasıyla arası bozuktur ve şimdide evinden çıkartılmak istenmektedir. Bu kadar derdin arasından sıyrılıp 20 yıl önce aykırı teyzesinin yaptığı gibi Amerika'ya kaçıp oraya yerleşmek istemektedir. Ama bunu nasıl yapacaktır. Çünkü paraya pasaporta ve vizeye ihtiyacı vardır. Para kazanmak için kahve falı bakılan bir kahveye iş başvurusu için gider. Patrona daha önce deneyimli olduğunu anlatır genç patron Tayfun'a ilginç gelen mina'yı işe alır ve hikaye başlar.

 • Halo 4: Forward Unto Dawn Türkçe Dublaj izle

  Halo 4: Forward Unto Dawn Türkçe Dublaj izle 2525 Yılı makine ve robotlar yılı olmuştur. Robotlar o kadar gelişicekki bir insan kadar etkili olacaktır. İnsanoğluna savaş açmak için robot okulunda botlar eğitiliyordu. Thomas Laskey ise bu otobot askerlerden biridir. Fakat kafasında pek çok soru işareti vardır. Bu ise kendisinin hangi yönde olduğunu şüpheye düşürmüştür. Bu arada eğitim gördükleri okul uzaylılar tarafından saldırıya uğrar. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Dublaj izle

  Dom ile Brain yaptıkları Rio soygunun da oldukça güçlü bir kilit çeteyi çökerterek iki arkadaşa tam 100 milyon dolar kazandırmıştır. İstediklerinden de çok fazla paraya sahiptirler, artık dünyanın tadını çıkarma zamanı gelmiştir. Ama diğer taraftan da evlerinden ayrı yaşamak zorun da oldukları için eve dönmeyi çok istiyorlardı. İki arkadaşın da ne kadar parası olursa olsun yine de aileden uzak olmaları hayatlarını yaşamaya devam ederken zor gelmeye başlamıştır. Hobbs ise diğer yandan boş durmadan 12 ülkede çok büyük bir nam salmış olan suç çetesini araştırmaya başlamıştır. Bu araştırdığı örgütte ise ölüm makinesi olan pek çok paralı askerlerden oluşmaktadır. Suç örgütünün ikinci büyük lideri Dom’un eski aşkı olan Letty’dir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !