reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:83.190
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle  
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Virüs Tek Parça İzle

Virüs Full Hd Tek Parça İzle filmin konusunda insan ırkının sonu gelmek üzeredir kısa zamanda çok yayılan bu virüs insan vücuduna girdiği anda insanı mutasyona uğratıyor ama bu virüsün bir panzehiri vardır adı return protein dir bu panzehir ısırılmış bir insanı ilk günkü kadar sağlıklı haline döndürüyor ama bu protein bu kadar insana yetecek gibi değildir kanında virüsü devam eden insanlar hala zombiye dönüşmeye devam ediyor 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Firar Filmi izle

  A loser, Bong-gu (Kim Seung-woo), attends a high school reunion, where he is ridiculed for his lack of accomplishments. The next day he goes to the country for army reserve training, where he encounters further humiliation and failure. With his last few won he purchases a cheap cigarette lighter. With no other way home, he shares a taxi to Seoul train station with a fellow reservist and malcontent named Bum-soo (Kang Sung-jin).

 • Sona Doğru – All is Lost Türkçe Dublaj izle

  Denizcilik geçmişi iyi olan çılgın bir adam tek başına kendisine ait yatıyla Hint Okyanusu'na açılır. Her şey güzel giderken Yatı bir gemi konteynerine çarpar. Kazada ağır şekilde yaralanan adam bilincini kaybeder. Kendine geldiğinde hiçbir şey hatırlamıyodur fakat yavaş yavaş kendisine gelir ve kazayı hatırlamaya başlar. Yanında hiçbir ekipmanı olmayan adam Ölümcül bir fırtınanın ortasında yalnız başına kalmıştır. Teknik donanımı olmadan nasıl kurtulacağını düşünen adamın tek yardımcısı ise direnişi ve gemici geçmişidir.

 • Beyaz Saray Düştü Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Kızını etkilemek için gizli görevde yer almaya çalışan John Cale, Başkan James Sawyer'in yakınında olabilmek için korumalarından biri olmak için başvuruda bulunur. Fakat Jhon Cale'nin yapmış olduğu başvuru olumsuz olarak değerlendirilir. Bu kötü haberi kızına söylemek için zorlanan genç adam, Beyaz Saray'a gidebilecekleri bir gezintiye kızıyla beraber çıkar. Jhon Cale burda kızına kötü haberi vermek için uğraşırken ortalık bir anda karışır... 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli Seyirler Diler.

 • Ölüm Vakti Filmi izle

  Gizemli bir ölüm ve bu ölümü araştırmak için özel görevle görevlendirilmiş olan FBI ajanı. Saat 10:44 de Ceo Robert Lorinng ölmüştür. Jordan Price ise Özel görev olarak FBI tarafından görevlendirilmiştir.

 • Malavita: Belalı Tanık – The Family Full izle

  Robert De Niro'nun baş rolünde oynadığı filmde, Tanık koruma sisteminden yararlanmak isteyen bir mafya ailesinin hikayesi anlatılıyor. Fransa'da geçen filmde tanık koruma programına alınan aile eski kötü alışkanlıklarını da yanlarında götürünce, sorunları kendi yöntemleriyle halletmeye karar verirler.

 • Painted Skin: The Resurrection Türkçe Dublaj izle

  Painted Skin: The Resurrection Filmi Konusu; Film cadılar aleminde gerçekleşmiştir. Bir cadının insanoğlunu kurtarması sonucu her şey kötüye gidecektir.500 yıl öncesinde yaşanan bir olayı anlatan filmde kanunlara karşı çıkan cadı'nın yaşamının ne konuda değişiceğini anlatan akıcı ve sürükleyici bir film ile sizleri baş başa bırakıyoruz. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Herkesin Bir Planı Vardır Türkçe Dublaj izle

  Herkes (İspanyolca: Todos un planı Tenemos) bir planı var Anna Cohan ve Piterbarg.The film, Arjantin ve İspanyol şirketlerinin ortak üretimi ile senaryosunu Ana Piterbarg yönettiği 2012 Arjantin suç gerilim, Viggo Mortensen ve Soledad Villamil yıldız.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !