GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:82.949
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle  
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Hayatımın En Kötü Gecesi Filmi izle

Bir gece yakışıklı bir yabancıya (Anchorman James Marsden 2) bir telefon olmadan onu Los Angeles ertesi sabah mahsur bırakır stand becerikli bir muhabir olarak UTANÇ yıldızlı Elizabeth Banks (Açlık Oyunları, Pitch Perfect) OF çirkin komedi YÜRÜYÜŞ , araba, kimlik, ya da para - ve sadece 8 saat kariyerinin en önemli iş görüşmesinden önce. (c) Odak dünya

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Godzilla 2014 izle

  Godzilla 2014 izle : Toho’nun bir ikonu haline gelmiş olan efsanevi canavar yeniden aramıza dönüyor.Godzilla artık dünyada hemen hemen herkesin bildiği bir yaratık haline geldi.Bakalım 2014 versiyonunu nasıl yapacaklar.

 • Karanlık Cinayetler Türkçe Dublaj izle

  Yaşanmış bir hikayeden esinlenerek sinema perdesine aktarılan filmde, Alaska’nın kötü ün yapmış seri katili olan Robert Hansen'in hayatı konu edilmiştir. Hayatını sürdürdüğü bölgede cana yakın birisi olarak tanınan Robert tam sayısı bilinmemekle beraber 24 kadını zorla kaçırıp öldürmüştür. Filmde görev yapan ünlü aktör Nicolas Cage ise Hansen'i tutuklamaya çalışan polis görevini yapmaktadır.

 • Sahne Ateşi Dans Filmi İzle

  Sahen Ateşi Full İzle : Kate Parker’in ve Kçük Kız Kardeşinin En Çok İstediği Dans Okulu Olan Oldukçada Zor Bir okul olan American Ballet Company'ye Katılabilmek için kıyasıya mücadele verir.Seçmelere Kalan Kate Parker Yaşadığı Şehirde hem işe başlar hem okula dans eğitimi almaya gider.Orada tanıştığı Kenny Wormald ile kısa sürede aşık olur.Kenny'in sevgilisi olsada gözü Kate'dedir.2li dans için beraber ders alırlar birbirlerine sürekli yardım ederler.Eğitimlere kate'nin çalıştığı barda devam eder bu ikili çok azimli ve kararlıdır.Ama kate bir sebepten okuldan atılır kenny hemen devreye girer zengin bir aile çocuğu olduğu için okulun yönetimi ile konuşur ve kateyi yeniden okula aldırır.Kennyin partneri ve sevgilisi olan kız bu duruma çok sinirlensede Kate ve kenny beraber dans ederler ve yarışmanın 1. olurlar.Oldukça Güzel dans filmi olan Sahne Ateşi İzle Filminin yönetmeni Steven Jacobson'dur. Dans filmleri izlegençlik filmleri izle

 • Step Up 4 Full HD İzle

  Çok Zengin Babası Olan Emily Dans Eğitimi İçin Miami'ye Gelir.Dans Okulunda Pek İyi Değildir.Bir Süre Sonra Açık Bir Barda Sean İle Tanışır ve Aşık Olur.Okulun Cafesinde Çlaışan Sean Emily'in Dansını İzler ve Onu Grubuna Davet Eder. Emily İsteksiz Olsada Sean'ın Hazırladığı Bir Yasa DIşı Dans Performansını Bir İşyerinin Sergisinde Protesto Amaçlı Tepkilerini Dns İle Gsöterir.Emiliy'de Oraya Çağırn Sean Emily'in Tutku İle İzlediğini Görür ve Bir Süre Sonra Emily Gruba Katılır.Gruptaki Seanın Ortağı Yeni Gelen Kişiye Pek Sıcak Bakmasada Emiliy'in Yaptığı Yasa Dışı Bir Dans Pistinde Hayran Kalır ve Oda Artık Emily'in Gruba Gelmesinden Memnundur.Sean Emilyn Babasını  ve Grup Emilyn Babasını Bir Düşman Olarak Görür ve Grup Emilyn Onun Kızı Olduğunu Bilmez Daha Sonra Ortak Bunları Öğrenir ve Grubun Tadı Tuzu Kaçar Grup Dağırı Bu Sırada Yaptıkları Dans Videoları Milyonlarca İzlenme Alır.10m Milyon İzlenen Video İçin Video Şikkeri O Gruba 1 Milyon$ Vericektir.Bunada Çok İhtiyaçlar Vardır Ancak Grup Dağılınca Bu İŞte Yatar.En Sonunda Grubun Bir Seminerde Yaptığı Performansla Herşey Yoluna Girer.Seana ve Grubuna Reklam Teklif Gelri Artık Oturdukları Yer Yıkılmayacaktır. Sokak Dançıları Serisinin 4. Filmi Olan Step Up 4 Filmini Sitemizden İzleyebilrisiniz.Step Up 4 İzle

 • Düğün Dernek +30 Dakika İzle

  Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

 • Ölmek ve Yakılmak Filmi izle

  Ölmek ve Yakılmak Filmi izle : Küçük bir kasabada ölü yakıcısı olarak çalışan adam kendisine sataşanları öldürür ve yakar. Bir zaman sonra bir genç yanında çalışmak için gelir ve işe başlar. Annesinin erkeklerle olan yakın ilişkisini kıskanan genç seri bir cinayet zincirine de böylelikle başlamış olur.

 • Şifreli İstasyon izle

  Emerson Kent işini özenle yapan profesyonel ve son derece başarılı bir CIA ajanıdır. Fakat son işinde bir şeyler yolunda gitmemeye başlar. Başarısızlığa alışık olmayan Emerson bu defa başarısız olmuştur. CIA içinde şok bir olay olan bu başarısızlıktan sonra biraz gözden düşse bile, CIA tamamen ondan vazgeçmez ve Emerson'a son bir şans vermeye karar verilir. Emerson bu defa CIA’nin ‘Sayı Merkezi’nde çalışan kod operatörü Katherine'i korumak için görev başındadır. Bakalım bu defa başarılı olacak mı?

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !