reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:83.188
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle  
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle filminin konusu küçük bir kasabada yaşanan doğal olayları konu alıyor bu küçük kasaba Silverton kasabasıdır küçük küçük çıka hortumlar halkın çokda ilgisini çekmemiştir her seferinde biraz daha büyüyen bu hortum hala dikkat çekmiyor ama bazıları bu durumdan rahatsız olur araştırmaya kalkar ve dev gibi bir fırtına kasabayı yıkıp yok edecektir bu bilgi halka duyurulur halkın çoğu korkarkarak burdan gitmeye hazırlanır bazılarıda servet bulduk diye sevinir kamera kaydına alıcaklardır macera arıyorlardır 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Hızlı ve Korkusuz – Vehicle 19 Türkçe Dublaj izle

  Araç 19 de senaryosunu yazdı Mukunda Michael Dewil, yönettiği bir 2013 Amerikan aksiyon-gerilim filmi. Paul Walker ve Naima Mclean yıldız.Film Amerika Birleşik Devletleri, Güney Afrika'da 14 Haziran 2013 tarihinde, 7 Şubat 2013 tarihinde serbest bırakıldı. Amerika Birleşik Devletleri'nde, Araç 19, 2013 filmin orijinal tiyatro boy oranı 2.40:1 oldu. 23 Temmuz'da DVD ve Blu-ray serbest bırakıldı, ancak DVD ve Blu-ray 1.78:1 çerçevelenmiş transferlerini kıptınız.Yapma-Blu-ray üzerinde featurette orijinal 2.40.1 boy oranında film klipleri içerir.

 • Kardeş Payı 4. Bölüm izle

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisini 720pfilmizles.com adresinden takip edebilirsiniz. Tüm bölümler yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacaktır. 13 Mart 2014 Tarihli 4. Bölümü izleyebilirsiniz.

 • Celal ile Ceren Full izle

  Şu anda 30’lu yaşların da olan Celal Karaköy’de baba mesleği olan elektrik işi ile uğraşmaktadır. Ayrıca 30 yaşın krizini yaşayan Ceren ise bir mobilya mağazasın da çalışmaktadır. Artık bu ikilinin beraberliği de tam olarak 6 yıla kadar devam etmektedir. Çevresindeki pek çok kişi ikisinin evleneceğini düşünür. Diğer yandan Celal evlenecek arkadaşının bekârlığa veda partisine gitmek isteyince çok kötü tartışırlar ve araları bozulur. Ceren Celal in partiye gitmesini istemese de bir yolunu bulur ve partiye gider. Partiye gittiğini öğrenen Ceren ise Celal’den ayrılmak ister, onu sevse de sadece biraz sevgilisinin burnundan getirmek ister. Hiç beklenmedik bir zaman da evlilik için baskı altında olan Celal aniden Cerenden ayrılır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Salgın Filmi Türkçe Dublaj izle

  Bir kabusun arasında kalmış 4 arkadaş bir şekilde o kabusun ortasından çıkmak zorundadırlar. Büyük bir eyaletin tamamını salgın bir hastalık sarmıştır.Ancak bu hastalığın nereden geldiği bir türlü tespit edilmemiştir.Yetkililer üzerinde çalışsalarda bir türlü çözüm bulamazlar.Salgın hastalığına yakalanan kişiler sağlığını kaybederek vahşi bir yaratıktan farksız olmaktadırlar.Buna acilen bir çözüm bulunması gerekir. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Günce Full izle

  Günce Filmi Konusu ; Film son derece kaliteli bir dram filmi olarak karşımıza çıkıyor. Geleceğimizi kendimiz değişebilirmiyiz, yoksa değişemezmiyiz.İşte bu denklem içerisindedir hayatın gerçekleri. Hayatımızda yaşadığımız her olayı planlı ve akıldan geçerek yaşamış olsaydık hiç bir sorunda olmazdı.720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Muhteşem ve Kudretli OZ Türkçe Dublaj izle

  Oscar Diggs küçük olan bir sirkte büyücülük numaraları yaparken hayatını kazanmaktadır. Ancak biraz sıkıntı çekmesine rağmen biraz da ahlaksız olmasına rağmen Kansas kentinden iyice sıkılmıştır. Bu nedenle buradan kurtulmaya bakarken çok eğlenceli olan Oz ülkesini bir anda buluverir. Çünkü bu yolculuk Oscar için büyük bir şanstır ve turnayı da tam gözünden vurması için az kalmıştır. Ancak zamanı gelince Theodora ,Glinda ve Evenora ismin de üç cadı ile Oscarın büyücü kimliğinden şüphelenene kadar. Ayrıca hiç de hesapta olmamasına rağmen Oscar Oz ülkesinin sorunları ile karşı karşıya gelmektedir. Katıldığı bu yeni insanlar sayesin de kendindeki yeteneklerini geliştirerek güçlü Oz büyücüsüne dönüşerek, eskisinden de daha iyi bir insan olmaktadır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Güzel ve Çirkin Filmi izle

  2011 yılında, masal Beauty and the Beast, klasik Disney animasyon stüdyolarının sonra yirmi yıl yeni bir film uyarlaması bahsediyoruz söylentiler.Meksikalı yönetmen Guillermo del Toro ve aktris Emma Watson ismi évoqués8 vardır. Fransa'da Aynı zamanda, Christophe Gans yazar Sandra Vo Anh, hem Gabrielle-Suzanne de Villeneuve orijinal metne dayalı ve Jean Cocteau tarafından yönetilen 1946 klasik haraç ödeme ile işbirliği içinde iddialı bir senaryo yazmayı bitirdiğinizde . "Ben bu ünlü aşk hikayesinin yeni bir vizyon olarak değil, aynı zamanda özgün metnin ilk gerçek adaptasyon olarak bu filmi açıklamak istiyorsunuz," Variety sinemacı diyor. "Sen Cocteau öncelikle Fransız onsekizinci yüzyıl İngiliz çocukların eğitimi için hazırlanmış bir kısa bir metin adapte olduğunu bilmeli. Yani, "9 (...) yirmi yıl önce yazılmış hikayesine döndü. "Zorluk, bence, Cocteau sürümü ve Madame de Villeneuve hikaye değil ama (ben değil) empoze unsurların Disney versiyonu olduğunu şimdi bilinçsiz demirlemiş benim sürümü ile (...) kollektif, özellikle ekonomik kriz bu süre içinde ekoloji üzerine yansımaları veya sosyal sınıflar ile daha çağdaş çözme bir ızgara, koymak demek.Filmin önemli bir kısmı tüccar, icra memurları tarafından evinin işgalinin toplumsal çöküşüne ayrılmıştır. Böyle bir durum için çare?Aşk ve hayal gücü. Hiçbir şey maliyet ve vergiye tabi değildir Değerler! 10 » Richard ve onun şirketi Grandpierre Eskwad tarafından üretilen film Berlin11 Uluslararası Film Festivali'nde ilan edilir. Onlar insani değerlerin, ekolojik bir uygarlık sistemi üzerine inşa çünkü filmi "Hayao Miyazaki çalışmalarından esinlenerek, Japon ustanın eserleri kültürel engelleri aşmak ve uluslararası kamu duygu özet temsil başardık büyülü, "Christophe Gans Variety12 diyor. "Bu film, benim hayal izin vermek istiyorum. Ben onun karakter ve onun ritmi ile, bu zamansız bir hikaye anlatım tutmak istemesine rağmen, ben daha önce hiç araştırdı yepyeni bir evren yaratmak sürpriz ve halka görülmemiş kalitede görüntüler üretecektir. Filmime Her bir meydan okuma olmuştur, ama o kadar çok heyecan verici ve ödüllendirici, "13 ile olacaktır. "Bu Cocteau veya Disney versiyonu değil, o aslında aristokrasinin sonu için bir metafor olduğunu orijinal hikaye, ayrılmak istedim," Vincent Cassel diyor

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !