reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 17-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:82.849
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle  
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Zamanda Aşk Filmi izle

  Son derece ilginç bir aile ve onların son derece ilginç çocukları. Tim Lake genç ve güzel birisidir fakat onu diğer insanlardan ayıran bir özelliği vardır oda zamanda yolculuk yapabilmektedir. Tim bu yeteneğinin farkına vardığı zaman hayatın değişik bölümlerini farklı hale getirmeye çalışacaktır. Domhnall Gleeson'un canlandırdığı Tim Lake karekterini beğeniyle izleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

 • Wikileaks: Beşinci Kuvvet Filmi izle

  Wikileaks denildiği zaman herkesin aklına gelen ilk şey skandal olacaktır. Ülkeler arasında diplomatik çatışmaya varan olaylara sebeb olan Wikileaks olayı tüm dünyayı şoka uğratmıştır. Temin ettikleri belgeleri belirli aralıklarla kamu oyuna sunan site yapımcıları bazı ülkeler arasında şiddetli krizlere neden olurken kendileri de dünya çapında ünlenmiştir. Fakat site kurucularından olan Assange ve Berg ikilisinin bu süreç içerisinde ki arkadaşlıkları bozuntuya uğramaya başlayacak ve çatışmaya dönüşecektir.

 • Hızlı ve Korkusuz – Vehicle 19 Türkçe Dublaj izle

  Araç 19 de senaryosunu yazdı Mukunda Michael Dewil, yönettiği bir 2013 Amerikan aksiyon-gerilim filmi. Paul Walker ve Naima Mclean yıldız.Film Amerika Birleşik Devletleri, Güney Afrika'da 14 Haziran 2013 tarihinde, 7 Şubat 2013 tarihinde serbest bırakıldı. Amerika Birleşik Devletleri'nde, Araç 19, 2013 filmin orijinal tiyatro boy oranı 2.40:1 oldu. 23 Temmuz'da DVD ve Blu-ray serbest bırakıldı, ancak DVD ve Blu-ray 1.78:1 çerçevelenmiş transferlerini kıptınız.Yapma-Blu-ray üzerinde featurette orijinal 2.40.1 boy oranında film klipleri içerir.

 • Katliam Gecesi Türkçe Dublaj izle

  Katliam Gecesi Filmi Konusu ; Güzel bir toplantı olarak başlamıştı gün onlar için.Ta ki Davison ailesinin kapısı çalıncaya kadar.Katillerden oluşan maskeli insanların amacı o toplantıda ki herkesi öldürmektir.Ailedeki herkes katillerden kurtulmak ister ölmek istemezler.Tabi o toplantıda bulunanlardan biri son derece profosyonel bir katildir. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler. Film sitemizde henüz yerini almamıştır. Aldığında direk eklenecektir.

 • Üç Düğün Filmi izle

  Bu film o henüz ideal bir ortak bulmak için yönetilen değil iken, onun eski ardışık çift, toplam üç düğününe katılmak zorunda Ruth adında genç bir araştırmacı, etrafında dönmektedir. Hayır değil, birçok tuhaf olaylar meydana düğün devam ederken, nihai sonuç istediği kimin kahramanı iç tartışmalar olacağını neden onunla senin arkadaşın ricam, ortak olan demek bilmemek onu gelecek. Seyirciler filmin sıcak alımı adaylığını zevk yedi Goya Ödülleri: En İyi Orijinal Senaryo, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yeni Oyuncu, En İyi Yapım, En İyi Kurgu, En İyi Kostüm Tasarımı ve En İyi Makyaj ve saç; o erken 2014 yılında, Ancak kapılar premio.2 bırakarak, bu uygulamaların herhangi kazanmak için başarısız oldu, ancak filmin Feroz Ödülleri'nde ilk baskısında En İyi Komedi ödülünü kazanan şaşırttı.

 • Aşk Bilmecesi Türkçe Dublaj izle

  Espangole filmi ile başlayan hikayesi Aşk bilmecesi ile devam eden Xavier artık 40 yaşındadır. Ancak yine hayatını tam düzenene sokamamış hatta daha da fazla karkamarışık bir hayatı olmuştur. Üniversiteyi evlenmek için terkeden Xavier. 2 çocuk babası olmuş ancak yine hayatını düzene sokamamıştır. Eşinin ise yeni biri ile tanışıp New York'a taşınmak istemesi Xavierin hayatını tamamen mahveder.

 • Herkül: Efsane Başlıyor izle

  Tarihi kahramanların başında ismini hatırladığımız birisi olan Herkül'ün yeni filmi sizlerle. Son derece kaliteli görsel efektleriyle çekilen film sizlere nefes aldırmayacaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !