reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:81.790
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle  
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Tehlike Faktörü Full izle

  Tehlike Faktörü Filmi Konusu ; CİA biriminde çalışan Jon. Son derece kaliteli bir güvenlik personelidir. Jon'a son derece kritik bir görev verilmiştir.Uluslar arası bir kaçakçı olan bilim adamını başka ülkeye geçirmek için görevlendirilir.Jon için her şey yolunda giderken bir sorun oldu oda yanında ortağının bu bilim adamının adamı olduğunu öğrenir.Jon ortağı tarafından kafasından vurulur.Jon'a herkes yaşamaz dedi fakat Jon yaşama tutulur ama gözlerini açtığında doktorun tek söylediği en fazla 2 saat bilinçli olucaksın sonra felç olucaksın der. Jon intikam için Malezya'ya gider. Jon'un maceraları bu dakikadan itibaren başlayacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Kaptan Phillips Full izle

  MV Maersk Alabama adlı yük gemisi yola çıkmıştır. Tam Somali açıklarında ise deniz korsanları tarafından saldırıya uğramıştır. İçindeki mürettebat ile esir alınan geminin Richard Phillips isimli bir kaptanı vardır. Kaptan korsanlara kendini esir bırakır. İşte Phillips için psikolojik savaş yeni başlıyordu. Muse isimli örgüt başı ise Kaptandan bütün bilgileri almak istemekteydi. Bakalım geminin kaptanı Phillips gemisini ve mürettebatını korsanlar elinden kurtarabilecekmi? İzleyip hep beraber göreceğiz. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Prisoners Full HD izle

  Filmin Konusu : Altı yaşında bir kız çocuğu Anna ve Joy kaybolur. Zaman ilerledikçe, saatler geçtikçe aileler çok korkar. Ellerinde olan tek bir ipucu vardır sokağa daha önceden park halinde bırakmış oldugu karavandır. Kayıp vakasını üstlenen Dedektif Loki arabanın sürücüsü Alex Jones'u bulup tutuklar. Ama elinde herhangi bir delil,kanıt ve ispat olmadığı için Alex Jones adlı şüpheli bırakırlar.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Günce Full izle

  Günce Filmi Konusu ; Film son derece kaliteli bir dram filmi olarak karşımıza çıkıyor. Geleceğimizi kendimiz değişebilirmiyiz, yoksa değişemezmiyiz.İşte bu denklem içerisindedir hayatın gerçekleri. Hayatımızda yaşadığımız her olayı planlı ve akıldan geçerek yaşamış olsaydık hiç bir sorunda olmazdı.720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Sona Doğru – All is Lost Filmi izle

  Denizcilik geçmişi iyi olan çılgın bir adam tek başına kendisine ait yatıyla Hint Okyanusu'na açılır. Her şey güzel giderken Yatı bir gemi konteynerine çarpar. Kazada ağır şekilde yaralanan adam bilincini kaybeder. Kendine geldiğinde hiçbir şey hatırlamıyodur fakat yavaş yavaş kendisine gelir ve kazayı hatırlamaya başlar. Yanında hiçbir ekipmanı olmayan adam Ölümcül bir fırtınanın ortasında yalnız başına kalmıştır. Teknik donanımı olmadan nasıl kurtulacağını düşünen adamın tek yardımcısı ise direnişi ve gemici geçmişidir.

 • Yeniden Başlamak Filmi izle

  Dramatik bir film izleyeceğimizden emin olabiliriz. Daha doğrusu bu olaya aile dramı da diyebiliriz aslına bakılırsa. Cory Brand son derece iyi bir beyzbol oyuncusudur. Hayatı olumsuzluk olarak adlandırdığı şeylerle doludur ve bu yüzden kendisini her çaresiz insan gibi alkole vermiştir. Yine sarhoş olduğu bir gün kardeşinin yaralanmasına neden olacak bir kazaya sebebiyet verir. Bu olaydan sonra rehabilitasyon programına katılmak zorunda kalır. Cory, bir takımda koçluk görevi alır ve bu onun için yeni olayların başlangıcı olur.

 • Nuh: Büyük Tufan izle

  Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !