Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 4 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 6  Hobbit 2 türkçe dublaj izle « Film izle, 720p HD Film izle, Full Film Seyret
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.3/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:83.513
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle  
Hobbit 2: Smaug’un Viranesi Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Hipnozcu Türkçe Dublaj izle

    Ünlü psikiyatrist Erik Maria Bark, hipnoz alanında bir numaralı isimdir. Erik 10 yıl önce bir daha asla hipnoz yapmayacağına dair yemin etmiştir. Fakat şimdi yeniden yapmak zorundadır. Acımasız bir katil bir aileyi katletmiştir. Sadece ailenin küçük oğlu kurtulmuştur. Fakat ifadesinin alınması için hipnoz yapılması gerekmektedir. Erik bu görev için uygun görülür, bakalım Erik yeminine rağmen hipnoz yapıp katilden önce hala kayıp olan kız kardeşine ulaşabilecekler mi?

  • James Bond Skyfall Türkçe Dublaj izle

    Çok ciddi bir saldırıya uğrayan M16, kurum da temellerinden sarsılmaktadır. M’e karşı da bir sadakat testinden geçirilen James Bond bunun kişisel bedeli ağır olsa da, tehdidi bularak ne olursa olsun yok etmesi gerekmektedir. Çünkü M16’yı çok ciddi bir riske sürükleyen kişi de Silva isimli gizemli ve gözü kara bir adamdır. Uzun soluklu olarak en iyi aksiyon filmlerinden biri olan 007 James Bond özellikle nefesleri kesen bir macera ile karşınıza gelmektedir. Ayrıca James Bond Skayfall tarihinin mükemmel filmlerin bulunduğu listede en iyi girişi yapmaktadır. Özellikle nefes kesen her bir sahne bir ekip oyunculuğu ile inanılmaz olarak göz doldurmaktadır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

  • Rio 2 Filmi izle

    Blu ve Jewel onların 3 çocuk ile Rio hayattan zevk, eski ve müzik seven Carla, kitap akıllı Bia ve genç ve yaramaz Tiago. Bu arada, Blu eski sahibi, Linda Gunderson ve onun ornitolog kocası, Tulio Amazon'da bir sefer vardır ve sonunda kendi tüylerinden birini kaybeder hızlı uçan Spix en Papağanı keşfetmek. Sözcük televizyon aracılığıyla bu konuda aldığında, Jewel onların insan arkadaşları onları bulmanıza yardımcı olmak için Amazon gitmek gerektiğine inanıyor.Çocuklar kendinden geçmiş olsa da, Blu belirsiz, ama birlikte gitmesi için baskı. Rafael, Nico ve Pedro birlikte gelmeye karar. Luiz takip çalışır, ancak başarısız olur. Blu malzemeleri dolu bir bel paketi getiriyor, o daha çok kullandığı bir çok Jewel'ın hoşnutsuzluğunu, bir GPS. Bu arada, Big Boss adlı yasadışı ağaç kesimi bir çizgide olan bir grubun lideri, macaws bulmak için Linda ve Tulio adlı sefer keşfeder ve onların çalışma aksaklıkları önlemek için onları avlamak için onun kölelerinin emreder. Ayrıca, Blu ve Jewel eski düşmanı, Nigel kakadu ilk filmdeki uçak kazasında hayatta, ama şimdi uçamayan ve bir falcı / con sanatçı olarak çalışmaktadır. O Blu ve onu ailesi uçan havai gördüğünde intikam onlara gitmeye karar hiçbir zaman harcar. Onun planlarında ona yardım için iki kölelerinin askere; Charlie adında sessiz bir karıncayiyen ve Gabi arasında ikinci adında bir zehir dart kurbağa Nigel aşık olduğunu. Blu ve ailesi (yanlışlıkla Charlie tarafından engellendi olmanın intikam Nigel'in ilk planı ile) orman doğru almak için bir tekne kullanmak, ve geldikleri zaman, onlar görünürde hiçbir şey bulabilirsiniz. Ancak, sonunda gizli bir cennet topraklarda saklanıyor mavi papağan sürüsü alınır. Orada, onlar Jewel'ın sert uzun kayıp babası, Eduardo, ablasını Mimi ve Jewel'ın çocukluk arkadaşı Roberto karşılamak. Eduardo Blu'nun evcil davranışı ile etkilenmemiş görünüyor.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !