GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 26-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 41
İzlenme:488.637
Hükümet Kadın 2 Full İzle  
Hükümet Kadın 2 Full İzle
IMDB PUANI:6.0
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:4.666
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…  
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Cate McCall Davası Türkçe Dublaj izle

    Amerika yapımı olan Dramatik bir film ile karşı karşıyasınız. Evladının velayetini almaya çalışan, Haksız yere cinayetten suçlu bulunan bir kadın ve bu kadına bu konuda yardım etmeye çalışan mesleğinde ileri seviyelerde bulunan bir avukatın dramatik hikayesine şahit olacaksınız.

  • Atlas Shrugged II: The Strike Full izle

    Atlas Shrugged II: The Strike Filmi Konusu ; Film gerçekten ekonomik kriz ve hayat pahalılığını öne süren bir filmdir. Filmde kasabada hayat çok pahalıdır krizden dolayı, bu sebeple her şey ateş pahası yiyecek içeçek var ama kimsenin alacak gücü yok. Peki bu hep böylemi gidecektir.Sanatçılar ünlüler hepsi kaybolmaya başlarlar. Taggart isimli bir bilim adamı statik elektriği bulur.Bu statik elektriği çalıştırırlarsa gerçekten krizin büyük bir kısmı çözüme ulaşıcaktı. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Ölümcül Deney 5 İntikam Türkçe Dublaj izle

    Umbrella şirketi hala dünya’yı büyük yıkıma uğratmak için ölümcül olan T-Virüsü, bütün dünya nüfusunu et yiyen ve yaşayan ölüler orduları haline dönüşmektedir. Ancak insan ırkının tek ve son umudu Âlice Umbrella çok gizli operasyon tesisin de uyanmıştır. Âlice uyandığı bu kompleksin altını üstünü getirerek kendi gizli olan geçmişin perdesi kalkmaktadır. Hiç bir güvenli sığınak olmadan bu sağlından sorumlu sayılan kişileri avlamaya devam ederken Âlice kendisini New York, Tokyo, Moskova ve Washington’a götüren bir yolculuğun içersinde bulunmaktadır. Keşfetmiş olduğu yeni müttefikler ve sıkı dostlarının yardımları ile Âlice unutulmaya yüz tutan düşmansı bir dünyadan kaçmak için, yeterli süre zarfın da hayatta kalarak savaşmak zorundadır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !