reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 18-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.0
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:4.205
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…  
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 39
İzlenme:462.826
TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR..  
TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR..
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Ceset Filmi izle

  Ceset Filmi Konusu ; Filmin başlangıç noktası bir cesetin ortadan kaybolması ile başlıyor. Mayka isimli bir ceset morgta bir an içerisinde kaybolur. Ceset'in kaybolması yanı sıra Mayka son derece diktatör ve bilgili bir bayandı. Ölümüne ne sebep oldu nasıl oldu bilinmez. Daha sonra morgta ceset kaybolmaları devam etmekteydi. Bakalım bu cinayet ve morgtan kaybolan cesetlerin sırrı ne şekilde çözülecektir. 720pfilmizles.com kalitesiyle izleyiniz...

 • Arkadaşım Hoşgeldin 12.Bölüm izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları ve Yönetmenin direktifleriyle sergilenen ve Özer Atik'in muhteşem müziğiyle komedi dizisiniz 20 Mart 2014 Tarihli 12.bölümü sizlerle. 720pFilmizleS.Com Keyifli Seyirler Dileriz.

 • The Hungover Games – Felekten Açlık Oyunları izle

  Sansasyonel bir hale gelen açlık oyunları filmi ile Felekten bir gece filmiyle dalga geçilen film sizleri kahkahaya boğacaktır.

 • Karanlığın Gözleri – Blind Filmi izle

  Zavallı kızın başına gelmeyen kalmıyor. Henüz hayatının baharında olan ve henüz üniversite öğrencisi olan bir kız, bir çarpıp kaçma olayından sonra ortadan kaybolur. Yapılan tahminlere göre genç kıza çarpıp kaçan arabanın şoförü tarafından kaçırıldığı düşünülmektedir. Kazaya tanık olan iki kişi vardır ve bunlarında iki farklı ifade vermesi işleri daha bir çıkmaza sokmaktadır.

 • Kalbim Sende – Don Jon Filmi izle

  Ailesi ve arkadaşları arasından kendisine Don Juan diye hitap edilen Jon, Son derece çapkın birisidir. Kızları etkileme ve kızları elde etme konusunda çok başarılıdır. Bir gün bir barda karşılaştığı Barbara isimli bir bayanı görür ve diğer kızlardan çok ama çok farklı olan bu kadına aşık olur. Bir yandan ilişki yaşadığı Esther'le karmaşasını çözme uğraşısı verirken diğer yandan da Barbaray'ı kendisine aşık etmeye çalışmaktadır.

 • Arkadaşım Hoşgeldin 2.Bölüm Full izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları komedi dizisiniz 09 Ocak 2014 Tarihli 2.bölümü izlerle.

 • Boo Full izle

  Herşey bir merakla başlar.5 üniversite öğrencisi terkedilmiş bir hastanenin üçüncü katında ruhların ve hayaletlerin olduğu söylenimlerinin gerçekliğini merak ederler. Santa Mira'da bulunan bu hastaneye gizlice giden gençler ordan daha önce kimsenin sağ çıkmadığını öğrenirler.Kötü hayalet bu insanları sağ çıkarmamak için elinden geleni yapacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !