GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 41
İzlenme:487.954
Hükümet Kadın 2 Full İzle  
Hükümet Kadın 2 Full İzle
IMDB PUANI:6.0
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:4.660
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…  
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Barfi izle

    O yaşta annesini kaybetmiş ve babası Barfi tarafından gündeme getirilen, sağır ve dilsiz doğdu, ama o hayat dolu ve çok olumlu biri haline geldi.Aynı zamanda son derece yaramaz genç barfi başkanı sık sık karıştırılır. O toplantı öncesinde bir araya geldi değil tanıştığımda duygu ile bir genç kadın yaşadığı şehre taşındı Shruti Ghosh, görüntülemek. Üç ay Shruti içinde başka evlenecek barfi, ilk görüşte aşk, Shruti hemen onun için bir şeyler hissetmeye başlar. Bununla birlikte, ortada ciddi bir sorun vardır. Shruti, aile ve çevreye büyük bir tepki maruz kalmaktadır. Aile, kızlar 'normal' ve 'normal' bir hayat evlenmek ve bu ilişkiyi devam ettirmek istiyor olmasına izin vermez. Yollar yıl sonra, başkasının kusmuk kalbinde olduğunda yine çapraz; Shruti yapmak için zaman seçer ... Son yıllarda Hint sinema, en beğenilen yapımlarından biri kusmak!Ülke sınırları dışında lüks bir övgü aldım.

  • Kötülük Diyarı Filmi izle

    Kötülük Diyarı Filmi izle : Profesyonel bir suikastçı olan Rose, kanser olduğunu öğrendiğinde her şey kendisi için değişmiştir. Ama ölmeden önce son bir iş almıştır. Oğlu olan Mickey'in de yardımıyla bir aileyi yok etmek için görev alır. Aile bireylerinden birisi hamiledir. Rose tüm aileyi öldürür ama hamile olam Vickie’yi öldürmek istediğinde vicdanına yenik düşer ve onu öldürmez. Aksine doğumu için yardım eder ve onu Mickey'in refakatine verir. İşi aldığı kişiye de tüm aileyi yok ettiğini anlatır.İş burada bitti görünürken aslında henüz yeni başlamaktadır.

  • Branded Full HD izle

    Son derece değişik bir konu işleyen Branded filminde büyük markaların yaptığı savaşın gerçek kesitlerini gösteren bir olay yansıyor. Toplumun beynini yıkayarak bunu gerçekleştiren firmalar vardır. Misha Galkin isimi birisi komplonun gerçeklerini ortaya çıkarma çabasına girecektir.Bakalım Galkin bu girişimlerinden başarılı olarak çıkabilicekmi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !