reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.0
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:4.648
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…  
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 40
İzlenme:481.733
TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR..  
TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR..
GÜNÜN FİLMİ

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tek Parça Hd İzle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tek Parça Hd İzle filmin konusunda anlatılmak istenen hıçkırık ile dişsiz sonunda istediklerine ulaşıyorlar ejderha ülkesinde ejderhalar ve insanlar arasında barış sağlanmıştır hatta samimiyet artmıştır ejderha yarışları yapılmaktadır hıçkırık ile dişsiz ise yeni macera peşindedir yeni yerler yeni barışlar yeni dünyalar aramaktadır başka ejderha ülkeleri varmı merak ediyor aradığı macerayı bir buz mağarasında buluyor ama barışı değil savaşı başlatıyor ejderhalar çok vahşi 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Laz Vampir Tirakula Full izle

  İsminden de anlaşılacağı gibi Karadeniz kokan komedi içerikli bir film, Baş rollerinde Levent Sülün ve Wilma Elles'i gördüğümüz filmde Fatih Sultan Mehmet'in kardeşi olan Drakula’nın ölüm fermanını vermesi üzerine Drakula’nın daha önceden ısırarak vampire dönüştürdüğü celladı koç oğlunun namı diğer kazıklı voyvodanın kellesini kestiği anda ölmesinden başlayarak bir dizi komik olay anlatılmakta. Efsaneye göre Drakula’nın dirilmesiyle cellâdı da dirilecektir. Kazıklı voyvodanın 2012 de dirilmesiyle cellâdı da dirilir. Cellâdının dikkatini çekmeden yaşayacağı bir beden arayışına giren Drakula kendine bizim Laz dursun'un bedenini seçer. Olaylarda böylece başlar. Drakula kendini bastırmaya çalışan dursun un ruhuyla başa çıkmaya çalışırken bir yandan da cellâdından kaçmaktadır ama bu sanıldığı kadar kolay değildir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Gerçekle Yüzleşme Türkçe Dublaj izle

  Alman yapımı olan macera dolu olan film biraz dramda barındırmaktadır. Bundan 16 yıl önce yaptığı tehlikeli bir görevde yaralanan Dedektif Wolff, bu olaydan sonra sıkıntıya düşmüştür ve aktif görevi bırakmıştır. Uzun yıllar inzivaya çekilmiş olan Wolff, hakkında çıkarılan uyuşturucu bağımlılığı iddiasından sonra ortadan kaybolmuştur.

 • Geri Dönüş Full Türkçe izle

  Hapisten şartlı tahliye yöntemiyle beraat eden eski bir şampiyon güreşçi hayatta en yakın arkadaşının canını kurtarmak için kafes dövüşlerine katılır. Burada birinci olup arkadaşına karşılık istenen fidyeyi toparlamaya çalışan güreşçi bu zorlu ölümcül dövüşten sağ çıkıp birinci olabilecek mi.? iyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Paranoya Filmi izle

  Paranoya Filmi izle : Amerika ve Fransızların ortak yapımları olan film 2014 yapımı bir Gerilim-Dram filmi olarak gözümüze çarpıyor.Yönetmenliğini Robert Luketic yapmaktadır. Biraz değişik film izlemek istiyorsanız muhakkak bu filmi izlemelisiniz.

 • Firar Filmi izle

  A loser, Bong-gu (Kim Seung-woo), attends a high school reunion, where he is ridiculed for his lack of accomplishments. The next day he goes to the country for army reserve training, where he encounters further humiliation and failure. With his last few won he purchases a cheap cigarette lighter. With no other way home, he shares a taxi to Seoul train station with a fellow reservist and malcontent named Bum-soo (Kang Sung-jin).

 • Yunus Emre Aşkın Sesi Filmi izle

  Yunus Emre Aşkın Sesi Full izle : ALLAH c.c. Aşkı ile yanıp tutuşan Yunus Emre'nin hayat hikayesini çok güzel bir şekilde beyaz perdeye aktarmışlar. Ağlamaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !