reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.0
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:4.247
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…  
TELİF HAKKI DOLAYISI İLE KALDIRILMIŞTIR…
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 39
İzlenme:463.679
TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR..  
TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR..
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • 9-9-81 Filmi izle – Full HD Türkçe

  Kocasını ani bir traji kazayla kaybeden gelin bu acıya daha fazla dayanamayıp intihar eder. Hayatının sonlandığını düşünen gelin halbuki sonun başlangıcını yaşayacaktır. Kocasının ölmediğini ve en yakın arkadaşıyla yapılan bir oyun sonucu kurgulandığını öğrenen gelin bu ihanete daha fazla dayanamyıp intikam yeminiyle yanmaya başlar. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • 47 Ronin izle

  Gerçek yaşanmış bir hikayeden kurgulanarak sinema perdelerine aktarılmış olan filmin,son derece enteresan bir konusu vardır. Konu 18. Yüzyıldan ilham alıyor ve yaşayan gerçek samurayların ustalarının öldürülüşünün intikamını almaya çalışmalarının hikayesini anlatmaktadır. Uzak doğu ve ABD oyuncularının ortak çalıştıkları film sizleri hayretlere düşürecektir.

 • Ev Hapsi Filmi Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Kocasını öldüren Marnie Watson uzun bi süre cezaevinde kalır ve şartlı tahliye ile serbest bırakılır. Cezaevi'nden bırakılan Marnie Watson ev hapsine çarptılır, ev hapsine çarptırılan Marnie Watson'a bir elektronik cihaz bağlanır, bu cihaz evden uzaklaşmaması için takılmıştır. Fakat Marnie Watson evde intikam almak istiyen kocasının hayaleti vardır.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Kennedy Suikastı Türkçe Dublaj izle

  Kennedy Suikastı Filmi izle : Dünya tarihi hiç böyle bir olaya tanık olmamıştı. Amerika Başkanı John F. Kennedy’nin uğradığı suikast-inin belgeselini izleyeceksiniz. National Geographic'in üstlendiği belgesel hoşunuza gidecektir.

 • Küller – Ashes Filmi izle

  Psikolojik film alanında çok ilgi çekici bir film diyebiliriz. Alzheimer hastalığına yakalanmış yaşlı bir adam ve aralarının bozuk olduğu oğlunun acıklı hikayesini izleyeceksiniz. Sert bir yapısı olan Frank Barron, Alzheimer hastalığına yakalandığında içine kapanık hale gelmiştir. Fakat bir gün oğlu onu ziyarete gelir ve onu alarak ülkede uzun bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta geçmişten konuşur ve onları bu hale neyin getirdiğini bulmaya çalışırlar.

 • Karanlık Güç Filmi izle

  Karanlık Güç Filmi izle : Yapılan bir suikast ve sonrasında gelişen olayları konu almaktadır. Şehrin valisi ve onun rakibi bu suikast sonucunda öldürülmüştür. İşte bu suikastın çözülmesi için mücadele veren iki FBI ajanı olayı derinlemesine incelemeye başladıklarında karşılarında her kesime sızmış olan bir tarikat bulurlar. Ve artık kimseye güvenmemeleri gerektiğini anlarlar.

 • Constantine Türkçe Dublaj izle

  ilk olarak Matrix film serilerinden tanıdığımız Keanu Reeves, bu defa yeni filmi olan Constantine ile karşımızda. Akıl sınırlarını zorlayan sahnelerin sergilendiği film sahneleri sizlerde şok etkisi oluşturacaktır. Constantine, Los Angeles'da yaşayan bir dedektiftir. Constantine'i diğer dedektiflerden ayıran bir yanı vardır o da cehenneme gidip-gelmiş olmasıdır. Bir gün Angela Dodson isimli bir polisin kız kardeşi birden intihar eder. Görmediği hiçbir şey inanmayan Angela, Constantine ile iş birliği yapmak zorunda kalacaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !