reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.3
Yorum Sayısı: 1
İzlenme:32.014
Justin Bieber’s Believe  
Justin Bieber’s Believe
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Sıradışı Türkçe Dublaj izle

    Linda hayatını mutlu bir şekilde ikşi çocuğu ve çok sevdiği kocasıyla birlikte yaşamaktaydı. Bir gün kocasının Trafik kazasında öldüğü haberini alan Linda, yıkılmıştır. Fakat asıl sorun ertesi gün uyandığında kocasını yanında uyuyor olarak görmesiyle başlamıştır. İlk başta rüya gördüğünü zanneden Linda, daha sonra hayatta kalma mücadelesine girecektir.

  • Ölüm Vakti Filmi izle

    Gizemli bir ölüm ve bu ölümü araştırmak için özel görevle görevlendirilmiş olan FBI ajanı. Saat 10:44 de Ceo Robert Lorinng ölmüştür. Jordan Price ise Özel görev olarak FBI tarafından görevlendirilmiştir.

  • Zamanda Aşk Filmi izle

    Son derece ilginç bir aile ve onların son derece ilginç çocukları. Tim Lake genç ve güzel birisidir fakat onu diğer insanlardan ayıran bir özelliği vardır oda zamanda yolculuk yapabilmektedir. Tim bu yeteneğinin farkına vardığı zaman hayatın değişik bölümlerini farklı hale getirmeye çalışacaktır. Domhnall Gleeson'un canlandırdığı Tim Lake karekterini beğeniyle izleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !