reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 02-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.3
Yorum Sayısı: 1
İzlenme:33.313
Justin Bieber’s Believe  
Justin Bieber’s Believe
GÜNÜN FİLMİ

Dondurma Kamyonu Full Hd İzle

Güzel bir işi olan Harrison babasının yüzünden güzel işinden ayrılıp babasının işini devralmak için şehrine dönüyor bu işten çokda mutlu olmayan Harrison eski kız arkadaşını görene kadar eski aşkı tekrar alevleniyor ve yeniden sevgili olmak istiyor iyi seyirler . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Hesaplaşma Zamanı Türkçe Dublaj izle

  Hesaplaşma Zamanı Filmi izle : Sylvester Stallone ve Robert De Niro ikilisinin baş rolünde oynadıkları filmde iki boksörü canlandırmaktadırlar. Emekliye ayrılmaya karar veren iki ezeli rakip son bir defa daha karşılaşmaya ve böylelikle Jübilelerini yapmaya karar verirler.

 • MacGruber Filmi Türkçe Dublaj izle

  MacGruber Filminin Konusu : Eskiden özel bir asker olan MacGruber, ezeli düşmanı Dietor Von Cunth ile karşı karşıya kalır. 10 yıl önce nişanlısı öldürülen MacGruber bir süre kenara çekilmiştir. Nükleer başlıklarla Washington'da bulunan Beyaz Saray binasını Von Cunth'un amacının havaya uçurmak oldugunu öğrenir. Bunun üzerine MacGruber yıllar önce yarıda kalmış hesabını ve bu planı durdurmak için savaşacaktır... 720pfilmizles.com Sunar keyifli seyirli diler.

 • Transformers 4 – 2014 izle

  Chicago'da yapılan büyük savaşın ardından tam 3 yıl geçmiştir. Autobot'lar ile Deception'ların mücadeleri yine son hızda devam etmektedir. Son teknolojiye sahip Transformers'ler bakalım bu ölüm kalım mücadelesinde başarılı olabilecekler mi? 720pFilmizleS.Com iyi Seyirler Diler.

 • Kısa Dönem 12 Filmi izle

  Kısa Dönem 12 Filmi izle : Amerikan yapımı bir dram olan filmde göz yaşlarınızı tutamayacaksınız. Genç kızların yetiştirildiği aslında kimsesiz olmayan ama kimsesiz bırakılmış kızların sığınağı haline gelmiş bu yetiştirme yurdunda yaşanan dram ve aşka tanıklık yapacaksınız.

 • Açık Kırık – Compound Fracture Filmi izle

  Michael Wolffsen (Tyler Mane) acil bir telefon alır ve onun yeğeni ve nişanlısı alır ve onun yalnızca diğer canlı akraba yolculuk ev yapar: takıntılı onun yabancılaşmış, eksantrik (ve son derece paranoyak) babası Gary (Muse Watson), bir dil uzatılamaz bileşik bina. Onlar dönüm kameralar ve diğer güvenlik sensörleri tam gerekçesiyle dönüm çevrili Gary'nin mütevazı evde, bir kez gelmesi, Michael şaşırttı ve babası demans erken aşamalarında olduğunu öğrenmek için endişe duymaktadır.Evin şimdi de doğaüstü ve gizli semboller ve koğuşlarda kaplıdır. Gary'nin yeni karısı, Annabelle, yeterli olmuştur ve o bırakıyor ve Michael babasının bakımı sürdürmek gerektiğini Michael bildirir.

 • Karaoğlan Filmi izle

  Moğollar ordusu, Camoka liderliğinde Anadolu kapılarına kadar gelmiştir. Bu istila girişimin karşısında Türk devletleri birleşerek büyük bir direnişe hazırlanmaktadırlar. Türkler ise Karaoğlan’ın liderliğinde Camoka'ya karşı direneceklerdir. Bakalım galip kim olacak?

 • Combustión Full HD izle

  Combustión Full HD izle İspanyanın Hızlı ve Öfkelisi diyebileceğimiz filmde son derece kaliteli arabaların yarışlarını konu alan filmde, hız ve adrenalin tutkusu olan insanlar için bulunmaz bir fırsat diyebiliriz. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler dileriz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !