reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.3
Yorum Sayısı: 1
İzlenme:34.206
Justin Bieber’s Believe  
Justin Bieber’s Believe
GÜNÜN FİLMİ

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle filminin konusu küçük bir kasabada yaşanan doğal olayları konu alıyor bu küçük kasaba Silverton kasabasıdır küçük küçük çıka hortumlar halkın çokda ilgisini çekmemiştir her seferinde biraz daha büyüyen bu hortum hala dikkat çekmiyor ama bazıları bu durumdan rahatsız olur araştırmaya kalkar ve dev gibi bir fırtına kasabayı yıkıp yok edecektir bu bilgi halka duyurulur halkın çoğu korkarkarak burdan gitmeye hazırlanır bazılarıda servet bulduk diye sevinir kamera kaydına alıcaklardır macera arıyorlardır 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Ölümcül Hata Filmi izle

  Mucizelere inanır mısınız? işte size bir hayatta kalma mucizesi. En iyi arkadaşı tarafından vurulan ve yerden 1500 metre havada uçaktan atılan Michael, çok ağır bir şekilde yaralanır fakat ölmemiştir. Kendisine zorlukla gelir ama olay hakkında çok bir şey anımsamamaktadır. Gücünü iyice topladıktan sonra görev başına gelen Michael CIA tarafından zorlu bir göreve tabii tutulur. Meksika'nın en azılı kaçakçılık çetesinin içerisine gizlice sokulacaktır. Ayrıca çete lideri olan Santiago’nun kendisini vuran ve sevgilisini kaçıran kişi olduğuna inanmaktadır.

 • All Things to All Men Filmi izle

  Gözetleme sonra, Parker, kirli bir polis, mafya patronu Joseph Corso oğlunu tutukladı. Parker Corso karşı koz olarak tutuklanmasını kullanır ve Riley, Parker tuzağa düşürmek isteyen bir hırsız işe onu zorlar. Corso onu tehdit sonra, Riley isteksizce o Parker tarafından manipüle ediliyor farkında Corso, bir hırsızlık gerçekleştirmek için kabul eder. Parker'ın hedef ise, beklenenden daha güvenli olduğu ortaya çıkıyor, ve Corso erişim kodlarını temin edemiyor. Riley onlar kodları için bir işçi işkence olduğunu Corso'nun önerisiyle balks, yani Parker Scotland Yard güvenlik sisteminden kodlarını alır. Ancak, Dixon, Parker'ın himayesindeki, onun üzerinde sağlayan daha Parker'ın entrikalarına daha var ki giderek şüpheli hale gelir. Dixon Sands, o soruları sormaya devam ederse Dixon'ın promosyon engellemekle tehdit Parker'ın uzun zamandır ortağı, onun endişeleri alır.

 • Star Trek: Bilinmeze Doğru Türkçe Dublaj izle

  Son derece kaliteli bir film ile yine karşınızdayız.Usta yönetmen Abramans'ın bir kaliteli eseri ile yine sizleri baş başa bırakıyoruz. Filmi full hd kalitesinde ve tek parça olarak izleyebilirsiniz. Eve geri çağrılan Atılgan mürettebatı, kendi oluşumlarının içinde durdurulması imkansız bir terör gücünün, donanmayı ve temsil ettiği herşeyi yok ettiğini ve dünyayı bir kriz içinde bıraktıklarını görürler. Kaptan Kirk'in bitirmesi gereken şahsi bir hesabı vardır ve tek kişilik kitle imha silahını bulmak için savaş alanına doğru özel bir arayışa başlarlar. Yaşam ile ölüm arasında destansı bir akıl oyununa sürüklenen kahramanlarımız, aşka meydan okuyacak, dostluklar bozulacak ve Kaptan Kirk'in geride bıraktığı ailesi olan Atılgan mürettebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek. Bu fedakarlık başlarına oldukça kötü işler açacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Meryem Filmi izle

  Meryem Filminin Konusu ; Meryem kasabanın en güzel kızı idi.Kasabada zengin olan bir ailenin İstanbulda yaşayan Mustafa isimli oğluna isterler Meryem'i. Meryem ve Mustafa bu süreç zarfında 18 gün içerisinde evlenirler. Yalnız Mustafanın tüm hayatı İstanbulda olduğu tekrar dönmek zorundaydı. Mustafa Meryemi'de almak vaadi ile İstanbul'a gider. Garibim Meryem ise onun döneceği umudu ile aylarca bekler.Fakat Mustafanın İstanbuldada yaşadığı biri vardı.Meryemin durumu ne olacak izleyip göreceğiz. Film 20 Eylül 2013 tarihinde vizyonlara girecek. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Yetişkinler Filmi izle

  Emma Roberts Amy'in tek hayali vardır oda ünlü bir şair olmaktır. Bunun için artık köşesine çekilmiş olan ünlü yazar Raf Billings’i ona akıl hocalığı yapması için zorlar. Aynı zamanda cinsel fantezi ürünlerinin satıldığı bir yerde çalışmaktadır.

 • Karaoğlan Filmi izle

  Moğollar ordusu, Camoka liderliğinde Anadolu kapılarına kadar gelmiştir. Bu istila girişimin karşısında Türk devletleri birleşerek büyük bir direnişe hazırlanmaktadırlar. Türkler ise Karaoğlan’ın liderliğinde Camoka'ya karşı direneceklerdir. Bakalım galip kim olacak?

 • Şirinler 2 Full Türkçe Dublaj izle

  Şirinler 2 izle, Şirinlerin korkulu rüyası Gargamel, büyücülük özelliğini kullanarak Naughties ismini verdiği ve şirinlere benzer yaratıklar yaratır. Tek amacı gücüne güç katacak şirin özüne ulaşabilmektir. Fakat kendi yarattığı yaratıklar ile bu güce kavuşabilmesinin imkansız olduğunu anlar. Şirine isimli şirin Gargamel’ in yarattığı kötü kalpli yaratıkları asıl iyi kalpli şirinlere nasıl dönüştüreceğini bilmektedir. Şirine’den başka hiç kimse bu büyüyü bilmemektedir. Ancak Gargamel Şirine’ nin böyle bir büyü bildiğinden haberdar olmuş ve Şirine’ nin peşine düşmüştür. Gargamel Şirine’ yi Paris’e kaçırır. Gargamel Paris’te oldukça başarılı bir büyücü olarak bilinmektedir ve herkesin sevgisini kazanmıştır. Şirine’ nin peşine düşen Şirin Baba ve şirinler bakalım Şirine’ yi kurtarmak için neler yapacak… İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !