reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:23.539
Karanlık Cinayetler Full Hd Türkçe Dublaj izle  
Karanlık Cinayetler Full Hd Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle filminin konusu küçük bir kasabada yaşanan doğal olayları konu alıyor bu küçük kasaba Silverton kasabasıdır küçük küçük çıka hortumlar halkın çokda ilgisini çekmemiştir her seferinde biraz daha büyüyen bu hortum hala dikkat çekmiyor ama bazıları bu durumdan rahatsız olur araştırmaya kalkar ve dev gibi bir fırtına kasabayı yıkıp yok edecektir bu bilgi halka duyurulur halkın çoğu korkarkarak burdan gitmeye hazırlanır bazılarıda servet bulduk diye sevinir kamera kaydına alıcaklardır macera arıyorlardır 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Telif Hakkından Dolayı Kaldırılmıştır…

  Telif Hakkından Dolayı Kaldırılmıştır...

 • Kahraman İkili Türkçe Dublaj izle

  Amerikan kültüründe yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez lezzeti olan hindilerin komik ve bir o kadarda macera dolu serüvenlerini anlatan filmde sizi güldürecek bir çok sahne bulacaksınızdır. Reggie isimli hindinin normal bir hayatı vardır fakat her şey Amerikan Başkanı ile tanışınca değişmiştir. Artık o ülkede kesilemeyecek tek hindi olma özelliğini taşımaktadır. Çok hoşuna giden bu hayatı yaşarken birden Jake'in gelişi ile işler alt üst olur. Jake kendisini bütün hindilerin kesilmemesini sağlamaya adamış kahraman bir hindi olduğuna inanmaktadır ama tek başına başarması imkansızdır. Şimdi yapması gereken zamanda yolculuk yapıp hindi kesme geleneğinin başlangıcı olan 1621 yılına gitmek ve o anda klasikleşecek olayı durdurması gerekmektedir. Bakalım bu macera ve heyecan dolu komik serüvende kahraman hindilerimiz başlarına neler getirecekler. 720pFilmizleS.Com ailesi olarak keyifli seyirler dileriz.

 • Baskın 2 Filmi izle

  Yükselen gangster Bejo Rama'nın kardeşi Andi çalıştırır hangi bir açılış dizisinden sonra, Rama Bunawar, Andi önceki filmin sonunda onu gönderdi güvenilir polisle tanışır. Tıbbi yardım almak için Rama'nın adam kurtulan Bowo gönderme ve yozlaşmış polis Wahyu, ilk filmin berbat baskında Azmettirici yürüttükten sonra, Bunawar Bangun ile Rıza'nın kapaklı pazarlıklar polis komiseri yoğunlaşacak, küçük bir anti-yolsuzluk görev gücüne katılmak üzere Rama davet ve Goto çeteler. Rama başlangıçta düşüşler olsa da, o sonuçta kardeşinin Bejo, cinayet ve ailesine tehdidi öğrendikten sonra assents. Bangun örgütünün içine kendini sevdirmeyi, Rama Bangun oğlu Uco ile hapis kazanç, aile karşı bir politikacının oğlu saldırır. Rama takma "Yuda" altında, bir cezaevi isyanı sırasında mafya babasının hayatını kurtarır. Sonrakinin hapis cezası bittiğinde Bangun sonradan Yuda görevlendirir. Yuda örgüt onun değerini kanıtlıyor ve ailenin güvenini kazanır gibi, uçurumları onu ve güvenilmez Bunawar arasında büyür. Uco mafya operasyonlarında daha büyük rol almak isteyen kendi yetenekleri ve Japonca doğru sakinlik içinde inanç babasının eksikliği, giderek hoşnutsuz büyür. Bejo Bangun ailesine karşı Rıza'yı açmak için bir Japon komplo söylentileri paylaşımı ve Uco şahsen cezaevi saldırganların öldürmek için izin, yemeğe uco davet ediyor. Uco sonradan Bejo kaos kar ederken Uco babasına kendini kanıtlamak icar, Japonları yok edeceğini bir çete savaşı başlatmak için Bejo ile bir komplo kapakları. Çifti Bangun sadık Prakoso öldürmek için Japon çerçeve ve Bangun tarafından sert bir misilleme tahrif Bejo kişisel suikastçılar kullanın. Ailelerin uzlaştırmak için araya gelince, Bangun babasına karşı saldırmak için uco neden özür dileyen bir tavır takındı. Bu arada, Rıza'nın yozlaşmış polisler Bangun sert onun itaatsizlik için uco yener gibi aciz ona bırakarak, misilleme olarak Yuda saldırı.

 • Orc Wars Full izle

  Herşeyden uzaklaşmak isteyen bir adamın hikayesidir film. Filmde Özel Hareketta görevli olan bir asker'in emekli olduktan sonra sessiz sakin bir çiftlikte hayatı sürdürmek istemesi ile başlamıştır.Bu çiftlikte hiçte sakin geçmeyecektir hayatı Elf Prensen ve Org'lar ile tanışır bundan sonra her şey çok değişecektir... 720pfilmizles.com Farkıyla...

 • Winners and Sinners Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Hapishanede olan 5 arkadaş hapishane'den çıkartılır. Bu 5 arkadaş hapishane'den çıktıktan sonra sürekli başlarını belaya sokarlar.. 720pfilmizles.Com Sunar, iyi seyirler diler.

 • Patron Mutlu Son İstiyor Full izle

  Son zamanlarda yapılan filmlerin hemen hemen hepsinde mutsuz sonlarla biten filmler yapılmaktadır. Filmde yapımcı senaryo yazarından mutlu sonla biten bir aşk filmi yapmasını ister. Bizim çılgın ve bir o kadar da saf olan kahramanımız yollara düşer. Tek arayışı mutlu sonla bitecek bir senaryo yazabilmektir. Bu yolculukta başına hem komik hemde dramatik olaylar gelir.

 • Gergedan Mevsimi Full izle

  İranlı şair olan Farzan mahkûmiyetinin otuzuncu yılından sonra serbest bırakılır. Ancak ailesini Farzan’ın öldüğü haberini almış ve inanarak ülkeden çıkarak İstanbul topraklarına yerleşmişlerdir. Farzan bu durumdan sonra ailesini bulmayı kafaya koymuştur. Bir şeyler yapıp ailesini bulmak için yola düşer. Beren Saat, Yılmaz Erdoğan, Belçim Bilgin, Caner Cindoruk ve Monica Belluci’nin de yer aldığı filmde yabancı ve Türk oyuncular bir araya gelmektedir. İslam rejimi ve İran da şahın devrilmesi konusunu işleyen film, politik olayları konu almaktadır. Beyazperdeye yansıyacak olan politik olayların içinde sancılı devam eden bir aşk öyküsü de konu edilecektir. Gergedan mevsimi izleyenleri Beren Saati Belluci’nin kızı olarak izleyeceklerdir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !