GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:23.545
Karanlık Cinayetler Full Hd Türkçe Dublaj izle  
Karanlık Cinayetler Full Hd Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Riddick 3 Full HD izle

    Kendisini Hızlı ve Öfkeli serisinden tanıdığımız "Vin Diesel" bu defa yeni ve tamamen bambaşka bir film türüyle karşımızda. Bilim kurgu dalında en iyi filmlerden birisi olarak boy gösteren film, gerçekten övgüye değer. Serinin üçüncü filmi olan Riddick 3, ilk iki filmin devamını çok kaliteli bir şekilde taşımaya devam etmiştir. Bu defa Riddick, kendisini güneşin kuruttuğu bir gezegende ölümcül bir uzay türüyle baş başa bırakılmış olarak bulur. Riddick'in yaşamını devam ettirebilmesi için sadece bir şansı vardır, o da "savaşmak". ölümcül düşmanlar karşı amansız bir mücadelenin baş kahramanı olan Riddick, yardım alarmını çalıştırmayı başarır. Yardım alarmı kendilerine ulaşan iki gemi, kahramanımızın bulunduğu gezegene doğru yola çıkarlar. Tek gayeleri yardıma koşmaktır. Yardıma gelen gemilerden birisi paralı askerlerden oluşurken, diğeri Riddick'in kaptanlık yaptığı gemidir.

  • Blood of Redemption Full izle

    Quinn ülkenin en zengin ve başarılı iş adamlarından biriydi. Fakat Quinn çevresi tarafından hiçte sevilmeyen bir insandı. Quinn yasa dışı işlerden kazandığı kirli para ile yaşamını son derece güzel sürdürüyordu. Daha sonra Quinn düşmanları tarafından tuzağa düşürülür ve bütün mal varlığı elinden alınır. Polis tarafından yakalanıp ceza evine gönderilir. İşte her şey Quinn'nin ceza evinden çıkıp herşeyden vazgeçmesiyle başlar. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Ölüm Kapanı Türkçe Dublaj izle

    Spikerlik aşkıyla kavrulan bir kızın yaşam trajedisini anlatan filmde Jung-mi isimli bir kızın 1 tek hayali vardı.Oda haber spikeri olabilmekti.Mi bunu gerçekleştirmek ister.Fakat iş bulamaz kolaylıkla . Daha sonra sokak sokak gezerek haber yapmak için videolar çeker. Çektiği videoları ise sosyal paylaşım sitelerinden yayınlamaya başlar.Tabi abisi polis olan Mi Abisi tarafından bunun yasal olmadığını söyler uyarır.Bir gün yine bir video yayınlar ve bu videonun insanlar tarafından milyonlarca izlendiğini görür.Videonun içeriğine baktığınızda korkunç şeyler görünüyordu. Bunun üzerine lanetlenen Jung-mi'nin başına hiçte iyi şeyler gelmeyecektir. 720pfilmizles.com farkıyla sizlerle...

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !