GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:23.540
Karanlık Cinayetler Full Hd Türkçe Dublaj izle  
Karanlık Cinayetler Full Hd Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Özel Kimlik – Special ID 2014 Full izle

    Uzak Doğu filmlerini sevenler için yeni filmleri her geçen gün daha fazla olacak şekilde eklenmeye devam etmektedir. Uzak Doğu Sporlarının en sevilen ustası olan Donnie'nin baş rolünde görev yaptığı filmde, gizli bir polisi canlandırmaktadır. Görevi ise Çin'in en tehlikeli örgütlerinden birisi olan çeteyi çökertmektir.

  • Rodencia y el Diente de la Princesa izle

    Rodencia ve diş prenses İspanya'da yapılan ve Latin Amerika için 3D üretilen ilk animasyon özelliği başlığıdır. Onun galası 6 Ekim'de olacak ve United International Pictures Peru tarafından dağıtılacaktır. Bu film, küçük fare Edam, beceriksiz bir çırak sihirbaz ve güzel küçük fare Brie sunuyor. Birlikte insan prensesin diş kazanılmış güç için en çeşitli tehlikeler karşısında. Bu Rodencia farelerin barışçıl krallığı işgal Rotex şer komutasındaki vahşi sıçanlarda, ordusunu yenmek olacaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !