reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:695
Karlar Ülkesi – Frozen 2014 izle  
Karlar Ülkesi – Frozen 2014 izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:5.896
Karlar Ülkesi – Frozen 2014 Filmi izle  
Karlar Ülkesi – Frozen 2014 Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Virüs Kıran Full izle

    Son derece ilginç bir proje olan ve baya uç noktalarda dolaşan filmin konusu da bir o kadar tuhaf diyebiliriz. Öyle bir zaman gelmiştir ki artık insanlar ünlülerde bulunan virüsleri kendi vücutlarına enjekte ederek onlara biraz daha yakın olabilmeye çalışmaktadırlar. Syd bu tarz çalışan kliniklerin birisinde görevlidir ve ünlülerin vücutlarından virüslerini çalarak kaçakçılara satmaktadırlar. Fakat bir gün starlardan birisinin ölümüne neden olacak bir virüs kapıyor ve işler karışıyor.

  • İhtiyar Delikanlı izle

    Joe Doucett günün birinde hiç bilmediği kişiler tarafından kaçırılır. Kendisini karanlık bir mahzende tutsak olarak tutanlar vardır. Bir gün tüm umutlarını yitirmişken haberlerde eşinin öldürüldüğünü ve kendisinin 1 numaralı şüpheli olarak arandığını öğrenir. Bir gün tutsak kaldığı yerden kurtulmayı başarır ve tek amacı karısını öldüren katili yakalayıp kendisinin suçsuz olduğunu ispatlamaktır ama hiç bilmediği ve tahmin edemeyeceği şeylerle karşılaşacaktır.

  • Cehennem Melekleri 3 Full izle

    Aksiyon,Macera bir arada.Dünyaca ünlü artistlerin aynı filmde rol aldıkları muhteşem bir film.Böyle bir kadroyu bir daha bir arada görmek neredeyse imkansız. 720pfilmizles.com keyifli seyirler diler.Yorum yapmayı unutmayın.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !