reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:372
Karlar Ülkesi – Frozen 2014 izle  
Karlar Ülkesi – Frozen 2014 izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:5.357
Karlar Ülkesi – Frozen 2014 Filmi izle  
Karlar Ülkesi – Frozen 2014 Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle

  Renato, hem bir kozmetik cerrahı hem de kadınları baştan çıkarma konusunda üstün başarıları olan birisidir. Fakat üniversitede okuyan oğlu Marco babasına hiç benzememektedir. Makro sessiz, içine kapanık ve oldukça çekingen bir yapıya sahiptir. Marco ayrıca part tıme olarak bir işte çalışmaktadır. Marco arkadaşları ile bir arada hayatını sürdürmekte ve kadınlar konusunda da son derece şansız bir gençtir. Marco, Stefania adlı genç ve çok güzel bir kıza aşık olmuştur. İşte tam burada devreye babası Renato girer. Renato, Marco’ ya sevdiği kızı kazanması için yardımcı olacaktır. Ranato’ nun kız konusunda başarılı olması için babasının vermiş olduğu 10 talimata uyması gerekecektir. Bu talimatlar bir kadını elde edebilmek için neler yapılması gerektiğini içermektedir. Peki, bu talimatlar sonucu Marco’ yu nasıl bir son bekliyordur… İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Zincirsiz Türkçe Dublaj izle

  Amerikan İç Savaşı'ndan iki yıl önce başlayan hikaye geçmişinde eziyet çekmiş bir köle ile Alman avcı Dr. King Schultz'un yüzleşmesini merkezine alıyor. Brittle kardeşlerin cinayetiyle suçlanan Schultz'u özgürlüğüne kavuşturmak Django'ya bağlıdır. Zira Schultz özgürlüğüne karşılık, Django'dan zorlu bir görev ister. Görevi başarıyla tamamlayan ve özgürlüğüne kavuşan Django gene de Schultz'un yanından ayrılmaz; üstün avcılık yetenekleriyle şimdi ki hedefi Broomhilda'yı bulmak ve köle tüccarlarının elinden kurtarmaktır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Kırık Çember Filmi izle

  NOT : Daha önce Altyazılı olarak eklenen Film Türkçe Dublaj olarak eklendi : Elise ile Didier'in çılgın,tuhaf ve bir o kadar da romantik aşk ilişkisine tanık olacaksınız. Elise hayatını dövme yaparak geçindiren birisidir. Didier ise Bluegrass grubuyla birlikte çalışmaktadır. Grupta Banjo çalmaktadır. Grup biraz sıra dışıdır. Hatta Didier banjo çalarken kovboy kifayeti giymektedir. Birbirlerini ilk gördüklerinde sırılsıklam aşık olan çift,mutlu bir yaşam sürmeye başlamışlardır. Fakat ikilinin birbiriyle çokta orantılı bir hayatları yoktur. Didier çok ama çok konuşurken Elise daha çok dinlemeyi tercih ediyordur. Didier çok romantik olmakla beraber aynı zamanda ateisttir. Fakat Elise ise Daha gerçekçi ve dindar birisidir. İkilinin bir çocukları olur ve ilerleyen zamanlarda ölümcül bir hastalığa yakalanır. Çocuklarının yakalandığı hastalık onları hem aşklarını hemde yaşantılarını sorgulamaya iter.

 • Tepenin Uşakları Filmi izle

  TELİF HAKKINDAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR...

 • Gloria Türkçe Dublaj izle

  Gloria 50'li yaşlarının sonlarına yaklaşan bir bayandır. Kendisini özgür hissetmektedir. Ama her şey tüm çocuklarının onu ter kedip yalnız başına bırakmasıyla değişir. Tek başına yaşayamayan Gloria, çareyi bekarların da katılabileceği partilere gitmekte arar. Belki bir faydasının olacağı düşüncesiyle bir kaç partiye gider ama umduğunu bulamaz. Ta ki Rodolfo ile karşılaşıncaya kadar. Rodoldo ile arkadaş olurlar ve ilişkileri aşama kaydeder. Artık ciddi bir ilişki yaşayacaklarını düşünür. Fakat her şey beklediği gibi gitmez.

 • Sivil Cephe – Homefront 2014 izle

  Jason Statham 2014 yılında yine ekranların başına geliyor. Jason Statham, yazılmış olan bir kitaptan uyarlanan filmde Phil Broker karakterini canlandıracak. Phil Emekli bir Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi ajanıdır. Emekli olduktan sonra eskisi gibi aksiyon istemeyen Phil, sakin bir hayat geçirme gayesi ile ailesini alıp küçük bir kasabaya yerleşir. Fakat eski düşmanlar peşini bırakmamıştır. En büyük uyuşturucu baronu ile ters düşer ve aralarında hayatta kalma mücadelesi başlar.

 • Kamp Full HD izle

  Film son derece ilginç ve trajedik başlar. Kahramanımız her zamanki gibi sevgilisiyle konuşuyordu. Her zamanki gibide tartışıyordu. Bir anda önüne biri atlar ve fark edemez ona çarpar.Durması gerekirken durmayıp kaçar. İşte hayatı o noktadan sonra değişmeye başlar. Oranın verdiği psikolojik rahatsızlığı bir türlü üzerinden atamaz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !