reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 31-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
Sonuç Bulunamadı
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Step Up 4 Full HD İzle

    Çok Zengin Babası Olan Emily Dans Eğitimi İçin Miami'ye Gelir.Dans Okulunda Pek İyi Değildir.Bir Süre Sonra Açık Bir Barda Sean İle Tanışır ve Aşık Olur.Okulun Cafesinde Çlaışan Sean Emily'in Dansını İzler ve Onu Grubuna Davet Eder. Emily İsteksiz Olsada Sean'ın Hazırladığı Bir Yasa DIşı Dans Performansını Bir İşyerinin Sergisinde Protesto Amaçlı Tepkilerini Dns İle Gsöterir.Emiliy'de Oraya Çağırn Sean Emily'in Tutku İle İzlediğini Görür ve Bir Süre Sonra Emily Gruba Katılır.Gruptaki Seanın Ortağı Yeni Gelen Kişiye Pek Sıcak Bakmasada Emiliy'in Yaptığı Yasa Dışı Bir Dans Pistinde Hayran Kalır ve Oda Artık Emily'in Gruba Gelmesinden Memnundur.Sean Emilyn Babasını  ve Grup Emilyn Babasını Bir Düşman Olarak Görür ve Grup Emilyn Onun Kızı Olduğunu Bilmez Daha Sonra Ortak Bunları Öğrenir ve Grubun Tadı Tuzu Kaçar Grup Dağırı Bu Sırada Yaptıkları Dans Videoları Milyonlarca İzlenme Alır.10m Milyon İzlenen Video İçin Video Şikkeri O Gruba 1 Milyon$ Vericektir.Bunada Çok İhtiyaçlar Vardır Ancak Grup Dağılınca Bu İŞte Yatar.En Sonunda Grubun Bir Seminerde Yaptığı Performansla Herşey Yoluna Girer.Seana ve Grubuna Reklam Teklif Gelri Artık Oturdukları Yer Yıkılmayacaktır. Sokak Dançıları Serisinin 4. Filmi Olan Step Up 4 Filmini Sitemizden İzleyebilrisiniz.Step Up 4 İzle

  • Danışman Filmi izle

    Danışman Filmi izle, Full izle ; Mesleğinde yükselişte olan bir avukat hayatının hatasını yapmak üzeredir. Hayatı normal bir şekilde devam ederken ölümcül bir hata yapar ve uyuşturucu kullanmaya başlar. Artık uyuşturucu bataklığında olan avukat bu bataklıktan nasıl çıkabileceğini araştırırken artık her şey için çok geç olduğunu anlamıştır.

  • Mike Tyson Tartışmasız Gerçek izle

    Mike Tyson ismini duyduğunuz zaman belirli bir korku sizi de sarıyor mu? Bir dönemin en iyi boksörlerinden birisi olan Mike Tyson'ın hayat hikayesini kendi ağzından birebir dinleyebileceksiniz. Bir dönem adından sık sık söz ettiren Mike Tyson girdiği bataklıktan dolayı kendi kendini bitirme noktasına gelen hayatının yer yer acıklı yer yer kmik anılarına tanık olacaksınız.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !