GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
Sonuç Bulunamadı
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Ölmek ve Yakılmak Filmi izle

    Ölmek ve Yakılmak Filmi izle : Küçük bir kasabada ölü yakıcısı olarak çalışan adam kendisine sataşanları öldürür ve yakar. Bir zaman sonra bir genç yanında çalışmak için gelir ve işe başlar. Annesinin erkeklerle olan yakın ilişkisini kıskanan genç seri bir cinayet zincirine de böylelikle başlamış olur.

  • Bu Nasıl Aile Full izle

    David kimsenin işine karışmayan kendi işinde olan ve bölgesini idare eden bir uyuşturucu tacaridir. Herşey güzel şekilde giderken David'in mallarının ve parasının çalınmasıyla her şey değişir. David'in başka bir uyuşturucu taciri olan Brad'e yüklü borcu vardır, parası çalınmış olmasa rahatlıkla ödeyecekti borcunu ama artık elinde para bulunmamaktadır.

  • The Power of Few Full izle

    The Power of Few Filminin KOnusu ; Filmde gerçekten farklı karekterdeki insanların yaşam tarzlarını ve birlikte buluşunca neler olabileceğini anlatıyor. 5 tane farklı suçlarda nam sanan suçlular. Büyük bir plan kurarlar. Dünyanın en büyük kaçakçılığını yapmak için hazırlık görürler. Bu hazırlıklar onlar için çokta kolay olmayacaktır. Özellikle planladıkları kaçakçılık programı ise istedikleri gibi olmayacaktır. www.720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !