reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 03-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
Sonuç Bulunamadı
GÜNÜN FİLMİ

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tek Parça Hd İzle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tek Parça Hd İzle filmin konusunda anlatılmak istenen hıçkırık ile dişsiz sonunda istediklerine ulaşıyorlar ejderha ülkesinde ejderhalar ve insanlar arasında barış sağlanmıştır hatta samimiyet artmıştır ejderha yarışları yapılmaktadır hıçkırık ile dişsiz ise yeni macera peşindedir yeni yerler yeni barışlar yeni dünyalar aramaktadır başka ejderha ülkeleri varmı merak ediyor aradığı macerayı bir buz mağarasında buluyor ama barışı değil savaşı başlatıyor ejderhalar çok vahşi 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Pioneer Filmi izle

  Çılgın bir Profesyonel dalgıç olan Petter için yeni ve zorlu bir görev daha vardır. Norveç yetkililerinin rastlantı sonucunda denizin 500 mt altında buldukları petrol yatağından bir boru hattı çekilmesi gerekmektedir. Tabii ilk akla gelen kişi Petter olacaktır. Ama Petter için işler beklendiği gitmeyecektir.

 • Karanlık Cinayetler Türkçe Dublaj izle

  Yaşanmış bir hikayeden esinlenerek sinema perdesine aktarılan filmde, Alaska’nın kötü ün yapmış seri katili olan Robert Hansen'in hayatı konu edilmiştir. Hayatını sürdürdüğü bölgede cana yakın birisi olarak tanınan Robert tam sayısı bilinmemekle beraber 24 kadını zorla kaçırıp öldürmüştür. Filmde görev yapan ünlü aktör Nicolas Cage ise Hansen'i tutuklamaya çalışan polis görevini yapmaktadır.

 • Enemies Closer Filmi izle

  Jean-Claude Van Damme'in ekranlara geri dönmesiyle sinemalar coşacak gibi görünüyor. Filmde Emekli bir Deniz komandosunun Amerika ile Kanada sınır hattında koruyuculuk yaptığı hayatı konu ediniyor. Emekli Deniz Komandosu olan Henry, artık eski günleri geride bırakmıştır, fakat eski duşmanları onun peşini bırakmamıştır. Eski bir düşmanı onu öldürmek için bir ormana götürür fakat kendilerini bir uyuşturucu sevkıyatının ortasında bulurlar.

 • Asabi Adam Filmi izle

  Brooklyn sinirli adamı Phil Alden Robinson'ın yönettiği bir 2014 komedi-dram filmi.Film yanlışlıkla o beyin anevrizması vardır ve yaşamak için sadece 90 dakika olduğunu onun iğrenç hasta söyleyen bir doktor izler.Şehrin etrafında hasta yarışları gibi, onun yanlışları düzeltmeye çalışıyor, doktor o hayatının son anlarında neler yapmaları gerektiğini bulmaya çalışır gibi onu bulmaya çalışır. Bu Assi Dayan yazdığı ve yönettiği 1997 İsrail filmi, Bay Baum 92 Dakika, bir versiyonudur.Film 23 Mayıs 2014 tarihinde sınırlı bir tiyatro ve VOD açıklaması vardı.

 • Tehlike Faktörü Full izle

  Tehlike Faktörü Filmi Konusu ; CİA biriminde çalışan Jon. Son derece kaliteli bir güvenlik personelidir. Jon'a son derece kritik bir görev verilmiştir.Uluslar arası bir kaçakçı olan bilim adamını başka ülkeye geçirmek için görevlendirilir.Jon için her şey yolunda giderken bir sorun oldu oda yanında ortağının bu bilim adamının adamı olduğunu öğrenir.Jon ortağı tarafından kafasından vurulur.Jon'a herkes yaşamaz dedi fakat Jon yaşama tutulur ama gözlerini açtığında doktorun tek söylediği en fazla 2 saat bilinçli olucaksın sonra felç olucaksın der. Jon intikam için Malezya'ya gider. Jon'un maceraları bu dakikadan itibaren başlayacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Moskovanın Şifresi Temel Full izle

  Temel Sümela Manastırın da mevcut olan şifreyi çözerek hazineye ulaşarak aynı zaman da âşık olduğu kadına da kavuşmuştur. Ancak kendisi öyle olduğunu zanneder, ayrıca Rus mafyası korkunç İvan ve adamları bir yanlışlık sonucun da Türk mafyası ile çatışmıştır. Bunun sonucunda da karşılıklı olarak birbirlerini öldürmüşlerdir. Bu sırada Temel de çukurun içersinde bulduğu altınları Sümela’nın hazinesi sanır ve alır. Ancak altınları çalınan ve adamları öldürülmüş olan Rus mafyası da küplere biner. Zalim adamı olan Abromoviçi de temeli öldürmesi için Trabzon’a gönderir. Sümela şifresi olarak devamı, Moskova şifresi de bunun devamı olarak tasarlanmıştır. Keyif ve kahkahalarla izleyeceğiniz Moskova’nın şifresi güzel dakikalar yaşatacak. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Köfte Yağmuru 2 2014 Film izle

  İlk filmi olan Köfte Yağmuru ile sinema salonlarında fırtınalar koparan film, bu defa ikincisiyle sinema sevenlerin beğenisine sunuluyor. İlk filmde korkunç yiyecek tufanının ardından, kahramanımız Flint ve onun dostları bulundukları mevkiden ayrılmak zorunda kalır. Flint, The Live Corp Şirketi diye anılan ve son teknolojiyle donatılmış olan şirkete adayı temizlemekle görevli olanlarla birlikte yardıma gider. Bu defa Flint yaptığı makinenin sorun çıkardığını fark eder ve arkadaşlarıyla dünyayı kurtarmaya karar verir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !