reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 20-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
Sonuç Bulunamadı
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Cold Comes the Night Full izle

  Yaşam mücadelesi peşinde olan basit bir motel sahibi ve yozlaşmış bir polis memurundan parasını almaya uğraşırken, korkunç bir suçlu tarafından kızı kaçırılır. Bu film tüm insanlık sınırlarına dayanıyor. Ve hayal bile edemeyeceğiniz sınırlara ulaşıyor. İnsanlar arkalarında cesetler bırakarak yollarına devam ediyor.

 • Çılgın Dersane 3 Filmi izle

  Çılgın Gençliğin Çılgın Dershanesi yeni bölümüyle ekranlarda. Gençlik filmi olarak sinema severlerin karşısına çıkan filmin 3. serisi yine macera dolu anlarla dolu. Özlem Dershanesinin, dershaneler arası şarkı yarışmasına katılmasıyla olaylar başlar. Dershaneyi temsil edecek olan Ali'nin birden bire rahatsızlanması gençleri zor durumda bırakır fakat apar topar yerini doldurmaya çalışır. Arkadaşları arasında seçim yapmaya çalışan gençler Zeynep'i Ali'nin yerine seçerler.

 • Piyano Filmi izle

  Sanatçının "sahne korkusu" olur mu hiç demeyin. izleyeceğiniz filmde piyano sanatçısının yaşamış olduğu sahne korkusuna tanık olacaksınız. Fakat sahnede olanlar arasında bulacağı ilginç bir not hayatını değiştirmeye yetecektir. 720pFilmizleS.Com Keyifli seyirler Diler.

 • Hansel ve Gretel Cadı Avcıları Türkçe Dublaj izle

  Hansel ile Gretel çocuk masalının birer başkahramanı olan kardeşlerdir. Öncelikle bu iki kardeş orman da yollarını kaybederler ve kendilerini çikolata ve şekerden kaplı olan cadının evinde bularak tuzağa düşerler. Cadıya akşam yemeği olmaktan ise son dakika da kurtularak cadıyı kendi hazırladığı tuzağa düşürürler. İlk avlarında cadıyı haklayan Hansel ile Gretel orman yolunda beraber devam ederlerken gittikleri her kasaba da ve ormanın derinliklerinde de acımasız olan cadıları avlamakta artık birer ustalardır. Ancak geldikleri bu son kasaba da ise çocuk kaçırma olayları oldukça farklı ve bir gariplik vardır. Kısa bir süre içersin de kasabadaki çocuklar kaybolmaya başlar, bu iki cadı avcısı ise daha önceden hiç karşılaşmadıkları derecede büyük bir cadı kaosunun içersin de kendilerini bulurlar. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Selam Filmi Full izle

  Zehra, Âdem ve Harun kendi idealleri olan 3 öğretmendir. Sadece eğitim aşklarından dolayı geride yurtlarını, ailelerini bırakarak, üçü de farklı kıtalara doğru ayrılarak yol almaktadırlar. Öncelikle Âdem Bosna hersek yoluna doğru giderken arkasın da hamile olan eşini bırakmıştır. Zehra ise Afganistan yolunu tutarken bu arada âşık olduğu Harun’un sevgisini kalbine gömer ve yoluna devam eder. Harun da bütün geçmişini arkasın da bırakır ve yoksulluğu, açlığın hüküm sürmekte olduğu Senegal’e doğru yola çıkmıştır. Halen hem açlığın hem de yoksulluğun bunun dışında da süre gelen savaşın sürdüğü bu farklı topraklarda bu üç arkadaş dostluğu, barışı ve kardeşlik ile beraber yardımı da götürmeyi amaç edinmişleridir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Tarzan 2014 Filmi izle

  Tarzan 2014 Filmi izle : Artık size Tarzan filminin konusunu anlatmamıza gerek yok. Hemen hemen herkes Tarzan filminin bir versiyonunu muhakkak izlemiştir. Yine klasik bir tarzan filmi sizinle 2014 yılına özgü güzel görsek efektleri mevcuttur.

 • Dinozorlarla Yürümek Filmi izle

  Dinozorlarla Yürümek Filmi izle : Arctic North’a doğru serüven dolu bir yolculuk peşinde olan iki kardeşin asıl amaçları babalarının mirası ve onun gittiği yoldan gitmektir. Bu amaçla yola çıkan iki kardeşin başına hiç ummadıkları şeyler gelecektir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !