GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:308
Lanet Türkçe Dublaj izle  
Lanet Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Benim Babam, Benim Oğlum Türkçe Dublaj izle

    Baba gibi, gibi Oğlu Hirokazu Kore'de yönettiği bir 2013 Japon dram filmidir. Bu Palme d'Or için de Jüri Ödülü ve Ekümenik Jüri bir övgü kazandı 2013 Cannes Film Festivalinde aday. Bu 2013 Toronto Uluslararası Film Festivali'nde gösterilen ve 2013 San Sebastián Uluslararası Film Festivali'nde 2013 Vancouver Uluslararası Film Festivali ve Wuaki.TV İzleyici Ödülü Rogers Halkın Seçimi Ödülü hem de kazandı.

  • A.C.O.D. izle

    Onlar dönüştürür boşamak kadar çocuk Carter ( Adam Scott ) , çılgın sahne anne büyüyor gibi Annesi ve babası boşanmış . Carter , bu dönemden yara almadan çıkmak mümkün oldu. Şimdi başarılı bir kariyer ve bir sevgilisi destekler. Kardeşine meşgul almak için karar Ancak , bazı ebeveynler birlikte düğün için Carter üstünde kalır ! Carter kaos çocukluk yaralanmaları bekliyor . Mary Elizabeth Winstead , Jessica Alba , Adam Scott yazısı ve imzası Ben Karlinyönetmen olduğunu varsayarak tekrar Zicher STI oynadığı komedi filmi yönetti . Zicherman kadro Mary Elizabeth Winstead , Jessica Alba , Amy Poehler , ve Richard Jenkins gibi isimler eşlik etti.

  • Aşkın Dansı Filmi izle

    Eski genç salsa şampiyonu Bruce Garrett (Frost) şimdi üzücü bir çuval [açıklama belirtilmeli] mühendisi. Ama dans tutkusunu onun muhteşem yeni patronu Julia (Rashida Jones) ve onu kazanmak için tek yolu onun ezmek ile dans sanatını mastering tarafından re-ateşlenir. Şimdi Bruce yapması gereken bütün iç tutkusunu yeniden keşfetmek olduğunu.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !