GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 7
İzlenme:28.758
Mandıra Filozofu Full izle  
Mandıra Filozofu Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Hayatımın En Kötü Gecesi Filmi izle

Bir gece yakışıklı bir yabancıya (Anchorman James Marsden 2) bir telefon olmadan onu Los Angeles ertesi sabah mahsur bırakır stand becerikli bir muhabir olarak UTANÇ yıldızlı Elizabeth Banks (Açlık Oyunları, Pitch Perfect) OF çirkin komedi YÜRÜYÜŞ , araba, kimlik, ya da para - ve sadece 8 saat kariyerinin en önemli iş görüşmesinden önce. (c) Odak dünya

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Filmi izle

  Yılbaşı Yıldızına Yolculuk Filmi izle : Son derece güzel bir fantastik film ile karşı karşıyasınız. Ülke kralının kızı Noel Yıldızını bulmak için bir yolculuğa çıkar ama kralın kızından bir daha haber alınamaz.Güzel kraliçe bu üzüntüye dayanamaz ve ölür.Kral kızını bulmak var sağ salim geri almak için akıl almaz olaylara karışır.

 • Jamesy Boy Filmi izle

  Denver’ın ara sokaklarında yetişmiş bir genç ve bu yolların doğal varış yeri olan hapishanede son bulan bir serüven. Yaşanmış bir hayat hikayesinin konu edildiği muhteşem bit film. Hapishanede demir parlaklıklar arkasında kendisine yeni bir dünya kuran bir adamın heyecan dolu hayat hikayesi.

 • Mavi Yasemin Filmi izle

  Son derece hoş bir kadın, o kadar güzel ki görenler bir daha bakmadan kendilerini alamıyor. Bu kadar güzel kadın olur da hiç az para harcar mı? Bu kadın çok para harcamaya devam eder ve mali bir krizin eşiğinde kendisini bulur. Tek kurtuluş olarak da San Francisco'da tanıştığı ve kendisine finansal manada yardımcı olan adamı bulmak olduğunu anlar.

 • Dünya: Yeni Bir Başlangıç Türkçe Dublaj izle

  Dünya, içerisinde yaşayanlar tarafından terk edilmiştir. İnsanlar artık yaşamalarını başka gezegenlerde devam ettirmeye başlamışlardır. Dünya üzerine yaptıkları bir gezi sırasında uzay gemileri arızalanan ve dünyaya inmek zorunda kalan Kitai ve babası Jack, tuhaf yaratıklarla mücadele etmek zorunda kalırlar. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Dev Avcısı Jack Türkçe Dublaj izle

  2013 yılında adından uzunca süre söz ettirecek bir filmdir… Yönetmenliğini Bryan Singer’in üstlendiği film oldukça başarılıdır. Yaklaşık olarak 17 bin kişi üzerinde yapılan oylamaya göre 6,6 gibi yüksek bir başarı puanı yakaladığı görülmektedir. Filmde; Jack çiftlikte çalışan ve gayet sıradan bir köylüdür. Hayatının değiştiği nokta ise güzeller güzeli prenses İsebellanın devler tarafından kaçırılmış olmasıdır. Kral şövalyelerine kızı için kurtarma emri vermiş, kimse bu görevi layığı ile yapamamıştır. Ancak Jack devlerin diyarına gidebilmek adına devasa boyutta fasulye ağacına tırmanacak ve güzel prensesi kurtarabilmek adına üstün çaba harcayacaktır. Macerayı fantastik boyutta anlatan, masal niteliğinde güzel bir filmdir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Blood of Redemption Full izle

  Quinn ülkenin en zengin ve başarılı iş adamlarından biriydi. Fakat Quinn çevresi tarafından hiçte sevilmeyen bir insandı. Quinn yasa dışı işlerden kazandığı kirli para ile yaşamını son derece güzel sürdürüyordu. Daha sonra Quinn düşmanları tarafından tuzağa düşürülür ve bütün mal varlığı elinden alınır. Polis tarafından yakalanıp ceza evine gönderilir. İşte her şey Quinn'nin ceza evinden çıkıp herşeyden vazgeçmesiyle başlar. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Büyük Kumar Full HD izle

  Büyük Kumar Filmi Herşey Justin Timberlake'nin okula gitmesi için ailesinden aldığı parayı kumar oyununa yatırması ile başlar. Timberlake bahis ve kumar oyunlarına tutulup kalır. Çünkü poker oyununda oldukça iyi paralar kazanıyordu. Sonra yaptığı hata onu inanılmaz borç ve batağa sürüklemiştir. İnternet sitesi yöneticileri Timberlakenin peşine düşüp ondan alacaklarını tahsil etmeye çalışırlar. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !