GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:57.293
Mandıra Filozofu Full izle  
Mandıra Filozofu Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Arkadaşım Hoşgeldin 1.Bölüm Full izle

    Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları komedi dizisiniz 02 Ocak 2014 Tarihli 1.bölümü izlerle.

  • Çocuk Pozu Filmi izle

    Çocukluk yaşını çoktan atlatmış olan Barbu annesiyle birlikte yaşamaya devam ediyor. Fakat bir gün özgürlük fırtınası onuda kapsamı içerisine alır ve annesinden ayrılarak ayrı bir eve yerleşir hemde annesinin hiç onaylamadığı bir bayanla birlikte yaşamaya başlar. Her şey böyle devam ederken Barbu aşırı hız sonucunda bir yayaya çarpana kadar. Barbu uzun bir hapis istemiyle yargılanırken annesi nasıl bir durum takınacaktır.

  • Buraya Kadar Filmi izle

    Buraya Kadar Full izle, Filmi izle Konusu; Arkadaşlar kendilerine son derece eğlenceli bir parti düzenlemeye karar verirler. Parti devam ederken dışarıda olağan dışı şeyler olmaya başlar. Los Angeles kendi yavaş yavaş yok olmaya başlar. Kıyamet kopuyor diye biliriz. Bir evde parti yapan arkadaşlar bu olay sırasında korkuyla dışarıya fırlarlar. Ama o kadar karmaşa yaşanır ki kopan kıyamette herkes yavaş yavaş ölmeye başlar. Bu karmaşada 6 arkadaş kendilerini evin içerisine atar ve kurtulmayı başarır. Fakat yiyecekleri sınırlıdır. Komedi dolu bir film sizi bekliyor.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !