GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 20-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 7
İzlenme:24.349
Mandıra Filozofu Full izle  
Mandıra Filozofu Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Rushlights Full izle

  Billy Brody ile Sarah başı boş gezen iki gençtir. Çok yakın zengin bir arkadaşları vefat eder. Bunun üzerine Billy ve Sarah ise arkadaşının yaşadığı kent'e mirastan hak istemeye giderler. Teksas'a doğru yola koyulan ikili için her şey yolundaydı miras'ı alıp geleceklerdi.Teksas'a ulaştıktan sonra ikibin üçbin kişinin yaşadığı Tremo kentine giderler.Burada tuaf ve esrarengiz oyunlar içine düşen ikili bu kasabadan bakalım sağ kurtulabileceklermi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • 300 Spartalılar 2 : Bir İmparatorluğun Yükselişi izle

  Sinema salonlarında fırtına gibi esen 300 Spartalılar filminin 2. si geliyor. 300 Spartalılar acı ve kahramanlık dolu direnişinden sıyrılan düşman içeriye doğru ilerlemeye devam eder. Bu bölümde Pers'ler Ve Atina'lılar arasında yapılan Artemis Savaşına tanık olacaksınız.

 • Su ve Ateş izle

  Özcan Deniz ve Yasemin Allen'in birlikte baş rollerini üstlendikleri film romantizm dolu sahnelere sahiptir. Haşmet aşık olduğu kıza ulaşabilmenin çabası içerisindeyken bu aşk su ve ateş misali bir hal alır.

 • The Four Türkçe Dublaj izle

  The Four Türkçe Dublaj izle Son derece uzman dört dövüş uzmanı dedektif, kimsenin çözemediği olaylar için göreve atanırlar. Tabiki bu dört uzman dedektife verilecek olan görev hiçte yabana atılmayacak şekilde zore bir görevdir. Bakalım birbirinden çılgın dört dedektif olayı gün yüzüne çıkartırken ne gibi maceralar yaşayacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Umut Kıyısı Filmi izle

  2012 Alman yapımı filmde, 1980 Almanya'sı konu edilmiştir. 1980'ler de politik gerilim ve siyasi baskı çok iyi yansıtılmıştır. Rejimin aşırı baskısına dayanamayan ve bir şekilde oralardan kaçık kurtulmak isteyen iki liman işçisinin kaçış çabalarının sonucu bir türlü gelememektedir. Fakat bir gün hayatlarını doğrudan etkileyecek bir olay olur ve polis teşkilatı tarafından reddedemeyecekleri bir teklifle karşılaşırlar. Artık ülke dışına kaçmanın bir yolunu bulmuşlardır ve bunun içinde bulundukları yerde çalışan iş arkadaşlarını ve sendika liderini ele vermeleri gerekmektedir.

 • Kardeş Payı 14. Bölüm Full izle

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisini 720pfilmizles.com adresinden takip edebilirsiniz. Tüm bölümler yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacaktır. 05 Haziran  2014 Tarihli 14. Bölümü izleyebilirsiniz.

 • Anazapta Türkçe Dublaj izle

  Beyond Films, Enterprise Films, Great British Films gibi yapım şirketlerinin ortaklaşa yaptıkları korku gerilim dalında ki film toplamda 105 dakikadır. Tüm Avrupa'da 1348 yılında yaşanan kara ölümler, İngiltere'de de yaşanmaya başlanmıştır. Fransa ile savaştan dönen İngiliz askerleri ilk başta kara ölümden kaynaklandıkları ölümlerin aslında farklı kara nedenleri olduklarını anlamaları ne kadar sürecek?

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !