GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:54.381
Mandıra Filozofu Full izle  
Mandıra Filozofu Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Virüs Kıran Full izle

    Son derece ilginç bir proje olan ve baya uç noktalarda dolaşan filmin konusu da bir o kadar tuhaf diyebiliriz. Öyle bir zaman gelmiştir ki artık insanlar ünlülerde bulunan virüsleri kendi vücutlarına enjekte ederek onlara biraz daha yakın olabilmeye çalışmaktadırlar. Syd bu tarz çalışan kliniklerin birisinde görevlidir ve ünlülerin vücutlarından virüslerini çalarak kaçakçılara satmaktadırlar. Fakat bir gün starlardan birisinin ölümüne neden olacak bir virüs kapıyor ve işler karışıyor.

  • Gerçekle Yüzleşme Türkçe Dublaj izle

    Alman yapımı olan macera dolu olan film biraz dramda barındırmaktadır. Bundan 16 yıl önce yaptığı tehlikeli bir görevde yaralanan Dedektif Wolff, bu olaydan sonra sıkıntıya düşmüştür ve aktif görevi bırakmıştır. Uzun yıllar inzivaya çekilmiş olan Wolff, hakkında çıkarılan uyuşturucu bağımlılığı iddiasından sonra ortadan kaybolmuştur.

  • Yunus Emre Aşkın Sesi 2014 İzle

    Yunus Emre Aşkın Sesi 2014 İzle : 2014 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Türkiye'nin en iyi yönetmeni yapmıştır. Oyuncu kadrosunda çok kaliteli isimler barındırmaktadır.Filmde Yunus Emre'yi Devrim Evin canlandırmaktadır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !