GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:55.036
Mandıra Filozofu Full izle  
Mandıra Filozofu Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Dünyayı Ölçmek Filmi izle

    Dünyanın her yerini dolaşmaya, serüvenden serüvene atılmaya hazır mısınız? Alanında uzman bir matematikçi,uçkuruna düşkün, beş parasız ve uzayla ilgili müthiş teorilere sahip birisi olan Carl Friedrich Gauss ve sahi bir aristokrat olan ve alanında uzman bir coğrafyacı olan Alexander von Humboldt'un yolları 1928'de Almanya'da Berlin'de birleşmiştir. Ve ikisi kafa kafaya verip dünyanın ölçülerini öğrenmek için müthiş bir maceraya atılırlar.

  • Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Full 720p Film İzle

    Astrid, Snoutlout ve grubun diğer üyeleri ejderhalarla yarış yaparken ayrılamaz 2li Astrid ve Snoutlout büyük bir macera yolculuğuna çıkıyor. Bilinmeyen yerlere gidip yepyeni dünyalar keşfeden bu 2li Bir gün yeni bir maceranın peşine düşerler ve bir buz mağarasına giderler burdada yüzlerce değişik vahşi korkutucu ejderhalar vardır.Astrid, Snoutlout barışı korumak için çıktıkları bu yolda kendilerini bir anda korkutucu ejderhaların arasında buluyorlar.Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Türkçe dublaj hd izle

  • Breathe In Filmi izle

    Yılında Sundance Film Festivali'nde oynamak için yönetmen Drake Doremus gelen üçüncü film nefes. Doremus gibi Crazy, o yıl oyunculuk için jüri özel ödülünü aldı önde gelen bayan Felicity Jones ile yaptığı ilk filmi ile 2011 yılında festivalin dramatik büyük jüri ödülünü kazandı. Doremus hatırlar onun erken filmi Like Crazy, Jones'a onun döküm tartışırken, "Bana onun içinde yapılan düz bir kaset gönderdi. O aslında onun duş, filmin sonunu yaptım. Ve vay, tamam 'gibi oldu. 'Ben bile onu toplantı olmadan onu attı. "Onlar Like Crazy tamamlandıktan sonra, tekrar birlikte çalışma hakkında konuşmaya başladı. "Yolculuk henüz tamamlanmış değildi ve biz biraz daha fazlasını yapmak için keşfetmek olduğunu hissettim." Gibi Crazy, Doremus ve senarist Ben York Jones gibi aynı tekniği kullanarak diyalog olmadan her sahne için detaylı bir taslak hazırlanmış ve daha sonra sözlerini doğaçlama ise birkaç hafta boyunca dökme ile prova. Doremus açıklıyor: Ben temelde backstory ile dolu bir öykü, okur gibi bir 60 sayfalık taslak ile başlar, sahnenin duygusal yener, subtext, arsa puan, ama çok az diyalog. ... Her almak, sahne daha damıtılmış olur.İlk almak ikinci take 10, 15 dakika, ve bunu biliyorsun önce biz gereken iki dakikalık sahneye aşağı olsun. ... Bu yorucu olduğunu! Ama bunu açıklamak için harika bir kelime: biz ne olması gerektiğini fark kadar her olasılığı egzoz ve aşağı o noktaya geldiğinizde, aktörler sadece daha fazla umurumda değil. Hiçbir kamera için performans var; sadece anda olmak sadece gerek odak orada olmak ve oluyor. Doremus, yüzler, doğal ve etkilenmeyen onun aktörlerin performanslarını dışarı çekmek için onun yeteneği 'filmleri genellikle sağ aktörlerin de el kameraları "samimi" style.His kullanım için bilinen' biz 'yanılsamasını yaratırkarakterlerin yaşamlarında "özel anları işgalci" yeniden. Yılında Queens, New York JFK Uluslararası Havalimanı'nda, New York'un ve Terminal 4 çekildi nefes.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !