GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:78.941
Neva Full izle  
Neva Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Felekten Açlık Oyunları Türkçe Dublaj izle

    Film sayısız Hollywood filmleri bir parodi olduğunu ve dört arkadaş Tracey adında bir adamla evlenerek kim , onların arkadaşı Doug için bir bekarlığa veda partisi için dışarı başlığı olarak başlar . Onlar Las Vegas eteklerinde bir kumarhane motel sessiz , bastırılmış gece yaptırmaya karar . Onlar o ilaç onları yok sağlamak ve alkolsüz bira içmek için düz bir ceket ve koni kendi arkadaş Zach koydu . Onlar ertesi sabah uyandığınızda Ancak onlar parti ve seks oyuncakları ile doludur garip bir odada ve Doug eksik , yine , olduğunu biliyoruz bulmak . " Pis " adında bir kadın yürüyüşleri ve Zach Effie Biblo bir remake olarak onu tanır . Ed terk etmeye ve sadece bir trende gerçekleştirmek için kapıyı açtığında , Zach pis" Hungover Oyunları " , çeşitli Hollywood ilçeler arasında bir arenada ölümüne bir dövüş olarak adlandırdığı onlar Açlık Oyunları olan anlar , ya da . Üç Zach telefonda bir video izlemek ve Doug veüçlü onların sarhoş halde önceki gece haraç olarak gönüllü olduğunu fark etti. Üç onlar Doug bulmak ve zamanında düğününde onu geri almak için oyunlarda mücadele etmek zorunda kalacak biliyoruz.

  • Tehlikeli Arayış Filmi izle

    "Fuchun Dağları mesken" olarak bilinen ünlü bir Çinli Yuan Hanedanı resim çalıntı ve gizemli bir iş patronu (Tong Dawei) liderliğindeki karaborsada satılan ve onu kurtarmak için özel ajan Jinhan (Andy Lau) kadar olur. Jinhan ve eşi (Zhang Jingchu) nedeniyle yaptığı işin sırrı doğası ayrı sürüklendi ve Jinhan ki eşi de resim korumakla görevli bir özel ajan olduğunu farkında değildir.

  • Kardeş Payı 12. Bölüm izle

    Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisini 720pfilmizles.com adresinden takip edebilirsiniz. Tüm bölümler yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacaktır. 15 Mayıs 2014 Tarihli 12. Bölümü izleyebilirsiniz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !