GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:79.191
Neva Full izle  
Neva Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • CBGB Filmi izle

    CBGB (ülke, çayır otu, ve blues) New York Manhattan ilçesinde Bleecker Caddesi'nde 315 Bowery'de bir müzik kulübü oldu. 1973 yılında Dağlık Kristal tarafından kurulan, başlangıçta onun adaşı müzikal stilleri yer amaçlanan, ancak Amerikan punk ve Ramones, Misfits, Televizyon, Patti Smith Group, Vizon DeVille, Ölü Boys gibi yeni dalga bantları için bir forum haline geldi Diktatörler, fleshtones, VOIDOIDS, Kramplar, B-52, Blondie, Joan Jett & Blackhearts, Gömlek ve Talking Heads. 1980'li yılların başından itibaren, daha sonraki yıllara kadar, ağırlıklı olma gibi Bugün Agnostik Cephesi, Murphy Kanunu, ABD Kaos, Cro-Mags, Warzone, Gorilla Biscuits, It All Hasta ve Gençlik gibi gruplarla, hardcore, punk için bilinen olacak kulübü ile eşanlamlı. Kulüp mağazası ve büyük bir boşluk yanındaki kapı yıllardır "CBGB Record Kantini" (kayıt dükkan ve kafe) olarak görev yaptı. Sonunda, seksenlerin sonlarında, rekor mağaza kapatıldı ve "CB'nin 313 Gallery" adlı ikinci bir performans alanı ve sanat galerisi ile değiştirilir. Galeri birçok popüler bantları ve akustik rock daha fazla benzeyen bir müzik tarzında oynanan şarkıcı-şarkı yazarı vitrin için gitti, bu tür Dadadah ve Toshi Reagon gibi halk, caz, ya da deneysel müzik, özgün kulübü başta hardcore gruplarını sunmaya devam ederken ve post-punk, metal, ve alternatif rock davranır.

  • Meryem Filmi izle

    Meryem Filminin Konusu ; Meryem kasabanın en güzel kızı idi.Kasabada zengin olan bir ailenin İstanbulda yaşayan Mustafa isimli oğluna isterler Meryem'i. Meryem ve Mustafa bu süreç zarfında 18 gün içerisinde evlenirler. Yalnız Mustafanın tüm hayatı İstanbulda olduğu tekrar dönmek zorundaydı. Mustafa Meryemi'de almak vaadi ile İstanbul'a gider. Garibim Meryem ise onun döneceği umudu ile aylarca bekler.Fakat Mustafanın İstanbuldada yaşadığı biri vardı.Meryemin durumu ne olacak izleyip göreceğiz. Film 20 Eylül 2013 tarihinde vizyonlara girecek. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle

    Ve efsane kaldığı yerden devam ediyor. İlk 3 seri ile istediğini yakalayan Şahan Gökbakar, bu defa 4. seriyi çekiyor. Bu defa Survivor'a katılan Recep İvedik, maceradan maceraya koşuyor. Çekimleri Maldivler'de yapılan filmde Recep İvedik Karayip Korsanlarıyla karşılaşır ve onlarla mücadele eder. Şimdiden 720pfilmizles.com olarak keyifli seyirler dileriz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !