GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:79.000
Neva Full izle  
Neva Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • X-Men : Geçmiş Günler Gelecek (2014) Türkçe Dublaj İzle

    X-Men : Geçmiş Günler Gelecek (2014) Türkçe Dublaj İzle : Aksiyon ve Macera dolu sahnelerle dolu olan Fantastik bir film olan X-Men : Geçmiş Günler Gelecek,yine heyecanlı sahnelerle sizleri ekranlara kilitleyecek. X Men ve ekibi bu defa geçmişe yolculuk yapacak.Geçmişte yaşanmış olan olayları müdahale ederek geleceği değiştirmeye çalışacak olan X Men'ın başına neler gelecek.

  • Ödül Avcısı Türkçe Dublaj izle

    Filmin Konusu : Henry Saine yönetmenliğinde Ödül Avcısı - Bounty Killer filminde büyük şirketlerin arasında savaş başlamıştır.. Bu savaş oldukça720pfilmizles.Com Sunar, iyi seyirler diler.

  • Daire 1303 – Apartment 1303 Full Türkçe Dublaj izle

    Bazen muhteşem manzaralı olan bir evi aramak ve ona sahip olmak insanlara güzellikten çok kötülük getirecektir. 1303 numaralı daireye taşınan kişiler büyük tehlikelerle karşı karşıyadır. Geçmişi hiç de sağlam olmayan bu ev onlara her zaman kötülük getirecektir. Ve fazlaca üzecektir. Bu ev lanetlidir ve tarih boyunca kötü şeylere sahne olmuştur. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !