reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 26-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:79.386
Neva Full izle  
Neva Full izle
GÜNÜN FİLMİ

3 Ahmak Full Hd İzle

Hindistan'da geçen maceramız nerdeyse tüm ögrencilerin okulda birinci olma yarışı yaptıgı ve bu yarışın sürekli devam ettigi bir okulda hiç eglence yok sadece yarış ve 1.olma derdi var tabiki tüm ögrenciler bunun için yarışmıyor 3 ögrenci bu olaylardan oldukça sıkılmış ve sistemden kurtulmak istiyor iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Günce Full izle

  Günce Filmi Konusu ; Film son derece kaliteli bir dram filmi olarak karşımıza çıkıyor. Geleceğimizi kendimiz değişebilirmiyiz, yoksa değişemezmiyiz.İşte bu denklem içerisindedir hayatın gerçekleri. Hayatımızda yaşadığımız her olayı planlı ve akıldan geçerek yaşamış olsaydık hiç bir sorunda olmazdı.720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Muhammed Ali’nin En Büyük Dövüşü izle

  Yüzyılın en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Muhammed Ali'nin yaşamını konu alan film gerçekten sizi etkileyecektir. Ringlerde rakipleriyle mücadelenin yanı sıra aynı anda Amerikan hükumeti ile de mücadele edecek olan Ali'nin etkileyici yaşam mücadelesini göreceksiniz. Daha önce de birçok filme konu olan hayatının yeni çekim versiyonunu göreceksiniz.

 • Karaoğlan Filmi izle

  Moğollar ordusu, Camoka liderliğinde Anadolu kapılarına kadar gelmiştir. Bu istila girişimin karşısında Türk devletleri birleşerek büyük bir direnişe hazırlanmaktadırlar. Türkler ise Karaoğlan’ın liderliğinde Camoka'ya karşı direneceklerdir. Bakalım galip kim olacak?

 • Koğuş Akademisi Full izle

  Koğuş Akademisi Filminin Konusu : Her biri farklı kafadan olan bu arkadaşlar Tek maç Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkapçı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco farklı karakterlere sahip ve farklı farklı suçlardan hapse düşmüş koğuş arkadaşlarıdır. Bir gün hapishaneye Kâmuran adında yeni ve seksi bir müdire atanır. Müdire Kâmuran'ın gelmesi ile koğuşta tiyatro oyun sergilenmesini ister. Fakat bu tiyatro oyununun bir parçası olduklarını anlamazlar... 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Sadece Sen Filmi izle

  Sadece Sen Filmi izle : Ali eski bir boksördür.Hayatının en sıkıntılı dönemini yaşamaktadır ve bu dönemi bir şekilde atlatmak için çabalamaktadır. Tam bu dönemde iken Hazal ile tanışır. Hazal'a aşık olan Ali onu delice sevmektedir. Boksu bırakmış olan Ali Hazal için bir defa daha dövüşmek zorunda kalacaktır.

 • Muhteşem Yaratıklar Türkçe Dublaj izle

  Genç bir delikanlı olan Ethan kendi yaşamış olduğu kente yeni taşınan gizemli bir kıza karşı ilgi duymaya başlar. Ancak Lena lisedeki diğer öğrencilerden çok farklı bir durum vardır. Aslında Lena ve bütün ailesi birer büyücüdür. Cadılık kurallarına göre 16 yaşını doldurmasına 2 ay kalan genç cadılar kötü ya da iyi taraf arasın da olmaları için bir taraf seçmeleri gerekmektedir. Aile büyüklerinden bazıları Lena’nın iyiliği seçeceğini diğerleri ise lanetin başlaması ile istese de istemese de kötülüklerle karanlık tarafın da yer alacağını iddia ederler. Ayrıca Lena kendisinden büyük diğer cadılardan çok daha güçlü olan büyü yeteneğine sahip olmaktadır. Tabi bu arada Lena’nın Ethan’a olan aşkı aile tarafından kabul görmez. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Şevkat Yerimdar Filmi izle

  Yumurtacı dükkanı olan Şevkat, normal bir hayat sürmektedir. Bazı aksi durumları olsa da herkes tarafından sevilen Şevkat, mahallenin tanınan simalarındandır. Bir gün yumurta dükkanına dalan bir arabayla her şey değişir. Direksiyondaki zengin kız onun dünyasına adım atmıştır artık.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !