GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:78.951
Neva Full izle  
Neva Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Dakota’s Summer Filmi izle

    Bazen kazanmak. Bazen öğrenmek. Bazen, öğrenmek, diğer kez kazanmak! Onun doğum hakkında beklenmedik bir haber aldığında ısıtan orijinal (Kovboy 'N Angels) Bu dramatik netice, hayat ve rodeo devre seyreden Dakota Rose'un kişisel bir yolculuk şaşırtıcı bir hal alır. Yaklaşık 18 yıl önce olmuş bir şey geleceğinin seyrini değiştirebilir miyim?

  • Son Ayin Bölüm 2 Full Türkçe Dublaj izle

    Şimdi öyle görünüyor ki bütün uğraşlar boşuna son defa şeytan çıkarma da işe yaramamış, Nell ve şeytanları da beraber dönüyorlar. şeytani ritüel esnasın da iken bir tarikatın aracılığı ile şeytani bebek doğurmuş olan Nell Sweetzer buradan kaçar ve daha sonra ise üstü başı çok kirli olarak bir orman da korkmuş bir halde bulunur. Orman da buldukları Nell’i öncelikle doktorlar muayene ederler, ancak Nell hiçbir şey hatırlamamaktadır. Ancak bütün bu yaşamış olduğu olayların sonucunda sadece ailesini kaybettiğini bilmektedir. Davreaux’a taşınarak terapist olan Frank Merle’ün yardımları ile kendi hayatınının bir düzene girmesi için çalışacaktır. Şimdi Chris adın da genç biri ile tanışarak onunla beraber bir yerel otelde de çalışmaya başlamaktadır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

  • Hello Herman Full izle

    Amerika'da bir lise öğrencisinin Liseyi basarak yaptığı katliamdan sonra ki olayları anlatıyor. Ufak liseli Otuz dokuz öğrenci, iki öğretmen ve bir polis memurunu öldürmüştür. Michelle Denner tarafından yönetmenliği üstlenilen filmde tüyleriniz diken diken olacaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !