reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 28-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:79.405
Neva Full izle  
Neva Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Dondurma Kamyonu Full Hd İzle

Güzel bir işi olan Harrison babasının yüzünden güzel işinden ayrılıp babasının işini devralmak için şehrine dönüyor bu işten çokda mutlu olmayan Harrison eski kız arkadaşını görene kadar eski aşkı tekrar alevleniyor ve yeniden sevgili olmak istiyor iyi seyirler . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Ender’s game – Uzay Oyunları Türkçe Dublaj izle

  Yine bir Amerikan filmi,yine uzay,yine dünyaya saldırma ve yine bir kahramanın dünyayı kurtarması... Her zaman ki gibi yine aynı konu yine aynı film sadece oyuncular ve görseller değişik o kadar.

 • Kurban – Victim izle

  Zengin bir işadamının kızı, otel bir video kaydında ölü bulundu ... Ve bir adam kaçırdı ve bodrum içine atılmış bir kere ...bodrumda sürekli eziyet edildi. Beyin yıkama ve işkence ve kişiyi kaçıran ve onu .. polis değiştirmeye çalışıyor Ama ne polis bir tür yapılmış, o neden anlamadı .. Eğer bu filmi izledikten sonra film işkence izlemek istiyorsanız size bir film işkence odasını izleyebilirsiniz.

 • Karlar Kraliçesi Full izle

  Animasyon film sevenlere müjdeler olsun. Yeni yıla yaklaşırken yeni bir film daha sinema perdelerinde kendisini göstermekte. Kötü kalpli karakterlerin ve iyi kalpli karakterlerin bulunduğu filmde yine temennimiz iyilerin kazanmasından yana. Tabii ki filmin sonunu söylemeyeceğiz ama çok keyif alacağınızdan eminiz. Şimdiden tüm aile fertlerine keyifli seyirler dileriz.

 • Uyuşturucu Savaşları Filmi izle

  Zhang, hayatını uyuşturucu ile mücadeleye adamış bir polistir. Çin'de yaygınlaşan uyuşturucu mafyalarıyla mücadele eden bir ekibin başında bulunan Zhang, işlerini sürekli engellemektedir. Uzun zamandır çökertmeye çalıştığı bir mafyanın içerisine gizli bir ajan sokması gerekmektedir ve bunu yapabilecek birisini tanıyordur. Bunun için kabiliyetli bir suçlu olan Timmy Choi'ye gider ve oda geçmişteki suçlarının silinmesi ve hayatının garantiye alınması karşılığında teklifi kabul eder.

 • Ölümcül Deney 5 İntikam Türkçe Dublaj izle

  Umbrella şirketi hala dünya’yı büyük yıkıma uğratmak için ölümcül olan T-Virüsü, bütün dünya nüfusunu et yiyen ve yaşayan ölüler orduları haline dönüşmektedir. Ancak insan ırkının tek ve son umudu Âlice Umbrella çok gizli operasyon tesisin de uyanmıştır. Âlice uyandığı bu kompleksin altını üstünü getirerek kendi gizli olan geçmişin perdesi kalkmaktadır. Hiç bir güvenli sığınak olmadan bu sağlından sorumlu sayılan kişileri avlamaya devam ederken Âlice kendisini New York, Tokyo, Moskova ve Washington’a götüren bir yolculuğun içersinde bulunmaktadır. Keşfetmiş olduğu yeni müttefikler ve sıkı dostlarının yardımları ile Âlice unutulmaya yüz tutan düşmansı bir dünyadan kaçmak için, yeterli süre zarfın da hayatta kalarak savaşmak zorundadır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Tehlikeli Arayış Filmi izle

  "Fuchun Dağları mesken" olarak bilinen ünlü bir Çinli Yuan Hanedanı resim çalıntı ve gizemli bir iş patronu (Tong Dawei) liderliğindeki karaborsada satılan ve onu kurtarmak için özel ajan Jinhan (Andy Lau) kadar olur. Jinhan ve eşi (Zhang Jingchu) nedeniyle yaptığı işin sırrı doğası ayrı sürüklendi ve Jinhan ki eşi de resim korumakla görevli bir özel ajan olduğunu farkında değildir.

 • Anti Sosyal Filmi izle

  Yılbaşına yaklaşırken, Noeli kutlamak isteyen çok samimi 5 arkadaş toplanmaya karar verirler. Aynı üniversitede okuyan bu gençler eğlenmekten başka bir amaçları yoktur. Fakat dışarıda peyda olan ve dünyada salgınlara neden olan bir hastalığın olduğudur. Evdeki bilgisayar ve televizyon türü yayınlardan oradan ayrılmamaları söylenir. Ve yüksek bir korku başlar. Şimdi ellerinde ki imkanlarla salgının başlangıç nedenini bulmaya çalışacaklardır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !