GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 3
İzlenme:78.277
Neva Full izle  
Neva Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Dövüşcü Filmi izle

  Kurtuluş arayışı içinde bir yaşlanma avcı (Dominic Purcell) James Caan ve Louis Gossett, Famke Janssen sahip bir filmde Jr co-star featuring bu boks drama kanıtlamak için bir şey ile bir aç genç pugilist (Izaak Smith) ile ringe adım , Kim Coates, Adam Beach, Sheila McCarthy ve Michael Ironside.

 • Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

  Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

 • Bilardocu Kadın Filmi Türkçe Dublaj izle

  Bilardocu Kadın Filminin Konusu : Kadın ayrı oldugu kocasının baktıgı oğlunu gizlice gören ve kadın çocuğunu kaçırarak yeni bir hayat kurmaya çalışır. Bu kadın aynı zamanda yetenekli bir bilardo oyuncusudur. Kocasının baktıgı oğlu Gulley ile yeni bir hayat kurmayı düşlerken gereken parayı toplamak için bahis üzerine bilardo oynamayı kabul eder. Böylece Kailey, kocasının baktığı Gulley'i yanına alarak Kanada'ya yerleşecektir. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Zaman Gezginleri Filmi izle

  Son zamanlarda, dünyada üç farklı paralel uzay yolculuğu keşfedildi ve varlığı kanıtlanmıştır.Durum değerlendirmesi olamaz bile, uzay gerçekleşecek ne yaşamış diğerlerini de etkiler. Güzel ve Köprü polis galaksi, kozmik terörist grup kuşkuyu ortadan kaldırmak için görevlendirilmiştir. Ama terörist grup eski ortağı ile bir toplantı dikkate alınması gerekir.

 • Mandıra Filozofu Full izle

  Mandıra Filozofu Full izle : Ana tema olarak izlemeden ölmemeniz gereken üç filmden birisi olarak nitelenen Mandıra Filozofu Filmi sizin için çok ama çok komik bir senaryo ile hazırlanmış durumda.

 • Goat – Bir Zamanlar Brooklyn’de izle

  Amerika'nın hapishanelerinin ne kadar berbat olduğunu biliyorsunuz. Buraya düşen ve cezasını tamamladıktan sonra özgürlüğüne kavuşan Bobby, artık bir daha bu pislik yuvasına düşmemeyi kafasına koymuştur. Bir daha oraya düşmeme adına elinden geldiğince gayret göstermektedir. Önceki hayatından yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar. Fakat başına gelen bazı tesadüfi olaylar gerçeklerle karşı karşıya getirmektedir kendisini.

 • Beyaz Saray Düştü Türkçe Dublaj izle

  White House Down izle, Amerikan emniyetinde çalışan başarılı bir polis olan John Cale, tek hayali olan Amerika başkanı James Sawyer'i korumakla ilgili gizli göreve başvurmuş olumsuz yanıtı almıştır. Küçük kızına yeniden seçilmediğini söylemekte güçlük çeken John, kızını alıp Beyaz Saray'a götürür. Baba-kız Beyaz Saray’ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale’in zamana karşı yarışması gerekmektedir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !