reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 27
İzlenme:108.088
Sihirbazlar Çetesi Türkçe Dublaj izle  
Sihirbazlar Çetesi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj İzle

Peter hayatına alısmıs durumda kotulerı bır sınek gıbı avlıyor ınsanlar artık cok rahat davranıyor cunku onları kurtaracak guclu bır kahraman var Peter yanı Orümcek Adam bu ıslerden yorulmaya baslamıs ıslerı hergun dahada artıyor bır yandan da Gwen' e vakit ayırmaya calısıyor Peter , Gwen' ın babasına söz vermıstır gwen' ı koruyacagına dair, ama kotuler her seferınde artıyor bu sefer karsısına cıkan Elektro yorgun olan Peter' ın ısını bıtırebılecek m i ? . . . iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • İki Kafadar : Chinese Connection Full izle

  iki çılgın ve kafadar arkadaş, Mahmut Paşa Pasajı'nda yaptıkları tüm işleri batırmışlardır. Son çare olarak da tefeciden para alıp tablet işine girmeye karar verirler.Ama bu tabletler büyük dolandırıcıların GDO'lu ürün kaçakçılığında aktif olarak kullanmaktadırlar. Bu gerçeği öğrendiklerinde artık her şey için çok geçtir ve sıkı bir kovalamaca başlar.

 • Arkadaşım Hoşgeldin 12.Bölüm izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları ve Yönetmenin direktifleriyle sergilenen ve Özer Atik'in muhteşem müziğiyle komedi dizisiniz 20 Mart 2014 Tarihli 12.bölümü sizlerle. 720pFilmizleS.Com Keyifli Seyirler Dileriz.

 • Şirinler 2 Full Türkçe Dublaj izle

  Şirinler 2 izle, Şirinlerin korkulu rüyası Gargamel, büyücülük özelliğini kullanarak Naughties ismini verdiği ve şirinlere benzer yaratıklar yaratır. Tek amacı gücüne güç katacak şirin özüne ulaşabilmektir. Fakat kendi yarattığı yaratıklar ile bu güce kavuşabilmesinin imkansız olduğunu anlar. Şirine isimli şirin Gargamel’ in yarattığı kötü kalpli yaratıkları asıl iyi kalpli şirinlere nasıl dönüştüreceğini bilmektedir. Şirine’den başka hiç kimse bu büyüyü bilmemektedir. Ancak Gargamel Şirine’ nin böyle bir büyü bildiğinden haberdar olmuş ve Şirine’ nin peşine düşmüştür. Gargamel Şirine’ yi Paris’e kaçırır. Gargamel Paris’te oldukça başarılı bir büyücü olarak bilinmektedir ve herkesin sevgisini kazanmıştır. Şirine’ nin peşine düşen Şirin Baba ve şirinler bakalım Şirine’ yi kurtarmak için neler yapacak… İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • 11. Kurban Filmi izle

  Yönetmenliğini Mike Rohl'in yaptığı filmde ünlü yıldız Jennie Garth baş rolde oynamaktadır. Jennie Garth bu filmde Atlanta savcısı rolünü üstlenmektedir. Savcı olarak görev sürdüren Hailey Dean, çok büyük suçluların peşine düşecektir.

 • Aşk Oyunu Filmi izle

  Film, 28 yaşında İstanbul'da yaşayan Mengenli profesyonel bir aşçı olan Cevat'ın, bir gece rüyasında vefat etmiş babasını görmesi ve onun direktiflerinin peşinden gidişini perdeye taşıyor. Cevat, rüyasına giren babasından Galatasaray'ın şampiyon olma tüyolarını alır ve işe koyulur. Fakat Cevat ve arkadaşlarının hiç hesaba katmadığı bir şey olacak ve genç adamın hayatı ve ilişkisinin arasında patlak verecek bir maceraya yelken açacaktır.

 • Zorlu Savunma Türkçe Dublaj izle

  22 Hazira 1941 tarihinde Almanyanın silahlı kuvvetleri Brest kalesine saldırıya geçerler.Brest kalesi çok savunmasız kalmıştır saldırılar sonucunda. Kalede sadece üç beş gözü kara asker kalmıştır.Bu askerler hem kaleyi günlerce savunmak zorundadırlar, hemde açlık ile susuzluk ile mücadele etmeleri gerekmektedir. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler.

 • Kan Kardeşim Filmi izle

  Kan Kardeşim Filmi izle : Amerika'lı Rocky Braat, hemen hemen tüm batılılar gibi derin bir boşluktadır. Oda bir arayış içerisinde bocalamaktadır ve bir gün sırt çantasını alıp Hindistan'a gider. Orada kendisini AİDS'li yetimlerin bulundukları bir kuruma götürürler aslında çocukları pekte sevmeyen Rocky Braat oradaki çocukları aklından çıkaramaz ve onlarla iç içe olmaya karar verir. Rocky Braat'nin çocukluk arkadaşı olan yönetmeninde Rocky'yi merak edip ardından Hindistan'a gitmesiyle de şuan izleyeceğiniz film meydana gelir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !