reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 19-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 27
İzlenme:107.521
Sihirbazlar Çetesi Türkçe Dublaj izle  
Sihirbazlar Çetesi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Crood’lar Full Türkçe Dublaj izle

  Kendilerini muhafaza eden mağaranın bir gün yok edilmesiyle ortaya çıkan Crood'lar, bu saatten sonra dünya üzerinde kendilerini kabul edecek bir insan topluluğu aramaktadırlar. Uzun yolculukları boyunca birbirinden farklı tabiat gören Croodlar sonunda sıradışı fantastik canavarların bulunduğu bir dünya keşfederler. Eşsiz güzelliklerin olduğu bu tabiatı seven Crood'lar Dünya ile kötüleşen fikirlerinin değiştiği kanısına varırlar. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • İngilizce Hocası Türkçe Dublaj Full İzle

  Başrolde filmin adındanda anlaşılacağı gibi bir ingilizce öğretmeni oynamaktadır.Bir okulda öğretmenlik yapan bu kadın 40'lı yaşlardadır ve daha hiç evlenmemiştir.Okuldaki öğrencileri tarafından çok sevilen kadın öğrencilerine her konuda elinden geldiği kadar destek ve yardımcı olmaya çalışır.Okulda sürekli olarak etkinlikler tiyatrolar düzenlenmektedir.Ancak bu etkinlikler belli bir standartta devam eder bundan sıkılan öğrenciler ve okul yönetimi bir değişiklik yapmak ister ve eski öğrencilerinden bir tanesinin yazdığı tiyatroyu okulda oynatmak için kolları sıvarlar.Bunun öncülüğünüde herzamanki gibi ingilizce öğretmeni yapmaktadır.720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Seksi Maceram Full izle

  Seksi Maceram Filmi Konusu; Hayatını muhasebeci olarak kahramanımız Jordan yıllık izin için güzel planlar düşünüyordu.Yıllık izin zamanı gelip çattı ve Jordan güzel sevgilisi ile güzel bir tatilde evlilik teklif etmeyi planlıyordu.Ama Jordan'ın büyük bir sorunu vardı oda cinsel açıdan yetersiz olduğunu düşünmesiydi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Tetikçiler Looper Türkçe Dublaj izle

  Artık bizler gelecek zamandayız ve tarih tam olarak 2072 yılını göstermektedir. Çünkü bu yıllar da artık zaman da yolculuk hayalleri gerçek olmuştur. Ancak yasa dışı olarak da bu durum karaborsacıların ellerine düşmüştür. Özellikle teknolojiyi kimler ellerin de tutmak isterlerse bu kişiyi tam 30 yıl öncesine tam olarak 2042 yılına gönderilerek “Looper” isimli bir grup suikastçıyı öldürmeleri için paketlemektedirler. Ayrıca bu suikastçı grupta olan Joe’nin 2042 yılındaki zengin hayatı ise gayet iyi bir şekil de yolun da gitmektedir. Ancak bu zengin hayatı sürerken öldürmesi için karşısına çıkmış olan 2072 yılından gelen Joe’nin karşısına çıkması ile her şey değişmektedir. Bakalım şimdi 2042 yılındaki Joe ile 2072 yılından gelen Joe arasın da neler yaşanacak. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Bir Kuş Gözlemcisinin Hayat Rehberi Filmi izle

  Bir Kuş Gözlemcisinin Hayat Rehberi Filmi izle : Henüz 15 yaşında olan Davit'in hayatının merkezinde Kuşlar vardır. Kuşları çok seven ve onları gözlemleyerek hayatına devam eden Davit, babasının eveneceği günün arefesinde yolculuğa çıkar.

 • The Spectacular Now Filmi izle

  Sutter Keely hayatı toz pembe olarak görmekte ve anı yaşayarak geçirmektedir. Okulda son sınıfta olan Sutter yapılan partilerin bir numaralı ismidir. Suttur aynı zamanda okul dışındayken bir erkek giyim mağazasında çalışmaktadır ve gelecekle ilgile henüz planı yoktur. Fakat bie gün çok sevdiği kız arkadaşı tarafından terk edilir. Kendisini içkiye veren Sutter çok sarhoş olur ve uyandığında Aimee Finicky ile birlikte bir çimenlikte bulur kendisini.

 • Göklerin Meleği – Angel of the Skies Filmi izle

  Güney Afrika'lı bir pilot olan Kirk, ülkesinin bekası için var olduğu her şeyi feda etmeye dünden razıdır. Savaş ilan edilir ve kendisi gönüllü olarak savaşa katılır. Çok iyi bir savaş pilotudur. Ve Kraliyet Hava Kuvvetleri için çatışma bölgesine gider. Fakat her şey yolunda gitmez ve Kirk'in uçağı vurulur. Paraşüt ile atlayarak kurtulur ama Nazi Almanlarının bulunduğu topraklara iniş yapar.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !