GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 27
İzlenme:108.392
Sihirbazlar Çetesi Türkçe Dublaj izle  
Sihirbazlar Çetesi Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Hello Herman Full izle

    Amerika'da bir lise öğrencisinin Liseyi basarak yaptığı katliamdan sonra ki olayları anlatıyor. Ufak liseli Otuz dokuz öğrenci, iki öğretmen ve bir polis memurunu öldürmüştür. Michelle Denner tarafından yönetmenliği üstlenilen filmde tüyleriniz diken diken olacaktır.

  • Zamanın Sonundaki Ev Full izle

    Venezuela yapımı olan korku gerilim filmi sizi heyecan içerisinde bırakacaktır. Dulce aile bireyleriyle birlikte bir eve taşınmıştır. Taşınmanın peşinden garip olaylarda ardı arkası kesilmeden başlarına gelmeye başlamıştır. Aradan 30 yıl geçer ve Dulce yaşlı bir kadın olur. Ve tekrar yıllar önce başına gelen olayları anlamlandırmak için eski eve geri döner.

  • Çatı Katı Filmi Türkçe Dublaj izle

    Sarah New York (Michelle Monaghan) gökdelenler yaşayan görme engelli bir habercisidir. Bir gün, onun karısı ölmüş olduğunu anlamak için evine gitti, ama katil çok yakınken.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !