GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 11
İzlenme:48.255
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Full Türkçe Dublaj izle  
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Yürüyüş – Parada izle

    Sırbistan'da çekimlerinin büyük ölçüde tamamlandığı film biraz farklı yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Eşcinsellerin hayatlarından kesitler veriyor. Gangster bir Sırp olan orta yaşlı bir adam kendisini homofobik insanları savunurken bulur.

  • Kurtlar Vadisi Pusu 222. Bölüm izle

    Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 17 Nisan 2014 tarihinde yayınlanan 222.Bölümünü sizin için paylaşıyoruz. Pusu'da ki nefes kesen operasyonları ve politik mücadeleleri yakından takip edebilirsiniz.

  • Labirent: Ölümcül Kaçış Filmi 720p izle

    Thomas, uyandıgında yukarı doğru hızla çıkan bir asansörün içerisinde gözlerini açar, yüzeye çıktıgında ise kendi yaşlarında bir çok çocugun oldugunu fark eder.Ancak Thomas, buraya nasıl geldiğini ve geçmişe yönelik hiç birşey hatırlamamaktadır. Dahası karşısında koloni gibi duran Kayranlılar ismindeki bu çocuklarda geçmişleri hakkında bir bilgiye sahip değildirler, burada yaşan çocukların tek farkında oldukları şey sabah gün doğumunda Labirent’e uzanan devasa büyüklüğünde kapının açıldıgı ve akşam olmadan yeniden kapanması ve her 30 günde bir asansör ile yeni bir çocuğun gelmesidir.Ancak bu kez alışılmışın dışında birşey olur ve Thomas,ın gelmesinin ardından 15 gün geçmesi ile yeni bir kız çocuğunun gruba katılması olur. Thomas, şimdi geçmişi hakkında birşeyler hatırlayıp labirent hakkındaki bu gizemli sırrı çözebilmek için elinden geleni yapmaya çalışacaktır..

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !