reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 11
İzlenme:46.706
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Full Türkçe Dublaj izle  
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Hitman : Bir Tetikçiyle Görüşme Filmi izle

  Efsanevi oyun olan Hitman'ın sinemaya uygulanmış çok güzel bir filmdir. Uzman bir tetikçi kendi geçmişini silmek için geri döner fakat işler öyle karmaşıklaşır ki bir anda kendisinin başka birisinin geçmişini silerken bulur.

 • Karanlık Cinayetler Full Hd Türkçe Dublaj izle

  Bu film, Tam olarak 17 kadını kaçırarak onları öldürme suçundan 461 yıl ile mahkûm edilmiş ve Amerika’nın en azılı bir seri katili olarak bilinen Robert Hansenin yaşadığı gerçek hayatından konu alınmıştır. Ayrıca emekliliğine haftalar kalmış olan dedektif Jack Halcombe ise son iki sene de 8 kadının da birbirinin arkasından kaybolmasının nedeni olarak bir seri katil olacağından şüphelenir. Ama ortada hiçbir şekil de bir sağlam ipucu bulunmamaktadır. Ancak bir gün Cindy adındaki genç kız ise arkasında hiçbir iz bırakmayan seri katilin elinden son dakika kurtularak kaçmayı başarır. Diğer yandan dedektif Jack de Cindy ile konuşarak delil toplamaya çalışır ve katil hala Cindy’nin peşindedir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Arkadaşım Hoşgeldin 3.Bölüm Full izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları komedi dizisiniz 16 Ocak 2014 Tarihli 3.bölümü izlerle.

 • Gizli Teşkilat Filmi izle

  Los Angeles’da yaşayan kız kardeşinin tutuklanması üzerine oraya giden bir kadının hikayesini anlatmaktadır.

 • Düğün Dernek +30 Dakika İzle

  Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

 • Muhalif Başkan Full izle

  Ferhan Şensoy'un son filmi yine dikkat çekecekmiş gibi duruyor. Bu defa Belediye Başkanı rolünde karşımıza çıkan Ferhan Şensoy, yine herkesi gülmekten kırıp geçireceğe benziyor. Bulunduğu beldeye hiç yabancı turist gelmediğinden şikayet eden yerli halk, bu defa işi ciddiye bindirmiş ve belediye başkanını protesto etme kararı almıştır. Bu baskıdan kurtulmak isteyen belediye başkanı da, halka bu sezon belde de turist patlaması yaşanacağına dair söz verir. Bu vaatten sonra çaresiz kalan halk kitlesi, başkanlarına son bir şans verme kararı alır. Belediye başkanı turistleri nasıl beldeye çekeceğini düşünürken, aynı zamanda çalmadık kapı, danışmadık adam bırakmamıştır. Fakat kayda değer bir teklif alamamıştır. En sonunda kasabada bir güzellik yarışması yapılmasına karar verilir. Bu yöntemle, hem medyanın hemde turistlerin ilgileri kendi kasabalarına yoğunlaşacaktır. Bu fikir çerçevesinde çalışmalarına hızla başlayan başkan, İstanbul'daki bir manken ajansıyla irtibata geçmiştir bile... Ve işte olaylar bundan sonra başlar.

 • Sabit Kanca Full izle

  Sabit Kanca evin de köpeği ile yaşamını sürdüren bekâr ve yalnız bir adamdır. Ancak zekâsı da zehir gibidir. Kendi mahallesinde her konu hakkında bilgili olması ile bilinen ve iyilerin dostu olan Sabit Kanca, kendi zekâsını ölçmek için ulusal kanalların birinde yapılan bilgi yarışmasında kendini ölçmek ve büyük ödülü de almak için yola koyulmaktadır. Bilgi yarışması etaplarındaki soruları bilir ve giderek yükselir, bunun karşısında program sunucusu ile arasında atışmalardan da geri kalmamaktadır. Kendine güvenen ve hazır cevap olan Kanca’nın bir gönül yarası olduğunu ve sevdiğini söyleyemediği platonik bir aşkı vardır. Televizyon kanalında çıkan Sabit Kanca karakteri ile kısa sürede fenomenleşmektedir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !