GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 11
İzlenme:47.402
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Full Türkçe Dublaj izle  
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Tatlı Kaçaklar Filmi izle

  Sabit Haşlanmış Tatlılar mevcut fotoğraflar ile alfabetik listede, liste attı. Sabit Haşlanmış Tatlılar aktörlerin Bu liste filmden herhangi bir Hard Haşlanmış Tatlılar aktris ve diğer tüm aktörler içerir. Bu tür zaman ve nerede doğmuş gibi, bu listedeki her Sabit Haşlanmış Tatlılar aktör hakkında ek bilgi görüntüleyebilirsiniz. Belirli bir aktör veya kendi adına aktris tıklama hakkında daha fazla bilgi edinmek için ve onların oyunculuk kariyeri hakkında daha fazla ayrıntı ile sayfaya yönlendirilirsiniz. Sabit Haşlanmış Sweets kadrosundan birçok başka filmlerde olmuştur, yani aktörler veya aşina olmayabilir aktrisler bulmak için bir başlangıç ​​noktası olarak bu listeyi kullanmak var. Örnekler Ian Hart ve Paul Freeman yer alıyor. Eğer sorulara cevap istiyorsanız "filmi Sabit Haşlanmış Sweets oynadı?" ve "Sabit Haşlanmış Tatlılar tam döküm listesi nedir?" ardından bu sayfa hallettik gelmiştir. Sabit Haşlanmış Sweets kim bu döküm listesi kurşun ve küçük roller içerir.

 • I, Frankenstein Filmi izle

  Dr. Victor Frankenstein'ın yapmış olduğu canavar üzerine onlarca film yapıldı. Önümüzde ki sene vizyona girecek olan filmde çok değişik bir konu ele alınmaktadır. Bu defa Frankenstein, antik bir şehirde iki klan savaşının arasında kalıyor ve bu iki klanın en farklı yönü iki tarafında ölümsüz olmalarıdır.

 • Uyuşturucu Savaşları Filmi izle

  Zhang, hayatını uyuşturucu ile mücadeleye adamış bir polistir. Çin'de yaygınlaşan uyuşturucu mafyalarıyla mücadele eden bir ekibin başında bulunan Zhang, işlerini sürekli engellemektedir. Uzun zamandır çökertmeye çalıştığı bir mafyanın içerisine gizli bir ajan sokması gerekmektedir ve bunu yapabilecek birisini tanıyordur. Bunun için kabiliyetli bir suçlu olan Timmy Choi'ye gider ve oda geçmişteki suçlarının silinmesi ve hayatının garantiye alınması karşılığında teklifi kabul eder.

 • The Wolverine Filmi izle

  The Wolverine Filmin Konusu : Hepimizin bilmiş oldugu dünyaca ünlü çizgi roman karakterlerinden X-Men aleminin en popüler karakteri Wolwerine'i günümüz Japonya'sına götürmektedir. Wolverine bilmediği bu dünyada beklemedigi düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişir ve fiziksel, duygusal,kırılgan bir halde duygusal zorlamalara karşı çıkar... 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Boo Full izle

  Herşey bir merakla başlar.5 üniversite öğrencisi terkedilmiş bir hastanenin üçüncü katında ruhların ve hayaletlerin olduğu söylenimlerinin gerçekliğini merak ederler. Santa Mira'da bulunan bu hastaneye gizlice giden gençler ordan daha önce kimsenin sağ çıkmadığını öğrenirler.Kötü hayalet bu insanları sağ çıkarmamak için elinden geleni yapacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları Full izle

  Hobbit severler için yep yeni ve son derece başarılı bir filmi sizlere sunmaktan gurur duyarız. Thorin ve yandaşları Misty dağlarının eteklerinde zorlu bir yolculuğa doğru koyulurlar. Yolculuk esnasında son derece zorlu yollardan geçen Hobbit ekibi Bilbo Baggins'in cüceler ile anlaşması ile sona erecektir.Hobbit Smaung malikanesine ulaşmak için elinden gelen herşeyi yapacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Karnaval Filmi izle

  Alis tipik Türk gencidir. Kendine has saflığı ve iyi niyetiyle bilinen Alis için her şey yolunda gitmez. Alis bir türlü iş bulamaz ve babasıyla bu yüzden dolayı sürekli karşı karşıya gelir. Babası yine böyle bir tartışma sırasında Alis'i evden kovar. Alis arabasında kalmaya başlar. Alis şimdi yapayalnızdır. Annesinin desteği ile hayata sıkı sıkı sarılan Alis en sonunda bir iş bulur. Karnaval isimli halı yıkama makinesinin satışını yapacaktır. Alis Karnavala çok alışır ve asla yanından ayırmaz nereye giderse ne yaparsa yapsın he zaman yanında bulundurur onu. Bir gün Karnaval'ın vesilesiyle Demet ile tanışır. Demet ile sıkı dost olan Alis, Demet'le birlikte hayallarinin peşinden gider. Demet'in en büyük hayali ise kendisine ait bir pastahane açmak ve yaptığı pastaları burada satmaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !