reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 20-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 11
İzlenme:47.527
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Full Türkçe Dublaj izle  
Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Bizi Kötüden Koru tek part izle

Bizi Kötüden Koru tek part izle kariyerinde oldukça başarılı olduğu herkes tarafından biliniyor cinayet çözme yöntemleri vardır bunları seri halinde hazır halde bekletmektedir daha yeni bir dava çözmüştür ardından bir tane dava daha veriliyor ama bu dava sanki Ralph'a özellikle verildi çözemicek gibi gözüküyor her yöntemini deniyen Ralph sonunda başkasından yardım istiyor tek çaresi ve bu oalyı çözebilecek tek kişi Mendoza'dır yardımı aldığı takdirde olayı çözecektir 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Nuh: Büyük Tufan izle

  Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

 • Dünya: Yeni Bir Başlangıç Türkçe Dublaj izle

  Dünya: Yeni Bir Başlangıç Filmi Konusu ; Hayatında hep bir kişiye özenen Kitai, bir gün özendiği insan olan Jack ile eğitim'e çıkarlar.Tabi orda hiç ummadıkları bir süpriz ile karşılaşırlar.Meteor fırtınası yaşanır. Bu fırtınadan kurtulmak hiçte kolay olmayacaktır.Jack ve Kitai kendilerini meteordan sonra esrarengiz canavarlar arasında bulacaktır.Filmin devamını izleyip görmenizi tavsiye ederim .720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj İzle

  Peter hayatına alısmıs durumda kotulerı bır sınek gıbı avlıyor ınsanlar artık cok rahat davranıyor cunku onları kurtaracak guclu bır kahraman var Peter yanı Orümcek Adam bu ıslerden yorulmaya baslamıs ıslerı hergun dahada artıyor bır yandan da Gwen' e vakit ayırmaya calısıyor Peter , Gwen' ın babasına söz vermıstır gwen' ı koruyacagına dair, ama kotuler her seferınde artıyor bu sefer karsısına cıkan Elektro yorgun olan Peter' ın ısını bıtırebılecek m i ? . . . iyi seyirler dileriz . . .

 • Ben Askerim Filmi izle

  Ben Askerim Filmi izle : İngiltere'nin özel eğitimli askeri birliği olan S.A.S timinin seçim aşamalarını ve yaptığı operasyonu anlatan aksiyon dolu bir film.Askeri film seven ve hoşlanan kişilerin keyif alacağı bir film olacaktır.

 • Battle of The Damned Filmi izle

  ABD ve Singapore Ülkelerinde ortaklaşa çekilmiş olan film, yüksek oranda gerilim içermektedir. Bilim-Kurgu dalında çekilmiş en iyi filmlerden birisidir. Senaryosunu Christopher Hatton'un yapmış olduğu film toplamda 88 dakika sürmektedir. Filmin ana dile İngilizce olup, İmdb puanı olarak 6.4 almıştır. Filmde, yok edici bir güce sahip olan "Viral" salgını herkesi yok etmiştir. Geriye sadece bir kaç insan kalmıştır. Onları koruyacak özel bir birlik vardır fakat bir yandan virüs bir yandan robotlar ile mücadele zor olacaktır.

 • Halk Düşmanları Türkçe Dublaj izle

  Biraz polisiye-suç biraz macera-aksiyon birazda duygusallık barındıran film, Amerika'nın bunalımlı senelerinden bahsediyor. Büyük ve geniş bir çetesi olan Johnny Depp, Ülkedeki büyük bankaları ve büyük çaplı iş yerlerini hedef almıştır. Halka zararları dokunmayan ve onları rahatsız etmeyen çeteye karşı haklın yavaş yavaş sevgisi artmaktadır. Liderlerinin kıvrak zekası sayesinde her defa FBI'ın elinden kurtulmayı başaran çete, halk kahramanı konumuna yükseldikçe FIB'ın başında bulunan J. Edgar Hoover'in onları yakalama azmi de artmaktadır. Bu konumda iki sıra dışı adam karşı karşıya gelirler.

 • Zabana Türkçe Dublaj Full izle

  O Oran banliyölerinde El Hamri ilçesinde 1926 yılında doğdu. O onun okul sertifika almış ve: Karguentah Şuradaki pazar bodrum (şehir Oran bulunan mesleki eğitim okulu esnaf eğitim kazan, elektrik ve kaynak kayıtlı, onun ilköğretim aldı Bugün [alıyorsunuz?] o kaynak ticaret öğrenmiş yerine Zeddour Brahim Mohamed Kacem). O, Saint-Cado Lucien1 yılında çimento fabrikasında çalıştı. Ayrıca, Zabana Ahmed ASM Oran rezerv takım oynadı olacaktır. 1949 yılında, Ahmed Zabana Demokratik Özgürlükler Triumph (bact) için Hareketi yapışır. Onun dinamizmi yakında 2 Mart 1950 durdu Fransız polisi tarafından kendine dikkat çekiyordu. Hapiste üç yıl sürgün ve üç yıl sömürge adaleti tarafından mahkum edildi. Serbest bırakıldıktan sonra, o geçmişte olduğu kadar şevk ile onun siyasi faaliyetlerini sürdürdü ve ulusal kurtuluş savaşının başlaması için hazırlıklarına katıldı. 1 Kasım 1954 gecesi, o orman muhafaza Oran, sonrası karşı direnişçilerin saldırı bir grup organize etti. Birlik ve Eylem 5 Temmuz 1954 için Devrimci Komitesi çözünme Aziz Lucien alanı (Zahana) Banliyö Oran (şu anda Daira Zahana sorumlu olarak Zabana Larbi Ben M'hidi tarafından atandı sonra ), tüm gerekli mühimmat ve erkeklerle Devrim hazırlamak. Emirleri altında, o şehit Abdelmalek Ramdane destekli ve Ahmed Zabana aşağıdaki görevleri atandı sonra Aziz Lucien (Zahana) de toplantı düzenledi. 1954: Ahmed Zabana El Jebel Gaada için hedefleri ve toplanma noktası bölünmüş ve tanımlanmış görevleri sırasında savaşçıların kendi grubuyla bir toplantı düzenledi: Uygun öğelerin yapılanma ve eğitim grupları, seçim uygun komutDevrim için temel teşkil edebilir yerleri seçmek için erkeklerin ve Muayene stratejik pozisyonları. Ahmed Zabana ve St Lucien (Zahana), Oran, Ain Temouchent, Hamam Bouhadjar, Hassi el Ghalla, Chaabet ve Sig grupları oluşturmak başardı. O, bu grupların silah ve mühimmat alımı için bağış toplamaya ücret. Abdelmalek Ramdane ile o, pusu operasyonları askeri eğitim ve teknikler yapılan baskınlar yapıp bomba yapmak. Oran El Gaada banliyösünde bulunan Boudjelida Ghar (mağara yarasalar) Bilgisayar (komuta) sektör [ref oldu. belirtilmeli] Cezayir devriminin (Bölge 4 Willaya 5) başında Saint-Lucien.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !