GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:3,7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:5.994
Orc Wars Full izle  
Orc Wars Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Thin Ice Türkçe Dublaj izle

    Filmin başrolünde karşımızda bir sigortacı adam olacaktır.Geçimini sigorta yapmakla sağlamaktadır.Bazı nedenlerden dolayı karısı ile boşanmıştır.Ve dengesi bozulmuştur.Tüm bunlar yaşanırken bir yandanda kendi işini kurmaya çalışır.Ancak bunu yapabilmesi için yeteri kadar bütçeye sahip değildir.Bir gün yine sigorta yaparken karşısına büyük bir fırsat çıkacak bakalım bu nedir. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

  • Cengiz Han Filmini 720p İzle

    Zamanın En kudretli dehşet saçan hükümdarı olan Cengiz Han'ın yaşamından kesitleri çok uluslu bir ortam yapım kanalıyla 720pfilmizles.com'da izleyebileceğiz. Kazakistan'ın bu seneki oscar aadayrarından biri olan 'Cengiz Han', Rus, Alman, Kazak ve Amerikan ortak yapımı bir film. 'Moğol' üçlemesinin ilk filmi olan Cengiz Han, genç Temuçin'in savaşarak esaretten kurtuluşunu ve dünyanın yarısını talan eden uçsuz bucaksız Moğol İmparatorluğu'nun kurucusu olan acımasız Cengiz Han ünvanına sahip oluşunu konu alıyor. Tarih, Biyografi, Dram içerek Cengiz Han Filmini Sitemide İzleyebilirsiniz. Destansı bir dille sinemaya aktarılan film, nefes kesici savaş sahneleri içeriyor.

  • Vay Başıma Gelenler 2,5 Full İzle

    Ayında Vay Başımıza Gelenler 2.5 İle Filmin 2 Bölümü Vizyona Girecek.Yönetmenlik Koltuğunda Gene SemraDündar Yer Alıyor Filmin 1. Filmdeki Kadrosuyla Hemen Hemen Aynı Başrollerde Yıldırım Memişoğlu, Bülent Çolak, Fatma Toptaş, Metin Zakoğlu ve Çiğdem Tunç gibi Güçlü isimler yer alıyor.Filmin Yönetmeni Semra Dündar 1 . Filmdeki İlginin Devamı Olarak Kahkaha Vaad Eden Vay Başımıza Gelenler Filminin 2. Serisini Vizyona Sokuyor.Çekimleri Hemen Hemen Bitmiş Olan Film Artık Vizyona Girmek İçin Tarihini Bekliyor. Geçim Sıkıntısı Yaşayan Kerim Hayatını Karın Tokluğu Rol Aldığı Erotik Film Çekimleriyle Geçindiren Kerim Tek Arkadaşı Olan Basit'den Başka Pek Bir Kimsesi Yoktur.Taki Babası Ortaya Çıkana Kadar.Çok Çaresiz Hayat SÜren Kerim Babasının Var Olduğunu Duyunca Hayatı Tümden Değişiverir.Yanlız Babası Ölüm Döşeğindedir Ölmeden Son Kez Kerimi Görmek İsteyen Babasının Ölünce Tüm Mirası Oğlu Kerime Kalacaktır.Kerim En Yakın Dostu Basit İle Birlikte Babasının Yaşadığı Lüks Villaya Gider ve Burda Üvey Annesi Ve Üvey Kız Kardeşleri İle Tanışır.Aile Çok Farklıdır Herkez Birbirinden Nefret Eder Fraklı Özellikler Taşıyan Biyerlerin Arasına Kerimde Katılınca Aile Oldukça Şaşırır.Kerimde En Az Onlar Kadar Bu Duruma Şaşkınlıkla Karşılar.Kerimin En Çok Şaşırdığı Şeylerden Biri İse Babasnın Bir Tarikat Lideri Olmasıdır.Kerim Bu Duruma Yeni Aileye Alışmakta Oldukça Zorluk Çeker ve Ortaya Çok Komik Anlar Çıkar.Vay Başımıza Gelenler 2,5 Filminin Oldukça Komik Bölümleri Sizi Kahkahaya Boğacak.Komedi Film Severlerin Mutlaka İzlemesi Olan Vay Başımıza Gelenler 2,5 İzle Aralıkta Vizyonda. 720p Film İzle

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !