reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:3,7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:5.820
Orc Wars Full izle  
Orc Wars Full izle
GÜNÜN FİLMİ

3 Ahmak Full Hd İzle

Hindistan'da geçen maceramız nerdeyse tüm ögrencilerin okulda birinci olma yarışı yaptıgı ve bu yarışın sürekli devam ettigi bir okulda hiç eglence yok sadece yarış ve 1.olma derdi var tabiki tüm ögrenciler bunun için yarışmıyor 3 ögrenci bu olaylardan oldukça sıkılmış ve sistemden kurtulmak istiyor iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Hazine Şövalyeleri: Melusina’nın Sırrı Türkçe Dublaj izle

  Claudia Nitsche teleschau diyor - medya hizmet: onlar eksikliği köpek, ama böyle Enid Blyton ve zeki beş arkadaş grubu gibi bir adaleli toplum olmadan.Arkadaşlar kendilerinin ötesinde büyümeye ve burada altın arkasında uğursuz adamlar yapmak için işaretleri izleyin. Kino.de nasıl "Üç Müfettişler" açıklıyorDörtlüsü knobelt - ergen kardeşler Leo [...] ve Julia [...] yanı sıra [...] yeni "katil" - Not marifet ve beyinleri ile kalıntıları, katedraller, ormanlar ve nehirler görünümlü, Not , cesaret mağaralar ve kriptler korkuların üstesinden gelmek kanıtlamak ve yeni dostluk keşfeder. Babası überprotektiver oyunbozan olarak oluştuğunda arasında Jeff bir durumda ailesini getiriyor. Sonunda geliyor filmi sosyeteye önünden Laura Schroeder bu grup dinamiği - en kısa sürede eylem hafif bir korku faktörü ile avantaj olur gibi.Kısmen Bavaria Studios üretiminde çekilen çocuk etkisi overkill olmadan eğlenmek olduğunu kanıtlıyor çünkü, çok genç izleyicilere hitap etmelidir.

 • Zorlu İkili Türkçe Dublaj izle

  Yeni bir aksiyon ve macera filmiyle karşınızdayız. Bu defa iki farklı birimde görev yapan iki ajanın heyecan dolu hikayesini konu alan film renkli karelere sahip. Birbirlerinin federal ajan olduklarından habersiz verilen görevleri başarıyla tamamlayan ikili aslında birbirlerinden hiç hoşlanmamaktadırlar. Verilen görevleri son derece başarılı bir şekilde tamamlayan ikili uzun süre beraber çalışırlar fakat yinede sevmezler birbirlerini. Bu olaylar devam ederken kendilerini birden para çalma ile suçlanıyor bulurlar ve bu konuda aklanmak için ortak hareket etme kararı alırlar.

 • Taklitler Film izle

  Hughes ailesinin hayatında her şey yolunda giderken bir gün küçük kızlarının elim bir kaza sonucunda kaybetmesiyle her şey değişir. Aile büyük şok yaşarken artık bulundukları yerde duramazlar. Çünkü her tarafta küçük kızlarının hatıraları bulunmaktadır. Aile bu sıkıntıdan kurtulmak için oradan uzaklaşır ve şehir dışında ki kulübelerine giderler. Orada bulunan komşularıyla geçirdikleri bir akşam yarıda kesilir. Çünkü adamın mükemmeliyetçi olan komşusu şiddete baş vurmuştur. Artık ailelerin tek derdi hayatta kalmaktır.

 • Özel Kimlik – Special ID 2014 Full izle

  Uzak Doğu filmlerini sevenler için yeni filmleri her geçen gün daha fazla olacak şekilde eklenmeye devam etmektedir. Uzak Doğu Sporlarının en sevilen ustası olan Donnie'nin baş rolünde görev yaptığı filmde, gizli bir polisi canlandırmaktadır. Görevi ise Çin'in en tehlikeli örgütlerinden birisi olan çeteyi çökertmektir.

 • Geçmiş Full izle

  Farhadi'nin kendi ülkesi dışında çektiği ilk film olan Geçmiş, ayrılmış iki eşin hayatını anlatmaktadır. Eşinden ayrılıp ülkesi olan İran'a giden Ahmad, karısı Marie'nin çağrısı üzerine Tahran'dan Paris'e gelir. Geliş amacı boşanma davasıyla ilgili ufak tefek pürüzleri halletmek olan Ahmad, Marie'nin kızı olan Lucie'yle sıkıntılı ilişkilerini görünce müdahale etmeye karar verir. Ve bu durumu düzeltmek için yardımı olmaya çalışır. Ahmad'in bu çabaları eski ve unutulmuş olan bir sırrı ortaya çıkartır.

 • Kardeş Payı 2. Bölüm izle

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisini 720pfilmizles.com adresinden takip edebilirsiniz. Tüm bölümler yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacaktır.

 • I, Frankenstein Filmi izle

  Dr. Victor Frankenstein'ın yapmış olduğu canavar üzerine onlarca film yapıldı. Önümüzde ki sene vizyona girecek olan filmde çok değişik bir konu ele alınmaktadır. Bu defa Frankenstein, antik bir şehirde iki klan savaşının arasında kalıyor ve bu iki klanın en farklı yönü iki tarafında ölümsüz olmalarıdır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !