GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.2
Yorum Sayısı: 25
İzlenme:246.936
Patron Mutlu Son İstiyor Full izle  
Patron Mutlu Son İstiyor Full izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:12.890
Patron Mutlu Son İstiyor izle  
Patron Mutlu Son İstiyor izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • I, Frankenstein 2014 izle

    Dr. Victor Frankenstein'ın yapmış olduğu canavar üzerine onlarca film yapıldı. Önümüzde ki sene vizyona girecek olan filmde çok değişik bir konu ele alınmaktadır. Bu defa Frankenstein, antik bir şehirde iki klan savaşının arasında kalıyor ve bu iki klanın en farklı yönü iki tarafında ölümsüz olmalarıdır.

  • Luke’un Hikayesi Filmi izle

    Luke Of Hikayesi Alonso Mayo tarafından yazılan ve yönetilen bir 2012 Amerikan komedi-dram filmi. Bu Mayo ilk uzun metrajlı filmi olan ve Luke, bir iş için bir arayış ve bir kız çıkar otizmli genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Bu, film Centro Ann Sullivan del Peru'da yönetmen Alonso Mayo deneyimleri esinlenerek Lou Taylor Pucci, Seth Green, Cary Elwes ve Kristin Bauer.The yıldız. Peru film ve gazetecilik yaptığı üniversite öğrencisi çalışmaları terbiye ederken, Mayo destekli istihdam programları oluşturmak için eğitim videoları bir dizi üretilen yardımcı oldu ve otizm ve diğer gelişimsel engelli birçok erkek ve kadınlar bir araya geldi. Daha sonra, Luke Story senaryosunu yazarken, Mayo bir araştırma gezisi Centro Ann Sullivan del Peru'da döndü ve adil herkes gibi belgesel vurdu. Luke Of Hikayesi DViant Filmlerin ve Akışkan Film tarafından üretildi. Çekimler Sault Ste gerçekleşti. Marie, Ağustos ve Eylül 2011 yılında 23 gün Ontario, Kanada. Luke rolüne hazırlanmak için, Lou Taylor Pucci Sault Ste otizm ve Asperger sendromu olan genç erkekler ile zaman geçirdim. Marie.

  • Düşman – Enemy Filmi izle

    Düşman - Enemy Filmi izle : İspanya ve Kanada'nın ortak yapımı olan gizem ve gerilim dolu bir film.Yapım yılı 2013 yılı olmasına rağmen ülkemizde 16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmiştir.Mayıs ayından beri iyi bir izlenme oranı yakalayan film izleyenlere heyecan ve merak uyandıran dakikalara sevk etmiştir. 720pFilmizleS.Com ailesi olarak keyifli seyirler dileriz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !