reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 19-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:12.374
Patron Mutlu Son İstiyor izle  
Patron Mutlu Son İstiyor izle
IMDB PUANI:7.2
Yorum Sayısı: 25
İzlenme:244.684
Patron Mutlu Son İstiyor Full izle  
Patron Mutlu Son İstiyor Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Otostopçu – The Hitcher 2007 Türkçe Dublaj izle

  Henüz genç yaşta olan ve aynı üniversitede öğrenim gören iki genç olan Grace ve Jim birbirlerini deli gibi sevmektedirler. Sömestr tatilinde bir şeyler yapmayı planlayan çift eski spor arabalarına atlayıp güzel bir tatil için yola çıkarlar. Her şey gayet güzel gitmektedir fakat yolda aşırı derecede yağmur yağmaktadır ve yol kenarında birisi otostop yapmaktadır. Onu acayip arabaya almaları ise hayatlarının en büyük hatası olmuştur. Psikopat bir katil olan Otostopçu görev başındadır.

 • Demir Adam 3 Full Türkçe Dublaj izle

  Kahraman bir mucit olan Tony Stark, zengin bir iş adamı ve bir dahidir. Oldukça küstah bir mizah anlayışı vardır. Ancak bu defa oldukça güçlü bir düşman ile karşılaşmıştır. Hatta Tony Stark’ın düşmanının oldukça sınırsız bir gücü vardır. Tony Stark, Düşmanının özel hayatını mahvedeceğini anlıyor ve entrika bu an itibariyle boy gösteriyor. Bu durumda Tony Stark güçlü bir mücadeleye girmek durumda kalıyor. Şayet sevdiklerini korumak adına sadece aklın ve cesaretin dışında içgüdüleri ile de hareket etmek zorunda. Bu filmde Stark’ın kafasına takılan soru; ‘’Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan, yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?’’Tony Stark bu sorunun cevabını aramaktadır.

 • Oyunbozan Ralph Türkçe Dublaj izle

  Çoğunlukla atari oyunların da binaları yıkan “kötü adam” rolündeki olan Ralph, yıllar boyunca aynı işini yapmaktan sıkılmıştır. Bu arada oyunun en iyi adamı olan tamirci Felix’in gölgesin de kalmaktan iyiden iyiye bıkmıştır. Ayrıca bütün övgüleri de Felix toplamaktadır. Ralph tam anlamı ile iyi bir kahraman olmayı istemektedir, ayrıca diğer video oyunlarının arasında da gidip gelmektedir. Öyle ki; bu oyunlardan oyunlara geçiş sırasın da Sugar Rush oyunundaki çok tehlikeli olan bir düşmanı bilmeden serbest bırakmıştır. Acaba şimdi kahramanlı olma şansı onda mıdır? Bakalım Ralph bundan sonra neler yapacak ve başına neler gelecek. Yanlışlıkla serbest bıraktığı bu tehlikeli düşmana karşı neler yapacak? İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Süper İncir Full Hd izle

  Çok eski dönemlerde yaşamış Seikilos sevgilisini öldürmüş ve beraberinde intihar etmeye karar vermiştir. Ancak intihar etmeden önce Mısır’dan mumya ustaları çağırarak öldürdüğü sevgilisini ve kendisini mumyalatmak ister. Olayın ardından binlerce yıl geçmiştir. Ancak Eğe Bölgesinde bir köyde hayatını sürdüren bir çobanın, Seikilos’ un bulunduğu mezarı tesadüfen açması ile macera dolu olaylar başlayacaktır. Mezarı açılan Seikilos bir anda canlanır. Canlandığında deli gibi sevdiği aşkını yanında bulamaz ve aşkını aramaya başlar. Aşkını aramaya başlayan Seikilos’ un yolu Mustafa ve Hatice ile birleşir. Bu ikili için Seikilos bin bir türlü mücadele içine girecek ve o andan itibaren macera dolu olaylar başlayacaktır… İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Kanlı Elmas Filmi Türkçe Dublaj izle

  Kanlı Elmas Filminin Konusu : Güney Afrikalı paralı asker Danny Archer ile Mendeli balıkçı Soloman Vandy'nin bu hikayesinde her iki adam da farklıdır. Gelişmekte olan iç savaşın ve kaosun oluşturduğu Blood Diamond Kanlı Elmas şartları olabildigince farklıdır... 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • El Ele Filmi izle

  Fransız yapımı olan çok güzel müzikal bir aşk hikayesi. Bölgeye yeni gelen birisi, Paris operasının genç ve güzel yönetmenine aşık olmuştur. Bunun etradında anlatılan çok sıcak ve güzel bir hikayeyle karşı karşıyasınız. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Büyük Budapeşte Oteli Filmi izle

  Bu ise, bir genç kız, bir mezarlıkta bir yazar için bir anıt yaklaşır. Kollarında sadece "Yazar" olarak bilinen bir karakter tarafından kaleme bir anı. O 1968 yılında Grand Budapest Hotel için yapılan bir gezi hakkında bir bölüm okumaya başlar. Zubrowka kurgusal Cumhuriyeti, Avrupa dağ devlet [14] savaş ve yoksulluk perişan bulunan, Yazar, uzaktan, dağın zor zamanlarda üzerinde düşmüş olduğunu keşfeder. Onun parlak tesislerinin çoğu onarım kötü bir durumda şimdi, ve misafirler birkaçıdır. Yazar Otelin yaşlı sahibini, Sıfır moustafa, bir öğleden sonra, karşılaşır ve onlar o akşam daha sonra buluşmaya karar. Otelin büyük yemek salonunda akşam yemeği boyunca, Zero ona otelin sahipliğini aldı nasıl masal anlatır ve neden bunu kapatmak istemiyor. [15] Sahibinin hikayesi o bir lobi boy olarak çalıştım otelin zafer günü son yıllarda, 1932'de başlar. Zubrowka savaşın eşiğinde olduğunu, ancak bu Gustave, Büyük Budapeşte'nin sadık kapıcı az endişe kaynağıdır. O otelin zengin müşteri veya personel yönetimi ihtiyaçlarına katılıyor değilken, Gustave onun "olağanüstü hizmet" zevk için otele akın yaşlanma, sarışın kadınlarla bir dizi kortları. Bayanlar biri Madame Céline Villeneuve Desgoffe und Taxis (Madame D) ve Gustave gidişiden onu önce ile geceyi geçirir. Bir ay sonra, Madam D esrarengiz koşullar altında öldüğü bildirilir. Birlikte Zero alarak, onun ardından ve o onun vasiyetinde, Apple, çok değerli bir resim ile ona Boy miras bıraktığını öğrenir irade, bir okuma yarışları. Bu onu devralmak için umut hepsi ailesini, öfkelendiriyor. Oğlu, Dmitri Desgoffe-und-Taksiler, Gustave dışarı kirpiklere. Zero sayesinde, Gustave resim alır ve otel kasasında resim sabitleme, Büyük Budapeşte döner. Yolculuk sırasında, Gustave sonrakinin yardım karşılığında Zero-ile bir anlaşma yapar, o Zero onun varisi yapar. Gustave kısa bir süre sonra tutuklandı ve Serge X, Madame D's uşak tarafından zorla ifadelerinin ardından Madame D cinayet için hapsedilir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !