GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 12
İzlenme:51.753
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle  
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Karanlığın Gözleri – Blind Filmi izle

    Zavallı kızın başına gelmeyen kalmıyor. Henüz hayatının baharında olan ve henüz üniversite öğrencisi olan bir kız, bir çarpıp kaçma olayından sonra ortadan kaybolur. Yapılan tahminlere göre genç kıza çarpıp kaçan arabanın şoförü tarafından kaçırıldığı düşünülmektedir. Kazaya tanık olan iki kişi vardır ve bunlarında iki farklı ifade vermesi işleri daha bir çıkmaza sokmaktadır.

  • Hayaletli Ev – Haunter Filmi 720p İzle

    Yönetmenliğini Vincenzo Natali'in Yaptığı Korku, Gizem, Gerilim 'in Bol Olduğu Hayaletli Ev – Haunter Filminin  IMDB puanı: 5.9/10 Lisa Johnson 16 Yşına Gireceği Günü Parti Vermek İster Ama Doğum Günü 1 Günle Kaçırır.Ama Sonsuza Dek Ruh Olarak Yaşayacak. Lisa Ailesiyle Öldü Aslında.O Korkunç Günü Tekrar Tekrar Yaşayıp Görmektedir.Aralarından Sadece Lisa Uyanır ve izlendiğini anlar. Bu hayaletin kendi ailesiyle birlikte yaşadığını öğrenen ve aynı evde yaşayan capcanlı Olivia olduğunu fark eder.Olivia'Da yardımıyla lisa evin bir zamanlar genç kızları kaçıran bir katilin olduğunu anlar.Genç kızları kalorifer dairesinde saklayan katil Ölünce adı Haunter olmuştur Yani yaşayanları ele geçirebilen bir yeteneğin sahibi olan birisi kötü ruh.Hayaletli Ev  full hd seyret Korku filmleri izle , 2014 korku filmi izle , 2015 korku filmi izle , Gerilim filmi izle,  yeni çıkan korku filmleri

  • Patron Mutlu Son İstiyor Full izle

    Son zamanlarda yapılan filmlerin hemen hemen hepsinde mutsuz sonlarla biten filmler yapılmaktadır. Filmde yapımcı senaryo yazarından mutlu sonla biten bir aşk filmi yapmasını ister. Bizim çılgın ve bir o kadar da saf olan kahramanımız yollara düşer. Tek arayışı mutlu sonla bitecek bir senaryo yazabilmektir. Bu yolculukta başına hem komik hemde dramatik olaylar gelir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !