GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 12
İzlenme:51.556
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle  
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Hayatımın En Kötü Gecesi Filmi izle

Bir gece yakışıklı bir yabancıya (Anchorman James Marsden 2) bir telefon olmadan onu Los Angeles ertesi sabah mahsur bırakır stand becerikli bir muhabir olarak UTANÇ yıldızlı Elizabeth Banks (Açlık Oyunları, Pitch Perfect) OF çirkin komedi YÜRÜYÜŞ , araba, kimlik, ya da para - ve sadece 8 saat kariyerinin en önemli iş görüşmesinden önce. (c) Odak dünya

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Son Tanık Filmi izle

  Emekli olmuş eski bir CIA ajanı olan Ben Logan, bu defa kızının hayatı için kendisini tehlikeli bir mücadelenin içerisine atar. Emekli olmadan önce tutukladığı birkaç suçlunun kendisini ve kızını hedef aldıklarını öğrenen Logan, güçlü düşmanlarına karşı tek başına bir savaşa girişir. Karşısında son derece güçlü ve kurnaz düşmanları olan Logan, Zekasının yardımıyla bu mücadeleden kurtula bilecek mi.?

 • Çılgın Hırsız 2 Full Hd izle

  İlk serisiyle 7'den 70'e herkesin gönlüne taht kuran Çılgın Hırsız filmi, hiç beklemeden serinin ikinci filmi olan Çılgın Hırsız 2 olarak beyazperde'ye merhaba dedi. 4 ekim 2013 te vizyona girecek olan film sitemizde yerini almıştır. Sinemadan hızlı olan 720p film izle me sitemiz sizlerin desteği sayesinde kaliteli paylaşımlara devam edecektir. Renk renk çiçeklerle çevrili, güleryüzlü komşuluk ilişkilerinin sürdüğü banliyöde, bu yaşantıyı bozacak bir sır saklıdır. Banliyönün en bakımsız ve çirkin evinde yaşayan Gru, küçük köleleri ile birlikte dünyanın kaderini değiştirecek bir plan yapmaktadır. Gru, dünyanın uydusu Ay'ı çalmaya karar vermiştir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Hello Herman Full izle

  Amerika'da bir lise öğrencisinin Liseyi basarak yaptığı katliamdan sonra ki olayları anlatıyor. Ufak liseli Otuz dokuz öğrenci, iki öğretmen ve bir polis memurunu öldürmüştür. Michelle Denner tarafından yönetmenliği üstlenilen filmde tüyleriniz diken diken olacaktır.

 • Gerçekle Yüzleşme Türkçe Dublaj izle

  Alman yapımı olan macera dolu olan film biraz dramda barındırmaktadır. Bundan 16 yıl önce yaptığı tehlikeli bir görevde yaralanan Dedektif Wolff, bu olaydan sonra sıkıntıya düşmüştür ve aktif görevi bırakmıştır. Uzun yıllar inzivaya çekilmiş olan Wolff, hakkında çıkarılan uyuşturucu bağımlılığı iddiasından sonra ortadan kaybolmuştur.

 • Arkadaşlar Arasında Filmi izle

  Arkadaşlar Arasında Filmi izle : Birbirlerine bağlı 4 kafadar arkadaş,içlerinden birisi olan Ayhan'ın doğum günü için birşeyler yapmayı planlarlar. 3 arkadaş birleşip Ayhan için ıssız bir adada rakı sofrası kurarlar ve doğum gününü böyle kutlamak isterler.Fakat içkinin de etkisiyle o güne kadar birbirlerine anlatmadıkları olayları anlatıp,geleceğe dair planlar yaparlar.

 • Zafer ve Gurur Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : New York'ta polisler tuzağa düşürülüp, katledilir. Emniyet teşkilatı alarma geçirilir. Bu dava yürütülürken, katil elini kolunu sallaya sallaya, ortalıkta dolaşır. Manhattan polis şefi, bu davanın yürütülmesi için, 2 kişiyi görevlendirir. Ray'da kendini ister istemez, bu davanın içinde bulur. Davanın seyri belli olmasına rağmen, içine girildikçe dava farklı boyutlara ulaşır. Davayı yürüten Ray, uyuşturucu çetelerine, polislerin yapacağı baskını daha önceden haber aldıklarını farkeder... 720pfilmizles.Com Sunar, iyi seyirler diler.

 • Oğlumdu Türkçe Dublaj izle

  Ciraulo aile Palermo eteklerinde yaşıyor. Nicola, baba, kullanılmayan gemilerden hurda demir satarak herkesin destek başarıyor. Yaşam zor olsa da, bu huzurlu. Bir gün bir mafya tetikçi tarafından ateş bir sokak kurşun, küçük kızı öldürür. Ailenin çaresizlik ölçülemez.Ciraulo komşusu Giacalone mafya kurbanları için tazminat başvurusunda Nicola tavsiye en azından bazı ekonomik umut ışığı vardır. Aile herkesle borç içine almak, onlar bile aldık önce harcama, para yakında gelecek o başlar varsayarsak.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !