reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 12
İzlenme:51.186
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle  
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Parlak Günlere Doğru Filmi izle

  Emekli olana kadar sıradan bir hayat yaşayan Caroline, monoton olmuş bir yaşam sürmektedir. Fakat herşey emeklilikten sonra farklı olmuştur. Caroline emekli olduktan sonra hayatının aşkı ile karşılaşır. Yakın dostunu kaybetmenin şokunu henüz üzerinden atamamış olan emekli diş hekimi Caroline, genellikle emeklilerin zaman geçirmek için gittikleri kursa kızları tarafından gönderilir. Les Beaux Jours adında olan bu kurum ekseriyetle emeklilere dikiş, masa tenisi ve bilgisayar dersleri vermektedir. Bu kursa devam ederken kendisinden 20 yaş küçük olan Julien ile tanışır ve olanlar olur. 720pFilmizleS.Com

 • Ender’s game – Uzay Oyunları Türkçe Dublaj izle

  Yine bir Amerikan filmi,yine uzay,yine dünyaya saldırma ve yine bir kahramanın dünyayı kurtarması... Her zaman ki gibi yine aynı konu yine aynı film sadece oyuncular ve görseller değişik o kadar.

 • Karanlık Cinayetler Full Hd Türkçe Dublaj izle

  Bu film, Tam olarak 17 kadını kaçırarak onları öldürme suçundan 461 yıl ile mahkûm edilmiş ve Amerika’nın en azılı bir seri katili olarak bilinen Robert Hansenin yaşadığı gerçek hayatından konu alınmıştır. Ayrıca emekliliğine haftalar kalmış olan dedektif Jack Halcombe ise son iki sene de 8 kadının da birbirinin arkasından kaybolmasının nedeni olarak bir seri katil olacağından şüphelenir. Ama ortada hiçbir şekil de bir sağlam ipucu bulunmamaktadır. Ancak bir gün Cindy adındaki genç kız ise arkasında hiçbir iz bırakmayan seri katilin elinden son dakika kurtularak kaçmayı başarır. Diğer yandan dedektif Jack de Cindy ile konuşarak delil toplamaya çalışır ve katil hala Cindy’nin peşindedir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Oğlumdu Türkçe Dublaj izle

  Ciraulo aile Palermo eteklerinde yaşıyor. Nicola, baba, kullanılmayan gemilerden hurda demir satarak herkesin destek başarıyor. Yaşam zor olsa da, bu huzurlu. Bir gün bir mafya tetikçi tarafından ateş bir sokak kurşun, küçük kızı öldürür. Ailenin çaresizlik ölçülemez.Ciraulo komşusu Giacalone mafya kurbanları için tazminat başvurusunda Nicola tavsiye en azından bazı ekonomik umut ışığı vardır. Aile herkesle borç içine almak, onlar bile aldık önce harcama, para yakında gelecek o başlar varsayarsak.

 • Bowling Filmi izle

  Fransa yapımı olan film, 90 Dakika olarak çekilmiştir. 2013 yılında vizyona giren ve beğeniyle ilgilenen komedi filmini beğeneceğinizden eminiz. Ayrıca film müziğini Erwann Kermorvant gibi ünlü bir isim yapmıştır. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Korku Gecesi 2 Filmi Türkçe Altyazılı izle

  Korku Gecesi 2 Filminin Konusu : Akıllı ve detaycı bir profesör olan Gerri Dandridge aynı zamanda geceleri bir vampirdir. Romanya'ya gelen bir grup öğrenciyi agına düşürür. Yeni ay bakiresi'nin kanında Charley ve Ed Gerry'i yıkanmaktan vazgeçirmeye çalışırlar. Fright Night adında bir realite şov sunucusu Peter Vincent'tan yardım alırlar.. 720pfilmizles.com Sunar, Keyifli seyirler dileriz.

 • Sislerin İçinde Türkçe Dublaj izle

  Sushenya masum bir demiryolu işçisidir. 1942 yılında Sovyetlerde yaşanan Alman işgali sırasında onunda yaşadığı kasaba yakınlarında bir tren saldırıya uğrar ve tutuklananlar arasında bizim masum arkadaşta bulunur. Masum olduğuna inanan Alman komiser onu serbest bırakır ama artık başı beladan kurtulmaz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !