GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 12
İzlenme:51.686
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle  
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Babadan Oğula Türkçe Dublaj izle

    Başrollerde Ryan Gosling, Bradley Cooper ve Eva Mendes'i seyredeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Derek Cianfrance üstleniyor.. 720pfilmizles.Com Sunar, iyi seyirler diler.

  • Malavita: Belalı Tanık Filmi izle

    Nasılsa Don Luchese (Stan Carp), rakip mafya patronu, kırgın olan mafya patronu Giovanni Manzoni (Robert De Niro), bir barbekü ona ve ailesine bir teşebbüs hit hayatta. Onun etkisi onu iyi yaşamak için izin cezaevine Luchese gönderir Luchese üzerinde muhbirler, ancak Manzoni ve ailesi Ajan Robert Stansfield (Tommy Lee Jones) gözetiminde bir FBI tanık koruma programına girmek. Ailenin suç faaliyetleri, yeni bir konuma Kingpin uyarmak sonra, Normandy, Fransa'da küçük bir kasabaya taşındı. Köyde yaşama uyum içinde, her bir aile üyesi belaya çalışır. Giovanni Evini bırakmaz sağlamak için güvenli bir evde karşısında iki FBI ajanları tarafından tespit ediliyor. Giovanni alanında birçok vatandaş o daha olay ile çok daha tanıdık olarak sorunlu Normandiya Çıkartması tarihsel bir roman, yazma bir yazar olduğunu iddia ediyor. Giovanni Savuşma yollar bulur ve evinde su diye konuşuyor kimse sorumluluk alacak zaman rahatsız olma, kahverengi olduğunu keşfetmek için bir arayış başlar. Vahşice para için onu sarsmaya çalışan bir tesisatçı ve o konuşurken onu keser, yerel bir gübre fabrikası sahibini hem de yener. Bakire kızı Belle (Dianna Agron) Henri, yerine matematik öğretmeni olarak çalışan bir üniversite öğrencisi aşık. Onunla bir ilişki başlatmak için matematik derslerine ihtiyaç davrandığı ve onu reddetmesi, ama sonunda onu baştan çıkarır. Onun sahibi basmakalıp Amerikan karşıtı yorumlar spews ve genellikle caddenin karşısında ailesi üzerinden izlemek gizli FBI ajanları ziyaret ettiğinde karısı Maggie (Michelle Pfeiffer) küçük bir bakkal darbeler. O ve yerel rahip dostane bir ilişki var burada o da, kilisede çok zaman harcıyor. O ailesi işlediği sayısız suç itiraf onların dostluk sona erer ve o geri gelmek asla söyler.

  • Man Of Tai Chi Türkçe Dublaj izle

    Man Of Tai Chi izle, Genç yaşta azimli ve hırslı yapısıyla dikkat çeken bir çocuğun süper dövüşçü Tai Chi ustasının elinde nasıl bir ölüm makinasına dönüştüğünü bizlere anlatan aksiyon dolu bir filmdir. Filmin başrollerinde tanıdık isimler yer alıyor. Matrix filmiyle tüm dünyanın gündeminde olan Keanu Reeves, bu filmde hem oyuncu hemde yönetmen koltuğunda yer alıyor. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !