reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 12
İzlenme:51.623
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle  
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle

Fırtınanın İçinde Tek Part İzle filminin konusu küçük bir kasabada yaşanan doğal olayları konu alıyor bu küçük kasaba Silverton kasabasıdır küçük küçük çıka hortumlar halkın çokda ilgisini çekmemiştir her seferinde biraz daha büyüyen bu hortum hala dikkat çekmiyor ama bazıları bu durumdan rahatsız olur araştırmaya kalkar ve dev gibi bir fırtına kasabayı yıkıp yok edecektir bu bilgi halka duyurulur halkın çoğu korkarkarak burdan gitmeye hazırlanır bazılarıda servet bulduk diye sevinir kamera kaydına alıcaklardır macera arıyorlardır 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Kuşlar Şehrinde Macera Filmi izle

  (Ayrıca Zambezia Adventures olarak da bilinir) Zambezia bir Güney Afrikalı 3D bilgisayar animasyon komedi-dram macera filmi. Andrew Cook, Raffaella Delle Donne, ve Anthony Silverston tarafından yazılmış Wayne Thornley, Yönetmen, bu Triggerfish Animation Studios ve İngiliz topraklarında CMG ve Sony Pictures tarafından dağıtılan tarafından üretilen ilk film. Bu film Jeremy Suarez, Abigail Breslin, Jeff Goldblum, Leonard Nimoy, ve Samuel L. Jackson seslerini yıldız. O Zambezia arasında büyük şehirde aksiyon ve macera keşfetmek için babasıyla birlikte yaşıyor ıssız çöl bırakır bir genç şahin kuşun hikayesini anlatıyor.

 • Şeytan Adasının Kralı Türkçe Dublaj izle

  Yaşanmış bir hikayeden uyarlanan film, Norveç’in Bostoy adasındaki ıslahevinde geçiyor. Reşit olmayan, genç suçluların tutulduğu bu hapishanede müdür ve gardiyanlar sadistlik derecesinde oğlan çocuklarına işkence yapmakta, onları ucuz iş gücü niyetiyle kullanmaktadırlar. Fakat 17 yaşındaki Erling’in bu işkence dolu delikte köle olmaya hiç niyeti yoktur. Kaçmak için elinden geleni ardına koymaz ve baskılara karşı genç mahkumlar arasında isyan çıkartmayı başarır. Norveç yapımı film 2011 Amanda Ödülleri’nde En İyi Film, En İyi Müzik ve En İyi Yardımcı Erkek oyuncu dallarında da ödüle layık görülmüştü. Avrupa’da pek çok festival de gezen yapım genç oyuncu Benjamin Helstad’a 2011 Edinburg Film Festivali’nde En İyi Yeni Oyuncu Ödülü getirmişti. Başrollerde Helstad’ın yanı sıra, Stellan Skarsgård ve Kristoffer Joner’ı seyrettiğimiz film 31. İstanbul Film Festivali kapsamında Dünya Festivallerinden bölümünde gösterildi.

 • The Paranoids Türkçe Dublaj izle

  The Paranoids Film Konusu : Doğum günü partilerinde çalışan Luciano aynı zamanda da ilk senaryosunu yazmatadır.  İspanya'da  olan "the paranoids" adında şov programını sunmak için kız Manuel kız arkadaşı Sofia ile İspanya'ya gider. Manuel kız arkadaşı Sofia'yı bir gün işlerinden dolayı iki günlüğüne yalnız bırakmıştır ve olaylar karışmıştır... 720pfilmizles.com Sunar, keyifli seyirler diler.

 • Prisoners Full HD izle

  Filmin Konusu : Altı yaşında bir kız çocuğu Anna ve Joy kaybolur. Zaman ilerledikçe, saatler geçtikçe aileler çok korkar. Ellerinde olan tek bir ipucu vardır sokağa daha önceden park halinde bırakmış oldugu karavandır. Kayıp vakasını üstlenen Dedektif Loki arabanın sürücüsü Alex Jones'u bulup tutuklar. Ama elinde herhangi bir delil,kanıt ve ispat olmadığı için Alex Jones adlı şüpheli bırakırlar.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Rushlights Full izle

  Billy Brody ile Sarah başı boş gezen iki gençtir. Çok yakın zengin bir arkadaşları vefat eder. Bunun üzerine Billy ve Sarah ise arkadaşının yaşadığı kent'e mirastan hak istemeye giderler. Teksas'a doğru yola koyulan ikili için her şey yolundaydı miras'ı alıp geleceklerdi.Teksas'a ulaştıktan sonra ikibin üçbin kişinin yaşadığı Tremo kentine giderler.Burada tuaf ve esrarengiz oyunlar içine düşen ikili bu kasabadan bakalım sağ kurtulabileceklermi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Aşkın Çekimi Filmi izle

  Film, "ikili yerçekimi" olan tek gibi Adam diğer gezegenlere ya da gezegen sistemleri eşsiz yaptığı iki gezegen ev dünya, hikayesini anlatmaya başlar. Çift yerçekimi Bu olgu iki gezegen aksi inanılmayacak yakınlığı ne olacağını birbirine yörünge sağlar. Bu iki gezegen sistemi için yerçekimi üç değişmez yasalar vardır: Bütün olsun geldiği dünyanın yerçekimi tarafından çekilen, ve diğer değil. Bir nesnenin ağırlığı karşısında dünya (ters madde) madde kullanılarak telafi edilebilir. Temas birkaç saat sonra, ters madde yanıklar ile temas önemli. İki dünyanın toplumların yasa ile ayrılmış edilmektedir. Üst dünya (Up Above) (Down Below) alt, zengin ve müreffeh iken kötüdür. Üstü yukarı Aşağıda Down ucuz petrol satın alır ve daha yüksek fiyatlarla Aşağıda geri Down elektrik satıyor. Üstü Yukarı gidiyor (ya da Yukarı Yukarıdan kimseyle temas sahip) Aşağıda Down bir kişi kesinlikle yasaktır ve hapis veya ölüm cezası olabilir. Up from Above İnsanlar düzenli tavanlar üzerinde dans etmek gibi yenilikleri yaşamaya Down Below ziyaret edin. Iki dünyayı birbirine bağlayan tek bir fiziksel bağlantı "TransWorld" şirketinin merkezidir. Adam bir petrol rafinerisi patlamada anne ve babasını kaybetmiş, Down bir yetimhanede yaşıyor. Onun sahip tek canlı göreli o her hafta ziyaret onun büyük halası olduğunu. Onun büyük teyzem iki dünyanın polen toplamak pembe arılar polen kullanarak uçan Krep için gizli bir tarifi vardır. Tarifi nesiller geçti ve Adem tarafından miras olacaktır. Çocukken, Adam gizlice Up çok yakın alır dağa tırmanıyor. Orada Eden, Up bir kızla tanışır. Yıllar sonra, kendi gençler bir ilişki vardır. Onlar dağlarda karşılamak ve Adam Aşağı doğru Eden çekmek için bir ip kullanır ve onlar bir yürüyüş için ormana kafa. Daha sonra keşfedilen ve Adam çılgınca geri onu dünyaya Eden bültenleri ederken, onun kolunda bir kurşun yakalar ve onu bırakıyor. Çaresiz, o kan kafasından akıyor gibi Eden zeminde hareketsiz yatan saatler. Eve döndüğünde, halası Becky tutuklandı ve onu eve meşale konulur.

 • Rodencia y el Diente de la Princesa izle

  Rodencia ve diş prenses İspanya'da yapılan ve Latin Amerika için 3D üretilen ilk animasyon özelliği başlığıdır. Onun galası 6 Ekim'de olacak ve United International Pictures Peru tarafından dağıtılacaktır. Bu film, küçük fare Edam, beceriksiz bir çırak sihirbaz ve güzel küçük fare Brie sunuyor. Birlikte insan prensesin diş kazanılmış güç için en çeşitli tehlikeler karşısında. Bu Rodencia farelerin barışçıl krallığı işgal Rotex şer komutasındaki vahşi sıçanlarda, ordusunu yenmek olacaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !