reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 02-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 12
İzlenme:51.636
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle  
Percy Jackson: Canavarlar Denizi Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tek Parça Hd İzle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 Tek Parça Hd İzle filmin konusunda anlatılmak istenen hıçkırık ile dişsiz sonunda istediklerine ulaşıyorlar ejderha ülkesinde ejderhalar ve insanlar arasında barış sağlanmıştır hatta samimiyet artmıştır ejderha yarışları yapılmaktadır hıçkırık ile dişsiz ise yeni macera peşindedir yeni yerler yeni barışlar yeni dünyalar aramaktadır başka ejderha ülkeleri varmı merak ediyor aradığı macerayı bir buz mağarasında buluyor ama barışı değil savaşı başlatıyor ejderhalar çok vahşi 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Branded Full HD izle

  Son derece değişik bir konu işleyen Branded filminde büyük markaların yaptığı savaşın gerçek kesitlerini gösteren bir olay yansıyor. Toplumun beynini yıkayarak bunu gerçekleştiren firmalar vardır. Misha Galkin isimi birisi komplonun gerçeklerini ortaya çıkarma çabasına girecektir.Bakalım Galkin bu girişimlerinden başarılı olarak çıkabilicekmi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Ölüm Yarışı 3 Full Hd İzle

  Bir mahkum hapishaneden kurtulabilmek için neler yapmazki.Bir polis memurunu öldürmekten cezaevine giren adam orada bulunan en iyi sürüclerden biridir.Bulunduğu cezaevinden hersene geleneksel yarışlar düzenlenmektedir.Bu yarışları kazanan kişi kendi ve yardımcı arkadaşları ile birlikte hapishaneden çıkabileceklerdir.Bunun için canla başla mücadele eden adam bakalım bu seneki yarışları kazanıp özgürlüğe kavuşabilecekmi.720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Kanlı Elmas Filmi Türkçe Dublaj izle

  Kanlı Elmas Filminin Konusu : Güney Afrikalı paralı asker Danny Archer ile Mendeli balıkçı Soloman Vandy'nin bu hikayesinde her iki adam da farklıdır. Gelişmekte olan iç savaşın ve kaosun oluşturduğu Blood Diamond Kanlı Elmas şartları olabildigince farklıdır... 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • 300 Spartalılar 2 : Bir İmparatorluğun Yükselişi izle

  Sinema salonlarında fırtına gibi esen 300 Spartalılar filminin 2. si geliyor. 300 Spartalılar acı ve kahramanlık dolu direnişinden sıyrılan düşman içeriye doğru ilerlemeye devam eder. Bu bölümde Pers'ler Ve Atina'lılar arasında yapılan Artemis Savaşına tanık olacaksınız.

 • Red 2 Full Türkçe Dublaj izle

  Emekli olan CIA ajanlarının hala Avrupa’daki düşman avları yine devam etmektedir. Eski bir CIA ajanı olan Frank Moses ise artık emeklidir, ancak son görevlerin de beraber çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs söylenen iddialara göre bu son görevin de hayatını kaybetmiştir. Söylentiler sonucun da Frank’tan bu konu ile ilgili bilgi almak için FBI ajanları ile gelir. FBI ise 25 sene önce kullanılan ve daha sonrasın da ise kaybolan bir silahın peşindedir ve bu konu hakkında bilgi bulmaya çalışmaktadırlar. Diğer yandan Nightshade ismindeki bir grup tim kaybolan silahı araştırmak için ikna olurlar. Tehlikeli teröristler ile bu özel ajanların savaşı ile beraber bir dünya turu da başlamaktadır… İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • İngilizce Hocası Türkçe Dublaj Full İzle

  Başrolde filmin adındanda anlaşılacağı gibi bir ingilizce öğretmeni oynamaktadır.Bir okulda öğretmenlik yapan bu kadın 40'lı yaşlardadır ve daha hiç evlenmemiştir.Okuldaki öğrencileri tarafından çok sevilen kadın öğrencilerine her konuda elinden geldiği kadar destek ve yardımcı olmaya çalışır.Okulda sürekli olarak etkinlikler tiyatrolar düzenlenmektedir.Ancak bu etkinlikler belli bir standartta devam eder bundan sıkılan öğrenciler ve okul yönetimi bir değişiklik yapmak ister ve eski öğrencilerinden bir tanesinin yazdığı tiyatroyu okulda oynatmak için kolları sıvarlar.Bunun öncülüğünüde herzamanki gibi ingilizce öğretmeni yapmaktadır.720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Setup Türkçe Dublaj izle

  Kendi hayatlarını yaşayan 3 arkadaş, yaşadıkları hayattan nefret ederler. Ülkenin tanınmış hırsızlarından olan bu 3 kafadar arkadaş hayatlarında yenilikler yapma peşindedir. En son düzenledikleri soygunda da başarısız olunca aralarında sorun çıkar. Artık bu 3 arkadaş bir birleriyle mücadele içerisine girer. Bruce Willis,50 Cent,Ryan Phillippe ve Brett Granstaff Baş rollerinde oynadığı film nefeslerinizi kesecektir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !