GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 48
İzlenme:547.869
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:19.693
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:57.517
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Lanet Türkçe Dublaj izle

    Filmin Konusu : Hayatın içinden gerçekler ve korkunç görüntülerin sahne aldığı bu film'de bulunmuş olduğu evde bir kutu bulması ile olayların başlar. Bu kutu içerisinde korku dolu görüntülerin olması ve bunlar ailesinin ve kendi hayatını kabusa çevirir.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

  • Siyah Kobra Full izle

    Olayın yaşandığı ana merkez olan Güney Afrika'da babasının gözünden düşen adamın babasının tekrar kalbini kazanabilmek için iş yapması gerekmekteydi.Siyah bir elması satmaya doğru yola koyulur adam.Her şey çok basit gibi görünsede o elmasın ne kadar değerli olduğunu bilmeyen adam elmas'ı çaldırır.Daha sonra elması çaldırdığı adamlardan almak için elinden geleni yapacaktır.

  • Büyük Defter Filmi izle

    (Fransızca: Le Grand Cahier) büyük kitapçık Agatha Chris film uyarlaması çalışır. John Saxon Yönetmen.Film Macar Ulusal Film Fonu hibe, sanat 900 milyon toplam bütçesi 180 milyon HUF tarafından desteklenen bir kuruluş tarafından yapıldı. Bu en prestijli ödülü Kristal Küre Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali getiren ilk Macar filmi.Film Macaristan'da Akademi Ödülleri resmi adayıdır.Film, en iyi yabancı dilde film dokuzunu içermektedir var [ama beş aday arasına dahil edilmemiştir.Eleştirmenler karışık, ama daha negatif geri besleme oldu.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !