GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 02-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:18.713
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:56.667
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 46
İzlenme:537.854
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Hayatımın En Kötü Gecesi Filmi izle

Bir gece yakışıklı bir yabancıya (Anchorman James Marsden 2) bir telefon olmadan onu Los Angeles ertesi sabah mahsur bırakır stand becerikli bir muhabir olarak UTANÇ yıldızlı Elizabeth Banks (Açlık Oyunları, Pitch Perfect) OF çirkin komedi YÜRÜYÜŞ , araba, kimlik, ya da para - ve sadece 8 saat kariyerinin en önemli iş görüşmesinden önce. (c) Odak dünya

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Daire 1303 – Apartment 1303 Türkçe Dublaj izle

  Janet ailesiyle sorunlu günler geçirmektedir. Bir an önce kurtulmak için her şeyi yapmayı kafasına koyar. En sonunda ailesinden kaçarak kendisine bir daire kiralar. Dairede ilk başlarda tuhaf bir şeyler olduğunu anlar fakat umursamaz. Ama günler geçtikçe olayların gerçek olduğunu anlar ve artık korku dolu dakikalar kendisi için başlamış olur.

 • Diana izle

  Galler Prensesi Diana'nın 90'lı yıllarda yaşanan şüpheli bir trafik kazası sonucunda ölümünü konu olan film sizleri ekranlara kitleyecektir.

 • Dünyayı Ölçmek Filmi izle

  Dünyanın her yerini dolaşmaya, serüvenden serüvene atılmaya hazır mısınız? Alanında uzman bir matematikçi,uçkuruna düşkün, beş parasız ve uzayla ilgili müthiş teorilere sahip birisi olan Carl Friedrich Gauss ve sahi bir aristokrat olan ve alanında uzman bir coğrafyacı olan Alexander von Humboldt'un yolları 1928'de Almanya'da Berlin'de birleşmiştir. Ve ikisi kafa kafaya verip dünyanın ölçülerini öğrenmek için müthiş bir maceraya atılırlar.

 • Bhaag Milkha Bhaag Full izle

  Bir sporcunun zorlu başarısını anlatan biyografi tarzı filmde 1947 yılından sonra Hindistan ve Pakistan bağımsızlıklarını almışlardır. Son derece başarılı bir sporcu olan Milkha Singh 400 metre koşuda belkide dünyanın en iyisiydi.Ama bunu dışarı göstermesi için ülke bazında yarışlarda boy göstermesi gerekmekteydi.

 • Sığınak 3 Filmi izle

  , Ürdün (Paul Blair önce (Richard Brake) - Savaş, bilim adamı ve işadamı Hunt (Julian Wadham) tarafından perişan bir kasabasında keyifsiz bir barda eski Royal Marine eski askerleri bir çatlak ekip kurmak paralı DC (Ray Stevenson) döndü işe ), Cotter (Enoch Frost), Voytech (Julian Rivett), McKay (Michael Smiley) ve Taktarov (Brett Fancy) - hiç adamın arazi içine tehlikeli bir yolculuğa onu korumak. Onların misyonu kapsamı dışında Doğu Avrupa'da eski bir askeri bunker etmektir. Oluşturmak için gerçeklik kaydırılmasının ve Reanimasyon kullanarak Dünya Savaşı sırasında SS tarafından yürütülen occultistic Nazi deneyleri kanlı ve korkunç serisi, sahne: Bir kez karakol, erkeklerin tüm misyonunun dinamiklerini değiştiren korkunç bir keşif yapmak yenilmez askerler.Katliam ortasında, onlar bir kurtulan, Götz (Johnny Meres) bulabilirsiniz.

 • Şevkat Yerimdar Filmi Full izle

  Anladık Oldu Teşekkürler, her salı ve perşembe günleri saat 21.30’da D-Smart'ta yayın yapan MaxSmart Premium ve Max Smart HD kanallarında yayınlanan televizyon dizisi. Önceleri Show TV'de ana haber bülteninden sonra skeç programı olarak yayınlanan ve daha sonra “Oldu Teşekkürler” ismiyle Beyaz Show programında yer alan yapım, televizyon dizisine dönüştürüldü ve Show TV kanalında hafta içi her gün yayınlanmaya başladı. Ancak dizinin ilerki bölümlerdeki tarzıyla ilgili olarak Show TV kanalı ile anlaşılamayınca dizi bir bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırıldı.[2] 30 Mayıs 2013 tarihinde skeç formatında D-Smart platformunda yayın yapan Max Smart kanalında yayınlanmaya başladı.[3]

 • Sınırsızlar Kulubü izle

  Kendisine doktorlar tarafından 1 Ay ömür biçilen birisinin 2191 gün yaşamayı başarmasının gerçek hikayesini izleyeceksiniz. Ron Woodroof uyuşturucu bağımlısıdır ve aynı zamanda AIDS hastalığından müzdaripdir. Doktorların muayenesi sonucunda 1 Aylık bir ömrünün kaldığını öğrenir. Hastalığı yüzünden sıkıntılı günler geçiren Ron, FDA kurumunun sadece yasal onayla verdiği AZT'yi kullanmaya başlar. Fakat Ron yavaş yavaş elim sona yaklaştığının farkındadır. Doktor arkadaşı olan Eve Saks’ın tavsiyesi üzerine dünyanın çeşitli yerlerinden toplanan ve çoğu yasa dışı olan bitkisel ilaç tedavisine başlamıştırç Doktor Eve bu ilaçları tanıdıklarına tavsiye etmektedir ve bir süre sonra bir grup oluşmuş hale gelir. Bu oluşuma “Dallas Buyers Club” denmektedir. Ve bir süre sonra çeşitli ilaç firmaları ve FDA bu oluşuma karşı mücadele etmeye başlayacaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !