reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:23.264
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:58.919
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 45
İzlenme:543.282
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Özgürlük Savaşçıları Hd İzle

Özgürlük Savaşçıları Hd İzle filmin konusunda köyüne saldıran bir çete tarafından oğlu kollarında can verdi karısı çete tarafından kaçırıldı o ise hiç birşey yapamıyacak kadar çaresiz bir çiftci olduğundan dolayı akıl hocasının yanına gitti onların peşinden gitmes gerektiğini söyleyen akıl hocası yanlız gitmemesini önerdi çftci ise kayınbiraderi ile birlikte yola çıktı 720pfilmizles.com iyi seyirler diler yorumlarınızı bekleriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Süper İncir Full Hd izle

  Çok eski dönemlerde yaşamış Seikilos sevgilisini öldürmüş ve beraberinde intihar etmeye karar vermiştir. Ancak intihar etmeden önce Mısır’dan mumya ustaları çağırarak öldürdüğü sevgilisini ve kendisini mumyalatmak ister. Olayın ardından binlerce yıl geçmiştir. Ancak Eğe Bölgesinde bir köyde hayatını sürdüren bir çobanın, Seikilos’ un bulunduğu mezarı tesadüfen açması ile macera dolu olaylar başlayacaktır. Mezarı açılan Seikilos bir anda canlanır. Canlandığında deli gibi sevdiği aşkını yanında bulamaz ve aşkını aramaya başlar. Aşkını aramaya başlayan Seikilos’ un yolu Mustafa ve Hatice ile birleşir. Bu ikili için Seikilos bin bir türlü mücadele içine girecek ve o andan itibaren macera dolu olaylar başlayacaktır… İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Darkroom Full Film izle

  Amerikan yapımı korku filmi İmdb puanı olarak çpk gerilerde kalmış gibi görünüyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Britt Napier oturuyorken, senaristliğini Michaelbrent Collings yapmıştır. Yapımcılığını Sirad Balducci, Megin T. Boyles, Michael W. Gray üstlenirken filmin müziğini Sirad Balducci, Megin T. Boyles, Michael W. Gray tarafından sağlanmıştır. Amerika'nın New York şehrinde çakilen film size korku salacaktır.

 • Jobs Türkçe Dublaj izle

  Steve Jobs'u tanımayan kimse yoktur herhalde. Muhteşem hızlı bir hayat yaşayan Jobs, 2011 yılında kanser sebebiyle hayatını kaybetmiştir. Dünyanın lider firmalarından birisi olan Apple'ın kurucusu olan ve teknoluji endüstrisinin dehası olarak kabul edilen ünlü iş adamının trajik hayat hikayesi anlatılmaktadır. Özellikle gençlik yıllarına dem vurulan film sizi etkileyecektir.

 • İntikam Filmi izle

  Mavi Ruin Jeremy Saulnier yönettiği bir 2013 Amerikan gerilim filmi.Film 17 Mayıs 2013,bu FIPRESCI Ödülü'nü kazandı üzerinde Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde parçası olarak Cannes Film Festivali'nde dünya prömiyerini vardı. Başarılı Kickstarter kampanyası ile film üzerine Saulnier finanse üretimini, hangi MTV.com "crowdfunding yapabileceğiniz ne mükemmel bir örnek." denir. Film 25 Nisan 2014 tarihinde sinemalarda ve VOD için serbest bırakıldı.

 • X-Men : Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Dublaj İzle

  Distopik bir gelecekte , Nöbetçiler olarak bilinen robotlar mutantlar imha ve mutant yavruların yolgenleri liman insanları ezen . Mutantlar küçük bir grup nedeniyle uyarıları sunmak için zamanda geri bir kişinin bilinç yansıtabilirsiniz Kitty Pryde , içinSENTINELS kaçmasına başarıyor . Çin'de bir manastırda Fırtına , Wolverine , Profesör Xavier ve Magneto ile PRYDE grubu buluşma . Onlar Bolivar Trask ,Nöbetçilertasarımcısı öldürmekten Mistik'i önlemek için 1973 için geri Wolverine'in bilincini göndermeye karar . Suikast Trask şehit yapacak , Mystique çekilecek ve onun güçleri taklitgeleceğinmüthiş SENTINELS oluşturmak ve mutant güçlere adapte ters mühendislik edilecektir . Xavier yardım için yaptığı ve Magneto genç canlarından ararlar Wolverine önerir . Mutantlar Nöbetçiler saldırımanastır büyük bir ordu olarak nihai stand yapmak. Onun yaralara yenik olarak Magneto Xavier ile eşleşir. Wolverine 1973 yılında uyanır ve o Xavier ve Hank McCoy karşılaşırX - Mansion , gitti . Üstün Yetenekli Gençler için Xavier Enstitüsü nedeniyleöğretmen ve öğrencilerin enVietnam Savaşı için hazırlanan edilerek kapatıldı. Şimdi kırık bir adam Xavier , yan etkisine bağlı olarak , telepatik güçlerini bastırır , McCoy tarafından oluşturulan bir serum yürümek yeteneğini kazanmış bulunmaktadır . Wolverine onun misyonunu açıklıyor ve Magneto'yu ücretsiz Xavier ikna -Pentagon altında bir hapishane hücresinden - John F. Kennedy suikast suçlanıyor . Onlara yardımcı olmak için , Peter Maximoff , insanüstü hızda bir mutant askere . Washington DC , Trask başarısız Kongresi'nde yaptığı Sentinel programını lobileri . Saygon , Mystique Trask araştırmaları için mutant GIs bir grup benimseyen bir genç William Stryker önler . Mystique Trask'i inceler ve o yakalama ve mutantlar üzerinde deneme olmuştur keşfeder . Xavier , Magneto , Beast ve Wolverine Paris'te Mistik'i kesmek için gidin . Paris'te ,Amerikalılar ve VietnamcaVietnam Savaşı ABD varlığınınsonunu müzakere ediyorlar . Mystiquekomünistlere yaptığı Sentinel teknoloji satmak için girişimleri Trask'la , bir toplantı sızmak için bir generali kimliğine bürünür . O Trask'i öldürmek üzeredir Xavier , Magneto , Beast ve Wolverine geliyor. Mystique DNASentinel'da için kullanılabilir asla emin olmak için , Magneto onu öldürmeye çalışır ; o bir pencereden dışarı kaçar . Mücadele seyirciler ve kameralar önündesokaklara dökülen . Mystiquekarışıklık uzaklaşıyor.

 • Ölüm Yarışı 3 Full Hd İzle

  Bir mahkum hapishaneden kurtulabilmek için neler yapmazki.Bir polis memurunu öldürmekten cezaevine giren adam orada bulunan en iyi sürüclerden biridir.Bulunduğu cezaevinden hersene geleneksel yarışlar düzenlenmektedir.Bu yarışları kazanan kişi kendi ve yardımcı arkadaşları ile birlikte hapishaneden çıkabileceklerdir.Bunun için canla başla mücadele eden adam bakalım bu seneki yarışları kazanıp özgürlüğe kavuşabilecekmi.720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Çılgın Joe Türkçe Dublaj izle

  Film aksiyon ve macera severler için gerçekten bulunmaz bir fırsat olarak görünüyor. Filmde Joey Joney Afganistanda zulüm ve çileden kurtulmuştur.Fakat Londrada bir gün gezerken bir bakıyorki kendisini son derece zengin bir kişinin evinde bulur.Bu buluntudan sonra Joe'nin hayatı son derece değişmeye başlamıştır.Paşalar gibi yaşıyordu hayatını ta ki çok sevdiği kız arkadaşı öldürülünceğe kadar.Joe intikam için yemin etmiştir.720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !