reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 31-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 48
İzlenme:552.323
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:20.105
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:58.005
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Bypass Full izle

    Bypass Filminin Konusu ; İspanyanın Bilboa şehrinde yaşayan 3 arkadaş vardır. Xabi, Lukas ve Jonh çok iyi arkadaşlardır.Maria isimli genç bir kız amansız bir hastalığa yakalanmıştır. Maria'nın zamanında kendisine aşık olduğunu öğrenen Xabi Maria'ya yakalanşır. Onun öleceğini bilir ve son günlerini mutlu geçirmesini sağlamaktadır. Ama işte her şey bu dakikadan sonra başlıyor. Maria ölümcül hastalığı yener.Kızın ölmediğini gören Xabi şok yaşar. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Kayıp Yaşamlar Full Türkçe İzle

    Hayatın Her zaman geceli gündüzlü aksiyonun yaşandığı los angeles şihrinde turist olarak gelen yabancı insanlar kendilerini sehirin büyüsüne kaptırıp çılgınca eğlenmek için gece kulüplerine atıyorlar:Günün gecesi gündüzü eğlenerek geçen zevkine yaşayan ve sürekli içen gencin hikayesini konu almış. Kayıp Yaşamlar İzle.Tüm günün tempolu geçmesi ne tür skıntılar olabileceğini anlatan bir sinema filmi.

  • Kayıp Ruhlar Full İzle

    james ve jennifer Yeni Bir Hayata Başlamak İçin Küçk Çocukalrı İle Beraber Miras Olarak Kalan Aileden Kalma Bir Eve Yerleşirler.Ancak Bu Ev Esrarengiz OLayların Esiri Olmuştur.Evde Zaman İlerledikçe Aile Hayatletler Görmeye Başlar.9 Ölmüş Çocuğun Hayaleti Aileyi Evden Çıkmaları İçin Uyarırlar.Ruhlar Oldukça Tehlikelidir.Zaman Geçtikçe Durum Dahada Kötüşeleşir.Kayıp Tuhlar Filmini 720p İzle

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !