reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 5
İzlenme:12.673
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 36
İzlenme:280.575
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Saving Mr. Banks 2014 Filmi izle

  Tom Hanks'i özleyenler için muhteşem bir geri dönüş olacak gibi görünüyor. Ünlü aktör son zamanlarda herhangi bir yapımda oynamamıştı. 2014 yılına damga vuracak Komedi filmiyle aramıza dönüyor. Komedi olduğu kadar bir o kadarda dram kokusu olan film gerçek yaşanmış bir hayat hikayesini konu almaktadır.

 • Valizdeki Aşk Filmi izle

  Montana Moore bir uçuş şirketinde kabin memuru olarak çalışmaktadır. Montana'nın küçük kardeşi 1 ay içerisinde evlenecektir ve Montana bu evlilikten önce bir şekilde nişanlanmaya karar verir. Kendisi için doğru adamın kim olduğuna karar vermesi için çok fazla zamanı olmayan Montana, Hava şirketini bu amaçla kullanmaya başlar. Uçuş sırasında kendisine uygun adayı bulmaya çalışan Montana bu nedenle 30.000 mil uçar ve bu uçuş sırasında akılamaz olaylar meydana gelir.

 • Geçit Yok Filmi izle

  Şerif Ray Owens , ilaçlara karşımücadelede Los Angelas ' ajansı bir parçasıson görev başında iken , başarısız bir ameliyattan sonra istifa etmek zorunda kaldı . Sonra Meksika Sommerton ilesınırında küçük bir kasaba varsa şerif hizmet kabul eder . Burada bir gün tümdüzenini bilmiyor imha edilecek huzurlu bir hayat yaşayan bir basit önleyici suçlar olduğunu. Hangi Gabriel Cortes adındabüyük uyuşturucu efendisi adam biridirFBI veCorvette ZR1 özel üretim döngüsü ,Meksika sınırına sürücününsağ markaelinden kaçmaya yönetmek . Şerif Owens şehir doğrudan bir kişinin deneyimlerini yaptım . Eğer bu görevleri ikna edemez eğerFBI ajanı John Owens yetkililer , her şeyden önce , daha sonraoperasyon dahil edilecekşerif zorladı veekibi ile mücadele büyük uyuşturucu çetesine karşı kendi kurdu.

 • Suikast Oyunları Türkçe Dublaj izle

  Suikast Oyunları Türkçe Dublaj izle Vincent Brazil ve Roland Flint Los Angelisin en azılı suikastçilerinden ikisidir. Aynı zamanda tabi birbirilerinede ciddi birer rakip olan ikili, DEA tarafından kollanan bir uyuşturucu çetesini çökertmek için hoşlarına gitmeyen bir iletişim kurmak zorunda kalırlar. Flint isimli suikastçi keskin bir nişancıdır. Brazil ise son derece iyi bir bıçak kullanıcısıdır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • The Flu – Gamgi Full izle

  Ülkede inanılmaz bir hastalık baş göstermekteydi. İnsanlara solunum ve hava yoluyla bulaşılşan bu hastalık insanı tam 1,5 gün içerisinde ölüme götürüyor.Salgın ülke çapında iyice yayılmaktaydı.Salgını durdurmak gerekiyordu. Kahramanlarımız şehri ülkeyi kurtarmak için elinden gelen çaresizce mücadele vereceklerdir. Bakalım ülke bu ölümcül salgından kurtulabilecekmi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Karanlığın Gözleri – Blind Filmi izle

  Zavallı kızın başına gelmeyen kalmıyor. Henüz hayatının baharında olan ve henüz üniversite öğrencisi olan bir kız, bir çarpıp kaçma olayından sonra ortadan kaybolur. Yapılan tahminlere göre genç kıza çarpıp kaçan arabanın şoförü tarafından kaçırıldığı düşünülmektedir. Kazaya tanık olan iki kişi vardır ve bunlarında iki farklı ifade vermesi işleri daha bir çıkmaza sokmaktadır.

 • Ziyafet 2 Türkçe Dublaj izle

  Ziyafet 2 Full izle İsminden de anlaşılacağı gibi insan yiyen canavarlar filminin 2.side çekilde ve son derece ilgi gören filmde. Yine ço aç olan canavarlar kasaba kasaba gezerek insanları yiyorlar. Hayatta kalan insan sayısı çok azdır. Çünkü hepsi onların yemeği olmuştur. Amansız bir yaşam mücadelesi verecek olan insanlar bakalım bu aç insan yiyen canavarlardan kurtulabileceklermi. 2008 yapımı bu filmin yönetmeni Gulager yine son derece kaliteli bir film ortaya çıkarmıştır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !