GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 48
İzlenme:548.476
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:19.745
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:57.561
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • CBGB Filmi izle

    CBGB (ülke, çayır otu, ve blues) New York Manhattan ilçesinde Bleecker Caddesi'nde 315 Bowery'de bir müzik kulübü oldu. 1973 yılında Dağlık Kristal tarafından kurulan, başlangıçta onun adaşı müzikal stilleri yer amaçlanan, ancak Amerikan punk ve Ramones, Misfits, Televizyon, Patti Smith Group, Vizon DeVille, Ölü Boys gibi yeni dalga bantları için bir forum haline geldi Diktatörler, fleshtones, VOIDOIDS, Kramplar, B-52, Blondie, Joan Jett & Blackhearts, Gömlek ve Talking Heads. 1980'li yılların başından itibaren, daha sonraki yıllara kadar, ağırlıklı olma gibi Bugün Agnostik Cephesi, Murphy Kanunu, ABD Kaos, Cro-Mags, Warzone, Gorilla Biscuits, It All Hasta ve Gençlik gibi gruplarla, hardcore, punk için bilinen olacak kulübü ile eşanlamlı. Kulüp mağazası ve büyük bir boşluk yanındaki kapı yıllardır "CBGB Record Kantini" (kayıt dükkan ve kafe) olarak görev yaptı. Sonunda, seksenlerin sonlarında, rekor mağaza kapatıldı ve "CB'nin 313 Gallery" adlı ikinci bir performans alanı ve sanat galerisi ile değiştirilir. Galeri birçok popüler bantları ve akustik rock daha fazla benzeyen bir müzik tarzında oynanan şarkıcı-şarkı yazarı vitrin için gitti, bu tür Dadadah ve Toshi Reagon gibi halk, caz, ya da deneysel müzik, özgün kulübü başta hardcore gruplarını sunmaya devam ederken ve post-punk, metal, ve alternatif rock davranır.

  • Tokarev Filmi izle

    Nic Cage iyi bir aktör. Ethan Hawke keresinde karakter aktör , mümkün olduğunca 'gerçek ' olarak karakter yapma odaklanmak , ama bunun yerine o karakter inceleyen kitleye , eğlendirmek şok ve entrika için nasıl kullanılabileceği üzerinde duruldu vermedi adamı geri getirdi dedi . Nic Cage Bir milyon hakkında doğru olduğunu söyleyebilirim kariyerinin içine köpek balığı milyon kez ve 34 yıllık atlamak için korkmayan bir adam. Ben dürüst eğer onun son filmi Tokarev ve oldukça ortalama . O daha içe dönük rolleri yerine bir maaş için tembel bir performans düşünce ve taahhüt almak rolleri üzerinde durulacak söyleyerek çok iyi 'Joe' sonra Cage sonra ( öksürük , Ghost Rider - İntikam , öksürük Spirit Of ) , ben o biliyordum bu doğrultuda bir rol üstlenmesi ve ben o gerçekten parlar ve bir kaç o epeyce anlar var ,filmin kesinlikle bir kaç şey bunun için gidiyor ve Kafes burada ortalamanın üstünde bir performans döner var , onu suçlamıyorum değil ama ,son 10 yıldır kötü bir film rasyon onun iyi düşünüyor , o bir madalya verilmesi gereken aşağı doğru korkunç asla . Ben , onun yine oldukça ortalama bir saat vermek ama beni şaşırttı ve Nic Cage geri gerçekten ve o önümüzdeki birkaç yıl boyunca izledi olmalıdır gösterdi 3 veya 4 sahneler vardır öneriyoruz . Ben çok yakında Rage Cage iyi şeyler bir sürü görmek için gidiyoruz düşünüyorum .

  • Bilardocu Kadın Filmi Türkçe Dublaj izle

    Bilardocu Kadın Filminin Konusu : Kadın ayrı oldugu kocasının baktıgı oğlunu gizlice gören ve kadın çocuğunu kaçırarak yeni bir hayat kurmaya çalışır. Bu kadın aynı zamanda yetenekli bir bilardo oyuncusudur. Kocasının baktıgı oğlu Gulley ile yeni bir hayat kurmayı düşlerken gereken parayı toplamak için bahis üzerine bilardo oynamayı kabul eder. Böylece Kailey, kocasının baktığı Gulley'i yanına alarak Kanada'ya yerleşecektir. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !