GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 48
İzlenme:547.526
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:19.669
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:57.505
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Umut Kıyısı Filmi izle

    2012 Alman yapımı filmde, 1980 Almanya'sı konu edilmiştir. 1980'ler de politik gerilim ve siyasi baskı çok iyi yansıtılmıştır. Rejimin aşırı baskısına dayanamayan ve bir şekilde oralardan kaçık kurtulmak isteyen iki liman işçisinin kaçış çabalarının sonucu bir türlü gelememektedir. Fakat bir gün hayatlarını doğrudan etkileyecek bir olay olur ve polis teşkilatı tarafından reddedemeyecekleri bir teklifle karşılaşırlar. Artık ülke dışına kaçmanın bir yolunu bulmuşlardır ve bunun içinde bulundukları yerde çalışan iş arkadaşlarını ve sendika liderini ele vermeleri gerekmektedir.

  • Romeo Katili: Chris Porco Türkçe Dublaj izle

    Bir adam babasını öldürmüştür ve annesini öldürmeye teşebbüsünden de tutuklanmıştır. 5 Golden Globe adaylığı bulunan Eric Mccormack’ın oynadığı filmde, ona Matt Barr ve Lolita Davidovich eşlik etmektedir. Yönetmen koltuğunda ise Norma Bailey’i görmekteyiz.

  • Gizemli Yol Filmi izle

    Winton, Queensland kırsal kenti yakınlarındaki, bir kamyon sürücüsü vahşi bir köpek hırıltı duyar ve tünellerden birinde iç Julie Mason adında bir genç kızın cesedini bulur. Dedektif Jay Swan (Aaron Pedersen) cinayeti araştırmak için şehir denir. O Julie bir uyuşturucu bağımlısı olduğunu öğrenir ve o para için kamyon sürücüleri ile seks vardı keşfeder. Bir gece, Jay onun arkadaşları, Johnno (Hugo Weaving) ve Robbo (Robert Mammone) izler ve onları hiçbir ortasında köhne bir binada varmak görür. Bu mesafe onu nokta, o kaçar ve onu aşağı bayrak. O hiç kimseyi yanlışlıkla öldürülmüş ise Johnno ona sorar.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !