GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 48
İzlenme:548.367
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:19.730
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 10
İzlenme:57.555
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle  
Recep ivedik 4 Survivor’da Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Değişim Filmi Full izle

    Kendine karşı dürüst olmak ve doğru yolu seçmek üzerine siyasi bir drama. 1970’lerin Brezilyası… devlet diktatörlük ile yönetilirken, siyasi aktivist Dora (Claudia Ohana) ve arkadaşı Amanda (Vanessa Giácomo), bir polisi öldürdükten sonra kaçarlar. İkisi de Rio’ya gelir. Dora, oğlu Caio ile iletişim kurmaya çalışırken Amanda, pembe hayaller peşindedir.

  • Zip Zap ve Büyük Gizem Filmi izle

    Eğer büyük bir maceraya başlamadan ediyorsanız, size daha iyi bir yol arkadaşı var. Zip ve Zap: Gerçek macera, macera harfleri, iki alır. Zip ve Zap Re-eğitim Merkezi gönderildiğinde Umut yakında yerine bir okul daha, burası oyun yasaktır çocuklar için bir hapishane olduğunu keşfetmek. Orada Mermer Kulübü, yetişkin otoritesine karşı çocuk direncini kurdu. Onun zekası, onun cesaret ve dostluk onun sarsılmaz inanç sayesinde, Tzipi, Zap ve kulübün kalanı üniversitede gizler gizemli sırrını keşfetmek ve hayatlarının en heyecan verici bir macera yaşayacak.

  • Dehşetin Soluğu Full izle

    Dehşetin Soluğu Filmi Konusu; Film son derece ilgi uyandırmıştır konusu ile ilgili. İnsanların evrim hayatını ele alan bilim adamları ister istemez bunlar içinde araştırmalar yapmak zorundadırlar.Bu araştırmaların devamı için alpler'e çıkarlar. Burda araştırma esnasında bir oluğa çarparlar ve kendilerini bir bölgede bulurlar.Bu bölgede esrarengiz bir yaratığa av olmamak için mücadele vereceklerdir. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !