GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 26-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.3
Yorum Sayısı: 26
İzlenme:276.453
Sağ Salim 2 : Sil Baştan Filmi izle  
Sağ Salim 2 : Sil Baştan Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Ölüm Yarışı 3 Full Hd İzle

    Bir mahkum hapishaneden kurtulabilmek için neler yapmazki.Bir polis memurunu öldürmekten cezaevine giren adam orada bulunan en iyi sürüclerden biridir.Bulunduğu cezaevinden hersene geleneksel yarışlar düzenlenmektedir.Bu yarışları kazanan kişi kendi ve yardımcı arkadaşları ile birlikte hapishaneden çıkabileceklerdir.Bunun için canla başla mücadele eden adam bakalım bu seneki yarışları kazanıp özgürlüğe kavuşabilecekmi.720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

  • Tadimlik Türkçe Dublaj izle

    Jillia hayatın tek düzeliğinden sıkılmış ve okuduğu Stanford Hukuk okulundan ayrılmıştır. Los Angelas'ın sokaklarında dolaşarak hayatını nasıl yaşamak istediğini inceden inceye düşünür. Ve hayat onu bir dondurma kamyonunda kıstırır. Kendisini birden dondurma kamyonunun şoför koltuğunda bulur.

  • Last Vegas Türkçe Dublaj izle

    Sıkı dostluklarıyla nam salan, 4 kafadar yakın arkadaşlardır. içlerinden Billy olan arkadaşları, 30 yıldan fazladır aşk yaşadığı sevgilisine evlilik teklifi eder. Diğer arkadaşlara düşen ise çok güzel bir bekarlığa veda partisi düzenlemektir. Bunun için hep beraber Last Vegas'ın yolunu tutarlar. Yaşları her ne kadar ileri yaşlarda olsa da bu umurlarında bile değildir. Onlar kendileri için genç yaştadırlar. Fakat Last Vegas öyle bir yerdir ki bu kadar sıkı dostları bile çetin testlerden geçirecektir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !