reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 31-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.3
Yorum Sayısı: 26
İzlenme:276.776
Sağ Salim 2 : Sil Baştan Filmi izle  
Sağ Salim 2 : Sil Baştan Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Ziyafet 2 Türkçe Dublaj izle

    Ziyafet 2 Full izle İsminden de anlaşılacağı gibi insan yiyen canavarlar filminin 2.side çekilde ve son derece ilgi gören filmde. Yine ço aç olan canavarlar kasaba kasaba gezerek insanları yiyorlar. Hayatta kalan insan sayısı çok azdır. Çünkü hepsi onların yemeği olmuştur. Amansız bir yaşam mücadelesi verecek olan insanlar bakalım bu aç insan yiyen canavarlardan kurtulabileceklermi. 2008 yapımı bu filmin yönetmeni Gulager yine son derece kaliteli bir film ortaya çıkarmıştır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Anamorf Türkçe Dublaj izle

    Filmin Konusu : Stan Aubrey, işlenen cinayetlerde uzman bir dedektiftir. Her cinayet soruşturmasını çözebilen Stan Aurbey kendi içinde korku psikolojik gibi sorunlarla ugraşır. Stan artık içinde yaşadıgı bu korku ve pskolojik sorunlardan dolayı kendisini geri çeker. Stan'a yeni bir cinayet haberinin gelmesi ile tekrar soruşturmanın başına geçmesi istenir. Fakat Dedektif Stan uzun zaman önce bir cinayet vakası çözdüğü bir seri cinayetin devamı olduğunu anlar.. 720pfilmizles.Com Sunar, keyifli seyirler diler.

  • Boo Full izle

    Herşey bir merakla başlar.5 üniversite öğrencisi terkedilmiş bir hastanenin üçüncü katında ruhların ve hayaletlerin olduğu söylenimlerinin gerçekliğini merak ederler. Santa Mira'da bulunan bu hastaneye gizlice giden gençler ordan daha önce kimsenin sağ çıkmadığını öğrenirler.Kötü hayalet bu insanları sağ çıkarmamak için elinden geleni yapacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !