GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:4,2
Yorum Sayısı: 16
İzlenme:116.512
Şeytan-ı Racim Full HD izle  
Şeytan-ı Racim Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Carrie : Günah Tohumu izle

    Carrie hayatını normal yaşamaya çalışan, kimseye zararı olmayan bir tiptir. Her sessiz kızda olduğu gibi Carrie ilede okul arkadaşları sürekli küçük görerek dalga geçmektedir. Aşırı dindar olan annesinin de onlardan kalır yanı yoktur. Oda eziyetten başka bir şey yapmaz. Ama Carrie kimsenin bilmediği psişik güçlere sahiptir ve bunu öğrendiklerinde her şey için çok geçtir artık.

  • Ziyafet 2 Türkçe Dublaj izle

    Ziyafet 2 Full izle İsminden de anlaşılacağı gibi insan yiyen canavarlar filminin 2.side çekilde ve son derece ilgi gören filmde. Yine ço aç olan canavarlar kasaba kasaba gezerek insanları yiyorlar. Hayatta kalan insan sayısı çok azdır. Çünkü hepsi onların yemeği olmuştur. Amansız bir yaşam mücadelesi verecek olan insanlar bakalım bu aç insan yiyen canavarlardan kurtulabileceklermi. 2008 yapımı bu filmin yönetmeni Gulager yine son derece kaliteli bir film ortaya çıkarmıştır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Esaretin Bedeli Türkçe Dublaj izle

    Son derece başarılı ve idealist bir bankacı olan Andy Dufresne, Karısını ve onun sevgilisini öldürme suçundan tutuklanır. Mahkemede ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Andy Dufresne, hapishane sıkıntılarıyla karşı karşıya kalır. Hapishanede başına tecavüz,dayak,işkence gibi birçok olay gelmesine rağmen Andy Dufresne hayatta kalmaya ve yaşamaya çalışır. Olumlu tavırları ve gülen yüzüyle herkes tarafından sevilir. Birçok mahkumla yakın arkadaş olur. Ceza evinde bir çok yenilikler yapmayı başarır ve öyle ki Ceza evine büyük bir kütüphane kurmayı bile başarmıştır. Bir süre sonra ceza evi müdürünün kara para aklama işiyle ilgilenmeye başlayınca gardiyanlar tarafından korunan Andy Dufresne, bu arayı değerlendirip kaçma planları yapar. Öyle ki bir sabah uyandıklarında Andy Dufresne ceza evinde değildir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !