reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 16-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:4,2
Yorum Sayısı: 16
İzlenme:112.485
Şeytan-ı Racim Full HD izle  
Şeytan-ı Racim Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Maviliklere Doğru Full izle

  Bahamalar'da artık bir efsane halini almış olan denizin altında ki tam 1 Konteyner dolusu altın, kahramanlarımızın dikkatini çeker. Kahramanlarımız hayatlarını kökünden değiştirecek olan bu gömüyü bulup istediklerini yapmak arzusundadırlar. Denizin 60 feet altında ve ederi tam 6 Milyon Dolarlık bir hazine karakterlerinde değişikliğe neden olacaktır. Ve o kadar para herkesin yavaş yavaş karakterini değiştircektir.

 • Yaşamak İstediğim Hayat – How I Live Now Full izle

  1. ve 2. Dünya savaşının ardından sıra 3. dünya savaşına gelmiştir. Avrupa kıt'asının savaş tehdidi altında kalmasının en önemli nedeni İngilteredir. Burada Daisy'nin hayatta kalma mücadelesine şahit olacaksınız.

 • Tehlikeli Bakıcı Filmi izle

  Yoğun iş temposundan dolayı kızlarıyla ilgilenemeyen aile 3 yaşında olan Ceny için bir bakıcı tutmaya karar verir. İlk başta her şey yolunda giderken aslında bakıcı olan Ammer'in geçmişindeki karanlık olaylardan haberdar değildirler. Annie kızının kendisine yavaş yavaş yabancılaştığını hisseder ve en sonunda kızları kaçırılır. Büyük üzüntü içerisinde polisle birlikte kızlarını aramaya başlayan aile bakalım kızlarını sağ salim bulabilecekler mi?

 • Geçit Yok Filmi izle

  Şerif Ray Owens , ilaçlara karşımücadelede Los Angelas ' ajansı bir parçasıson görev başında iken , başarısız bir ameliyattan sonra istifa etmek zorunda kaldı . Sonra Meksika Sommerton ilesınırında küçük bir kasaba varsa şerif hizmet kabul eder . Burada bir gün tümdüzenini bilmiyor imha edilecek huzurlu bir hayat yaşayan bir basit önleyici suçlar olduğunu. Hangi Gabriel Cortes adındabüyük uyuşturucu efendisi adam biridirFBI veCorvette ZR1 özel üretim döngüsü ,Meksika sınırına sürücününsağ markaelinden kaçmaya yönetmek . Şerif Owens şehir doğrudan bir kişinin deneyimlerini yaptım . Eğer bu görevleri ikna edemez eğerFBI ajanı John Owens yetkililer , her şeyden önce , daha sonraoperasyon dahil edilecekşerif zorladı veekibi ile mücadele büyük uyuşturucu çetesine karşı kendi kurdu.

 • Metallica Through the Never – Metelika Full izle

  Metallica Through the Never - Metelika Full izle : Dünyaca ünlü Metallica grubunun belgeselini konu alan film, ünlü grubun hayranları tarafından heyecan içerisinde beklenmektedir. Alanında ilk olma özelliğini taşıyan film sevenlerini heyecan içerisinde bırakacaktır.

 • Savaşın Gölgesinde Lore Full Türkçe Dublaj izle

  Savaşın Gölgesinde izle, Nazilere bağlı olan anne ve babası 1945 yılında müttefiklerce alı konulan ve dört kardeşi ile yalnız kalan Lore, anne ve babasının yaşam sürdüğü yeri terk ederek ve kardeşlerini de yanına alarak kilometrelerce uzaklıkta olan ve Hamburg da yaşayan büyükannelerine gitmek için yola çıkar. Artık savaş sonlanmıştır. Savaştan geriye ise acı ve yokluk hüküm sürmeye başlamıştır. Lore Thomas adında sır dolu bir Yahudi mülteci ile karşılaşmış ve hayatı alt üst olmuştur. Lore çıktığı tehlikeli ve uzun yolculukta yaşam mücadelesi vermek için düşmanı bildiği, hayatı boyunca kin duyması gerektiği hafızalarına kazınan kişiye yolculuğunu tamamlayabilmek ve yaşamak için artık güvenmek zorundadır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Uyum Dersleri – Harmony Lessons Filmi izle

  Uyum Dersleri – Harmony Lessons izle : Aslan hayatını diğer arkadaşları gibi yaşamaya gayret gösterir fakat onu diğerlerinden ayıran en önemli özelliği onlar gibi olmamasıdır. Son derece titiz ve mükemmeliyetçi olan Aslan,bulunduğu köy okuluna ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da okulun kötü çocuklarına ders vermek amacındadır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !