GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:4,2
Yorum Sayısı: 16
İzlenme:116.529
Şeytan-ı Racim Full HD izle  
Şeytan-ı Racim Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Herşey Parçalanıyor izle

    50 cent'in baş rolünde oynadığı filmin senaryosunu da kendisi yazmıştır. Kanser olan çok yakın arkadaşının acıklı hayat hikayesinden etkilenerek kaleme aldığı filmde duygusal anlar sizleri bekliyor.

  • Dhoom 3 Filmi İzle

    Dhoom 3 Filmi İzle : Hindistan'ın belkide dünyada tanınması ve Hint filmlerinin sevilmesini sağlayan tek isim olan Aamir Khan'ın son filmini sizlerle paylaşıyoruz.Samir,Son derece Profesyonel bir sirk cambazıdır.Bir gün babası öldürülür ve oda babasının intikamını almak için Chicago'da bir bankayı soymaya kalkışır. Aksiyon ve Macera dolu Dhoom film serisinin son halkasını oluşturan 3. film nefeslerinizi kesecek.

  • Sev Beni Full izle

    Herşey basit bir seyehat ile başlamıştır. Genç ve yakışıklı iş adamı Cemal tatilde iken Ukrayna'nın Kiev ilçesinde genç ve güzel Sasha ile tanışırlar.Aslında amacı güzel bir gece geçirmektir.Ama hiç ummadık şekilde birbirlerine bağlanmaya başlar bu iki insan. Her günlerini dolu dolu beraber yaşamaya başlarlar.Cemal fakat başka birisi ile evlenmek üzeredir. Sasha'nın eşsiz sevgisi buna mani olabilecekmi hep beraber göreceğiz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !