reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:4,2
Yorum Sayısı: 16
İzlenme:115.328
Şeytan-ı Racim Full HD izle  
Şeytan-ı Racim Full HD izle
GÜNÜN FİLMİ

3 Ahmak Full Hd İzle

Hindistan'da geçen maceramız nerdeyse tüm ögrencilerin okulda birinci olma yarışı yaptıgı ve bu yarışın sürekli devam ettigi bir okulda hiç eglence yok sadece yarış ve 1.olma derdi var tabiki tüm ögrenciler bunun için yarışmıyor 3 ögrenci bu olaylardan oldukça sıkılmış ve sistemden kurtulmak istiyor iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Turbo Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Bir salyangoz ve salyangozun hayali en hızlı salyangoz olabilmek.. Salyangoz'un bu hayali tamami ile imkansız gibi bir şey gözüksede salyangoz bir kaza geçirir. Salyangoz (Ryan Reynolds) geçirdiği kazanın neticesinde kendisinde bi kaç degişikliği fark eder. Değişikliği fark eden salyangoz'un hızı artmıştır. Hayallerini yaşayabilmek için turbo salyangoz elinden geleni yapar.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Sparks Filmi izle

  Yine bir süper kahraman filmi ve tabi ki de yine Amerikan filmi olacaktır. Son derece güzel ve kaliteli bir film yapmayı başarmışlar. Küçük bütçelerine karşık çok başarılı ve izlenile bilmesi basit bir film yapmışlar.

 • Kayıp Yer Filmi izle

  Kayıp Yer Filmi izle : 2013 Yapımı olan Alman filmi olan Korku Gizem tarzında olup,gerilimin doruklarına tırmandırmaktadır. Yönetmenliğini Thorsten Klein'nin yaptığı filmde son derece enteresan sahnelere yer veriyor.

 • Muhteşem Gatsby 720p Türkçe Altyazılı izle

  Hollywood'un en yakışıklı aktörlerinden olan Leonardo Dicaprio'nun son filmi olan Muhteşem Gatsby sitemizde Full hd olarak yerini almış bulunuyor. Filmimizin konusuna değinirsek ; Küçük bir kasabada yaşayıp yıllardır yazar olma hayaliyle yaşayan Nick sonunda yazarların en popüler olduğu ülkeye yani New York'a gelir. Kendi Amerikan rüyasının peşindeyken tesadüfen milyoner Jay Gatsby ve onun çevresiyle yolları kesişir. Carraway'nin alkolün su gibi aktığı, göz kamaştırıcı partilerle tanışması fazla zaman almaz. Öte yandan bu büyülü Amerikan rüyasının çöküşü de yaklaşmaktadır. Dışarıdan görkemli görünen bu hayatın örtbas etmeye çalıştığı gerçekler su yüzüne çıkacaktır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Artçı Şok Türkçe Dublaj izle

  Herşey Şili'de geçirilen güzel bir tatil günü ile başlamıştır. Bir anda çok şiddetli bir deprem ortasında kalan Şili'de turistler'de bu depremden etkilenmiştir. Şili Hapishane'si yıkılmıştır, hayatta kalan mahkumlar ise kaçmıştır.Ama asıl tehdit onlar değildi Şili için deprem sonrasında tabiattan çıkan yaratıklar insanlara büyük tehdit olmaya başlamıştır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • 300 Spartalılar 2 : Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Dublaj izle

  Sparta Kraliçe Gorgo Pers Kralı Darius I Atina Genel Themistocles tarafından öldürüldüğü Marathon Savaşı , hakkında onu erkek anlatıyor . " Sadece tanrılar Yunanlıları yenebileceğini " beri Darius'un oğlu Xerxes , tanıklar babasının ölümü , ve ,savaşı devam etmek tavsiye edilir . Darius'un son sözleri aslında bir meydan okuma vardı ve çölde bir yolculuğa Serhas'ı gönderir ' donanma komutanı , Artemisia , Darius'un iddia ' . Xerxes nihayet bir mağaraya ulaşır ve"Tanrı - Kral " olarak ortaya çıkan , bir uhrevî sıvı yıkanıyor. O İran'a döner ve Yunanistan'a savaş ilan etti. Serhas'ın güçleri Termopil'e doğru ilerlemek gibi , Themistocles konseyi ile toplanır ve denizde Persleri meşgul bir filo ile onu sağlamak için onları ikna eder. Themistocles sonra yardım Kral Leonidas sormak Sparta gitti , ancak Leonidas Oracle danışmanlık olduğunu Dilios tarafından bilgilendirilir ve Gorgo Atina ile yan isteksizdir . Themistocles sonra İran askerleri sızmış ve Artemisia Yunan asıllı , fakat İran'a iltica ailesi Yunan Hoplites tarafından tecavüze ve öldürüldü gibi ve o onu terk Yunanlılar , bir seks kölesi olarak alındığı öğrenildi onun eski arkadaşı Scyllas , tekrar bir araya geldi sokaklarda ölü için . O kurtardı ve Persler tarafından kabul edildi .intikam için onu şehvet Kral Darius'un dikkatini çekti ve onun düşmanlarının çoğunu öldürdü sonra ona bir donanma komutanı yaptı . ThemistoclesEge Denizi'ne Scyllas , Scyllas oğlu Calisto ve Themistocles ' sağ kolu Aesyklos dahil adamlarını , yol açar . Onlar ,İran gemileri onların gemilerini rambatan Farsça gemilerden çekilmeden önce birçok asker kesim , onları şarj . Ertesi gün ,Yunanlılar geri çekilmek uydurmak ve sıkışabilir bir çatlak içine Farsça gemilerin bir grup yol. Yunanlılar yukarıdaki kayalıklardan İran gemileri ücret ve daha Persleri öldürür . Themistocles ' becerileri ile etkilendim , Artemisia o onu olarak Persleri katılmak için baştan seks kullanmaya çalışır nerede onu gemiye onu getiriyor onu ikinci - in- komuta . Kızın onu bir kenara itmek ve intikam yemini neden reddediyor .

 • Ejder Yürek Türkçe Dublaj izle

  Bir İngiliz şövalye, Bowen (Dennis Quaid) onun zalim babasından daha iyi bir kral olacağı umuduyla şövalyelik idealleri bir Sakson prensi, Einon (Lee Oakes) rehberlere. Bir köylü isyanı bastırmak iken kral öldürüldüğü zaman, Einon tacını iddia acele ve yanlışlıkla ölümcül köylü kız Kara (Sandra Kovacicova) tarafından yaralanır. Einon annesi, Kraliçe Aislinn (Julie Christie), ona onun hayatını kurtarmak için implores bir ejderha önce almış.Ejderha Einon adalet ve erdem ile hükmedecek sözünü kendine ait bir parça ile Einon hasarlı kalbini değiştirir. Ancak, Einon yakında eski isyancıları köleleştirmek ve Roma kale yeniden zorlayarak, babasından daha zalim olur. Bowen ejderhanın kalbi Einon bükülmüş inanıyor, ve tüm ejderha intikam yemin ediyor. On iki yıl sonra, Einon, artık bir yetişkin (David Thewlis) onun kale yeniden inşa etti, ve Bowen bir ejderha avcısı haline gelmiştir. Kardeş Gilbert (Pete Postlethwaite), bir keşiş ve kalkınan şair, Bowen cinayetin bir ejderha gözlemler ve onun patlatır kaydetmek için onu takip eder. Bowen mağarasına başka ejderha sinsice, ama çatışma bir çıkmaza biter. (Sean Connery tarafından seslendirilen) ejderha kendi türünün son olduğunu ve bu nedenle Bowen onu öldürürse, o işinden olacağını belirtiyor.İki aşamalı ejderha-cinayetlerle yerel köylüleri aldatmak için bir ortaklık oluştururlar. Bowen yıldızlı Takımyıldızı sonra, ejderha Draco çağırır. Bowen farkında değilsiniz, Draco Einon yüreğini paylaştı ejderha olduğunu ve bu bağlantı sayesinde, bir çektirilen herhangi bir ağrı da diğer tarafından hissedilir. Bu arada, Kara, şimdi de bir yetişkin, (Dina Meyer) babasını öldürmekten Einon intikam istiyor ve hapsedilir. Einon onun yakın-ölüm ve onu baştan çıkarmak için girişimleri sorumlu biri olarak onu tanır. Aislinn, oğlu oldu ne tiksinti, onu kaçmak için yardımcı olur. Kara Einon karşı köylüleri miting için çalışır, ancak bunun yerine inine onu alır Draco, bir kurban olarak onu sunuyoruz. Einon o onur şövalye kodunda hiçbir zaman inanmadığını ilan, onu yeniden ele geçirmek için geldi ve Bowen savaşır. Draco müdahale ve Einon kaçar. Kara Einon devirmek yardım etmek Bowen sorar, ama hayal kırıklığına uğramış şövalye reddediyor. Bowen ve Draco sonraki ejderha cinayetin kötü gider ve aleyhte maruz düzenledi. Draco onlar Yuvarlak Masa Şövalyeleri mezarların arasında sığınmak Avalon, Bowen, Kara, ve Gilbert alır. Draco o Einon doğasını değiştirmek ve Man and Dragon yarışları yeniden birleştirecek prens kalbi bir parça vererek ümit ettiğini belirterek, kendisi ve Einon arasındaki bağlantıyı ortaya koymaktadır. Bu eylem yoluyla Draco kendi değer kanıtlamak ejderha için bir cennet onun adaşı takımyıldızında, bir yer kazanmak için umuyordu. Onun başarısızlığı ona ruhunu mal olacak korkuları ve Einon karşı Kara'ya Gilbert yardım etmeyi kabul eder. Onun şövalye kod onu hatırlatıyor (John Gielgud tarafından seslendirilen) Kral Arthur bir vizyon yaşadıktan sonra, Bowen de yardım etmeyi kabul eder.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !