reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 15
İzlenme:48.498
Bahar Tatili – Spring Breakers Filmi Full izle  
Bahar Tatili – Spring Breakers Filmi Full izle
GÜNÜN FİLMİ

3 Ahmak Full Hd İzle

Hindistan'da geçen maceramız nerdeyse tüm ögrencilerin okulda birinci olma yarışı yaptıgı ve bu yarışın sürekli devam ettigi bir okulda hiç eglence yok sadece yarış ve 1.olma derdi var tabiki tüm ögrenciler bunun için yarışmıyor 3 ögrenci bu olaylardan oldukça sıkılmış ve sistemden kurtulmak istiyor iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Hayallerin Ötesinde Filmi izle

  Hayallerin Ötesinde Filmi izle : Ian görme engelliler öğretmenidir. Lizbon'da açılan bir poliklinikte çalışmaya başlar. Dünyanın her yerinden hastalar vardır ve Ian onlarla çok çabuk kaynaşmayı başarır. Fakat yönetim tarafından Ian'ın yöntemleri beğenilmemektedir.

 • Open Grave Full izle

  Hafıza kaybına uğramış birisi, daha ne olduğunu anlamadan kendisini ölülerle dolu bir çukurun içerisinde bulur. Oradan uzaklaşmak için hemen yan tarafta ki eve gizlice sığınır ve orada da hafıza kaybı yaşayan insanları görür. Eve sığınanlar kim olduklarıyla ilgili ip uçları araştırırken ortaya şiddet hakim olur. Fakat çok geçmeden onların oraya neyin getirdiğini bulmak zorunda kalırlar.

 • Baskın 2 Filmi izle

  Yükselen gangster Bejo Rama'nın kardeşi Andi çalıştırır hangi bir açılış dizisinden sonra, Rama Bunawar, Andi önceki filmin sonunda onu gönderdi güvenilir polisle tanışır. Tıbbi yardım almak için Rama'nın adam kurtulan Bowo gönderme ve yozlaşmış polis Wahyu, ilk filmin berbat baskında Azmettirici yürüttükten sonra, Bunawar Bangun ile Rıza'nın kapaklı pazarlıklar polis komiseri yoğunlaşacak, küçük bir anti-yolsuzluk görev gücüne katılmak üzere Rama davet ve Goto çeteler. Rama başlangıçta düşüşler olsa da, o sonuçta kardeşinin Bejo, cinayet ve ailesine tehdidi öğrendikten sonra assents. Bangun örgütünün içine kendini sevdirmeyi, Rama Bangun oğlu Uco ile hapis kazanç, aile karşı bir politikacının oğlu saldırır. Rama takma "Yuda" altında, bir cezaevi isyanı sırasında mafya babasının hayatını kurtarır. Sonrakinin hapis cezası bittiğinde Bangun sonradan Yuda görevlendirir. Yuda örgüt onun değerini kanıtlıyor ve ailenin güvenini kazanır gibi, uçurumları onu ve güvenilmez Bunawar arasında büyür. Uco mafya operasyonlarında daha büyük rol almak isteyen kendi yetenekleri ve Japonca doğru sakinlik içinde inanç babasının eksikliği, giderek hoşnutsuz büyür. Bejo Bangun ailesine karşı Rıza'yı açmak için bir Japon komplo söylentileri paylaşımı ve Uco şahsen cezaevi saldırganların öldürmek için izin, yemeğe uco davet ediyor. Uco sonradan Bejo kaos kar ederken Uco babasına kendini kanıtlamak icar, Japonları yok edeceğini bir çete savaşı başlatmak için Bejo ile bir komplo kapakları. Çifti Bangun sadık Prakoso öldürmek için Japon çerçeve ve Bangun tarafından sert bir misilleme tahrif Bejo kişisel suikastçılar kullanın. Ailelerin uzlaştırmak için araya gelince, Bangun babasına karşı saldırmak için uco neden özür dileyen bir tavır takındı. Bu arada, Rıza'nın yozlaşmış polisler Bangun sert onun itaatsizlik için uco yener gibi aciz ona bırakarak, misilleme olarak Yuda saldırı.

 • Beyaz İntikam Filmi izle

  Uzak doğu filmleri sevenler için son derece önemli bir film olarak göze çarpıyor. Her zaman ki gibi aksiyon ve macera dolu bir hikaye ve her zaman ki gibi görsel efektlerle döşenmiş bir film karşınızda olacak. Ve yine Uzak dopu filmlerinin büyük çoğunluğunun çekildiği hanedanlar konusunda çekilen bir film.

 • Şimdiki Zaman Filmi Full izle

  Bütün talihsizlikler başına üst üste gelen henüz 20'li yaşların sonuna yaklaşan Mina, bulunduğu ülkeden biran önce kurtulmak istemektedir. Talihsizlikler üst üste başına gelen Mina, eşinden ayrılmıştır. Anne ve babasıyla arası bozuktur ve şimdide evinden çıkartılmak istenmektedir. Bu kadar derdin arasından sıyrılıp 20 yıl önce aykırı teyzesinin yaptığı gibi Amerika'ya kaçıp oraya yerleşmek istemektedir. Ama bunu nasıl yapacaktır. Çünkü paraya pasaporta ve vizeye ihtiyacı vardır. Para kazanmak için kahve falı bakılan bir kahveye iş başvurusu için gider. Patrona daha önce deneyimli olduğunu anlatır genç patron Tayfun'a ilginç gelen mina'yı işe alır ve hikaye başlar.

 • Life of a King izle

  Yine bir biyografi filmiyle karşınızdayız. Eugene Brown yaptığı hataların karşılığında hapse girmiştir. Hapishanedeki pis ortamdan o kadar tiksinmiştir ki artık bir daha asla yaptığı hataları tekrar etmemek üzerine yemin etmiştir. Eugene Brown hapisten çıktıktan sonra o pis çukura dönmemek için elinden geleni yapmaktadır ve mahallesinde bir satranç kulübü kurmuştur.

 • Mutfak Türkçe Dublaj izle

  Jennifer 30. doğum günü eğlence kutlama günü olması gerekiyordu ama oldukça farklı beklenenden daha çıkıyor edilir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !