GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 02-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 15
İzlenme:48.527
Bahar Tatili – Spring Breakers Filmi Full izle  
Bahar Tatili – Spring Breakers Filmi Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Hayatımın En Kötü Gecesi Filmi izle

Bir gece yakışıklı bir yabancıya (Anchorman James Marsden 2) bir telefon olmadan onu Los Angeles ertesi sabah mahsur bırakır stand becerikli bir muhabir olarak UTANÇ yıldızlı Elizabeth Banks (Açlık Oyunları, Pitch Perfect) OF çirkin komedi YÜRÜYÜŞ , araba, kimlik, ya da para - ve sadece 8 saat kariyerinin en önemli iş görüşmesinden önce. (c) Odak dünya

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Gümüş Şelale Filmi izle

  Cinayete kurban giden ikiz kardeşlerin hayaletleri kasabaya musallat olmuştur. Silver Falls kasabasının üzerine kasvet ve adevet çökmüştür artık. Bu korku dolu kasabaya bir gün Jordan isminde bir yetim taşınır ve bu ikiz kızların hayaletlerini görmeye başlar. Boş durmayan Jordan kızların neden öldüğünü araştırmaya başlar.

 • Oğlum Bak Git Filmi Full izle

  Özellikle iç çamaşırına kadar sürekli olarak kırmızı giyen birisidir. Kırmızı giymesinin sebebi ise kana karşı alerjisinin olması nedeni ile öldürmüş olduğu insanların kanlarının üzerine sıçrayarak lekeyi göstermesini istemediği içi kırmızı renk kıyafet giymektedir. Kahramanımız olan Orhan kendi gudubetsizliğini yenmesi ve farklı bir hayat bakışı oluşturmak için gitmiş olduğu yerde Figen adında birisi ile tanışır. Ancak kendini başka bir belanın içersine düşmüş olarak bulur. Kırmızı Erol ise kızını mafya dünyasında tanınmış olan simacılarından Rüstem’in oğlu ile evlendirmek istemektedir. Figen babasının yapmış olduğu bu baskılardan yılar ve babasına Orhan’ı sevdiğini ve âşık olduğunu söyler. Saf olan Orhan ise kimseye yalan söyleyemediği için bu yalana ortak olmaktadır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Anna ile Dört Gece izle

  Filmin Konusu : Küçük bir kasabada yaşayan eski mahkum Leon, kasabada bulunan hastanenin krematoryum bölümde Leoun'un röntgenciligi nasıl bir meslek haline getirdigini anlatmaktadır. Anna ise sıradan hastanede çalışan bir hemşiredir ve Leon'un röntgenlediğinden hiç bir şekilde haberi yoktur.. Gündüz hastanede gece evinde dikizleyen Leon artık bunu saplantı haline getirir.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Getaway Filmi Full izle

  ABD, Bulgaristan ortak yapımı olan filmde, hız tutkunlarının hoşlanacağı bir filmdir. Senaryosunu Sean Finegan, Gregg Maxwell Parker ikilisinin ortaklaşa yaptıkları filmde, dikkat çeken müzikler ise Justin Caine Burnett tarafından karşılanmıştır. Brent Magna, eski bir yarışçıdır. Fakat bir gün eşi bilinmeyen birileri tarafından kaçırılır ve Brent'e talimatlar verilir. Brent karısını kurtarmak için zamanla yarışması gerekmektedir. Fakat kovalamaca ile uğraşan Brent, Özel yapım Shelby Cobra Mustang arabasını çalmak isteyen bir bayanı da mecburen arabasında tutmasıyla her şey daha zorlaşacaktır.

 • 47 Ronin Filmi izle

  Gerçek yaşanmış bir hikayeden kurgulanarak sinema perdelerine aktarılmış olan filmin,son derece enteresan bir konusu vardır. Konu 18. Yüzyıldan ilham alıyor ve yaşayan gerçek samurayların ustalarının öldürülüşünün intikamını almaya çalışmalarının hikayesini anlatmaktadır. Uzak doğu ve ABD oyuncularının ortak çlıştıkları film sizleri hayretlere düşürecektir.

 • Şeytan Geçidi Filmi izle

  Eski dönemde yaşanmış efsanevi bir olaydan yola çıkarak yolculuk yapmaya karar veren Amerika'lı bir grurbun zor anlarına tanık olacaksınız. Bir grup Rus'un 1959 yılında Ural Dağlarında kamp yapmak için yola çıkarlar ama onlardan bir daha asla haber alınamamıştır. Amerika'lı öğrenciler onların öldüğü bölgeye giderler ve bakalım başlarına neler gelir.

 • Av – The Hunt Filmi izle

  Lucas sıkı sıkıya Danimarkalı topluluğun bir üyesi olan ve yerel bir anaokulunda çalışıyor. Boşanmış, onun oğlu ile bir ilişki sürdürmek için mücadele, ancak anaokulu çocukları ile sağlıklı etkileşim sahiptir. Onun arkadaşı Nadja ona karşı harekete geçer ve sonunda onun kız arkadaşı olarak hareket eder. Anaokulu Öğrencilerinden biri Klara, Lucas'ın en iyi arkadaşı Theo kızıdır. Kardeşi onu gösterdi pornografik resmin bellek Çizim, o Lucas indecently ona kendini maruz inanmak anaokulu müdürü neden yorum yapar. Önde gelen sorular ile röportaj yaparken, Klara Lucas karşı belirsiz tanıklık verir.Toplumda yetişkin reddi gibi Klara daha sonraki çelişkileri kayıtsız, istismar yönetmenin hikayesini inanıyorum.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !