GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 15
İzlenme:48.605
Bahar Tatili – Spring Breakers Filmi Full izle  
Bahar Tatili – Spring Breakers Filmi Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Kış Masalı Filmi izle

    Onlar tüketimi var çünkü 1895 yılında , genç bir göçmen çift Manhattan'a girdiği reddedildi . Onların bebek oğlu onlarsızülkeye giriş izin verilmez iken ,çift " Adalet Şehri " güvenli bir şekilde orada float adında bir model yelkenli onu yere karar . 1916 yılında ,bebek çocuk Peter Gölü ,gangster İnci Soames kılığında bir iblis tarafından yükseltilmiş bir hırsız olmak için büyüdü . Peter Pearly çetesini ve onun bilinentek hayatı terk etmeye karar verir ama ne zaman , İnci çileden çıkardı edilir , ve onun çete Peter avlamak oldu. Peter gizemli beyaz bir at , onun koruyucu meleği tarafından kurtarıldı . Peter Florida'ya taşınmak ve yaz aylarında geri gelmek için umut olsa da ,at son bir konak çalmak için onu teşvik eder . Konak Beverly Penn , tüberküloz genç bir kadın ölmeev sahipliği yapmaktadır. Onun yayıncı babası İshak ve kardeşi Willa dışarı giderken, ateşli Beverly soğuk bir banyo alır . Peterkasa kilidini yapmaya çalışırken opiyano çalmak için aşağı gider . Peter Beverly keşfeder ve ona bir fincan çay yapar . Onlar kendi hikayelerini birbirlerine anlatmak ve aşık . İnci Peter'ın " kaçış " ortaya çıkarır ve o kalıcı , iyi doğru , iyi ve kötü arasındakidengeyi olacak Peter'ın " mucize " olmaktır inanan , Beverly evine adamlarına emreder. Onun gizemli beyaz bir at ile ayrılmak için hazırlanırken, Peter Beverly bir kez daha görmek için geri gider ve neredeyse İnci tarafından öldürülür . Peter Beverly kurtarır ve onlar ( New Yorkbeş bölgeden bağlı İnci , takip edemez )Coheeries Gölü kaçış . Peter yaz evde Beverly'nin ailesini karşılar . Isaac ilk şüpheci Peter altındadır , ama bir out - of-kontrol fırın giderir ve İshak'ı veev hem de kaydeder , daha sonra onu kabul eder . Bir yürüyüş sırasında , Beverly herkesin içinde bir mucize ile doğmuş olduğunu Peter açıklar ve o öldüğünde , o bir yıldız haline gelecektir ancak onun mucize onu hala içeride . İnci Beverly'nin göl evinde Peter erişmek isteyen ayrıca denirşeytan , Lucifer , " Yargıç , " görmeye gider ; Yargıç reddeder . Yani, İnci Lucifer meleklerinden biri tarafından kendisine borçlu bir borç çağırır ve Beverly zehirlemeyemelek emreder . Bir baloda ,adam Beverly kulu ve zehirler Beverly'nin içki kılığına zehirlemeye emretti . Eve döndüğünde , Peter o uyurçadırına kadar sızar ve sevişmek . Beverly Peter şey anlatmaya çalışır gibi Daha sonra , aniden ölür . Peter ölüyor , bir prensesi kurtarmak olabilir Willa ( Snow White olduğu gibi) bir " büyülü " yatakta yapılansera , onu taşır . Bir öpücükle , Peter Beverly diriltmek için çalışır , ama çok geç ve o vücudu için gözyaşı döküyor .

  • Mavi Yasemin Filmi izle

    Son derece hoş bir kadın, o kadar güzel ki görenler bir daha bakmadan kendilerini alamıyor. Bu kadar güzel kadın olur da hiç az para harcar mı? Bu kadın çok para harcamaya devam eder ve mali bir krizin eşiğinde kendisini bulur. Tek kurtuluş olarak da San Francisco'da tanıştığı ve kendisine finansal manada yardımcı olan adamı bulmak olduğunu anlar.

  • Tokarev Filmi izle

    Nic Cage iyi bir aktör. Ethan Hawke keresinde karakter aktör , mümkün olduğunca 'gerçek ' olarak karakter yapma odaklanmak , ama bunun yerine o karakter inceleyen kitleye , eğlendirmek şok ve entrika için nasıl kullanılabileceği üzerinde duruldu vermedi adamı geri getirdi dedi . Nic Cage Bir milyon hakkında doğru olduğunu söyleyebilirim kariyerinin içine köpek balığı milyon kez ve 34 yıllık atlamak için korkmayan bir adam. Ben dürüst eğer onun son filmi Tokarev ve oldukça ortalama . O daha içe dönük rolleri yerine bir maaş için tembel bir performans düşünce ve taahhüt almak rolleri üzerinde durulacak söyleyerek çok iyi 'Joe' sonra Cage sonra ( öksürük , Ghost Rider - İntikam , öksürük Spirit Of ) , ben o biliyordum bu doğrultuda bir rol üstlenmesi ve ben o gerçekten parlar ve bir kaç o epeyce anlar var ,filmin kesinlikle bir kaç şey bunun için gidiyor ve Kafes burada ortalamanın üstünde bir performans döner var , onu suçlamıyorum değil ama ,son 10 yıldır kötü bir film rasyon onun iyi düşünüyor , o bir madalya verilmesi gereken aşağı doğru korkunç asla . Ben , onun yine oldukça ortalama bir saat vermek ama beni şaşırttı ve Nic Cage geri gerçekten ve o önümüzdeki birkaç yıl boyunca izledi olmalıdır gösterdi 3 veya 4 sahneler vardır öneriyoruz . Ben çok yakında Rage Cage iyi şeyler bir sürü görmek için gidiyoruz düşünüyorum .

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !