GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.9/10
Yorum Sayısı: 15
İzlenme:48.589
Bahar Tatili – Spring Breakers Filmi Full izle  
Bahar Tatili – Spring Breakers Filmi Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Painted Skin: The Resurrection Türkçe Dublaj izle

    Painted Skin: The Resurrection Filmi Konusu; Film cadılar aleminde gerçekleşmiştir. Bir cadının insanoğlunu kurtarması sonucu her şey kötüye gidecektir.500 yıl öncesinde yaşanan bir olayı anlatan filmde kanunlara karşı çıkan cadı'nın yaşamının ne konuda değişiceğini anlatan akıcı ve sürükleyici bir film ile sizleri baş başa bırakıyoruz. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • The Quiet Ones Filmi izle

    Oxford, 1970'ler: Bir öğrenci hiçbir doğaüstü olduğunu kanıtlamak isteyen üniversite profesörü, Coupland'ın, sınıfını katılır. O bir Sahiplenmişti çocuk bir video gösteren ve araştırma hastalık bu tür için bir çare bulmak için yapılır olacağını açıklar. Onun öğrencilerinden biri, Brian McNeil (Sam Claflin), deney sürecini filme davet ve Coupland birleşmektedir onun iki yardımcısı Krissi (Erin Richards) ve Harry (Rory Fleck-Byrne) ve kendi konu Jane Harper (Olivia Cooke), bir garip olaylar oluşturur ve sahip genç bir kadın terk edilmiştir. Jane genellikle yüksek sesle rock müzik psikolojik ajitasyon aktivite artışı neden olacağı umuduyla uyumasını engellemek için gündüz oynarken bir odada kilitli tutulur. Coupland ve onun yardımcıları Jane üzerinde deney tutmak için kırsal izole bir evde yerleşmek. Jane'in negatif enerji "Evey," Jane gören bir çocuk bebek gibi yaratık halini alır. Jane sonra yok onun negatif enerji koymak için fiziksel bir bebek verilir. Ayrıca araştırmacılar kendi yöntemleri ile delilik Jane sürücü, yabancı şeyler evin etrafında olsun. Brian Jane tedavi edilir şekilde ve deneyde etik eksikliği üzgün. Evey'nin görüntülerin giderek saldırgan olmak ve Jane kendine zarar başlar. Endişe verici göstergeler Evey zarar için herhangi bir girişimi, hem de Jane zarar verdiğini de vardır.

  • Geçmiş Full izle

    Farhadi'nin kendi ülkesi dışında çektiği ilk film olan Geçmiş, ayrılmış iki eşin hayatını anlatmaktadır. Eşinden ayrılıp ülkesi olan İran'a giden Ahmad, karısı Marie'nin çağrısı üzerine Tahran'dan Paris'e gelir. Geliş amacı boşanma davasıyla ilgili ufak tefek pürüzleri halletmek olan Ahmad, Marie'nin kızı olan Lucie'yle sıkıntılı ilişkilerini görünce müdahale etmeye karar verir. Ve bu durumu düzeltmek için yardımı olmaya çalışır. Ahmad'in bu çabaları eski ve unutulmuş olan bir sırrı ortaya çıkartır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !