GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:191
Başarının Fiyatı izle  
Başarının Fiyatı izle
IMDB PUANI:7.2/10
Yorum Sayısı: 5
İzlenme:203.026
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle  
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Karanlık Güç Filmi izle

    Karanlık Güç Filmi izle : Yapılan bir suikast ve sonrasında gelişen olayları konu almaktadır. Şehrin valisi ve onun rakibi bu suikast sonucunda öldürülmüştür. İşte bu suikastın çözülmesi için mücadele veren iki FBI ajanı olayı derinlemesine incelemeye başladıklarında karşılarında her kesime sızmış olan bir tarikat bulurlar. Ve artık kimseye güvenmemeleri gerektiğini anlarlar.

  • Dark Touch Full izle

    Film gerçekten insanın kanını donduracak türdendir. Tüm kasaba bir grup tarafından fahşice öldürülmüştür.Bu Kanlı katliamdan sadece bir kişi sağ çıkmıştır. Oda Neve'dir. Gerçekleri gören sadece odur.Polis büyük bir çeteyi araştırıyor , bu işin arkasında olabilir diye ama asıl gerçekleri tek bilen Neve'dir. Bu gerçekler Neve'nin başına büyük belalar açacaktır.

  • Seçilmiş Kişi – The Giver Filmi Full İzle

    Seçilmiş Kişi Türkçe Dublaj İzle Amerikalı yazar Lois Lowry’nin romanından beyazperdeye uyarlanan film, ütopik bir dünya düzeninde geçiyor ve bu dünyada insanların zihinlerinde bulunan geçmişe dair anılar ve bilgiler tamamen siliniyor. Dolayısıyla artık insanların hafızalarında ne suç, ne yoksulluk ne de hastalıklar kalır. Bu geçmişi ayrıntılarıyla bilen tek kişi ise ‘The Giver’ isimli yaşlı bir adamdır. 18 yaşındaki Jonas, yaşlı adamın yanında çalışmaya başlayınca insanlığın hafızalarından silinen geçmişini öğrenmeye başlar. Zamanla bu sırların acımasızlığıyla yüzleşen Jonas’ın hayatı tam bir kaosa dönüşecektir…

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !