GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:189
Başarının Fiyatı izle  
Başarının Fiyatı izle
IMDB PUANI:7.2/10
Yorum Sayısı: 5
İzlenme:203.007
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle  
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Hangover 3: Felekten Bir Gece Türkçe Dublaj izle

    Hangover 3: Felekten Bir Gece Türkçe Dublaj izle Her iki bölümüde şen şakrak geçen Hangover filminde bu sefer çılgın partiler ve eğlenceli kızlar yok herşey çok güzeldi Hangoverler için çünkü ortada ters gidebilecek hiç birşey yoktur.Ama her şey yolunda gitmeyecektir. Aksilikler boy boy artmaktaydı. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Hansel ve Gretel Cadı Avcıları Türkçe Dublaj izle

    Hansel ile Gretel çocuk masalının birer başkahramanı olan kardeşlerdir. Öncelikle bu iki kardeş orman da yollarını kaybederler ve kendilerini çikolata ve şekerden kaplı olan cadının evinde bularak tuzağa düşerler. Cadıya akşam yemeği olmaktan ise son dakika da kurtularak cadıyı kendi hazırladığı tuzağa düşürürler. İlk avlarında cadıyı haklayan Hansel ile Gretel orman yolunda beraber devam ederlerken gittikleri her kasaba da ve ormanın derinliklerinde de acımasız olan cadıları avlamakta artık birer ustalardır. Ancak geldikleri bu son kasaba da ise çocuk kaçırma olayları oldukça farklı ve bir gariplik vardır. Kısa bir süre içersin de kasabadaki çocuklar kaybolmaya başlar, bu iki cadı avcısı ise daha önceden hiç karşılaşmadıkları derecede büyük bir cadı kaosunun içersin de kendilerini bulurlar. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

  • Para Avcısı Full izle

    Henüz 20'li yaşların başında olan genç Jordan Belfort, Stratton Oakmont isimli bir yatırım firmasında CEO olarak görev yapmaktadır. Para kazanmak ve zengin olmak adına herşeyi yapabilecek karakterde olan Jordan, Wall Street borsasında komisyonculukta yapmaktadır. 90'lı yıllarda New York'da her şey olabilmektedir. Yatırım yapan bir çok kişiyi aldatarak çok yüklü paralar kazanan Jordan, aynı zamanda bir o kadarda harcama yapmaktadır. Sadece bir günde milyar dolarlar kazanıp aynı günde harcaya bilme kapasitesine sahiptir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !