GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:191
Başarının Fiyatı izle  
Başarının Fiyatı izle
IMDB PUANI:7.2/10
Yorum Sayısı: 5
İzlenme:203.028
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle  
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Kendime İyi Bak Filmi izle

    Kendime İyi Bak Filmi izle,Kendime İyi Bak Full izle,Kendime İyi Bak Türkçe Dublaj izle,Kendime İyi Bak HD izle,Kendime İyi Bak Tek Parça izle

  • Katliam Gecesi Filmi izle

    Davison ailesi artık şehrin yorucu havasından ve kalabalığından bıkmıştır. Şehirden uzak bir yere taşınıp kafa dinlemeye karar verirler. Fakat başlarına gelmeyen kalmayacaktır. Canavar ruhlu bir grup katil tarafından rahat bırakılmazlar. Hiçbir yere kaçamayan aile bu katillerle mücadele etmek zorundadır. Sadist katiller Baltalar ve palalarla saldırıya geçerken, Davison ailesi hayatta kalma mücadelesini başlatmışlardır.

  • Constantine Türkçe Dublaj izle

    ilk olarak Matrix film serilerinden tanıdığımız Keanu Reeves, bu defa yeni filmi olan Constantine ile karşımızda. Akıl sınırlarını zorlayan sahnelerin sergilendiği film sahneleri sizlerde şok etkisi oluşturacaktır. Constantine, Los Angeles'da yaşayan bir dedektiftir. Constantine'i diğer dedektiflerden ayıran bir yanı vardır o da cehenneme gidip-gelmiş olmasıdır. Bir gün Angela Dodson isimli bir polisin kız kardeşi birden intihar eder. Görmediği hiçbir şey inanmayan Angela, Constantine ile iş birliği yapmak zorunda kalacaktır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !