GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:194
Başarının Fiyatı izle  
Başarının Fiyatı izle
IMDB PUANI:7.2/10
Yorum Sayısı: 5
İzlenme:203.047
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle  
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Harry Potter ve Felsefe Taşı İzle

    Harry potter yaşadığı evde eniştesi ve tayzesi tarafından hiç sevilmemektedir kuzenide hiç sevmez ve harry evin merdivenlerinin altında yaşar.Birgün harry'e bir mektup gelir ancak eniştesi onu okumasına izin vermez bir süre sonra gene gelir gene izin vermez derken 100lerce 10000lerce mektup sürekli gelir ancak hiç birini okumasına izin vermeyen eniştesine oldukça kin besleyen harry ne yaparsa mektupları okuyamaz.Bir yaz günü hayyr ve ev halkı tatil için diğer evlerine giderler.Denize yakın sahil bir yerde yaşayan harry evlerine Hogwarts büyücülük okulunun bekçisi gelir ve harryi alıp götürür.Harry'eherşeyi anlatır annesinin babasının ölmediğini falan söyler.Harryin büyücü adayı olduğunu söyler ve oldukça heyecanlanan harry eniştesi ve teyesine oldukça kızgındır.Hogwarts okuluna gitmeden önce pazardan uçan süpürge, büyücülük kitapları, haberci bir baykuş -Hedwig gibi gerekli şeyleri satın alırlar.Okulun yolunu tutarlar ve trene binerler Harry potter trende Ron ve Hermione 2 tane arkadaş edinen harry halinden oldukça memnundur.Okula varırlar ve harry sınıfına yerleşir.Okulda dört bina ve sınıf vardır. Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw ve Slytherin. Slytherin’den gibi kötü öğrenciler vardır.Okulda derslere giren harry bir süre sonra 3 başlı canavarın varlığını öğrenir ve öğrenmek için üçüncü koridora gider ve orda felsefe taşını görür.Kötü büyücü Voldemort da Felsefe Taşının peşindedir.Harry potter felsefe taşı bulur ve Voldemort ile ilk mücadelesini yaşar. Harry Potter Serinin Başlangıcı Olan Felsefe Taşı Filmini Sitemizden 720p Halitesinde İzleyebilirsiniz.

  • Beyaz Saray Düştü Türkçe Dublaj izle

    White House Down izle, Amerikan emniyetinde çalışan başarılı bir polis olan John Cale, tek hayali olan Amerika başkanı James Sawyer'i korumakla ilgili gizli göreve başvurmuş olumsuz yanıtı almıştır. Küçük kızına yeniden seçilmediğini söylemekte güçlük çeken John, kızını alıp Beyaz Saray'a götürür. Baba-kız Beyaz Saray’ı gezdikleri sırada, ağır silahlarla donanımlı ordu mensubu olmayan askerler tarafından Beyaz Saray kuşatılır. Kısa sürede büyük bir kaosun hakim olduğu ortamda, küçük kızını, başkanı ve ülkeyi kurtarmak için Cale’in zamana karşı yarışması gerekmektedir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

  • Hipnozcu Türkçe Dublaj izle

    Ünlü psikiyatrist Erik Maria Bark, hipnoz alanında bir numaralı isimdir. Erik 10 yıl önce bir daha asla hipnoz yapmayacağına dair yemin etmiştir. Fakat şimdi yeniden yapmak zorundadır. Acımasız bir katil bir aileyi katletmiştir. Sadece ailenin küçük oğlu kurtulmuştur. Fakat ifadesinin alınması için hipnoz yapılması gerekmektedir. Erik bu görev için uygun görülür, bakalım Erik yeminine rağmen hipnoz yapıp katilden önce hala kayıp olan kız kardeşine ulaşabilecekler mi?

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !