reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:137
Başarının Fiyatı izle  
Başarının Fiyatı izle
IMDB PUANI:7.2/10
Yorum Sayısı: 5
İzlenme:200.909
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle  
Thor 2 Karanlık Dünya Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Büyük Kumar Türkçe Dublaj izle

  Richie Furst, son derece akıllı ve kıvrak zekaya sahip bir öğrencidir. Princeton’da Matematik bölümünü okuyan Furst, Öğrenim harcı olarak 60.000 $ ücret ödemesi gerekmektedir. Furst çok zeki olmasına rağmen burs almayı başaramamış ve bir hafta içerisinde öğrenim ücretini ödemesi gerekmektedir. Biraz birikmişi olsa da 60.000 doları bulması imkansız görünmektedir. Ne yapacağını düşünen Furst çareyi elinde ki birikmiş parayla İnternet üzerinden online poker oynamakta bulur ve oynamaya başlar. Fakat final oyununda yenilir ve tüm parasını kaybeder. Son oyunda hile yapıldığını anlayan Furst işin peşini bırakmaz ve sitenin sahibini bulmaya karar verir. Kosta Rica'da Lüks bir hayat yaşayan sitenin sahibi Ivan Block u bulur. Ivan hileyi çözen bu gence iş teklif eder ve kabul görür. İlk başta her şey yolundadır. Paralar, kızlar, gece hayatı derken işin çirkin yüzü kendisini göstermeye başlar.

 • Empire State izle

  O Polis Akademisi için oldukça istekli olmasına rağmen ,Akademi oturum değiştiremiyor . Bir süre sonra Chris Potamitis ( Liam Hemsworth ) ,işi halletmek için konumda Empire State Zırhlı araba servisi de bir güvenlik görevlisi . Eddie en iyi arkadaşı Chris Bu onun en büyük hata olur, şirket içindeki Ancka çok zayıf olduğunu anlattı . Eddie para dolu bu olay hazine fırsatı ve Chris bu çirkin planın çok istekli. Chris ve Eddie bölgenin en büyük nakit soygunu dedektif gerçekleştirmek, ancak bölge aynı zamanda son derece dişli adlarıdır. Bu macera Chris veya sonuçlarına katlanmak dikkatli olmak zorunda!

 • Battle of The Damned Filmi izle

  ABD ve Singapore Ülkelerinde ortaklaşa çekilmiş olan film, yüksek oranda gerilim içermektedir. Bilim-Kurgu dalında çekilmiş en iyi filmlerden birisidir. Senaryosunu Christopher Hatton'un yapmış olduğu film toplamda 88 dakika sürmektedir. Filmin ana dile İngilizce olup, İmdb puanı olarak 6.4 almıştır. Filmde, yok edici bir güce sahip olan "Viral" salgını herkesi yok etmiştir. Geriye sadece bir kaç insan kalmıştır. Onları koruyacak özel bir birlik vardır fakat bir yandan virüs bir yandan robotlar ile mücadele zor olacaktır.

 • Paylaşım İçin Teşekkürler Filmi izle

  Çok değişik bağımlılıklar vardır insan üzerinde. Bu bağımlılıklardan en tuhafı da herhalde sex bağımlılığı olsa gerek. Bu bağımlılıkla mücadele etmeye karar veren 3 kişinin macera dolu hikayesini anlatmaktadır. Kahramanımız Adam Bakalım neler yapacak.

 • Arkadaşlar Arasında Filmi izle

  Arkadaşlar Arasında Filmi izle : Birbirlerine bağlı 4 kafadar arkadaş,içlerinden birisi olan Ayhan'ın doğum günü için birşeyler yapmayı planlarlar. 3 arkadaş birleşip Ayhan için ıssız bir adada rakı sofrası kurarlar ve doğum gününü böyle kutlamak isterler.Fakat içkinin de etkisiyle o güne kadar birbirlerine anlatmadıkları olayları anlatıp,geleceğe dair planlar yaparlar.

 • Eksik Sayfalar Full izle

  Eksik Sayfalar Filmi Konusu ; Hayattan kesitlerle devam eden yaşamlar.Para hırsı gözlerini bürümüş yöneticiler.Ama her şey yakalanana kadardı. 8 üst düzey yönetici dolandırıcılık suçu ile yargılanmaktaydı.Yaptıklarını kendileride biliyor ama ortada bir tuaflık olacaktır.Kendilerini hayatta hiç görmedikleri bir ofisin içinde bulurlar.Kendisini baş patron diye tanıtan birisi onlara gerçek hayatı gösterir.720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Open Grave Full izle

  Hafıza kaybına uğramış birisi, daha ne olduğunu anlamadan kendisini ölülerle dolu bir çukurun içerisinde bulur. Oradan uzaklaşmak için hemen yan tarafta ki eve gizlice sığınır ve orada da hafıza kaybı yaşayan insanları görür. Eve sığınanlar kim olduklarıyla ilgili ip uçları araştırırken ortaya şiddet hakim olur. Fakat çok geçmeden onların oraya neyin getirdiğini bulmak zorunda kalırlar.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !