GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.1/10
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:13.906
Turbo Filmi Full izle  
Turbo Filmi Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Madso’nun Savaşı Türkçe Dublaj izle

    Madso'nun Savaşı'nda Mafya, polis ve dolandırıcı üçlemesinin aksiyon dolu hikayesinde, Boston'lu kendi halinde bir dolandırıcı ile İrlanda'lı bir mafya liderinin gizli hazinesinin kontrolunu almaya çalışan başka bir mafya ile polis arasında geçen çatışmaya Boston'lu dolandırıcınında işin içine girmesiyle işler iyice karışır... 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

  • Yeniden Başlamak Filmi izle

    Dramatik bir film izleyeceğimizden emin olabiliriz. Daha doğrusu bu olaya aile dramı da diyebiliriz aslına bakılırsa. Cory Brand son derece iyi bir beyzbol oyuncusudur. Hayatı olumsuzluk olarak adlandırdığı şeylerle doludur ve bu yüzden kendisini her çaresiz insan gibi alkole vermiştir. Yine sarhoş olduğu bir gün kardeşinin yaralanmasına neden olacak bir kazaya sebebiyet verir. Bu olaydan sonra rehabilitasyon programına katılmak zorunda kalır. Cory, bir takımda koçluk görevi alır ve bu onun için yeni olayların başlangıcı olur.

  • The Lifeguard Full Film izle

    The Lifeguard Full HD izle Leigh artık ergenlik olgunluk dönemini atlatmış 30 yaşını doldurmuş biridir. İngilteredeki yaşamından oldukça sıkılan Leigh yeni maceralar aramaktadır.Leigh bir süre sonra sıkıldığı hayata ailesinin yanına dönmek zorunda kalır. Cankurtaran olarak görev yapan Leigh'in ilginç yaşamını konu alan filmi keyifle izleyebilirsiniz. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !