reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.1/10
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:13.880
Turbo Filmi Full izle  
Turbo Filmi Full izle
GÜNÜN FİLMİ
KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Gizemli Yol Filmi izle

  Winton, Queensland kırsal kenti yakınlarındaki, bir kamyon sürücüsü vahşi bir köpek hırıltı duyar ve tünellerden birinde iç Julie Mason adında bir genç kızın cesedini bulur. Dedektif Jay Swan (Aaron Pedersen) cinayeti araştırmak için şehir denir. O Julie bir uyuşturucu bağımlısı olduğunu öğrenir ve o para için kamyon sürücüleri ile seks vardı keşfeder. Bir gece, Jay onun arkadaşları, Johnno (Hugo Weaving) ve Robbo (Robert Mammone) izler ve onları hiçbir ortasında köhne bir binada varmak görür. Bu mesafe onu nokta, o kaçar ve onu aşağı bayrak. O hiç kimseyi yanlışlıkla öldürülmüş ise Johnno ona sorar.

 • İntikam Filmi izle

  Mavi Ruin Jeremy Saulnier yönettiği bir 2013 Amerikan gerilim filmi.Film 17 Mayıs 2013,bu FIPRESCI Ödülü'nü kazandı üzerinde Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde parçası olarak Cannes Film Festivali'nde dünya prömiyerini vardı. Başarılı Kickstarter kampanyası ile film üzerine Saulnier finanse üretimini, hangi MTV.com "crowdfunding yapabileceğiniz ne mükemmel bir örnek." denir. Film 25 Nisan 2014 tarihinde sinemalarda ve VOD için serbest bırakıldı.

 • Adalet İçin Full Hd İzle

  Almanya Fransa ortak yapım 2013 olan bu film 1500 lü yıllarda savaşmanın nasıl olduğunu görecekseniz çok gerçekci olan savaş sahneleri seyirciyi etkiliyor Michael çevresinde övgü alan sevilen sayılan birisi ama birgün tüm bu saygınlığıı kaybediyor Derebeyi'nin , Michael ile uğraşması sonucu Michael yaşadığı yerden kovuluyor ve tüm hayatı düzeni ailesi dağılıyor buna katlanamayan Michael,Derebeyini öldürmek için bir ordu hazırlıcaktır 720pfilmizles.com iyi seyirler diler

 • Dolandırıcılık Sanatı Filmi izle

  Onun yedi yıl hapis cezasına , kardeşi , Nicky Calhoun nezaket başlar gibi Crunch Calhoun tarafından bir monolog ile başlar . Bir flashback Nicky yakalama ve Crunch sonraki ihanet sonuçlanan yanlış gitmişti iki erkek , içeren soygun ortaya koymaktadır . Bir kez yayımlanan , Crunch kız Lola yanında bir motosiklet dublör icracı / gözü pek ve çırak , Francie olarak çalışıyor . Bu arada , Nicky bir ortağı daha sonra çift haç yardımıyla Georges Seurat bir resmini çaldı . Ortak arar ve Nicky nerede olduğu hakkında bilgi almak için Crunch tehdit ediyor. Kısa bir süre sonra , Crunch yine çalışmaya hazır olduğunu , onun , ' Amca ' Çeltik eski bir meslektaşım bilgilendirir . Paddy yerinde , o ve Francie Nicky çalıştırmak . ' Amca ' Paddy paha biçilmez tarihi bir kitap Kanada'da bir antrepodan çalınmış ve Detroit alıcının orta adama alınması gerektiğini açıklıyor . Onlar kabul böylece ödeme milyon doların üzerinde. Crunch sahtecilik onun beceri ve yetenek için , eski ortağı , Guy de Cornet işe ısrar ediyor . Kornet Crunch sanat kendine özgü bir parça içine gizlenmiş Kanada sınır istasyonu aracılığıyla alır kitabın tam bir kopyasını oluşturur . Planlandığı gibi bir kimlik kontrolü tarihsel defter tutuluyor aynı tesiste , sanatını haczetmek polis sorar . Bu arada, Guy de Kornet bir sanat doğrulama uzman olarak geçer vetes ise girer ,sahtecilik ile gerçek bir kitap değiştirme ve Crunch sanat yapıtının içinde gerçek bir kitap saklanıyor . Kanada sınır devriye Crunch adını temizler sonra tesis gider ve onun sanat eseri reclaims .

 • Ganzfeld Deneyi Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Amerikan yeni dalga korku filmi akımından, dudak uçuklatan bir film. 5 genç öğrenci bir ESP deneyi için elinden geleni yaparlar. Anılar, düşler, geçmiş, gelecek belirsizdir. Bu gençler artık gerilim dolu bir dünyaya adım atmışlardır.. 720pfilmizles.Com Sunar, keyifli seyirler diler.

 • Dabbe: Cin Çarpması Full izle

  Son yılların en korkunç filmlerine imza atan Hasan Karacadağ, yine Dabbe Cin Çarpması adıyla sinemada gösterime giren korkunç filmle karşımıza çıkıyor. Gömülü olan bir hazinenin geçmişiyle yüzleşen Kıbledere köylüsü Kübra, aynı zamanda şehirde psikiyatrist Ebrunun çocukluk arkadaşıdır. Kübra'nın cin çarpması sorunuyla Ebru'dan yardım istenir. Ebrunun labaratuvarında Kübra'yı incelemeye alıp, kamera ortamında hal ve hareketlerini kaydetmektedir. Psikiyatr ve Hoca birlikte Kübra'nın ailesiyle yaşadığı köy evine varırlar. Din ve bilim arasındaki bu çekişme gerçekler ortaya çıktıkça dehşete dönüşmeye başlar. İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca, herkes için cehennem saatleri başlar. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Düşman – Enemy Filmi izle

  Düşman - Enemy Filmi izle : İspanya ve Kanada'nın ortak yapımı olan gizem ve gerilim dolu bir film.Yapım yılı 2013 yılı olmasına rağmen ülkemizde 16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girmiştir.Mayıs ayından beri iyi bir izlenme oranı yakalayan film izleyenlere heyecan ve merak uyandıran dakikalara sevk etmiştir. 720pFilmizleS.Com ailesi olarak keyifli seyirler dileriz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !