reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.1/10
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:13.673
Turbo Filmi Full izle  
Turbo Filmi Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Bullet Filmi izle

  Bullet Filmi izle : Acımasız ve merhametsiz bir güvenlik görevlisinin canından çok sevdiği torunu kaçırılınca artık o kanun tanımaz bir adam haline döner.

 • Kusursuz Adam izle

  Çok tuhaf ve bir o kadarda değişik bir film sizleri bekliyor. James eşiyle bazı sorunları olan birisidir. Bir gün telefonda duyduğu sese aşık olur ve konuşmaya başlar. Ama çok geçmeden James şoka girecektir çünkü telefonda konuştuğu kişi karıdır.

 • 7. Birim Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Unit 7'nin zor bir görevi vardır. Bölgenin en tehlikeli uyuşturucu trafiginin ağını temizlemek ve bölgenin her yerine korku salan bu uyuşturucu çetesini ortadan kaldırmaya çalışırlar. UNIT 7’nin yöntemleri, polisler aşırı şiddet ve baskı kullandığı için kanun sınırlarının dışındadır. Onlara gore, bir sorunu çözmek için her yol mubahtır. Görevlerinde ilerledikçe, grubu yöneten iki polis karşı karşıya gelir. Angel hırs ve şiddet yolunu seçerken, Rafael güzel ve anlaşılması zor Lucia’ya hissettiği duygular nedeniyle değişmeye, suçla savaşta yöntemlerini değiştirmeye başlar... 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Wish You Were Here Filmi izle

  Wish You Were Here Filmi izle : Dört kişilik bir aile hep beraber güzel bir tatil planı yapmaya karar verir. Toplanıp hep beraber Komboçya'ya gitme kararı alırlar. Dört kişilik aile beraber eğlenceli bir tatilin keyfini çıkarmaya çalışırken aralarından bir tanesi gizemli bir şekilde ortadan kaybolur.Dört kişilik gittikleri tatilden üç kişi olarak geri dönerler ve arkada kalan gerçeği deşmeye başlarlar.

 • Büyük Kumar Türkçe Dublaj izle

  Richie Furst, son derece akıllı ve kıvrak zekaya sahip bir öğrencidir. Princeton’da Matematik bölümünü okuyan Furst, Öğrenim harcı olarak 60.000 $ ücret ödemesi gerekmektedir. Furst çok zeki olmasına rağmen burs almayı başaramamış ve bir hafta içerisinde öğrenim ücretini ödemesi gerekmektedir. Biraz birikmişi olsa da 60.000 doları bulması imkansız görünmektedir. Ne yapacağını düşünen Furst çareyi elinde ki birikmiş parayla İnternet üzerinden online poker oynamakta bulur ve oynamaya başlar. Fakat final oyununda yenilir ve tüm parasını kaybeder. Son oyunda hile yapıldığını anlayan Furst işin peşini bırakmaz ve sitenin sahibini bulmaya karar verir. Kosta Rica'da Lüks bir hayat yaşayan sitenin sahibi Ivan Block u bulur. Ivan hileyi çözen bu gence iş teklif eder ve kabul görür. İlk başta her şey yolundadır. Paralar, kızlar, gece hayatı derken işin çirkin yüzü kendisini göstermeye başlar.

 • Kod Adı Venüs Filmi izle

  Bir Kıbrıs hikayesinin anlatıldığı film,gerçekleri sinema gözüyle sizlere sunacaktır. Venus kaybolan ailesini aramak için Kıbrıs'a gelir. Fakat her şey Venus'ün düşündüğü veya hayal ettiği gibi ilerlemez. Bakalım tamamı ile yabancı olduğu bir ülkede başına neler gelecektir.

 • Zincirsiz Türkçe Dublaj izle

  Amerikan İç Savaşı'ndan iki yıl önce başlayan hikaye geçmişinde eziyet çekmiş bir köle ile Alman avcı Dr. King Schultz'un yüzleşmesini merkezine alıyor. Brittle kardeşlerin cinayetiyle suçlanan Schultz'u özgürlüğüne kavuşturmak Django'ya bağlıdır. Zira Schultz özgürlüğüne karşılık, Django'dan zorlu bir görev ister. Görevi başarıyla tamamlayan ve özgürlüğüne kavuşan Django gene de Schultz'un yanından ayrılmaz; üstün avcılık yetenekleriyle şimdi ki hedefi Broomhilda'yı bulmak ve köle tüccarlarının elinden kurtarmaktır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !