GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.6/10
Yorum Sayısı: 27
İzlenme:190.505
Uçaklar Full Hd izle  
Uçaklar Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Gülcemal Filmi izle

    Gülcemal Full izle : Peker Açıkalın'ın da yazarlığını yaptığı filmde aynı zamanda başrol oyuncusu olarak görev alır. Peker Açıkalın'ın canlandırdığı Gülcemal'e babasından miras kalır. Kendisine kalan mirası almak için bulunduğu yerden İstanbul'a giden Gülcemal'in başına akıl almaz komik olaylar gelir.

  • Bi Küçük Eylül Meselesi Full izle

    Yönetmenliğini ve Senaristliğini Kerem Deren'in yapmış olduğu baş rolünde ünlü oyuncu Engin Akyürek'in boy gösterdiği romantik bir film sizlerle. Gerçekten son zamanlarda çekilmiş romantik dalda en iyi Türk filmi diyebiliriz. 720pfilmizles.Com sizlere keyifli seyirler diler.

  • Göçebe 720p HD İzle

    Dünyamız korkunç uzaylılaların saldırısına uğrar.Uzzaylıların teknolijisi sayesinde insan vicuduna hiç bir zarar vermeden onların bedenlerini bilinçlerini ele geçirip insan türünün bir çoğunu kendi taraflarına çekmişlerdir.Uzaylılardan kaçan onlara katılmak istemeyen 1 kaç grup sürekli kaçıyor ve saklanıyordur.Melanie Stryder ve Jared Hower birbirini tanımayan sürekli saklambaç oynar gibi uzaylılardan kaçan 2 insan.Bunlar çok yakın bir sürede birbirleriyle karşılaşır uzun sürmez birbirlerine aşık olurlar.Bulundukları bölge pek güvenli olmadığı için malesef Melanie yakalanır ve uzaylıların eline geçer.Bedenini ve zihnini kaybeden Melanie artık istilacıların elindedir.Melanie'nin ise sürekli kaçmayı bırakmış artık harekete geçip dünyada kalan diğer insan türlerini bulup onlara kadrşı çıkacaktır.Alacakaranlık efsanesinin ünlü yazarı Stephenie Meyer'ın romanndan esirlenen Göçebe İzle Filminin Başarılı Yönetmeni Andrew Niccol'dur.Genç Başrollerde ise saoirse ronan'dır

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !