reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 16-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.6/10
Yorum Sayısı: 27
İzlenme:189.798
Uçaklar Full Hd izle  
Uçaklar Full Hd izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • 47 Ronin izle

  Gerçek yaşanmış bir hikayeden kurgulanarak sinema perdelerine aktarılmış olan filmin,son derece enteresan bir konusu vardır. Konu 18. Yüzyıldan ilham alıyor ve yaşayan gerçek samurayların ustalarının öldürülüşünün intikamını almaya çalışmalarının hikayesini anlatmaktadır. Uzak doğu ve ABD oyuncularının ortak çalıştıkları film sizleri hayretlere düşürecektir.

 • Daire 1303 – Apartment 1303 Türkçe Dublaj izle

  Janet ailesiyle sorunlu günler geçirmektedir. Bir an önce kurtulmak için her şeyi yapmayı kafasına koyar. En sonunda ailesinden kaçarak kendisine bir daire kiralar. Dairede ilk başlarda tuhaf bir şeyler olduğunu anlar fakat umursamaz. Ama günler geçtikçe olayların gerçek olduğunu anlar ve artık korku dolu dakikalar kendisi için başlamış olur.

 • İnanılmaz Örümcek Adam 2 izle

  İnanılmaz Örümcek Adam 2 izle : 2014 yılında çekilen ve sinema salonlarında çok büyük bir sükse yapan İnanılmaz Örümcek adam, izleyenlerin isteklerine dayanamayıp 2. serisini çekti.Yine mükemmel görsel efektlerle dolu sahnelere şahit olacaksınız ve yine heyecanı doruklarına kadar tadacaksınız. Şimdi size düşen filmi izlemek ve yorumlarınızdan bizi mahrum bırakmamak

 • Ne Yaptın Richard Türkçe Dublaj izle

  Richard Carlson'un hayat hikayesi anlatılmaktadır. Zirveden nasıl dibe vurulur buna çok net değinilmiştir. Dublin'in elit zenginlerinden olan Richard, hayatını nasıl bir gecede mahvediyor bunu izleyeceksiniz. Öfkesinin ve şehvetinin kurbanı olan Richard'ın başına gelenleri acı içerisinde izleyeceksiniz. Bir tek kendisi değil çevresinde olan herkese zararı dokunacak o hatayı yapınca dünya tamamen farklı bir yer haline gelecektir.

 • The Motel Life Full izle

  Polsky Films tarafından yapımı üstlenen muhteşem bir dram filmi. İki kardeşin birbirlerine olan bağlılığını konu edinen filmlde, ağlamamak için kendinizi zor tutacaksınız. İki kardeş hep birbirleriyle olan bağla büyüdüler ve en büyük düşleri geçici hayatın zorluklarından sıyrılmaktır. Fakat ölümcül bir kazaya bulaştıklarında herşey değişir ve hayatın gerçek yüzüyle karşı karşıya kalırlar. Amerikan yapımı olan film, toplamda 85 dakikadır.

 • Kardeş Payı 7. Bölüm izle

  Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisini 720pfilmizles.com adresinden takip edebilirsiniz. Tüm bölümler yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacaktır. 0 Nisan 2014 Tarihli 7. Bölümü izleyebilirsiniz.

 • Aşk Bilmecesi Türkçe Dublaj izle

  Espangole filmi ile başlayan hikayesi Aşk bilmecesi ile devam eden Xavier artık 40 yaşındadır. Ancak yine hayatını tam düzenene sokamamış hatta daha da fazla karkamarışık bir hayatı olmuştur. Üniversiteyi evlenmek için terkeden Xavier. 2 çocuk babası olmuş ancak yine hayatını düzene sokamamıştır. Eşinin ise yeni biri ile tanışıp New York'a taşınmak istemesi Xavierin hayatını tamamen mahveder.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !