GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:5,3
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:2.539
Wither Filmi Full izle  
Wither Filmi Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • The Starving Games Full izle

    Pretty Little "Cody Allen Hıristiyan (" Surrogates "; Kantmiss Evershot olarak Aç Oyunlar yıldız Maiara Walsh (" Doğumda Değiştirilmiş "), olan cesaret ve beceri kartal gözlü okçu Twitter'da trend konular (R) ile birlikte kitlelere ilham izlemek için geride kalan Dale, Kantmiss en beau olarak Yıldızlarla Dans "," Pretty Little Liars "," Days of Our Lives ");" Brant Daugherty (Peter Malarkey, Kantmiss yanında gönüllü geeky genç bir adam olarak) "yalancı, - ve kaynamaya; Ross Wyngaardendir.

  • Ölülerle Konuşmak Filmi izle

    Ölülerle Konuşmak Filmi izle,Full izle; Biraz aile dramı birazda korkuya kapılmaya hazır olun. Yuri, genç ve güzel bir kızdır. Küçük yaşta babasını kaybetmiştir. Anne ve erkek kardeşiyle yaşamaktadır. Yuri için her şey değişmeye başlamıştır. Ailenin ekonomik durumu kötüye doğru gitmeye başlayınca Yuri'de çalışmak zorunda kalmıştır. Yuri her zaman ki gibi işe gitmek zorunda olduğu bir günde kardeşi çok hasta durumdadır. Hasta hasta kardeşini bırakmak istemese de mecburen evde kardeşini bırakarak işe gitmek zorunda kalmıştır. Eve döndüğünde kardeşini ölmüş olarak bulur. Bu durum karşısında adeta yıkılan Yuri'nin elinden gelen hiçbir şey yoktur. Fakat arkadaşı bir gün ona cep telefonuna yüklenen bir uygulamadan bahseder. Bu uygulama sayesinde ölülerle konuşma mümkün olabilmektedir. Yuri ilk başta çılgınca gelen bu fikri kardeşiyle konuşa bilmek için denemeye karar verir fakat başına gelmedik şey kalmaz. Korku fırtınasına hazır olun.

  • Bizum Hoca 2014 İzle

    Herkesin tanıdığı, bildiği ve duyduğu bir tipleme olan Oflu Hoca karakterini bu defa ekranlarda göreceksiniz. Karadeniz'in bir köyünde köyün camisinin resmi hocasının köye gelmesi gecikince halk kendi arasından bir kişiyi imam olarak seçer bu arada Köye HES inşaatı başlar halk bununla mücadele etmeye başlar ve bu sırada gerek imam gelir ve müthiş bir komedi başlar.yafeti eşliğinde izleyicinin karşısına çıkıyo

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !