reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:5,3
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:2.352
Wither Filmi Full izle  
Wither Filmi Full izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Kedi Özledi Filmi Full izle

  Arkadaşları arasında hep örnek olan Kadir. Üniversite bittikten sonra Kıymet'le karşılaşır ve evlenmeye karar verirler. İlişkilerinde sorunlar yaşıyorken bir kedi alıp ilişkilerini düzenlemeye çalışıyorlar. Fakat Kadir'in arkadaşları onların peşini bir türlü bırakmaz ve Kadir'i çapkınlık yapmaya zorlar. Ve Kadir'i en sonunda ikna ederler.

 • MacGruber Filmi Türkçe Dublaj izle

  MacGruber Filminin Konusu : Eskiden özel bir asker olan MacGruber, ezeli düşmanı Dietor Von Cunth ile karşı karşıya kalır. 10 yıl önce nişanlısı öldürülen MacGruber bir süre kenara çekilmiştir. Nükleer başlıklarla Washington'da bulunan Beyaz Saray binasını Von Cunth'un amacının havaya uçurmak oldugunu öğrenir. Bunun üzerine MacGruber yıllar önce yarıda kalmış hesabını ve bu planı durdurmak için savaşacaktır... 720pfilmizles.com Sunar keyifli seyirli diler.

 • Kahraman Şövalye Full izle

  Justin çok yaramaz bir çocuktu küçüklüğünden beri kılınç kalkan'a merak salan bir çocuktu.Justin yaşı büyüdükçe bu isteklerini gerçekleştirme yönünde atılımlara girmeye başlar Justin. Artık Justin istediği yaşa ulaşmıştır. Uzun ve bol maceralı Şovalye olma yoluna koyulmuştur.Bakalım Kahraman Şövalyemizin başına ne gibi talihsizlikler gelecek.

 • Marebito Full izle

  Terör Japon yönetmen Takashi Shimizu bu bağımsız korku filmi hem insan ve mekanik formda alır . Masuoka ( Shinya Tsukamoto ) korkusu ile malignly saplantı haline gelmiştir bir serbest fotoğrafçı. Masuoka orada teröre fiziksel bir bileşenidir , ve onu bulmak için belirlenir inanıyor . Onun fare kapanı daire korku belgeler için bir türbe haline gelmiştir iken, o Furoki ( Kazuhiro Nakahara ) ,karşısında kendini bıçaklama tarafından bir Tokyo metro tünelinde intihar rahatsız adam bir video kaset ile özellikle hayran bulunuyor . Masuoka o Furoki deneyimini yeniden eğer , o panikkenarında gördüklerini bulmak mümkün olabileceğini düşünüyorum , ve onun antidepresanlar atmadan sonra o aşağıintihar kaydedildiyere giderken yapar . Masuokatünelinde gizemli bir geçit bulur ve Furoki canlı ve hasta yeraltı olduğunu keşfeder . Masuoka dayeraltında veyüzeyde hem de insanları korkutmak robotlar garip bir cins öğrenir , o da bir garip vahşi kadını bulur ve onu kurtarmaya çalışır , ama bir başkası onu zaten iddia etti ve hemen geri onu istiyor .

 • Arkadaşım Hoşgeldin 15.Bölüm izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları ve Yönetmenin direktifleriyle sergilenen ve Özer Atik'in muhteşem müziğiyle komedi dizisiniz 10 Mart 2014 Tarihli 15.bölümü sizlerle. 720pFilmizleS.Com Keyifli Seyirler Dileriz.

 • Krrish 3 – 2014 Filmi izle

  Son zamanların yapılmış en kaliteli Süper Kahraman filmi diyebiliriz. İşin tuhaf olan tarafı ise bu defa Süper Kahraman filmini Hint'liler yapmıştır. Süper kahraman film örneklerine bakınca baya başarılı olduğu görülmekte olan film izleyicilerinin ilgisini toplayacaktır.

 • Karaoğlan Filmi izle

  Moğollar ordusu, Camoka liderliğinde Anadolu kapılarına kadar gelmiştir. Bu istila girişimin karşısında Türk devletleri birleşerek büyük bir direnişe hazırlanmaktadırlar. Türkler ise Karaoğlan’ın liderliğinde Camoka'ya karşı direneceklerdir. Bakalım galip kim olacak?

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !