reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 20-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.3/10
Yorum Sayısı: 20
İzlenme:52.495
Dünya Savaşı Z izle – Türkçe Dublaj HD  
Dünya Savaşı Z izle – Türkçe Dublaj HD
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Ağır Abi Filmi izle

  Frank Vega normal bir hayat yaşamaya gayret eden birisidir. Bir gün şehir içi otobüste yolculuk yaparken bir saldırı gerçekleşir. Vietnam gazisi olan Vega olaya müdahale eder. Bu müdahale sonrasında ülke çapında kahraman olarak ilan edilir. Fakat Vega'nın en iyi arkadaşının cinayete kurban gitmesi ve görevlilerin olaya sıcak davranmaması, olaya müdahale etmesini gerektirir.

 • Bu İşte Bir Yalnızlık Var izle

  Hayatını müzik yaparak kazanan Mehmet, Otuzlu yaşların ortalarına doğru farklı bir hayata doğru sürüklenmeye başlar. Müziği bırakan Mehmet'i bekleyen tek sorun bu değildir aynı zamanda eşinden de boşanmıştır. Mehmet bu sıkıntılarla mücadele ederken onu hayatta tutan tek bir şey vardır oda minicik kızı Ezgi. Babasının tek hayat dayanağı olan bu şeker kızı Mehmet sadece hafta sonları görebilmektedir. Bu sorunlardan sonra bazı özel dersler vererek ve bazende gitar tamiri falan yaparak hayatını kazanan Mehmet'i yeni sürprizler beklemektedir. Aynı apartmanda oturdukları yakın dostu Ayşe ve eşi bir gün şiddetli bir şekilde tartışırlar ve Ayşe'nin eşi evi terk eder. Ayşe'ye hem moral vermek hemde neler olduğunu öğrenmek için kapısına giden Mehmet, bu saatten sonra artık eskisi gibi olmayacaktır. Ayşe ve Mehmet'i bekleyen sürprizler neler?

 • Celal ile Ceren Full izle

  Şu anda 30’lu yaşların da olan Celal Karaköy’de baba mesleği olan elektrik işi ile uğraşmaktadır. Ayrıca 30 yaşın krizini yaşayan Ceren ise bir mobilya mağazasın da çalışmaktadır. Artık bu ikilinin beraberliği de tam olarak 6 yıla kadar devam etmektedir. Çevresindeki pek çok kişi ikisinin evleneceğini düşünür. Diğer yandan Celal evlenecek arkadaşının bekârlığa veda partisine gitmek isteyince çok kötü tartışırlar ve araları bozulur. Ceren Celal in partiye gitmesini istemese de bir yolunu bulur ve partiye gider. Partiye gittiğini öğrenen Ceren ise Celal’den ayrılmak ister, onu sevse de sadece biraz sevgilisinin burnundan getirmek ister. Hiç beklenmedik bir zaman da evlilik için baskı altında olan Celal aniden Cerenden ayrılır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Penthouse North Full İzle

  Sara görme engelli hayata tutunmaya çalışan mütavazi bir evliliği olan bir gazetecidir. Güzel bir evlilik hayatı geçiren Sara bir gün yine işten eve geldiğinde evin kapısından girdikten sonra kocasının öldürüldüğünü fark eder. Sara bunun üzerine çığlıklar atar.Katil ise Sarayı esir alır ve olaylar bu dakikadan itibaren başlar. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Köfte Yağmuru 2 2014 Film izle

  İlk filmi olan Köfte Yağmuru ile sinema salonlarında fırtınalar koparan film, bu defa ikincisiyle sinema sevenlerin beğenisine sunuluyor. İlk filmde korkunç yiyecek tufanının ardından, kahramanımız Flint ve onun dostları bulundukları mevkiden ayrılmak zorunda kalır. Flint, The Live Corp Şirketi diye anılan ve son teknolojiyle donatılmış olan şirkete adayı temizlemekle görevli olanlarla birlikte yardıma gider. Bu defa Flint yaptığı makinenin sorun çıkardığını fark eder ve arkadaşlarıyla dünyayı kurtarmaya karar verir.

 • Karanlığın Gözleri – Blind Filmi izle

  Zavallı kızın başına gelmeyen kalmıyor. Henüz hayatının baharında olan ve henüz üniversite öğrencisi olan bir kız, bir çarpıp kaçma olayından sonra ortadan kaybolur. Yapılan tahminlere göre genç kıza çarpıp kaçan arabanın şoförü tarafından kaçırıldığı düşünülmektedir. Kazaya tanık olan iki kişi vardır ve bunlarında iki farklı ifade vermesi işleri daha bir çıkmaza sokmaktadır.

 • Bomba Gibi – Freaky Deaky izle

  Chris Mankowski görevini bırakmadan önce çok başarılı bir bomba imha uzmanıdır. Fakat Chris Mankowski işini bıraktıktan bir süre sonra dinamitlerle uğraşmaya karar verir. Komedi ve suç dalında ki bu filmde maceraya doyacaksınız.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !