GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.3/10
Yorum Sayısı: 20
İzlenme:53.037
Dünya Savaşı Z izle – Türkçe Dublaj HD  
Dünya Savaşı Z izle – Türkçe Dublaj HD
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Mezarına Tüküreceğim 2 Full izle

    Mezarına Tüküreceğim 2 Full izle Katie kendi halinde fotoğraf çeken masum bir kızdır. Katie bir gün yine fotoğraf çekmek için ıssız bir yere gider.Orada kendini bilmezler tarafından defalarca tecavüz edilir ve işkence görür. Katie. Diri diri toprağa gömülen Katie tüm bu öldürücü işkencelere karşı ağır yaralı olarak kurtulmayı başarır.Katie'nin psikolojisi çok bozulur ve bunu yapanlardan intikam almak için yaşamaya karar verir. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

  • Üç Düğün Filmi izle

    Bu film o henüz ideal bir ortak bulmak için yönetilen değil iken, onun eski ardışık çift, toplam üç düğününe katılmak zorunda Ruth adında genç bir araştırmacı, etrafında dönmektedir. Hayır değil, birçok tuhaf olaylar meydana düğün devam ederken, nihai sonuç istediği kimin kahramanı iç tartışmalar olacağını neden onunla senin arkadaşın ricam, ortak olan demek bilmemek onu gelecek. Seyirciler filmin sıcak alımı adaylığını zevk yedi Goya Ödülleri: En İyi Orijinal Senaryo, En İyi Kadın Oyuncu, En İyi Yeni Oyuncu, En İyi Yapım, En İyi Kurgu, En İyi Kostüm Tasarımı ve En İyi Makyaj ve saç; o erken 2014 yılında, Ancak kapılar premio.2 bırakarak, bu uygulamaların herhangi kazanmak için başarısız oldu, ancak filmin Feroz Ödülleri'nde ilk baskısında En İyi Komedi ödülünü kazanan şaşırttı.

  • Korku Seansı Türkçe Dublaj izle

    Filmin Konusu : Herşey bir çiftlik evinde başlıyor. Çiftlik evine hayatları bir karanlık varlıktan mahfolan ailenin gelmesi ile korkunç vakalar daha çok artar. Şeytani bir karanlık varlık ve bu ailenin Korku Seans'ını 72opfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler. Korku Seansı 2 full izle

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !