reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 17-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.131
Zaman Yolcuları Full Türkçe Dublaj izle  
Zaman Yolcuları Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • The Canyons full izle

  Hesaplarken genç film yapımcısı Christian (Deen) bozulmamış onun güven fonu tutmak filmler yapar iken, onun kız arkadaşı aktris, Tara (Lohan), onun geçmişten gelen bir aktör ile bir ilişki gizler. Ama Hıristiyan insan doğasının karanlık tarafı ile bir şiddet, cinsel ücret tur içine genç Angelenos açar onu aldatma, farkına varır.

 • Kurtuluş Günü Felaketi Full izle

  Uzaylılar dünyayı ele geçirmek üzereydi. Uzaylılardan kurtulmanın tek bir yolu vardı.Oda bir teknoloji harikası olan makineyi çalıştırmaktır. Fakat bunu yapmak oldukça zor ve zeka gerektiriyordu.Küçük bir kasabada yaşayan itfaici ile bilim adamlarının birleşmesi sonucu bu teknolojiyi bi şekilde çalıştıracaklardı.Bakalım dünya uzaylılar istilasından kurtulabilecekmiydi. 720pfilmizles.com farkıyla sizlerle...

 • Tehlike Faktörü Full izle

  Tehlike Faktörü Filmi Konusu ; CİA biriminde çalışan Jon. Son derece kaliteli bir güvenlik personelidir. Jon'a son derece kritik bir görev verilmiştir.Uluslar arası bir kaçakçı olan bilim adamını başka ülkeye geçirmek için görevlendirilir.Jon için her şey yolunda giderken bir sorun oldu oda yanında ortağının bu bilim adamının adamı olduğunu öğrenir.Jon ortağı tarafından kafasından vurulur.Jon'a herkes yaşamaz dedi fakat Jon yaşama tutulur ama gözlerini açtığında doktorun tek söylediği en fazla 2 saat bilinçli olucaksın sonra felç olucaksın der. Jon intikam için Malezya'ya gider. Jon'un maceraları bu dakikadan itibaren başlayacaktır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Yaşamak İstediğim Hayat – How I Live Now Full izle

  1. ve 2. Dünya savaşının ardından sıra 3. dünya savaşına gelmiştir. Avrupa kıt'asının savaş tehdidi altında kalmasının en önemli nedeni İngilteredir. Burada Daisy'nin hayatta kalma mücadelesine şahit olacaksınız.

 • The Treatment Filmi izle

  Dedektif Nick Cafmeyer, görünüyor vardır akıllı ve kariyer yapar. Ama hayatının ve ilişkileri üzerinde ağır bir gölge var. Nick kardeşi Bjorn faili meçhul kaybolması ile yaptığı 9 beri mücadele eder. Nick'in komşusu Plettinckx, bir seks failin atanması üzerine, daha sonra sorguya ve yayınladı. Plettinckx hala Nick olarak aynı mahallede bunca yıl sonra yaşıyor ve onu kışkırtmak için zevk bulur. Bu Nick yollarda kalır. Onun geçmişten gelen bu drama farkında tek kadın patronu, eski Danni. Danni yeni bir endişe verici bir şey Nick meşgul isteksiz: Bir çift üç gün bir saldırgan tarafından tutulur. Onların 9 yaşındaki oğlu Robin ve failin hiçbir iz. Nick nefes kesen bir insan avı yol alır.

 • Büyük Hesaplaşma Full Hd izle

  Büyük Hesaplaşma filminin konusu ; Başarısız bir evliliğin içinde olan ve işinde hırsıyla tanınan akıllı polis Vincent Hanna, ekibiyle büyük soygunlar yapan Neal McCauley'nin peşine düşmekle görevlendirilir. Los Angeles dekorunda birbirine çok benzeyen ve aslında başka şartlarda iki iyi dost olabilecek bu iki sıkı adam arasında büyük bir kovalamaca yaşanıyor. Birbirleriyle sadece iki kere yüzleşiyorlar. Birincisinde kahve eşliğinde güzel güzel sohbet ediyorlar, ikincisinde ise birinin ölmesi gerekiyordur. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Amerikan Pastası 8 Türkçe Dublaj HD izle

  Amerikan pastası 8 filmi, beraber buluşmanın son filmi olmaktadır. Özellikle lise döneminden bu yana hep birlikte tam 10 yıl geçirmişlerdir, ancak artık hepsi de birer erişkin olmuştur. Beraber toplanarak keyifli bir hafta sonu geçirmeyi planlıyorlardı. Bu uzun yılların ardından bir araya geldiklerin de kendilerin de meydana gelen değişikliklerin farkındadırlar, ama bu değişiklik onların dostluk bağlarını hiçbir şekil de etkilememektedir. Önceki yıllardaki acemi gençlikleri artık tamamen geride kalmıştır, çünkü artık acemi gençlerin her biri birer yetişkin olmuştur. Serinin sonu olan Amerikan pastası 8 film de yetişkin gençler lise zamanlarına geri dönmeyi hedeflemektedirler. Gençler için eğlenceli ve macera dolu saatler başlamaktadır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !