GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 30-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.410
Zaman Yolcuları Full Türkçe Dublaj izle  
Zaman Yolcuları Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • The Target 2014 Full Hd İzle

    : İMDB: 6.1 Bir adamın doğumdan sonra kaçırılan eşini kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatmaktadır. iyi seyirler 720pfilmizles.com

  • Afflicted Filmi izle

    Çocukluk arkadaşlarım Clif Prowse'da ve Derek Lee kendi seyahat web serisi "Dünya'nın Ends" filmi tüm dünyada girişim karar verdik. Her an ölümüne neden olabilecek nedeniyle AVM'ye gitmek için değil, ona danışmanlık doktoru rağmen, Derek o zaten gitmek zorunda ısrar ediyor. Clif ve Derek kendi grubum için şu anda turneye eski arkadaşları ile tanışmak Paris'te durdurmak. Paris nispeten olaysız oldukları için ziyaret rağmen, Derek sonunda onun AVM hakkında onu söylüyorum sonra Audrey adında bir kız alır. Daha sonra o gece, Clif sadece bir kanama keşfetmek için bir şaka olarak Derek otel odasına patlamaları ve Derek ve Audrey hiçbir işaret kaşıdı. Derek şey hatırlamıyor ısrar ve onların gezisi devam etmelidir. İtalya'ya alma üzerine, Derek geçer ve tüm gün uyur. Clif Derek güneş ışığına karşı bir nefreti gösteriyor ki, öğle yemeği için bir sonraki öğleden sonra onu uyandırır. Restoranda alma üzerine, Derek iştahla mermi dışarı kusma ve eve tökezleyerek önce onun makarna yemek yiyip bitirmektedir. Geri otel odasında, Clif Derek patlayarak çıplak elleriyle bir taş duvar yok sadece Derek sakinleştirmeye çalışır. Önümüzdeki birkaç gün içinde, Clif, kırk MF üzerinde hareket havaya otuz metre sıçrama ve duvarlara tırmanmak için yetenek gösterir. Derek nedeniyle yeme değil giderek hasta büyümeye başlar, ve, bir araba ile bir kargaşa sırasında, Derek elinde kapalı onun saldırganların birinin kanını yalıyor. Clif başarıyla Derek Audrey ısırdı koymaktadır sonra Derek vampirlik sözleşmeli deduces, ama onlara internet gerçeklerin çoğunluğu Derek sürekli kötüleşen durumunu düzeltmek için beyhude kanıtlamak. Ham hayvan kanı herhangi bir gıda olarak dışarı kustu varlık ile, Clif ve Derek taze hayvan kanı gibi anlamsız kanıtlamak için sadece, bir adamın hayvan domuz yavrusu öldürmek zorunda kalıyor. Derek soymaya başarısız kanıtlayan bir kan bankası, çalışır, ve Derek ve Clif geri otel odasında geri çekilmek zorunda kalıyor. Derek o kan kokusu içinde-hangi bir katatonik durumuna girer, ve Clif sonunda geri onun insan durumuna Clif dönmek girişimi için kendi bileğini kesmiş. Başarıyla kanında bazı boşaltılmasının ardından, Clif Derek gitti ve onu bulmak için girişimleri olduğunu keşfeder. Onu bulmak üzerine, Derek vahşice normale dönmeye üzerine kendini çekimden önce, zayıflamış Clif öldürür ve boşaltır.

  • Anti Sosyal Filmi izle

    Yılbaşına yaklaşırken, Noeli kutlamak isteyen çok samimi 5 arkadaş toplanmaya karar verirler. Aynı üniversitede okuyan bu gençler eğlenmekten başka bir amaçları yoktur. Fakat dışarıda peyda olan ve dünyada salgınlara neden olan bir hastalığın olduğudur. Evdeki bilgisayar ve televizyon türü yayınlardan oradan ayrılmamaları söylenir. Ve yüksek bir korku başlar. Şimdi ellerinde ki imkanlarla salgının başlangıç nedenini bulmaya çalışacaklardır.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !