reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.1/10
Yorum Sayısı: 2
İzlenme:15.074
Zaman Yolcuları Full Türkçe Dublaj izle  
Zaman Yolcuları Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • The Flu – Gamgi Full izle

  Ülkede inanılmaz bir hastalık baş göstermekteydi. İnsanlara solunum ve hava yoluyla bulaşılşan bu hastalık insanı tam 1,5 gün içerisinde ölüme götürüyor.Salgın ülke çapında iyice yayılmaktaydı.Salgını durdurmak gerekiyordu. Kahramanlarımız şehri ülkeyi kurtarmak için elinden gelen çaresizce mücadele vereceklerdir. Bakalım ülke bu ölümcül salgından kurtulabilecekmi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Zafere Hücum – Rush Filmi izle

  Yine gerçek hayatta yaşanmış olan ve herkesin zihnine kaydolmuş heyecan dolu bir macera ekranlara geliyor. 1970 li yıllarda geçen anıların anlatıldığı filmde iki hırslı F1 yarışçısının kıyasıya mücadelesini anlatıyor. Niki Lauda 1976 yılında yapılan Alman Grand Prix yarışının ikinci Raund'un sonunda yaşadığı arıza nedeniyle yarış dışında kalır ve ezeli rakibi James Hunt kazanır. Bu kaza sonrasında 6 yıl sahalardan uzak kalan Niki bütün öfkesi ve hırsıyla yarışlara yeniden döner ve bu defa hedef dünya şampiyonluğudur.

 • Kapalı Devre Filmi izle

  Bir günün sabahında erken saatlerde Londra'ya bir grup tarafından saldırı düzenlenir. Bu saldırıyı yapan terörist gruptan sadece bir kişi hayatta kalmıştır. Bu teröristin ismi Farroukh Erdogan'dır. Farroukh bu patlamanın ardından tutuklanıp hapse gönderilir. Bu olay ardından ülkede bir numaralı olay haline gelen patlama, son derece önemli bir davaya tabii tutulacaktır. Fakat hükumetin elinde kimsenin bilmediği bir tanık vardır.

 • The Wolverine 2013 Filmi Full izle

  MARVEL'in gelmiş geçmiş en akılda kalıcı kahramanlarından biri olan Wolverine'nin 2013 yeni jenerasyon uyarlamasıyla sinemaseverler karşısına geçiyor. Bu kez düşmanları uzakdoğu spor dövüşlerinin yoğun olduğu Japonya'da olacaktır. Wolverine'nin sevgilisi Mariko Yashida'nın kaçırılmasıyla ayaklanan Wolverine önüne çıkan herşeyi yıkıp geçecektir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Selam Filmi Full izle

  Zehra, Âdem ve Harun kendi idealleri olan 3 öğretmendir. Sadece eğitim aşklarından dolayı geride yurtlarını, ailelerini bırakarak, üçü de farklı kıtalara doğru ayrılarak yol almaktadırlar. Öncelikle Âdem Bosna hersek yoluna doğru giderken arkasın da hamile olan eşini bırakmıştır. Zehra ise Afganistan yolunu tutarken bu arada âşık olduğu Harun’un sevgisini kalbine gömer ve yoluna devam eder. Harun da bütün geçmişini arkasın da bırakır ve yoksulluğu, açlığın hüküm sürmekte olduğu Senegal’e doğru yola çıkmıştır. Halen hem açlığın hem de yoksulluğun bunun dışında da süre gelen savaşın sürdüğü bu farklı topraklarda bu üç arkadaş dostluğu, barışı ve kardeşlik ile beraber yardımı da götürmeyi amaç edinmişleridir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Aşkın 10 Kuralı Filmi Türkçe Dublaj izle

  Renato, hem bir kozmetik cerrahı hem de kadınları baştan çıkarma konusunda üstün başarıları olan birisidir. Fakat üniversitede okuyan oğlu Marco babasına hiç benzememektedir. Makro sessiz, içine kapanık ve oldukça çekingen bir yapıya sahiptir. Marco ayrıca part tıme olarak bir işte çalışmaktadır. Marco arkadaşları ile bir arada hayatını sürdürmekte ve kadınlar konusunda da son derece şansız bir gençtir. Marco, Stefania adlı genç ve çok güzel bir kıza aşık olmuştur. İşte tam burada devreye babası Renato girer. Renato, Marco’ ya sevdiği kızı kazanması için yardımcı olacaktır. Ranato’ nun kız konusunda başarılı olması için babasının vermiş olduğu 10 talimata uyması gerekecektir. Bu talimatlar bir kadını elde edebilmek için neler yapılması gerektiğini içermektedir. Peki, bu talimatlar sonucu Marco’ yu nasıl bir son bekliyordur… İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Arkadaşım Hoşgeldin 13.Bölüm izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları ve Yönetmenin direktifleriyle sergilenen ve Özer Atik'in muhteşem müziğiyle komedi dizisiniz 27 Mart 2014 Tarihli 13.bölümü sizlerle. 720pFilmizleS.Com Keyifli Seyirler Dileriz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !