Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 4 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/vhosts/720pfilmizles.com/public_html/index.php on line 6  Zorlu İkili 720p Izle | Film izle, 720p HD Film izle, Full Film Seyret
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.9/10
Yorum Sayısı: 4
İzlenme:16.841
Zorlu İkili Full Türkçe Dublaj izle  
Zorlu İkili Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Baştan Çıkarılmış ve Terk Edilmiş Filmi izle

    Baştan ve Terk James Toback yönettiği bir 2013 belgesel film. Onlar üreticilerin yanı sıra yönetmenler ve oyuncularla röportajlar ile birkaç zifiri oturumlarda yer almak . 2012 yılındaCannes Film Festivali'nde bir film kavram satmaya çalışırkenfilm Toback ve aktör Alec Baldwinyolculuk ayrıntıları ,ikilifilmi keşfetmek film finansmanı üretim yönü . Film 20 Mayıs 2013 tarihinde bir yıl sonrafestivalin galası . Oldukça uzun bir süre için bir film fikri tartıştıktan sonra , aktör Alec Baldwin ve yazar / yönetmen James Toback2012 Cannes Film Festivali için gitmek ve Cannes onların zaman investors.During için kendi arama belge karar verdi , Baldwin ve Toback çok yüksek profilli rakamları röportaj Film endüstrisinde . " Ben yaklaştı Bütünyönetmenleri biliyordu , " Toback dedi . " Ben birkaç tanesi ile oldukça kolay oldu . Alec bu özel yönetmenleri istedi . Ryan Gosling Ben birkaç yıldır Jessica Chastain'i tanıyorum . , Onun fikriydi , ve o benim fikrimdi . Önce Diane Kruger hakkında düşünce değil , ama o zaman biz [ Cannes, Fransa'nın ]Carlton Hotel lobisinde ona koştu."

  • Suç Ortağı Stolen Türkçe Dublaj izle

    Filmde konu banka soygunluğu yapan ve bu esnada ihanete uğrayan 8 yıl hapis yatmak zorunda olan Will in öyküsü ile başlamaktadır. Kızına hasret olan Will hapisten çıktıktan sonra, kötü giden yaşam öyküsünü unutmak istemekte ve kızına yakınlaşmak istemektedir. 10 milyon dolar değerinde fidye karşılığında kızı rehin alınmıştır. Paranın onda olduğunu düşünmekte fakat bu konuda yanılmaktadırlar. Will için geriye tek bir seçenek vardır. Eski ortağı olan seksi, güzel, akılı olan Riley Jeffers le yeniden bir araya gelmek zorunda kalır. Eski ortağı ile yapacağı yeni soygundan edineceği para ile kızını kurtarmak zorunda kalmıştır. Suç ortağı Stolen aksiyon filmlerinin iyi örneklerindendir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

  • Horns – Boynuz izle

    Kız arkadaşının sırlarla dolu ölümünün ardından zor zamanlardan geçen Ignatius Perrish (Daniel Radcliffe), bir sabah uyandığında şeytani boynuzlarının çıkmaya başladığını farkeder. Filmin 2014 Ekim ayında Britanya'da gösterime girmesi planlanıyor.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !