GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 20-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:8.9/10
Yorum Sayısı: 4
İzlenme:16.695
Zorlu İkili Full Türkçe Dublaj izle  
Zorlu İkili Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • 300 Spartalılar 2 : Bir İmparatorluğun Yükselişi Türkçe Dublaj izle

    Sparta Kraliçe Gorgo Pers Kralı Darius I Atina Genel Themistocles tarafından öldürüldüğü Marathon Savaşı , hakkında onu erkek anlatıyor . " Sadece tanrılar Yunanlıları yenebileceğini " beri Darius'un oğlu Xerxes , tanıklar babasının ölümü , ve ,savaşı devam etmek tavsiye edilir . Darius'un son sözleri aslında bir meydan okuma vardı ve çölde bir yolculuğa Serhas'ı gönderir ' donanma komutanı , Artemisia , Darius'un iddia ' . Xerxes nihayet bir mağaraya ulaşır ve"Tanrı - Kral " olarak ortaya çıkan , bir uhrevî sıvı yıkanıyor. O İran'a döner ve Yunanistan'a savaş ilan etti. Serhas'ın güçleri Termopil'e doğru ilerlemek gibi , Themistocles konseyi ile toplanır ve denizde Persleri meşgul bir filo ile onu sağlamak için onları ikna eder. Themistocles sonra yardım Kral Leonidas sormak Sparta gitti , ancak Leonidas Oracle danışmanlık olduğunu Dilios tarafından bilgilendirilir ve Gorgo Atina ile yan isteksizdir . Themistocles sonra İran askerleri sızmış ve Artemisia Yunan asıllı , fakat İran'a iltica ailesi Yunan Hoplites tarafından tecavüze ve öldürüldü gibi ve o onu terk Yunanlılar , bir seks kölesi olarak alındığı öğrenildi onun eski arkadaşı Scyllas , tekrar bir araya geldi sokaklarda ölü için . O kurtardı ve Persler tarafından kabul edildi .intikam için onu şehvet Kral Darius'un dikkatini çekti ve onun düşmanlarının çoğunu öldürdü sonra ona bir donanma komutanı yaptı . ThemistoclesEge Denizi'ne Scyllas , Scyllas oğlu Calisto ve Themistocles ' sağ kolu Aesyklos dahil adamlarını , yol açar . Onlar ,İran gemileri onların gemilerini rambatan Farsça gemilerden çekilmeden önce birçok asker kesim , onları şarj . Ertesi gün ,Yunanlılar geri çekilmek uydurmak ve sıkışabilir bir çatlak içine Farsça gemilerin bir grup yol. Yunanlılar yukarıdaki kayalıklardan İran gemileri ücret ve daha Persleri öldürür . Themistocles ' becerileri ile etkilendim , Artemisia o onu olarak Persleri katılmak için baştan seks kullanmaya çalışır nerede onu gemiye onu getiriyor onu ikinci - in- komuta . Kızın onu bir kenara itmek ve intikam yemini neden reddediyor .

  • Koloni Türkçe Dublaj izle

    Son dönemlerde çekilmiş en iyi bilim kurgu filmlerinden birisi olan Koloni filmini seveceksiniz. insanoğlu hayatta kalabilmek için koloniler kurup orada hayatla mücadele işine girmiştir. Fakat koloniler birer birer yok olmayı yüz tutmuştur. Sadece devamlılığını sürdüren 7 numaralı koloni hayatta kalmayı başarmıştır. 7. Koloni en son 5 numaralı koloniyle irtibat halindeyken birden iletişim kesilir. 7 Numaralı koloninin lideri neler olduğunu öğrenmek için ekibiyle birlikte uzun bir yolculuğa çıkar ve farklı düşmanlarının olduğunu anlarlar. Artık Kolonilerini savunma adına her şeyi yapacaklardır.

  • Açık Kırık – Compound Fracture Filmi izle

    Michael Wolffsen (Tyler Mane) acil bir telefon alır ve onun yeğeni ve nişanlısı alır ve onun yalnızca diğer canlı akraba yolculuk ev yapar: takıntılı onun yabancılaşmış, eksantrik (ve son derece paranoyak) babası Gary (Muse Watson), bir dil uzatılamaz bileşik bina. Onlar dönüm kameralar ve diğer güvenlik sensörleri tam gerekçesiyle dönüm çevrili Gary'nin mütevazı evde, bir kez gelmesi, Michael şaşırttı ve babası demans erken aşamalarında olduğunu öğrenmek için endişe duymaktadır.Evin şimdi de doğaüstü ve gizli semboller ve koğuşlarda kaplıdır. Gary'nin yeni karısı, Annabelle, yeterli olmuştur ve o bırakıyor ve Michael babasının bakımı sürdürmek gerektiğini Michael bildirir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !