reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR

Ana Sayfa > Korku Gizem

IMDB PUANI:6.6
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:96
Göz Full Hd İzle  
Göz Full Hd İzle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:207
İşgalciler Filmi izle  
İşgalciler Filmi izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:70
Nebraska Filmi izle  
Nebraska Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:206
Ferocious – İnsafsız Türkçe Dublaj izle  
Ferocious – İnsafsız Türkçe Dublaj izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:232
Sıfır Teorisi Filmi izle  
Sıfır Teorisi Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:282
Ejder Yürek Türkçe Dublaj izle  
Ejder Yürek Türkçe Dublaj izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:2.037
Dabbe 5: Zehr-i Cin Full izle  
Dabbe 5: Zehr-i Cin Full izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:3.652
Ninja Kaplumbağalar 2014 Full izle  
Ninja Kaplumbağalar 2014 Full izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:263
Hercules Reborn Filmi izle  
Hercules Reborn Filmi izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:5.787
Maymunlar Cehennemi 2: Şafak Vakti izle  
Maymunlar Cehennemi 2: Şafak Vakti izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:277
Uluma: Yeniden Doğuş Filmi izle  
Uluma: Yeniden Doğuş Filmi izle
IMDB PUANI:6.3
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:72
Patrick Filmi izle  
Patrick Filmi izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:267
Sabotaj Filmi izle  
Sabotaj Filmi izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:312
Heatstroke Filmi izle  
Heatstroke Filmi izle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:519
11.6 Filmi izle  
11.6 Filmi izle
Toplam 28 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...101520...Son »
GÜNÜN FİLMİ

3 Ahmak Full Hd İzle

Hindistan'da geçen maceramız nerdeyse tüm ögrencilerin okulda birinci olma yarışı yaptıgı ve bu yarışın sürekli devam ettigi bir okulda hiç eglence yok sadece yarış ve 1.olma derdi var tabiki tüm ögrenciler bunun için yarışmıyor 3 ögrenci bu olaylardan oldukça sıkılmış ve sistemden kurtulmak istiyor iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Casey Anthony Davası Filmi izle

  9 Haziran 2008 - . Casey Anthony ve kızı , Caylee , Casey anne , Cindy ve George Anthony ev dışına taşımak ve onun eski erkek arkadaşı Ricardo Morales ve arkadaşı Amy Huizenga ile 15 Haziran 2008 - Caylee babasını ziyaret kime o sabah Cindy Anthony ile bir destekli yaşam tesisi ziyaret videoya Cindy sonra merdiveni kaldırılması vekapıyı kapatma , daha sonra o günAnthony havuzunda Caylee ile yüzüyor 16 Haziran 2008 - Caylee sonAnthony aile konutunda hayatta görülür . George Anthony göre , Caylee omuzlarında sırt çantaları ile 12:30 civarında araba ile Casey ile ayrıldı . [3 ]savunmasına göre , Caylee bu gün boyunca bazenailenin yukarıda zemin yüzme havuzunda boğuldu ve Casey ve George Anthony hem cesedi üzerine paniğe kapıldı ve onun ölümünü örtbas .öğleden sonra , Casey ailesi ve birkaç arkadaş çok kısa çağrıları yapar . Gözetim videolar Casey Anthony ve onun erkek arkadaşı bir Blockbuster video dükkanında tesadüfen etrafında yürüyüş göstermektedir . 17 Haziran 2008 - . George ve Cindy Anthony yüzme havuzuna kapısının açık olduğunu ve merdiven havuzun yanında olduğunu fark 20 Haziran 2008 - . Casey Anthony çeşitli fotoğraflar Fusion gece kulübünde parti ve bir " sıcak vücut yarışmasında " katılan yakalanır 30 Haziran 2008 - Casey'nin araba orada birkaç gün kaldıktan sonra bir otoparkta çekilmesi ; onu çanta ve bir çocuğun araba koltuğuotomobilin arka koltuğunda bulundu . 2 Temmuz 2008 - . Casey İtalyanca " güzel bir hayat " anlamına gelen " Bella Vita " diyerek sırtında bir dövme alır 15 Temmuz 2008 - George ve Cindy Anthonyimpound bahçesinde Casey arabasını almak. George Anthonyaraçtan kaynaklanan güçlü bir koku gözlemler. Araba bagajına bir denetim çöp içeren bir plastik torba ortaya koymaktadır . Casey bir ay içinde Caylee eve getirdi değil çünkü Sıkıntılı , Cindy izini ve Casey kalıyordaireye Cindy alır ve Casey eve gelip yapar Amy Huizenga ile tanışır .Casey o Caylee görmediği ailesini anlatıyor bir ay içinde ve bu Zenaida Fernandez Gonzalez ( " Zanny " ) adında bir çocuk bakıcısı onu kaçırdı olabilir . Cindy Anthony hemen 911'i ve torunu Caylee eksik bildiriyor . 16 Temmuz 2008 - Polis araştırmacılar Casey Anthony istihdam onun yeri hakkında yalan olmuştur keşfetmek ve ona dadı yaşıyor diyor burada . Sonuç olarak , Casey tutuklandı ve çocuk ihmal ile suçlanan sahte resmi açıklamalar yapıyor , ve bir soruşturmayı engellediği . 17 Temmuz 2008 - Caseyyargıç o gösterdi söyleyerek , kefalet inkâr hangi süre içinde , mahkeme görünür " çocuğunun refahı için Kederli göz ardı . " Şerif Ofisipolisler Casey arabasını arama ve delil çeşitli öğeleri alır . 18 Temmuz 2008 - . . Casey Anthony onun yasal avukat olarak Jose Baez kiralar kolluk kuvvetleri ile işbirliği Casey istekliliği hakkında Orange County Şerif Ofisi için bir mektup yazar kim

 • Yasak Bölge Filmi izle

  2018 yılında, distopik bir Detroit, terk edilmiş tuğla konaklar şimdi sadece en tehlikeli suçluların ev daha iyi zamanlarda bıraktı.Suç kontrol edemiyoruz, polis şehrin geri kalanını korumak için bu alanı çevresinde muazzam bir çevreleme duvarı inşa ettik. Gizli polis Damien Collier (Paul Walker), her gün yolsuzluğa karşı bir savaş olduğunu. Eski hükümlü Lino (David Belle), her gün dürüst bir hayat yaşamak için bir mücadele olduğunu. Onların yolları kesişti asla, ama uyuşturucu baronu Tremaine (RZA) Lino sevgilisini kaçırır zaman, Damien isteksizce Lino yardımını kabul eder ve birlikte tüm şehri yok etmek için ayarlanmış bir çalıntı bomba içeren bir sinsi komplo durdurmak için mücadele. Sonunda, Lino ve Tremaine yardımıyla, Damien babasının polis arkadaşları tarafından öldürülen ve belediye arsa arkasında olduğunu olduğunu anlar. Damien Lino ve Tremaine belediye yüzleşmek ve onun gerçek niyetini kanıtlamak ve onu görevden sahip yönetmek. Tuğla Konakları Damien ve Lino onların dostluk devam ile, geri şehre karşılandı.

 • Pokemon Kyurem Adalet Kılıcına Karşı 2013 Türkçe Dublaj izle

  Yıllar önce çocukluğumuzun efsanevi çizgi filmi olan Pokemon'un 2013 uyarlaması sinema versiyonuyla karşımıza çıkıyor. O eski tadı vermesede genel itibariyle kaliteli bir yapıya sahip olan film yıllar sonra az da olsa hasreti gidermemizde yardımcı oluyor. Bir tren seyahati esnasında Ash ve arkadaşları tanımadıkları yaralı bir Pokémon bulurlar. Efsanevi Kyurem trene saldırdığında Ash ve diğerleri, bu yabancı Pokémonun güvenliğini sağlamak için uğraşırlarken hikâyesini de öğrenmiş olurlar.Pokémon Keldeo, arkadaşları Cobalion, Terrakion, Virizion ile Adalet Kılıcını Kyuremin pençelerinden kurtarma görevini üstlenmiştir. Fakat Kyuremin aklında bambaşka bir şey vardır: Daha fazla güç kazanmak için Siyah Kyurem ya da Beyaz Kyureme dönüşmeye başladığında her şey çok daha ümitsiz bir hal alır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Sadece Aşıklar Hayatta Kalır Filmi izle

  Yüzyıllar boyunca yaşayan ve sayısız ünlü müzisyenler ve bilim adamları kariyer etkileyen sonra, vampir Adam münzevi bir müzisyen haline geldi. O gün eski stüdyo ekipmanı albüm kayıt ve o ıssız Detroit mahallede köhne bir evde küsme ise modern dünyanın durumunu ağlayıp harcıyor. O insanlığın mahkum olduğuna ikna olur ve sürekli "zombi" olarak insanlara adlandırmıştır. Adam düzenli Adam'ın para almak ve herhangi bir soru sormak için mutlu Dr Watson tarafından sağlanan kan bankası bağışları hayatta.Yıllık bilimsel bilginin önemli miktarda kazanmış, vampir aslında Nikola Tesla tarafından öncülük teknoloji ile ev ve eski spor araba hem iktidara contraptions inşa başardı. Onun münzevi doğasına rağmen, o derece zengin ve popüler bir müzisyen olmaya devam etmektedir. Onun birçok taraftar durmadan onun nerede ve gerçek kimliği hakkında spekülasyon. Bunlardan bir kaç onun adresini anladım sahip bir gece onun kapılarına kadar açtığınızda Adam dehşete olduğunu. Onları görmezden ve onlar gitmek.

 • Muhbir Türkçe Dublaj izle

  Oğlunun bir paket uyuşturucu ile yakalandığını duyan İşadamı John Matthews gerçekten o andan itibaren yıkılmıştır.Çünkü oğlundan böyle bir davranış beklemiyordu. Mahkemede oğluna 10 yıl hapis cezası verilmiştir.Fakat bu ceza verilirkende oğluna savcı Joanne Keeghan'in tarafından şu seçenek sunulmuştur. Kaynağı söylersen cezanı hafifler.Oğlu ile irtibata geçen John bu uyuşturucu tacirlerini bulmak için inanılmaz bir mücadele içine girecektir.

 • Son Yolcu Türkçe Dublaj İzle

  Film bir hızlı trende geçmektedir.Hızlı tren makinist'i tam bir pşskopattır.Ve yine tren seyir halinde iken kendi kafasınca biraz aksiyon yaratmak ister ve içerisinde yolcu bulunan treni gidebileceği en yüksek hıza çıkartarak durdurulmasını engeller.Yolculara korku dolu anlar yaşatan bu makinist bakalım daha neler yapacak.720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • The East Türkçe Dublaj izle

  Sarah eskiden son derece iyi bir FBİ ajanı idi.Tabiki daha sonra ülkede bir güvenlik şirketine girdi.Daha sonra iş yerindeki patronu Sharon, Sarahtaki üstün yetenekleri fark etmiştir.Bu Sarah için tam bir değişim olacaktır.Sara uluslar arası yasa dışı bir örgütün içine sızıp FBİ'a bilgi verecektir. Bakalım Sarah bu görevini sorunsuz şekilde yerine getirebilecekmi. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !