reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR

Ana Sayfa > Yetişkin Filmleri

IMDB PUANI:6.4
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:31
Truvalı Helen Full Hd İzle  
Truvalı Helen Full Hd İzle
IMDB PUANI:5.8
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:88
Jane in Zaferi Full Hd İzle  
Jane in Zaferi Full Hd İzle
IMDB PUANI:6.4
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:89
Tutku Full Hd İzle  
Tutku Full Hd İzle
IMDB PUANI:7.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:36
Çocuk Büyütme Rehberi Full Hd İzle  
Çocuk Büyütme Rehberi Full Hd İzle
IMDB PUANI:5.9
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:46
Polly Gelince Full Hd İzle  
Polly Gelince Full Hd İzle
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:6.238
Nymphomaniac : İtiraf 1 Filmi izle  
Nymphomaniac : İtiraf 1 Filmi izle
IMDB PUANI:
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:8.916
Önemli Duyuru  
Önemli Duyuru
IMDB PUANI:4.6
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:3.590
Cherry´nin Hikayesi Full izle  
Cherry´nin Hikayesi Full izle
IMDB PUANI:6,1
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:4.446
Bağlanmak Yok Full izle  
Bağlanmak Yok Full izle
IMDB PUANI:6,0
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:15.594
Seksi Maceram Full izle  
Seksi Maceram Full izle
IMDB PUANI:5,2
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:9.641
Ölümcül Mesaj Türkçe Dublaj izle  
Ölümcül Mesaj Türkçe Dublaj izle
IMDB PUANI:5,0
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.660
Amerikan Pastası 5 Türkçe Dublaj izle  
Amerikan Pastası 5 Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

3 Ahmak Full Hd İzle

Hindistan'da geçen maceramız nerdeyse tüm ögrencilerin okulda birinci olma yarışı yaptıgı ve bu yarışın sürekli devam ettigi bir okulda hiç eglence yok sadece yarış ve 1.olma derdi var tabiki tüm ögrenciler bunun için yarışmıyor 3 ögrenci bu olaylardan oldukça sıkılmış ve sistemden kurtulmak istiyor iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Meleklerin İşareti Filmi izle

  Melekler Mark - Miserere (Fransızca: La Marque des Anges - Miserere) Sylvain White'ın yönettiği ve Jean-Christophe Grange'ın 2008 romanı Miserere (roman) (fr) dayalı bir 2013 Fransız gerilim filmi. Gérard Depardieu ve JoeyStarr headliner, film, Crimson Rivers, Kurtlar İmparatorluğu sonra bir Grangé roman beşinci uyarlaması, kendisini Grange hangi Taş Meclisi (fr) ve Leylek Uçuş ve ilk işbirliği değil senaryo. Bunun yerine, yeni La Proie ve La şans de ma tarafından uyarlanan yönetmen Beyaz ve Yann mege (Paris enquêtes criminelles) ile işbirliği içinde birlikte-yazar Laurent Turner ve Luc Bossi (fr) vie. Büyük bir bütçeden yararlanan film, mysteriours cinayet, nazizm, özel askeri şirketler ve çocuk istismarı bir dizi ile ilgilidir. Bu kötü eleştirmenler tarafından alınan ve Paris'te office.In kutusuna bir etki yapmak için başarısız oldu, Lionel Kasdan, eylem geri gelmek için umutsuz bir emekli BRI komutan, araştıran Wilhelm Goetz, bir koro ustası ve Şili mülteci garip cinayet ölü bulundu Onun pasını patlatıldı ile yaptığı kilisede, kanlı çocuk ayak izleri ile çevrilidir. Bu arada, Yüzbaşı Frank Salek, nedeniyle onun düzensiz davranış askıya olmanın eşiğinde bir Interpol ajanı, adam kaçırma çocuklarda uzmanlaşmış bir gizli örgütün peşindedir. O Goetz ölümünü öğrenir, o kendi soruşturma ile bir bağlantı kurar ve isteksizce Kasdan ile takım kabul eder. Melekler Mark - bütün önceki eserleri Amerikan yapımları gibi Miserere, Fransız-Amerikan yönetmen Sylvain White'ın ilk Fransız filmi. Yapımcı Stéphane Sperry (o) o bir Fransız yönetmen düzgün ekrana Jean-Christophe Grange çalışmalarını adapte mümkün olacağını hissettim o özellikle, resmi dümen bir yabancı için baktım iddia ediyor. [1] Beyaz Grangé transkripsiyona söyleyerek, roman övdü çok açıkça onun evrenin duygu ve atmosfer, [2] ve bir 15 milyon Euro bütçe verildi [3] Fransız, Belçikalı ve Alman üretim şirketlerinin itlaf edildi.

 • Hello Herman Full izle

  Amerika'da bir lise öğrencisinin Liseyi basarak yaptığı katliamdan sonra ki olayları anlatıyor. Ufak liseli Otuz dokuz öğrenci, iki öğretmen ve bir polis memurunu öldürmüştür. Michelle Denner tarafından yönetmenliği üstlenilen filmde tüyleriniz diken diken olacaktır.

 • Şimdiki Zaman Filmi Full izle

  Bütün talihsizlikler başına üst üste gelen henüz 20'li yaşların sonuna yaklaşan Mina, bulunduğu ülkeden biran önce kurtulmak istemektedir. Talihsizlikler üst üste başına gelen Mina, eşinden ayrılmıştır. Anne ve babasıyla arası bozuktur ve şimdide evinden çıkartılmak istenmektedir. Bu kadar derdin arasından sıyrılıp 20 yıl önce aykırı teyzesinin yaptığı gibi Amerika'ya kaçıp oraya yerleşmek istemektedir. Ama bunu nasıl yapacaktır. Çünkü paraya pasaporta ve vizeye ihtiyacı vardır. Para kazanmak için kahve falı bakılan bir kahveye iş başvurusu için gider. Patrona daha önce deneyimli olduğunu anlatır genç patron Tayfun'a ilginç gelen mina'yı işe alır ve hikaye başlar.

 • Öfkeli Polisler Türkçe Dublaj izle

  Öfkeli Polisler HD Film izle2 dövüş filmleri ustası Jet Li ve Collin Chou'nun başrollerini oynadığı filmde 2 polis olan kahramanlarımız zor bir cinayet görevine atanırlar. Cinayeti çözmek çokta zor olmamıştı. Çünkü Liu isimli zengin bir zübbenin eski sevgililerini tek tek öldürdüğünü bilirler bunu ortaya çıkarmak için çeşitli ölümcül oyunlara kalkışan ikili bakalım mutlu sona ulaşabilecekmi 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Uyuşturucu Savaşları Filmi izle

  Zhang, hayatını uyuşturucu ile mücadeleye adamış bir polistir. Çin'de yaygınlaşan uyuşturucu mafyalarıyla mücadele eden bir ekibin başında bulunan Zhang, işlerini sürekli engellemektedir. Uzun zamandır çökertmeye çalıştığı bir mafyanın içerisine gizli bir ajan sokması gerekmektedir ve bunu yapabilecek birisini tanıyordur. Bunun için kabiliyetli bir suçlu olan Timmy Choi'ye gider ve oda geçmişteki suçlarının silinmesi ve hayatının garantiye alınması karşılığında teklifi kabul eder.

 • Blue Caprice Filmi izle

  Yaşanmış hayat hikayelerinden esinlenerek yapılan filmleri izlemekten keyif alanlar için güzel bir film diyebiliriz. Çok değişik konusu olan film,Değişik tecrübeler yaşatacaktır size. 2002 Beltway Sniper saldırılarına neden olan olaylar göz önünde bulundurularak yapılmıştır. Ailesi tarafından yalnız başına bırakılmış bir çocuğun Amerika'ya gelerek tehlikeli bir baba karakteri olan baba gölgesi altında sürüklenmesini konu ediniyor.

 • Muhteşem Gatsby Full izle

  Özellikle yaşamın da yazar olmak için basamakları teker teker çıkmaya başlayan Nick Carraway 920’li yıllar da eğlence yaşamının en gözde konumuna yükselmiş olan Nev york’a gelmiştir. Kendisini tamamen Amerikan rüyası peşin de iken, tesadüfen milyoner olan Jay Gatsby’nin çevresi ile yolu kesişmektedir. Özellikle Carraway’ın göz kamaştıran partiler ve su gibi akan alkol ile tanışması hiç de uzun sürmez. Diğer taraftan etkili ve büyülü olan Amerikan rüyası Carraway’ın çöküşü de oldukça yaklaşmaktadır. Özellikle yaşanan bu hayatın dışarıdan görkemli olan görüntüsünü de örtbas etmeye çalışırken, bütün gerçekler tam anlamı ile su yüzüne çıkmaya başlamıştır. Carraway’ın artık hayatı nasıl değişmeye başlayacaktır. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !