reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 18-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
Sonuç Bulunamadı
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Kocasının İntikamı Filmi izle

  Cathy hayatını herkes gibi normal yaşamaya çalışan genç ve güzel bir kadındır. Kocası öldükten sonra bir süre bunalımda kalan Cathy, yeni evlilik yapmış, yeni eşi Riley ve oğlu Billy ile birlikte kendisine yeni bir düzen yeni bir hayat kurmanın peşindedir. Ama hiçbir şey Cathy'in istediği gibi gitmez.

 • Zafer ve Gurur Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : New York'ta polisler tuzağa düşürülüp, katledilir. Emniyet teşkilatı alarma geçirilir. Bu dava yürütülürken, katil elini kolunu sallaya sallaya, ortalıkta dolaşır. Manhattan polis şefi, bu davanın yürütülmesi için, 2 kişiyi görevlendirir. Ray'da kendini ister istemez, bu davanın içinde bulur. Davanın seyri belli olmasına rağmen, içine girildikçe dava farklı boyutlara ulaşır. Davayı yürüten Ray, uyuşturucu çetelerine, polislerin yapacağı baskını daha önceden haber aldıklarını farkeder... 720pfilmizles.Com Sunar, iyi seyirler diler.

 • The Canyons full izle

  Hesaplarken genç film yapımcısı Christian (Deen) bozulmamış onun güven fonu tutmak filmler yapar iken, onun kız arkadaşı aktris, Tara (Lohan), onun geçmişten gelen bir aktör ile bir ilişki gizler. Ama Hıristiyan insan doğasının karanlık tarafı ile bir şiddet, cinsel ücret tur içine genç Angelenos açar onu aldatma, farkına varır.

 • Koş ve Zıpla Filmi izle

  Koş ve Zıpla Filmi izle: Vanetia Casey isminde genç ve güzel bayan hayatına neşe ve keyif saçarak devam etmektedir. Kendisini tanıyan herkes tarafından çok sevilen genç bayan hayatına ışık saçmaya devam etmektedir. Ama çok sevdiği ve iyi anlaştığı eşi bir kazadan sonra çok ama çok değişir. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

 • Hayatımın En Kötü Gecesi Filmi izle

  Bir gece yakışıklı bir yabancıya (Anchorman James Marsden 2) bir telefon olmadan onu Los Angeles ertesi sabah mahsur bırakır stand becerikli bir muhabir olarak UTANÇ yıldızlı Elizabeth Banks (Açlık Oyunları, Pitch Perfect) OF çirkin komedi YÜRÜYÜŞ , araba, kimlik, ya da para - ve sadece 8 saat kariyerinin en önemli iş görüşmesinden önce. (c) Odak dünya

 • Bombalar Altında Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Dubai'de hayatını süren Zeina kocası ile ayrılma noktasıydayken oğlu Karim'i ev içerisinde ki olaylarları görmemesi için Lübnan'da bulunan küçük bir kasabada bulunan kız kardeşinin yanında kalması için oğlunu gönderir. Bir süre sonra Lübnan'da savaş olayları başlar... 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Dünyanın Sonu Türkçe Dublaj izle

  40'lı yaşlara gelen Gary King dostlarını dünyaya geldikleri yere geri gelmeye ve herkesin bildiği "Dünyanın Sonu" gitmeye ikna eder. Fakat oraya geldiklerinde arkadaşlar sadece kendi kaderlerini değil tüm insanlığın kaderlerinin kendi ellerinde olduğunun farkına varırlar.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !