GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 20-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
Sonuç Bulunamadı
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Buraya Kadar Filmi izle

    Buraya Kadar Full izle, Filmi izle Konusu; Arkadaşlar kendilerine son derece eğlenceli bir parti düzenlemeye karar verirler. Parti devam ederken dışarıda olağan dışı şeyler olmaya başlar. Los Angeles kendi yavaş yavaş yok olmaya başlar. Kıyamet kopuyor diye biliriz. Bir evde parti yapan arkadaşlar bu olay sırasında korkuyla dışarıya fırlarlar. Ama o kadar karmaşa yaşanır ki kopan kıyamette herkes yavaş yavaş ölmeye başlar. Bu karmaşada 6 arkadaş kendilerini evin içerisine atar ve kurtulmayı başarır. Fakat yiyecekleri sınırlıdır. Komedi dolu bir film sizi bekliyor.

  • I Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı izle

    1795 yılında, Dr Victor Frankenstein (Aden Young) bir canavar (Aaron Eckhart), cesetlerden birlikte yamalı bir ruhsuz yaratık yaratır ve sonra reddeder. Öfke bir uyum içinde, yaratık Victor'un karısı Elizabeth (Virginie Le Brun) öldürür ve Victor intikam almak için Arktik onu kovalayan, ancak hava yenik. Yaratık, onun yaratıcısı gömer ve ardından gargoyles ofir (Mahesh Jadu) ve Keziah (Caitlin Stasey), gargoyle kraliçe Lenore (Miranda Otto) önüne getirmek ve onların komutanı Gideon (Jai Courtney) tarafından kurtarıldı önce şeytanlar tarafından saldırıya uğrar. Lenore onlar yeryüzünde şeytanları savaş ve insanlığı korumak için Başmelek tarafından oluşturulan olduğunu açıklıyor. Onlar yaratık "Adem" adı ve onlara katılmak için onu davet, ama o azalır ve Gargoyle'de bir sembol olarak onu şeytanları (vücutlarını yok ve Cehennem ruhlarını yakalama) "inmek" için izin silah verildikten sonra kalkıyor Sipariş onlara oyulmuş. Yüzyıllar boyunca, Adam onu ​​takip iblisleri korunabilir. Bir gece kulübünde bir günümüz çatışma sırasında, bir insan polis memuru öldürüldü. Adam heykellerden bir kez daha tarafından davet edilirken, şeytan Helek (Steve Mouzakis) Adam onun lideri, iblis-prens milyarder işadamı Charles Wessex'li kılığında NABERIUS (Bill Nighy), ve onun sağ-elini hayatta olduğunu bildiriyor man, Dekar (Kevin Grevioux). Wessex canlandırdı cesetleri ile deneyler bilim adamı Terra Wade (Yvonne Strahovski) istihdam, ve onun en zorlu savaşçı, Zuriel (Socratis Otto), gargoyles 'katedral saldırı ve Adam yakalamak için liderliğindeki şeytanların bir grup gönderir gelmiştir o kilidini açabilir hayat veren gizli. Lenore polis memurunun ölümünden Adem'i cezalandırmak önce, katedral saldırdı, ve Adam onu ​​serbest bırakmak için Ophir ikna edilir. Lenore yakalanan ve terk edilmiş bir tiyatro getirilir ise takip eden savaşta, ofir ve Keziah gibi canavarlar bir dizi, (döndü ve Cennette sıkışıp) "yükselmiş" vardır. Gideon deney sırlarını içeren, Victor Frankenstein'ın dergi için Lenore alışverişinde nerede Adem ve Gideon orada baş. Adam o Naberius Frankenstein'ın deneyini yeniden ve soyundan şeytanların ruhları onlar sahip ruhsuz ceset varsa Cehennemden dönmek mümkün olacak gibi yeniden canlanan cesetlerin binlerce yaratmayı planladığını öğrenir Wessex Enstitüsü'ne Zuriel izler. Adam dergi ve kaçar alır ve onlar Zuriel tarafından saldırıya önce sonra Terra yüzleşir. Adam Zuriel "inmek" için yönetir.

  • Maymun Kral Filmi izle

    Maymun Kral Filmi izle : “Batı’ya Yolculuk’dan” diye geleneksel bir Çin romanına dayanan parçalardan sadece birisinden dayanılarak senaryosu hazırlan tipik bir uzak doğu filmidir.Aksiyon ve macera dolu film nefeslerinizi kesecektir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !