reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 01-11-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
Sonuç Bulunamadı
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • A Viking Saga: The Darkest Day Filmi izle

    "Darkest Day" 793AD Lindisfarne on Abbey Viking kanlı ve acımasız saldırı kaçmak zorunda genç bir keşiş Hereward, izler. Hereward ve yaşlı Abbot Athelstan kutsal ada ve ruhuna uzaklıkta çağın en aziz dini bir simge, 'Lindisfarne İncil' üzerinde katliam ve kargaşa kaçmak. Onun altın ama arazi insanların kalpleri ve zihinleri üzerinde güçlü tutmak için değil sadece, Monks ortaçağ badlands çapraz ve güvenli cenneti İncil'e almalıdır, kitap almak bir Viking ölüm mangası hellbent tarafından takip Iona Manastırı.Vikingler baş Monks Hadrada peşinde ve onların ödül acımasız ve oğlunun kanlı ölümünden sonra öfkeli ama denizde hafta sonra, bütün erkekler onun intikam odaklı kampanya ile göz göze görmüyor. Aethulwulf, kitabı korumak için gönderilen bir Sakson savaşçı tarafından destekli, grup izlemektedir norsemen kaçmasına ve büyücülük, veba ve amaçlarına ulaşmak için eşkıya basmış bir apocalptic arazi hayatta kalmak için anlaşmak, ancak bağlı ve gözleri köylü kadın ile bir şans karşılaşma tehdit ölümlü sonuçlarla grubunu bölmek. (c) Resmi Facebook"Darkest Day" 793AD Lindisfarne on Abbey Viking kanlı ve acımasız saldırı kaçmak zorunda genç bir keşiş Hereward, izler. Hereward ve yaşlı Abbot Athelstan kutsal ada ve ruhuna uzaklıkta çağın en aziz dini bir simge, 'Lindisfarne İncil' üzerinde katliam ve kargaşa kaçmak. Onun altın ama arazi insanların kalpleri ve zihinleri üzerinde güçlü tutmak için değil sadece, Monks ortaçağ badlands çapraz ve güvenli cenneti İncil'e almalıdır, kitap almak bir Viking ölüm mangası hellbent tarafından takip Iona Manastırı.Vikingler baş Monks Hadrada peşinde ve onların ödül acımasız ve oğlunun kanlı ölümünden sonra öfkeli ama denizde hafta sonra, bütün erkekler onun intikam odaklı kampanya ile göz göze görmüyor. Aethulwulf, kitabı korumak için gönderilen bir Sakson savaşçı tarafından destekli, grup izlemektedir norsemen kaçmasına ve büyücülük, veba ve amaçlarına ulaşmak için eşkıya basmış bir apocalptic arazi hayatta kalmak için anlaşmak, ancak bağlı ve gözleri köylü kadın ile bir şans karşılaşma tehdit ölümlü sonuçlarla grubunu bölmek.

  • Durdurulamaz Full Türkçe Dublaj izle

    Frenleri patlamış bir tren ve içinde kontrolünü sağlayan 2 deneyimli teknisyen ile bu jet hızındaki treni durdurmak için büyük bir çaba içindedirler. Trenin şehir merkezine yakın kaza yapmaması için saatlerce uğraşan yetkililer treni durdurmakta çok zorlanırlar. Zaman geçtikçe tren daha da hızlanırken tren içindeki insanların korkuları yetkilileri daha da tedirgin bir hale getirmiştir. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler...

  • Mike Tyson Tartışmasız Gerçek izle

    Mike Tyson ismini duyduğunuz zaman belirli bir korku sizi de sarıyor mu? Bir dönemin en iyi boksörlerinden birisi olan Mike Tyson'ın hayat hikayesini kendi ağzından birebir dinleyebileceksiniz. Bir dönem adından sık sık söz ettiren Mike Tyson girdiği bataklıktan dolayı kendi kendini bitirme noktasına gelen hayatının yer yer acıklı yer yer kmik anılarına tanık olacaksınız.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !