reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 24-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
Sonuç Bulunamadı
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Maymun Kral Filmi izle

  Maymun Kral Filmi izle : “Batı’ya Yolculuk’dan” diye geleneksel bir Çin romanına dayanan parçalardan sadece birisinden dayanılarak senaryosu hazırlan tipik bir uzak doğu filmidir.Aksiyon ve macera dolu film nefeslerinizi kesecektir.

 • Dracula Türkçe Dublaj HD izle

  Filmin Konusu : Doğu Avrupa'da küçük gizemli bir kasabaya yeni avukat olan Jonathan Harker kasabaya yerleşir. Bu kasabada ölümsüz olan bir vampir bulunmaktadır. Vampir Dracula tarafndan Harker kaçırılır ve onuda Londra'ya götürür. Harker'indan nişanlısı olan Mina'nin resmini gören Dracula Mina'dan etkilenir ve kızı ele geçirmek ister.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

 • Büyülü Tat Türkçe Dublaj izle

  Büyülü Tat Filmin Konusu : Abby hayatta gerçek bir hırsı ya da amacı olmayan biridir. Abby zengin bir aileden gelmektedir. Bir hukuk firmasında çok sıkıldıgı bir işte çalışmaktadır. Japonya'nun Tokyo kendinde olan erkek arkadaşını ziyarete gider. Burda hiç ummadıgı olaylar karşısında kaderi degişicektir. Erkek arkadaşı ise Abby'yi terk edip onu tek başına kendi haline bırakır.. 720pfilmizles.com Sunar keyifli seyirler diler.

 • Kutsal Full izle

  Kutsal Filmi Özeti ; Jessie son derece başarılı bir yazardır. Yazdığı her roman ülke genelinde güzel ilgi görüyordu.Birgün üzücü bir şekilde ormanda yaşayan teyzesini kaybeden Jessie üzülmüştür.Teyzesinin anılarını yaşaması için oraya ormana gider.Ormanda evde romanına devam eder. Jessie'nin küçüklüğü orda geçmiştir.Ve geceleri orada yaşadığı anılar aklına gelir. Ve o evde yalnız değildir. Şeytan'i bir varlık vardır. 720pfilmizles.com ailesi iyi seyirler diler.

 • Ölümcül Oyuncaklar: Kemikler Şehri Full Türkçe Dublaj izle

  15 yaşında bir genç olan Clary, New York’ta Pandemonium kulübüne gitmek için çıktığı yolda istemeden bir cinayete tanık olur. Tanık olduğu cinayet daha evvel hiç karşılaşmadığı tuhaf silahlara sahip olan ve acayip dövmeleri olan üç genç tarafından işlenmiştir. Clary, tanıklık ettiği cinayeti ihbar etmek için polisi arayabileceğini biliyordu. Ancak ceset bir anda aniden yok olmuştu. Cinayeti Clary’den başka kimse görmediği için olayı polislere nasıl açıklayacağını ve onları nasıl inandıracağını bilemiyordu. Cinayeti işleyen gençler Clary’ nin cinayete tanıklık etmesine çok şaşırır ve kendilerini Clary’ e gölge avcıları olarak tanıtır. Gölge avcıları aslında dünyayı şeytanlardan temizlemeye yemin etmiş gizli bir gruptur. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Police Story Filmi izle

  Police Story Filmi izle : 2014 yılında yapılan film Hong Kong ve Çin ortak yapımı olarak piyasaya sürülmüştür. Bu tarz film sevenlerin dikkatini çekeceğine inanıyoruz.Son derece macera dolu bir film olan Polisiye konulu olan film sizleri ekrana kilitleyecektir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !