reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 18-04-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
Sonuç Bulunamadı
GÜNÜN FİLMİ

Düğün Dernek +30 Dakika İzle

Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Küller – Ashes Filmi izle

  Psikolojik film alanında çok ilgi çekici bir film diyebiliriz. Alzheimer hastalığına yakalanmış yaşlı bir adam ve aralarının bozuk olduğu oğlunun acıklı hikayesini izleyeceksiniz. Sert bir yapısı olan Frank Barron, Alzheimer hastalığına yakalandığında içine kapanık hale gelmiştir. Fakat bir gün oğlu onu ziyarete gelir ve onu alarak ülkede uzun bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta geçmişten konuşur ve onları bu hale neyin getirdiğini bulmaya çalışırlar.

 • Kutsa Beni Ultima Filmi izle

  Daha çocuk yaşta olan birisinin gözünden hayatın kesimleri izlenecek olan filmde yer ve zaman çok ama çok kötüdür. İkinci dünya savaşının yaşandığı dönemi anlatan filmde olaylar 6 yaşında ki Antonio'nun gözünden anlatılmaktadır. Şifalı bir kadın olarak bilinen ve tanınan birisi olan Ultima'nın, Antonio'nun ve onun ailesinin hayatına girmesiyle her şey şekillenmeye başlar.

 • Türk Caddesindeki Ev Türkçe Dublaj izle

  Filmin Konusu : Görevinde başarılı olan polis dedektifi olan Jack dostuna yardım edebilmek için, onun bulunduğu ortamdan kaçan bir kişiyi , son olarak Türk Caddesinde ki apartmanlarda oturan kişilere sormaya başlar. Apartmandaki dairelerden birinde yaşlı çift onu içeriye davet eder ve zorla hemde silah zoru ile sıkıca bağlayarak dedektifi esir alırlar. Bunlara bi türlü anlam veremeyen dedektif, bi süre sonrasında harika bir planla banka soymaya çalıştıklarını farkeder.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seeyirler diler.

 • Maskeli Süvari Türkçe Dublaj izle

  Eski kızılderili kültüründe haksızlıklara karşı büyük mücadele veren Jhon Reid, kasabada lakabı Lone Ranger olarak anılmaktadır. Kasabadaki tüm insanların kendisine hürmet edip sevip saydığı bir kişiliğe sahiptir. Başrollerde yakışıklı usta aktör Johnny Depp ve beraberinde Armie Hammer ve Tom Wilkinson gibi değerli isimlerin yer aldığını görüyoruz. Film yeni çıkmasına rağmen sitemizde 720p Türkçe Dublaj olarak yerini almış bulunuyor. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Arkadaşım Hoşgeldin 14.Bölüm izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları ve Yönetmenin direktifleriyle sergilenen ve Özer Atik'in muhteşem müziğiyle komedi dizisiniz 03 Mart 2014 Tarihli 14.bölümü sizlerle. 720pFilmizleS.Com Keyifli Seyirler Dileriz.

 • Tango ile Gelen Aşk Filmi izle

  Tango ile Gelen Aşk Filmi izle : Güzel bir kadın,Hüküm yemiş bir mahkum ve Ceza evinde görevli bir gardiyan arasında gerçekleşen enteresan bir aşk üçgenine şahit olacaksınız. Her şey gardiyanın Tango öğrenmek için bir kursa başlaması ve orada genç bir bayana aşık olmasıyla başlar. Aşık olduğu kadın kocasını ziyarete geldiğinde ise her şey karma karışık hale gelir.

 • Jobs Türkçe Dublaj izle

  Steve Jobs'u tanımayan kimse yoktur herhalde. Muhteşem hızlı bir hayat yaşayan Jobs, 2011 yılında kanser sebebiyle hayatını kaybetmiştir. Dünyanın lider firmalarından birisi olan Apple'ın kurucusu olan ve teknoluji endüstrisinin dehası olarak kabul edilen ünlü iş adamının trajik hayat hikayesi anlatılmaktadır. Özellikle gençlik yıllarına dem vurulan film sizi etkileyecektir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !