GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.3
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:237
The Motel Life Full izle  
The Motel Life Full izle
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 13
İzlenme:40.032
Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle  
Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • RoboCop 2014 Türkçe Dublaj izle

    RoboCop Paul Verhoeven yönettiği ve Edward Neumeier ve Michael Miner tarafından yazılmış bir 1987 Amerikan bilim kurgu aksiyon filmi. Film yıldızları Peter Weller , Nancy Allen , Dan O'Herlihy , Kurtwood Smith , Miguel Ferrer , ve Ronny Cox . Yakın gelecekte bir suç basmış Detroit , Michigan Set , RoboCop gibi vahşice suçluların bir çete tarafından öldürülen ve daha sonra kötü niyetli mega - şirket Omni Consumer Products ( OCP ) tarafından canlandı polis memuru Alex Murphy ( Weller ) üzerinde merkezleri " Robocop " olarak bilinen insanüstü cyborg hukukçusu . RoboCopmedya, soylulaştırma , yolsuzluk , otoriterlik , açgözlülük , özelleştirme , kapitalizm , kimlik , distopya , ve insan doğasına ilişkin temalar içerir . Bu olumlu eleştiriler aldı ve mal , iki devam filmi , bir televizyon dizisi , iki animasyonlu TV dizisi , bir televizyon mini dizisi , video oyunları ve çizgi roman uyarlamaları bir dizi dahil franchise yumurtlama 1987en iyi filmlerinden biri olarak gösterildi / geçitler . Film oldukça mütevazı bir 13.000.000 $ için üretildi

  • Dinozorlarla Yürümek Filmi izle

    Dinozorlarla Yürümek Filmi izle : Arctic North’a doğru serüven dolu bir yolculuk peşinde olan iki kardeşin asıl amaçları babalarının mirası ve onun gittiği yoldan gitmektir. Bu amaçla yola çıkan iki kardeşin başına hiç ummadıkları şeyler gelecektir.

  • Ev Hapsi Filmi Türkçe Dublaj izle

    Filmin Konusu : Kocasını öldüren Marnie Watson uzun bi süre cezaevinde kalır ve şartlı tahliye ile serbest bırakılır. Cezaevi'nden bırakılan Marnie Watson ev hapsine çarptılır, ev hapsine çarptırılan Marnie Watson'a bir elektronik cihaz bağlanır, bu cihaz evden uzaklaşmaması için takılmıştır. Fakat Marnie Watson evde intikam almak istiyen kocasının hayaleti vardır.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !