reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 31-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.3
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:253
The Motel Life Full izle  
The Motel Life Full izle
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 13
İzlenme:40.105
Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle  
Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Kırık Çember Filmi izle

    Elise ile Didier'in çılgın,tuhaf ve bir o kadar da romantik aşk ilişkisine tanık olacaksınız. Elise hayatını dövme yaparak geçindiren birisidir. Didier ise Bluegrass grubuyla birlikte çalışmaktadır. Grupta Banjo çalmaktadır. Grup biraz sıra dışıdır. Hatta Didier banjo çalarken kovboy kifayeti giymektedir. Birbirlerini ilk gördüklerinde sırılsıklam aşık olan çift,mutlu bir yaşam sürmeye başlamışlardır. Fakat ikilinin birbiriyle çokta orantılı bir hayatları yoktur. Didier çok ama çok konuşurken Elise daha çok dinlemeyi tercih ediyordur. Didier çok romantik olmakla beraber aynı zamanda ateisttir. Fakat Elise ise Daha gerçekçi ve dindar birisidir. İkilinin bir çocukları olur ve ilerleyen zamanlarda ölümcül bir hastalığa yakalanır. Çocuklarının yakalandığı hastalık onları hem aşklarını hemde yaşantılarını sorgulamaya iter.

  • Çöldeki İzler Filmi izle

    Bir film haline kitabı açmak için erken 1980'lerde ve 1990'larda beş girişimleri vardı. 1993 yılında, Julia Roberts, sonunda ayrı düştü planlı Kamp Resimleri adaptation.The projede yıldızı bağlıydı. 2012 yılı Mayıs ayında, o Mia Wasikowska John Curran yönettiği adaptation.In Ağustos Robyn Davidson oynayacağı bildirildi Rick Smolan.The senaryosu Marion Nelson tarafından yazılmış gibi, Adam Sürücü atıldı. Finans Ekran Avustralya, Güney Avustralya Film Corporation, Adelaide Film Festivali'nde, Deluxe Avustralya, satış öncesi ve Kanada'nın Aver Media Maliye kaynaklı oldu. 12 milyon dolarlık bir bütçe ile, film, 8 Ekim 2012.It üzerine çekmeye başladı Güney Avustralya ve Northern Territory çekildi. Julie Ryan bir ortak yapımcı oldu. Pisti 25 Haziran 2014 tarihinde DVD ve Blu Ray çıkacak.

  • Arkadaşım Hoşgeldin 8.Bölüm Full izle

    Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları komedi dizisiniz 20 Şubat 2014 Tarihli 8.bölümü izlerle.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !