reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6.3
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:171
The Motel Life Full izle  
The Motel Life Full izle
IMDB PUANI:5.8/10
Yorum Sayısı: 13
İzlenme:39.783
Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle  
Alacakaranlık Şafak Vakti Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj İzle

Peter hayatına alısmıs durumda kotulerı bır sınek gıbı avlıyor ınsanlar artık cok rahat davranıyor cunku onları kurtaracak guclu bır kahraman var Peter yanı Orümcek Adam bu ıslerden yorulmaya baslamıs ıslerı hergun dahada artıyor bır yandan da Gwen' e vakit ayırmaya calısıyor Peter , Gwen' ın babasına söz vermıstır gwen' ı koruyacagına dair, ama kotuler her seferınde artıyor bu sefer karsısına cıkan Elektro yorgun olan Peter' ın ısını bıtırebılecek m i ? . . . iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Bastırılmış Filmi izle

  Russell rafta bir şişe gemi oturur ve aniden, şişe gemi batıyor, onun kan içindeki akış ve şişe doldurmak için neden yere düşer ve mide yoluyla Russell impales zaman memnuniyeti ile bakar. Russell Midesinde cam şişe fark ve yüksek oranda cesedini dışarı akan gelip kan aşırı miktarda neden dışarı çeker. Daha fazla kan dökülmesini önlemek için, Russell geri onun karın içine şişeyi squishes. Russell rahatlama kısa bir nefes verir, ama onun kanı hızla şişe doldurur ve sonra şişe açıklıktan squirts, yani Russell Lütfen mantar kapağı koyar

 • Uluma: Yeniden Doğuş Filmi izle

  Film Kathryn Kidman, bir kurt adam tarafından saldırıya ve görünüşte öldürüldükten adında bir kadınla açılır. Yıllar sonra oğlu Will babası ile yaşayan ve oldukça güvenli bir okulda bir öğrenci olduğunu. Onun en iyi arkadaşı Sachin bir korku filmi projesi yapıyor ve yasadışı haber kanallarının içine hack ederek yayın planlıyor. Will Eliana Wynters çarpıldı, ama onun şu anki erkek arkadaşı onu korkutuyor. Daha sonra Eliana bir gece partide sonra, aniden, bir yaratık saldırıları için onu davet ediyor. Her nasılsa kaçar mı. Daha sonra kurtadam hakkındaki fikirlerini Sachin sorar. O bir kurt adam olduğunu kanıtlayan, neredeyse anında kendini iyileştirir bir yaraya sebep kendini sınar. Daha sonra, Kathryn hala hayatta olduğunu ve bir kurt adam kendini ortaya koydu ve birinin hayatına alışık oldu edilir. Kathryn Will'in babasını öldürür ve onun kim olduğunu ona hatırlatmak için okula onun için geliyor. Annesi bir kurt adam olduğu gerçeği ile karşı karşıya, o kurt sürüsü diğer üyeleri tarafından saldırıya maruz Eliana kaydeder. Ama Okul zilleri halka ve güvenlik sistemi dış dünya onları kesip, aktive olur.

 • Düğün Dernek +30 Dakika İzle

  Düğün Dernek +30 Dakika İzle : Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi filmi diyebiliriz.Çalgı Çengi ile isimlerinden söz ettiren ikili bu defa Sivas'ta. Sivas'ta bir köy düğünü ve muhteşem ikilinin başına gelen Trajı Komik olaylar. Gülmekten Öleceksiniz.

 • X-Men : Geçmiş Günler Gelecek Türkçe Dublaj İzle

  Distopik bir gelecekte , Nöbetçiler olarak bilinen robotlar mutantlar imha ve mutant yavruların yolgenleri liman insanları ezen . Mutantlar küçük bir grup nedeniyle uyarıları sunmak için zamanda geri bir kişinin bilinç yansıtabilirsiniz Kitty Pryde , içinSENTINELS kaçmasına başarıyor . Çin'de bir manastırda Fırtına , Wolverine , Profesör Xavier ve Magneto ile PRYDE grubu buluşma . Onlar Bolivar Trask ,Nöbetçilertasarımcısı öldürmekten Mistik'i önlemek için 1973 için geri Wolverine'in bilincini göndermeye karar . Suikast Trask şehit yapacak , Mystique çekilecek ve onun güçleri taklitgeleceğinmüthiş SENTINELS oluşturmak ve mutant güçlere adapte ters mühendislik edilecektir . Xavier yardım için yaptığı ve Magneto genç canlarından ararlar Wolverine önerir . Mutantlar Nöbetçiler saldırımanastır büyük bir ordu olarak nihai stand yapmak. Onun yaralara yenik olarak Magneto Xavier ile eşleşir. Wolverine 1973 yılında uyanır ve o Xavier ve Hank McCoy karşılaşırX - Mansion , gitti . Üstün Yetenekli Gençler için Xavier Enstitüsü nedeniyleöğretmen ve öğrencilerin enVietnam Savaşı için hazırlanan edilerek kapatıldı. Şimdi kırık bir adam Xavier , yan etkisine bağlı olarak , telepatik güçlerini bastırır , McCoy tarafından oluşturulan bir serum yürümek yeteneğini kazanmış bulunmaktadır . Wolverine onun misyonunu açıklıyor ve Magneto'yu ücretsiz Xavier ikna -Pentagon altında bir hapishane hücresinden - John F. Kennedy suikast suçlanıyor . Onlara yardımcı olmak için , Peter Maximoff , insanüstü hızda bir mutant askere . Washington DC , Trask başarısız Kongresi'nde yaptığı Sentinel programını lobileri . Saygon , Mystique Trask araştırmaları için mutant GIs bir grup benimseyen bir genç William Stryker önler . Mystique Trask'i inceler ve o yakalama ve mutantlar üzerinde deneme olmuştur keşfeder . Xavier , Magneto , Beast ve Wolverine Paris'te Mistik'i kesmek için gidin . Paris'te ,Amerikalılar ve VietnamcaVietnam Savaşı ABD varlığınınsonunu müzakere ediyorlar . Mystiquekomünistlere yaptığı Sentinel teknoloji satmak için girişimleri Trask'la , bir toplantı sızmak için bir generali kimliğine bürünür . O Trask'i öldürmek üzeredir Xavier , Magneto , Beast ve Wolverine geliyor. Mystique DNASentinel'da için kullanılabilir asla emin olmak için , Magneto onu öldürmeye çalışır ; o bir pencereden dışarı kaçar . Mücadele seyirciler ve kameralar önündesokaklara dökülen . Mystiquekarışıklık uzaklaşıyor.

 • Neredeyse Mükemmel Filmi izle

  Çok başarılı bir yazar olmayab kahramanımız erkek arkadaşı tarafından da terk edilince dünya başına yıkılmıştır. Ne yapacağını bilemeyen güzel kızımız erkek arkadaşının kendisine dönmesi için bir şeyler düşünmeye başlar ve en sonunda sahte bir intahar girişiminde bulunmaya karar verir. Fakat bu girişimden sonra istediğini elde edemeyen kahramanımız kumar tutkunu olan annesinin kendisine bakması için eve dönmesiyle bir şok daha yaşar. Bu karmaşa içerisinden çıkabilecek m hep beraber izleyelim.

 • Arkadaşım Hoşgeldin 16.Bölüm izle

  Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın ortaklaşa yaptıkları ve Yönetmenin direktifleriyle sergilenen ve Özer Atik'in muhteşem müziğiyle komedi dizisiniz 17 Mart 2014 Tarihli 16.bölümü sizlerle. 720pFilmizleS.Com Keyifli Seyirler Dileriz.

 • Zor Ölüm 5 Türkçe Dublaj HD izle

  25 yıllık bir geçmişi olan Zor Ölüm filminin 5. inci serisi olan Ölmek için Güzel Bir gün adlı filmi 2013 yılında vizyona girdi. Herkesin merakla beklediği film ilk 4 seriye göre John McClane'nin biraz arkaplanda durduğunu gözler önüne serdi. Öte yandan bu filmde oğluyla birlikte başrolleri paylaşan John McClane, kaçırılan rus devlet başkanının şantaj ve ülke çıkarları için büyük bir tuzağa düşen oğluna yardım etmek için yanına gider. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !