GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.6
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.168
Korku Seansı Türkçe Dublaj izle  
Korku Seansı Türkçe Dublaj izle
IMDB PUANI:7.0/10
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.227
Korku Seansı Full Türkçe izle  
Korku Seansı Full Türkçe izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Kasabanın Yenisi Full İzle

    Kasabanın Yenisi İzle :Lucy Hill mailimide hayatını işe vermiş tipik bir işkolik kadın hırzsı ve azimli oldukçaa başarılı bir yöneticidir.Oldukça lüks yaşamı seven üstü açık arabalara hayran olan lucy çalıştığı firmada kariyer atlayabilmek için en üst basamaklara kadar tırmanmayı hedeflemektedir.Büyük bir şirkette çalışna lucy şirketinin daha fazla kar getirebilecek bir iş için uzaklarda bir kasabaya bir çalışanın göndermesi gerekir.Lucy bunu bir fırsat bilir ve hemen göreve atanır.Bu yer değişikliği lucy'ye zorluklar getirsede Lucy hedefine varmak için bütün engelleri aşacaktır.Gittiği kasabada lucy rüyalarının adamıyla tanışır.Kasabanın Yenisi Filminin yönetmeni Jonas Elmer'dir.

  • Neşeli Dalgalar 720p Filmini İzle

    Penguenlerin komik ve Neşeli Filmlerinden Biri Daha Neşeli Dalgalar Filmi İzle. Bu Kez Onların Keşfettiği Söfr Sporunun Konusunu Aldığı Neşeli Dalgalar Filmi Aralarında Düzenledikleri Sörf Şampiyonası Turnuvasında Oldukça Komik Anlar Yer Alıyor.Oldukça Heyecanlı ve Çekişmeli Geçecek Olan Film Yüksek Adrenaline ve Riske Göze Alan Penguenlerin Yarışmayı Kazanabilmek İçin Yaptıkları Hareketler İle Filme Oldukça Komik ve Eğlenceli Maceralar Katıyor.Neşeli Penguen Dalgalar Filminin Yönetmeni  Ash Brannon ve Filmin Bütçesine 120 000 000$ Harcanan Filmi İzleyebilirsiniz.

  • Prisoners Full HD izle

    Filmin Konusu : Altı yaşında bir kız çocuğu Anna ve Joy kaybolur. Zaman ilerledikçe, saatler geçtikçe aileler çok korkar. Ellerinde olan tek bir ipucu vardır sokağa daha önceden park halinde bırakmış oldugu karavandır. Kayıp vakasını üstlenen Dedektif Loki arabanın sürücüsü Alex Jones'u bulup tutuklar. Ama elinde herhangi bir delil,kanıt ve ispat olmadığı için Alex Jones adlı şüpheli bırakırlar.. 720pfilmizles.Com Sunar, Keyifli seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !