reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 22-07-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.6
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.077
Korku Seansı Türkçe Dublaj izle  
Korku Seansı Türkçe Dublaj izle
IMDB PUANI:7.0/10
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.211
Korku Seansı Full Türkçe izle  
Korku Seansı Full Türkçe izle
GÜNÜN FİLMİ

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj İzle

Peter hayatına alısmıs durumda kotulerı bır sınek gıbı avlıyor ınsanlar artık cok rahat davranıyor cunku onları kurtaracak guclu bır kahraman var Peter yanı Orümcek Adam bu ıslerden yorulmaya baslamıs ıslerı hergun dahada artıyor bır yandan da Gwen' e vakit ayırmaya calısıyor Peter , Gwen' ın babasına söz vermıstır gwen' ı koruyacagına dair, ama kotuler her seferınde artıyor bu sefer karsısına cıkan Elektro yorgun olan Peter' ın ısını bıtırebılecek m i ? . . . iyi seyirler dileriz . . .

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Cold Comes the Night Full izle

  Yaşam mücadelesi peşinde olan basit bir motel sahibi ve yozlaşmış bir polis memurundan parasını almaya uğraşırken, korkunç bir suçlu tarafından kızı kaçırılır. Bu film tüm insanlık sınırlarına dayanıyor. Ve hayal bile edemeyeceğiniz sınırlara ulaşıyor. İnsanlar arkalarında cesetler bırakarak yollarına devam ediyor.

 • Hükümet Kadın Full izle

  Baş rollerinde Demet Akbağ, Cezmi baskın, Ercan Kesal, ve Bülent Çolak’ın yer aldığı film Demet Akbağ’ın usta oyunculuğunda hoş bir komedi türü, 8 tane çocuğu olan Xate Midyat ta yaşayan sıradan bir kadındır. Onu komşularından farklı kılan bir özelliği vardır. Eşi Midyat ta belediye başkanlığı yapmaktaydı. Okuma yazma bilmemesine rağmen başına gelen birtakım olaylar sonucu kendini Midyat başkanlık koltuğunda bulmuştur. Xate çocuklarının çocukça rekabetini izlerken kahkahalara boğulan Midyat halkına, davasından vazgeçmeyeceğinin anlatıldığı hükümet kadın filmi güneydoğuda başkanlık yapmış ilk kadının hayat hikâyesinin komik bir dille beyaz perdeye yansımasıdır. Bu hikayenin yazarı olan Sermiyan Midyat’ı aynı zamanda yönetmen koltuğunda da görmekteyiz. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Mayıs’ta 4 Gün Filmi izle

  2. Dünya savaşının günlerinden dem vuran film son derece duygusal bir filmdir. 2. Dünya Savaşının son günlerinde, Kuzey Almanya'da bir yetimhaneyi işgal eden Rus güçlerinde mensup bir Rus asker ile İşgal altında kalan yetimhanedeki bir yetim çocuğun sıcak dostluğunu anlatılmaktadır.

 • Karanlıktan Gelen – Dark Skies Türkçe Dublaj izle

  1752 yılında küçük oğlu barnabas ile birlikte joshua ve collins çifti ile yeni bir hayata başlamak ister. Liverpol’dan Amerika’ya taşınan aileyi bir çok tehlike beklemektedir. Artık onlar için hayat hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü önlerine büyük engeller çıkacaktır. Amerika’da kalabilecekler mi yoksa kalamayacaklar mı belli değildir. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

 • Anti Sosyal Filmi izle

  Yılbaşına yaklaşırken, Noeli kutlamak isteyen çok samimi 5 arkadaş toplanmaya karar verirler. Aynı üniversitede okuyan bu gençler eğlenmekten başka bir amaçları yoktur. Fakat dışarıda peyda olan ve dünyada salgınlara neden olan bir hastalığın olduğudur. Evdeki bilgisayar ve televizyon türü yayınlardan oradan ayrılmamaları söylenir. Ve yüksek bir korku başlar. Şimdi ellerinde ki imkanlarla salgının başlangıç nedenini bulmaya çalışacaklardır.

 • Free Ride izle

  Onlar kızı için daha iyi bir gelecek hazırlamak tüm anne iyisini hak ettiğine düşünüyor kızı, uyuşturucu ticareti hakkında bir belgesel girdi. Christina çocukları için babalarının yokluğunu hissediyorum ve uyuşturucu kaçakçılığına büyük bir tanıtım Future Perfect için onları hazırlamak değildi. Planlandığı gibi Ama işler gitmez ...

 • Hayalet Öğrenciler Türkçe Dublaj izle

  Hayalet Öğrenciler Filminin Konusu : Duro, Aura Garrido, Alex Maruny, Jaime Olías.Dağıtım: Medyavizyon. Modesto öğretmenlik yapmaktadır ve bazen ölülerle iletişime geçebilmektedir. Bu yüzden dolayı psikiyatristlere sürekli para ödeyen Modesto, bu nedenle bir çok okuldan atılmıştır. Bir lise de iş bulan Modesto'nun görevi 5 öğrencinin sınıflarını bitirmelerinde yardım etmektir ama işi çok basit görünmüyordu... 720pfilmizles.com iyi seyirler diler.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !