reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 23-08-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.6
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.115
Korku Seansı Türkçe Dublaj izle  
Korku Seansı Türkçe Dublaj izle
IMDB PUANI:7.0/10
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.219
Korku Seansı Full Türkçe izle  
Korku Seansı Full Türkçe izle
GÜNÜN FİLMİ
KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Dolandırıcılık Sanatı Tek Part İzle

  2 ülkenin ortak yapımı olan bu film harika bir eser oldu 2014 yılındada vizyona girdi filmin konusuna gelirsek Crunch ile Nicky eskiden bir hırsızlık çetesinin lideriydiler Crunch işini bırakmadı ama Nicky ayrılıp bir motorsiklet çeteşine katıldı Crunch grubu tekrar toparlıcak bu seferki planıda eskisi gibi harika plan    olmuştur bunu Nicky'e anlatıyor Nicky her ne kadar gönülsüz olsada planı kabul eder  harekete geçerler hedeflerinde eski ama pahabiçilemez bir kitap vardır  plan oldukça başarılı olmasına rağmen Nicky planı bozucak gibi gözüküyor  Dolandırıcılık Sanatı İzle,Dolandırıcılık Sanatı Full hd izle,Dolandırıcılık Sanatı hd izle,Dolandırıcılık Sanatı 720p izle,Dolandırıcılık Sanatı tek part izle,Dolandırıcılık Sanatı tek parça izle,Dolandırıcılık Sanatı türkçe izle,Dolandırıcılık Sanatı

 • 18 Mart Çanakkale Zaferinin 99. Yılı

  18 Mart Çanakkale Zaferinin 99. Yılı : Vatanı,Milleti ve Dini için canını feda eden aziz Şehitlerimizi canı yürekten anıyoruz.

 • Haytarma Türkçe Dublaj izle

  Haytarma 2013'te Kırım Tatar dilinde film. Bu Kırım Tatarlarının 1944 sınırdışı arka karşı Sovyetler Birliği Amet-han Sultan Kırım Tatar testi pilot ve Hero canlandırıyor. Filmin başlığı "Return" anlamına gelir. Filmin üretimi Kırım Ekim 2012 de başladı.Filmi için bütçe başlangıç ​​US $ 2.5 milyon dolar.  fonlar Lenur islam, Ukraynalı televizyon istasyonu ATR Kanalının sahibi tarafından sağlanan oldu. .. Çok harcama doğal tasarım ve kostüm tasarımı ayrılmıştır  filmin ön izleme Mart 2013 yayınlandı prömiyeri 18 Mayıs 2013, sürgünler 69. yıl dönümü için planlanan; Sultan'ın torunu, Sovyet Hava Kuvvetleri pilotları ve yabancı ülkelerin büyük elçileri davet edildi. 

 • Bullet Filmi izle

  Bullet Filmi izle : Acımasız ve merhametsiz bir güvenlik görevlisinin canından çok sevdiği torunu kaçırılınca artık o kanun tanımaz bir adam haline döner.

 • Şeytan-ı Racim Full HD izle

  Şeytan-ı Racim Filmi Konusu ; Yepyeni bir yerli korku filmi ile sizlerleyiz. İstanbul Üniversitesi okuyan iki genç olan Emrah ve Salih. Değişik bir ilime merak salmışlardı.Bu ilmin adı ise Havas ilmidir.Bu ilimle iki arkadaşın hayatı tamamen değişmekteydi.Bu ilimle beraber Cin'ler alemi ve içerisindeki ürkütücülükler ile tanışan iki arkadaş, kendilerini rahatsız eden cinlerin etkisi ile yaşamları çekilmez bir hal almıştır.Her gece gözlerini kapattıklarında kendilerini çıkmaz bir korku çemberinin içinde bulurlar. 720pfilmizles.com ailesi farkıyla sizlerle.

 • Derinin Altında Filmi izle

  Cilt altında birçok Camcının yönünü ve Johansson'un performansını öven, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı.Incelemesi toplama sitesi Rotten Tomatoes 7.9/10 ortalama puanı ile, filme 176 eleştirmenlerden yoruma göre% 86 bir puan verir.Sitenin fikir birliği belirtiyor: "Onun mesajı bazıları için zor kanıtlamak, ama emici görüntüleri ve Scarlett Johansson bir büyüleyici performansı ile, Cilt altında bir musallat görüntüleme deneyimi olabilir." [19] dışında bir derecelendirmesi atar Başka bir eleştiri toplayıcı, Metacritic, "genel olarak olumlu yorumlar". [20] simgeleyen 42 yoruma göre 100 üzerinden 78 puan hesaplanmış ana eleştirmenler, 100 üst yorumdan Guardian Xan Brooks beş üzerinden beş Cilt altında verdi ve Venedik Film Festivali'nde "çok uzakta en iyi resim" denir. [21] Peter Bradshaw, ayrıca Guardian, bu "görsel açıdan çarpıcı ve derinden rahatsız edici olduğunu söyledi "[22] ve filmi Total Film, Time Out [23] Dave Calhoun, [24] ve Times Kate Muir, ve [25] Robbie Collin Andrew Lowry ile birlikte beş yıldızlı mükemmel bir puan verdi Daily Telegraph da beş yıldız verdi ve şöyle yazdı: ". bacaklarım çok titrek olmuştur ve ağzım çok kuru olmasaydı, ben koltuğuna tırmandı ve memnun olurdu" [26] Richard Roeper arada, filme verdi A + [27] ve bir çağrı Christy Lemire de filmi mükemmel bir dört yıldızlı inceleme layık iken [28] "Bu, biz sanat olarak, film hakkında konuşmak zaman hakkında konuşmak ne olduğunu" belirterek, dört, dört yıldız üzerinden, "inkar edilemez, tekil bir deneyim çıkmıyor" gibi 2014 en iyi filmlerinden biri olarak nitelendirdi. [29] Tersine, Independent Kaleem Aftab "gülünç kötü" olarak nitelendirdiği, beş üzerinden filmin bir yıldız verdi. [30] Daily Express Henry Fitzherbert ödüllendirme, "sadece benim sinirler üzerinde, derimin altına alamadım" yazdı iki beş var. [31] Hollywood Reporter Todd McCarthy "filmi, hatta nispeten maceracı uzman izleyiciler üzerine mandalı için çok az sağlar" dedi.

 • Omnívoros Full izle

  Herşey aslında çok normal başlamıştı. Araştırmacı bir mühendis araştırma yapmak için Amerikanın ünlü bir restaurantında araştırma yapmak istemesiyle herşey başlıyor.Bu restaurant'da yamyamların insan yediğini öğrenir. Her yerden ölüler çıkmaktaydı. Artık kahramanımızın kurtulma şansı hiç yoktu. Omnivoros filmi 2013 yılının en değişik ve kaliteli korku filmi olmaya aday gibi gösteriliyor. 720pfilmizles.com farkıyla sizlerle...

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !