reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 19-09-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:180
Tomurcuk Filmi izle  
Tomurcuk Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 1
İzlenme:248
Mandalinalar Filmi izle  
Mandalinalar Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Nuh: Büyük Tufan Filmi izle

Nuh: Büyük Tufan izle, Full izle ; Peygamberlerin en büyüklerinden birisi olan HZ. Nuh'un hayatın hollywood versiyonunu izleyeceksiniz. Gerçeklerle alakasız durumlar olsa da sadece görsel efekt ve oyunculuk bakımından iyi bir film diyebiliriz. Yeni yılda adından çok sık söz ettirecek olan filmi izlemeye doyamayacaksınız.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
 • Büyük Budapeşte Oteli Filmi izle

  Bu ise, bir genç kız, bir mezarlıkta bir yazar için bir anıt yaklaşır. Kollarında sadece "Yazar" olarak bilinen bir karakter tarafından kaleme bir anı. O 1968 yılında Grand Budapest Hotel için yapılan bir gezi hakkında bir bölüm okumaya başlar. Zubrowka kurgusal Cumhuriyeti, Avrupa dağ devlet [14] savaş ve yoksulluk perişan bulunan, Yazar, uzaktan, dağın zor zamanlarda üzerinde düşmüş olduğunu keşfeder. Onun parlak tesislerinin çoğu onarım kötü bir durumda şimdi, ve misafirler birkaçıdır. Yazar Otelin yaşlı sahibini, Sıfır moustafa, bir öğleden sonra, karşılaşır ve onlar o akşam daha sonra buluşmaya karar. Otelin büyük yemek salonunda akşam yemeği boyunca, Zero ona otelin sahipliğini aldı nasıl masal anlatır ve neden bunu kapatmak istemiyor. [15] Sahibinin hikayesi o bir lobi boy olarak çalıştım otelin zafer günü son yıllarda, 1932'de başlar. Zubrowka savaşın eşiğinde olduğunu, ancak bu Gustave, Büyük Budapeşte'nin sadık kapıcı az endişe kaynağıdır. O otelin zengin müşteri veya personel yönetimi ihtiyaçlarına katılıyor değilken, Gustave onun "olağanüstü hizmet" zevk için otele akın yaşlanma, sarışın kadınlarla bir dizi kortları. Bayanlar biri Madame Céline Villeneuve Desgoffe und Taxis (Madame D) ve Gustave gidişiden onu önce ile geceyi geçirir. Bir ay sonra, Madam D esrarengiz koşullar altında öldüğü bildirilir. Birlikte Zero alarak, onun ardından ve o onun vasiyetinde, Apple, çok değerli bir resim ile ona Boy miras bıraktığını öğrenir irade, bir okuma yarışları. Bu onu devralmak için umut hepsi ailesini, öfkelendiriyor. Oğlu, Dmitri Desgoffe-und-Taksiler, Gustave dışarı kirpiklere. Zero sayesinde, Gustave resim alır ve otel kasasında resim sabitleme, Büyük Budapeşte döner. Yolculuk sırasında, Gustave sonrakinin yardım karşılığında Zero-ile bir anlaşma yapar, o Zero onun varisi yapar. Gustave kısa bir süre sonra tutuklandı ve Serge X, Madame D's uşak tarafından zorla ifadelerinin ardından Madame D cinayet için hapsedilir.

 • Şeytan Geçidi Filmi izle

  Eski dönemde yaşanmış efsanevi bir olaydan yola çıkarak yolculuk yapmaya karar veren Amerika'lı bir grurbun zor anlarına tanık olacaksınız. Bir grup Rus'un 1959 yılında Ural Dağlarında kamp yapmak için yola çıkarlar ama onlardan bir daha asla haber alınamamıştır. Amerika'lı öğrenciler onların öldüğü bölgeye giderler ve bakalım başlarına neler gelir.

 • Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı Türkçe Dublaj izle

  Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı izle,Filmi Full izle ; Walter Mitty hayatını sıradan yaşamaya çalışan insanlardan birisidir. Walter, çok satanlar arasında bir numara olan "Life!" dergisinin "Film negatifleri Amiri" olarak görev yapmaktadır. Fakat bu tirajı çok yüksek dergi artık internet üzerinden yayın yapma kararı alır. Görevinden olma korkusu sarak Walter aynı zamanda iş arkadaşına aşık olmuştur. Derginin son yapraklı basımı için en önemli bir fotoğrafın kaybolmasıyla işler iyiden iyiye sarpa sarar.

 • Yunus Emre Aşkın Sesi 2014 İzle

  Yunus Emre Aşkın Sesi 2014 İzle : 2014 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Türkiye'nin en iyi yönetmeni yapmıştır. Oyuncu kadrosunda çok kaliteli isimler barındırmaktadır.Filmde Yunus Emre'yi Devrim Evin canlandırmaktadır.

 • Saving Mr. Banks 2014 Filmi izle

  Tom Hanks'i özleyenler için muhteşem bir geri dönüş olacak gibi görünüyor. Ünlü aktör son zamanlarda herhangi bir yapımda oynamamıştı. 2014 yılına damga vuracak Komedi filmiyle aramıza dönüyor. Komedi olduğu kadar bir o kadarda dram kokusu olan film gerçek yaşanmış bir hayat hikayesini konu almaktadır.

 • Casey Anthony Davası Filmi izle

  9 Haziran 2008 - . Casey Anthony ve kızı , Caylee , Casey anne , Cindy ve George Anthony ev dışına taşımak ve onun eski erkek arkadaşı Ricardo Morales ve arkadaşı Amy Huizenga ile 15 Haziran 2008 - Caylee babasını ziyaret kime o sabah Cindy Anthony ile bir destekli yaşam tesisi ziyaret videoya Cindy sonra merdiveni kaldırılması vekapıyı kapatma , daha sonra o günAnthony havuzunda Caylee ile yüzüyor 16 Haziran 2008 - Caylee sonAnthony aile konutunda hayatta görülür . George Anthony göre , Caylee omuzlarında sırt çantaları ile 12:30 civarında araba ile Casey ile ayrıldı . [3 ]savunmasına göre , Caylee bu gün boyunca bazenailenin yukarıda zemin yüzme havuzunda boğuldu ve Casey ve George Anthony hem cesedi üzerine paniğe kapıldı ve onun ölümünü örtbas .öğleden sonra , Casey ailesi ve birkaç arkadaş çok kısa çağrıları yapar . Gözetim videolar Casey Anthony ve onun erkek arkadaşı bir Blockbuster video dükkanında tesadüfen etrafında yürüyüş göstermektedir . 17 Haziran 2008 - . George ve Cindy Anthony yüzme havuzuna kapısının açık olduğunu ve merdiven havuzun yanında olduğunu fark 20 Haziran 2008 - . Casey Anthony çeşitli fotoğraflar Fusion gece kulübünde parti ve bir " sıcak vücut yarışmasında " katılan yakalanır 30 Haziran 2008 - Casey'nin araba orada birkaç gün kaldıktan sonra bir otoparkta çekilmesi ; onu çanta ve bir çocuğun araba koltuğuotomobilin arka koltuğunda bulundu . 2 Temmuz 2008 - . Casey İtalyanca " güzel bir hayat " anlamına gelen " Bella Vita " diyerek sırtında bir dövme alır 15 Temmuz 2008 - George ve Cindy Anthonyimpound bahçesinde Casey arabasını almak. George Anthonyaraçtan kaynaklanan güçlü bir koku gözlemler. Araba bagajına bir denetim çöp içeren bir plastik torba ortaya koymaktadır . Casey bir ay içinde Caylee eve getirdi değil çünkü Sıkıntılı , Cindy izini ve Casey kalıyordaireye Cindy alır ve Casey eve gelip yapar Amy Huizenga ile tanışır .Casey o Caylee görmediği ailesini anlatıyor bir ay içinde ve bu Zenaida Fernandez Gonzalez ( " Zanny " ) adında bir çocuk bakıcısı onu kaçırdı olabilir . Cindy Anthony hemen 911'i ve torunu Caylee eksik bildiriyor . 16 Temmuz 2008 - Polis araştırmacılar Casey Anthony istihdam onun yeri hakkında yalan olmuştur keşfetmek ve ona dadı yaşıyor diyor burada . Sonuç olarak , Casey tutuklandı ve çocuk ihmal ile suçlanan sahte resmi açıklamalar yapıyor , ve bir soruşturmayı engellediği . 17 Temmuz 2008 - Caseyyargıç o gösterdi söyleyerek , kefalet inkâr hangi süre içinde , mahkeme görünür " çocuğunun refahı için Kederli göz ardı . " Şerif Ofisipolisler Casey arabasını arama ve delil çeşitli öğeleri alır . 18 Temmuz 2008 - . . Casey Anthony onun yasal avukat olarak Jose Baez kiralar kolluk kuvvetleri ile işbirliği Casey istekliliği hakkında Orange County Şerif Ofisi için bir mektup yazar kim

 • O Yaptırdı Filmi izle

  Biyografi tarzı film sevenler için güzel sayılabilecek bir film. İki cinayetin azmettiricisi olarak yargılanan Sarah Pender'in yaşanmış gerçek hayat hikayesinin anlatıldığı film ilginizi çekecektir.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !