reklamı gizle[x]
reklamı gizle[x]
GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 31-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:302
Tomurcuk Filmi izle  
Tomurcuk Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 1
İzlenme:302
Mandalinalar Filmi izle  
Mandalinalar Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Zor Kazanç Türkçe Dublaj izle

    iki samimi arkadaş olan Daniel ve Paul Florida'da yaşamaktadırlar. İki samimi arkadaşın tek uğraşları vücut geliştirme salonundan vakit geçirmektir. Ters giden bazı olaylardan sonra iki kafadar haraç alan bir mafyanın eline düşerler ve bundan daha kötüsü de bazı milyoner iş adamlarının kaçırılmasına şahit olurlar. Artık başları ciddi olarak derttedir.

  • Mükemmel Plan Filmi izle

    Isabelle hayat standartları yüksek bir insandır. Isabelle çok sevdiği ve mutlu bir hayat yaşadığı erkek arkadaşıyla evlenmeye karar verir. Fakat Isabelle'in ailesinde yaşanan ve bir lanet haline gelen bir olay vardır. Ailenin tüm bireyleri ilk evliliklerinden boşanmıştır. Isabelle bu lanete kapılmamak için çok iyi bir planı vardır.

  • 9-9-81 Filmi izle – Full HD Türkçe

    Kocasını ani bir traji kazayla kaybeden gelin bu acıya daha fazla dayanamayıp intihar eder. Hayatının sonlandığını düşünen gelin halbuki sonun başlangıcını yaşayacaktır. Kocasının ölmediğini ve en yakın arkadaşıyla yapılan bir oyun sonucu kurgulandığını öğrenen gelin bu ihanete daha fazla dayanamyıp intikam yeminiyle yanmaya başlar. İyi seyirler. 720pfilmizles.com

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !