GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 25-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:6,5
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:287
Tomurcuk Filmi izle  
Tomurcuk Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 1
İzlenme:286
Mandalinalar Filmi izle  
Mandalinalar Filmi izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Rodencia y el Diente de la Princesa izle

    Rodencia ve diş prenses İspanya'da yapılan ve Latin Amerika için 3D üretilen ilk animasyon özelliği başlığıdır. Onun galası 6 Ekim'de olacak ve United International Pictures Peru tarafından dağıtılacaktır. Bu film, küçük fare Edam, beceriksiz bir çırak sihirbaz ve güzel küçük fare Brie sunuyor. Birlikte insan prensesin diş kazanılmış güç için en çeşitli tehlikeler karşısında. Bu Rodencia farelerin barışçıl krallığı işgal Rotex şer komutasındaki vahşi sıçanlarda, ordusunu yenmek olacaktır.

  • Rec 3: Diriliş Türkçe Dublaj izle

    Rec 3: Diriliş Türkçe Dublaj izle : Bu defa sizlere İspanya yapımı bir korku filmi sunuyoruz. Rec 3 Diriliş filmi sizleri korku ile birlikte gerilimi de yaşatacaktır.Yönetmenliğini ünlü yönetmen Paco Plaza nın yaptığı film dünya puanlama sistemi olan imdb den 5.1 lik bir oran alabilmiştir. Bakalım sizler ne kadar seveceksiniz.

  • Kardeş Payı 6. Bölüm izle

    Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yeni dizisini 720pfilmizles.com adresinden takip edebilirsiniz. Tüm bölümler yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacaktır. 27 Mart 2014 Tarihli 6. Bölümü izleyebilirsiniz.

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !