GİRİŞ YAP
Şifrenizi mi unuttunuz?
Tarih : 21-10-2014
Hoşgeldiniz, Sevgili Misafirimiz
SON YORUMLAR
IMDB PUANI:7.3
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:1.035
Need For Speed : Hız Tutkunu Filmi izle  
Need For Speed : Hız Tutkunu Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:98
Koş ve Zıpla Filmi izle  
Koş ve Zıpla Filmi izle
IMDB PUANI:6.7
Yorum Sayısı: 0
İzlenme:186
Ne Yaptın Richard Türkçe Dublaj izle  
Ne Yaptın Richard Türkçe Dublaj izle
IMDB PUANI:6.5
Yorum Sayısı: 1
İzlenme:1.063
Antikacı Dükkanı Full Türkçe Dublaj izle  
Antikacı Dükkanı Full Türkçe Dublaj izle
GÜNÜN FİLMİ

Lucy Full İzle

Taipenin yeraltı dünyası işbirlikçi polisler sokak çeteleri tarafından yönetilen çoğunluklu uyuşturucu merkezi olarak kullanılan bir yerdir.Eğlence hobisi olan genç kadın lucy birkaç gece beraber olduğu richard yüzünden kendini en azılı uyuşturucu çebekesnde bulur.Vucuduna yerleştirilen sentetik uyuşturucu Lucyin kanına bulaşır ve beklenmedik bir şey ortaya çıkar.Bedeninde dolandığı kimsayal kanlar ona çok etkileyici yetenekler kazandırmıştır.Artık acı hisetmeyen insanların akıllarını okuma telekinezi gibi olaganüstü yetenekleri olan luck bu yetenekleri iyi şeyler için kullanır.Lucy İzle,Lucy Beyninin tüm algı kapılarını sonuna kadar açar. Bilim kurgu ve aksiyon türünden severek izleyeceğiniz olan Lucy  filminin Yönetmenlğini Ünlü Yazar Luc Besson Üstlenmiştir.

KATEGORİLER
ŞUAN İZLENEN FİLMLER
  • Lego Filmi izle

    Sihirbaz Vitruvius kötü Lord Business" Kragle " adlı bir süper silahını korumaya çalışır . O başarısız , ama "özel " olarak adlandırılan bir kişi Kragle durdurma yeteneğine Direniş Piece bulacaksınız kehanetler . Sekiz buçuk yıl sonra , Emmet Brickowski adında sıradan bir inşaat işçisi Wyldstyle şantiyede şey ararken adında bir kadınla karşılaşır. O inceler , o bir çukura düşer ve ( bir Krazy Tutkal kapak olduğu ortaya ) Direniş Piece bulur . Dokunmak zorunda , Emmet canlı vizyonlar yaşar ve geçer . Onun arkasında bağlı Direniş Piece Bad Cop , Rab İş ' teğmen , gözaltında uyanır . Orada , Emmet " Taco Salı " de Kragle (etiketi ile Krazy Glue bir tüp olduğu ortaya kısmen dışarı ovuşturdu ) ile dünyayı dondurmak için İş ' planları öğrenir . Wyldstyle Emmet'i kurtarır ve Eski Batı , başka bir " dünya" götürür . Oher " dünya" günlük faaliyetlerinde birbirlerine yardım farklı " dünyalar " insanlar ile bağlantılı olarak kullanılan açıklıyor . Ancak Rab İşdüşünce nefret , ve tüm" dünyalar " ayırmak için duvarlar oluşturur . " Eski Batı" , Wyldstyle Vitruvius karşılamak için Emmet'i tanıttı . O ve sihirbaz Master Üreticileri , kullanım kılavuzları olmadan ihtiyaç duydukları şey inşa edebilen yetenekli insanlar olduğunu açıklıyor . O daha nedeniyle bu tür anarşik yaratıcılık Business ' onaylanmama için , Master Üreticileri aktif , İş tarafından avlanan Bad Cop tarafından neden olduğunu açıklıyor . Emmet Usta Üreticileri tarafından sahip hiçbir özelliği görüntüler bulmak hayal kırıklığına rağmen, o "Adam Upstairs " , tüm" yaratıcısı olduğu söylenen kişi adı verilen bir insansı tanrı vizyonları unutulsa bile , Wyldstyle ve Vitruvius onun potansiyelinin ikna dünyalar " . Bad Cop Emmet , Wyldstyle ve Vitruvius izini ve bir kovalamaca söz konusudur. Onlar Wyldstyle erkek arkadaşı Batman veCloud Cuckoo Land seyahat tarafından kurtarıldı . Orada Emmet ile etkilenmemiş ve İş savaşmayalım kalan Usta Üreticileri , bir konseyine alınır . Nedeniyle Emmet bacağına , Bad Cop ve onun güçleri saldırıda bir beneksiz izleme cihazı , korkutur , ve tüm kalan Usta Üreticileri yakalamak . Emmet , Wyldstyle , Vitruvius , Batman , Unikitty ve Benny Metal Sakal'ın gemisine kaçmak için yönetmek .

  • Anamorf Türkçe Dublaj izle

    Filmin Konusu : Stan Aubrey, işlenen cinayetlerde uzman bir dedektiftir. Her cinayet soruşturmasını çözebilen Stan Aurbey kendi içinde korku psikolojik gibi sorunlarla ugraşır. Stan artık içinde yaşadıgı bu korku ve pskolojik sorunlardan dolayı kendisini geri çeker. Stan'a yeni bir cinayet haberinin gelmesi ile tekrar soruşturmanın başına geçmesi istenir. Fakat Dedektif Stan uzun zaman önce bir cinayet vakası çözdüğü bir seri cinayetin devamı olduğunu anlar.. 720pfilmizles.Com Sunar, keyifli seyirler diler.

  • Tuzak – Welcome to the Punch Full Türkçe izle

    Jacob, yıllardır peşinde olduğu Dedektif Max'i yakalamanın derdindedir. En sonunda yaptığı planın başarısızlığından ötürü Max'ın eline düşer. Jacob'un oğlunun ani bir şekilde kaza geçirmesi sonucu hastaneye kaldırıldığı haberi üzerine bu zaafı değerlendiren Max, tuzak kurmak için işe koyulur. Ancak bu tuzak sonrası eski cinayetler ve birçok defterin açılması Max için hiçte iyi olmayacaktır. 720pfilmizles.com iyi seyirler diler...

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN !